Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kompisstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Kompisstafetten
Arrangørorganisasjon: Samnanger IL
Dato: søndag 28 mai 2017

Kompis

29 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1IL Gular 22.09.59
1. Rannveig Furelid15.526+2.1415.526+2.14
2. Tom Eirik Eikanger30.142+1.2246.062-4+0.25-1.49
3. Mari Fjellbirkeland Johannesen19.3111.05.3720+0.01
4. Arne Johannesen24.3011.30.071-1
5. Rune Nygaard39.522+1.532.09.59100.00
2Varegg Fleridrett 12.14.44+4.45
1. Gitle Femsteinevik17.1512+3.3717.1512+3.37
2. Otto Femsteinevik30.353+1.4347.506-6+2.09-1.28
3. Guro Femsteinevik21.024+1.311.08.525-1+3.16+1.07
4. Arnt Ove Femsteinevik25.022+0.321.33.542-3+3.47+0.31
5. Martin Femsteinevik40.503+2.512.14.4420+4.45+0.58
3TIF Viking 12.20.57+10.58
1. Andreas Strømme Lid13.38113.381
2. Bjarte Eikanger32.035+3.1145.41100.00
3. Magnus Strømme Lid19.553+0.241.05.36100.00
4. Tora Aasheim Nymark31.357+7.051.37.113+2+7.04+7.04
5. Trygve Buanes43.468+5.472.20.5730+10.58+3.54
4Varegg Fleridrett 22.25.07+15.08
1. Ragna Oline Doppelhofer Ervik18.3813+5.0018.3813+5.00
2. Daniel Instanes28.52147.305-8+1.49
3. Kristoffer Kjenes Haugland21.175+1.461.08.474-1+3.11+1.22
4. Oskar Madslien Steinhaug38.2113+13.511.47.086+2+17.01+13.50
5. Vyacheslav Mukhidinov37.5912.25.074-2+15.08
5IL Gular 32.29.19+19.20
1. Lise Bakkejord13.593+0.2113.593+0.21
2. Eyvind Kjellevold Malde33.597+5.0747.587+4+2.17+1.56
3. Marian Kjellevold26.5412+7.231.14.5270+9.16+6.59
4. Helen Martinsen29.446+5.141.44.365-2+14.29+5.13
5. Jan Harald Bakkejord44.439+6.442.29.1950+19.20+4.51
6Varegg/Kristiansand 62.31.04+21.05
1. Brage Løvfall Aasen14.064+0.2814.064+0.28
2. Jan Kjærner-Semb32.436+3.5146.493-1+1.08+0.40
3. Astrid Oline Ervik33.5516+14.241.20.4412+9+15.08+14.00
4. Gernot Doppelhofer28.213+3.511.49.057-5+18.58+3.50
5. Petter Marki Erichsen41.595+4.002.31.046-1+21.05+2.07
7Os Orienteringsklubb 12.32.24+22.25
1. Aurora Helena Wikestad16.278+2.4916.278+2.49
2. Andreas Berge31.014+2.0947.284-4+1.47-1.02
3. Turid Rognsvåg27.1913+7.481.14.476+2+9.11+7.24
4. Tommy Sævareid35.0212+10.321.49.499+3+19.42+10.31
5. Espen Rognsvåg42.356+4.362.32.247-2+22.25+2.43
8Fana IL 12.35.06+25.07
1. Erlend Ekerhovd13.392+0.0113.392+0.01
2. Birk Bell Lysaker34.199+5.2747.587+5+2.17+2.16
3. Julie Roll Tørnqvist19.542+0.231.07.523-4+2.16-0.01
4. Hanne Daltveit34.4511+10.151.42.374+1+12.30+10.14
5. Dagrun Daltveit Slettebø52.2914+14.302.35.068+4+25.07+12.37
9Samnanger IL 12.37.57+27.58
1. Julianne Aldal16.057+2.2716.057+2.27
2. Ruben Dyrhovden34.4310+5.5150.489+2+5.07+2.40
3. Lisbeth Aadland31.0715+11.361.21.5513+4+16.19+11.12
4. Ida Johanne Aadland34.1510+9.451.56.1011-2+26.03+9.44
5. Per Arne Aadland41.474+3.482.37.579-2+27.58+1.55
10TIF Viking 22.37.58+27.59
1. Iris Popsueva Buanes18.3813+5.0018.3813+5.00
2. Bjart Are Hellen34.078+5.1552.4510-3+7.04+2.04
3. Eirik Bjerke Otterå24.228+4.511.17.07100+11.31+4.27
4. Mari Strømme Lid33.199+8.491.50.26100+20.19+8.48
5. Knut Kyrkjebø47.3211+9.332.37.58100+27.59+7.40
11IL Gular 12.41.01+31.02
1. Hege Fjellbirkeland16.5910+3.2116.5910+3.21
2. Scott Juvik37.0512+8.1354.0412+2+8.23+5.02
3. Birgitte Torbjørnsen26.0311+6.321.20.0711-1+14.31+6.08
4. Jan Petter Hansen29.154+4.451.49.228-3+19.15+4.44
5. Tore Juvik51.3913+13.402.41.0111+3+31.02+11.47
12Askøy OL 12.41.04+31.05
1. Lise Balestrand Grønbech16.569+3.1816.569+3.18
2. Andreas Grønbech44.0215+15.101.00.5815+6+15.17+11.59
3. Tove Aasheim24.309+4.591.25.2814-1+19.52+4.35
4. Tore Svein Nese32.528+8.221.58.2015+1+28.13+8.21
5. Tore Nymark42.447+4.452.41.0412-3+31.05+2.52
13Varegg Fleridrett 42.44.47+34.48
1. Sofiya Mukhidinova18.3813+5.0018.3813+5.00
2. Pål Thomassen35.4711+6.5554.25130+8.44+3.44
3. Tage Rosenlund22.046+2.331.16.298-5+10.53+2.09
4. Kristian Fredrik Thomassen41.0015+16.301.57.2914+6+27.22+16.29
5. Mathias Rosenlund47.1810+9.192.44.4713-1+34.48+7.26
14Gneist, IL 12.45.19+35.20
1. Kirill Eikanger14.375+0.5914.375+0.59
2. Jan Steineger38.1313+9.2152.5011+6+7.09+6.10
3. Hedda Erica Eikanger23.537+4.221.16.439-2+11.07+3.58
4. Liv Ormberg40.2214+15.521.57.0512+3+26.58+15.51
5. Bjørn Johannessen Field48.1412+10.152.45.1914+2+35.20+8.22
15TIF Viking 33.12.39+1.02.40
1. Sigve Popsuev Buanes18.3813+5.0018.3813+5.00
2. Karianne Strømme41.1614+12.2459.5414+1+14.13+9.13
3. Lise Christensen28.1314+8.421.28.0715+1+22.31+8.18
4. Ulrik Hellen29.185+4.481.57.2513-2+27.18+4.47
5. Jon-Kåre Hansen1.15.1415+37.153.12.3915+2+1.02.40+35.22
16Bergens TF 12.49.58+39.59
1. Christian Dale16.5718+3.1916.5718+3.19
2. Andreas Nysæter45.3121+16.391.02.2819+1+16.47+13.28
3. Knut Heikki Odland Torgersen25.2619+5.551.27.5417-2+22.18+5.31
4. Brage Iversen39.4518+15.152.07.3916-1+37.32+15.14
5. Andreas Dale42.1918+4.202.49.58160+39.59+2.27
17Varegg Fleridrett 82.56.25+46.26
1. Torill Kjenes Haugland18.3820+5.0018.3820+5.00
2. Helge Rosenlund49.0825+20.161.07.4625+5+22.05+17.05
3. Tone Rosenlund32.0722+12.361.39.5324-1+34.17+12.12
4. Ingunn Martinsen36.4217+12.122.16.3518-6+46.28+12.11
5. Oskar Røen39.5016+1.512.56.2517-1+46.26-0.02
18Høysæter 13.01.35+51.36
1. Alfred Høysæter16.0217+2.2416.0217+2.24
2. Erik Høysæter44.0219+15.101.00.04170+14.23+11.59
3. Mona Høysæter Fenstad27.5820+8.271.28.0219+2+22.26+8.03
4. Eivind Høysæter51.4023+27.102.19.4221+2+49.35+27.09
5. Johannes Høysæter41.5317+3.543.01.3518-3+51.36+2.01
19Varegg Fleridrett 53.13.20+1.03.21
1. Mira Mukhidinova18.3820+5.0018.3820+5.00
2. Olena Strugalova46.1323+17.211.04.5123+3+19.10+14.10
3. Jon Erik Doppelhofer Ervik35.3124+16.001.40.2225+2+34.46+15.36
4. Atle Bergseth36.3016+12.002.16.5219-6+46.45+11.59
5. Helge Tiger Haugland56.2821+18.293.13.20190+1.03.21+16.36
20Fana/Lillomarka 43.14.51+1.04.52
1. Sofia Daltveit Slettebø18.3820+5.0018.3820+5.00
2. Kristine Grønlund48.0024+19.081.06.3824+4+20.57+15.57
3. Annhild Fetveit32.5723+13.261.39.3523-1+33.59+13.02
4. Per Vikane42.1319+17.432.21.48230+51.41+17.42
5. Siri Kollerud53.0320+15.043.14.5120-3+1.04.52+13.11
21Samnanger IL 23.19.03+1.09.04
1. Åse Røen17.5819+4.2017.5819+4.20
2. Arne Erdal42.0717+13.151.00.0518-1+14.24+10.04
3. Gro Dyrhovden30.0021+10.291.30.0521+3+24.29+10.05
4. Even Nordvik47.1721+22.472.17.2220-1+47.15+22.46
5. Frank Georg Davidsen1.01.4122+23.423.19.0321+1+1.09.04+21.49
22Gneist, IL 23.24.51+1.14.52
1. Johanne Ormberg Ellingsen18.3820+5.0018.3820+5.00
2. Bjørn-Inge Skage45.3922+16.471.04.1722+2+18.36+13.36
3. Ivar Ormberg Ellingsen24.2617+4.551.28.4320-2+23.07+4.31
4. Ina Hopland Skage51.3522+27.052.20.1822+2+50.11+27.04
5. Sturle Nordeide1.04.3323+26.343.24.51220+1.14.52+24.41
23Fana IL 23.30.49+1.20.50
1. Amanda Daltveit Slettebø18.3820+5.0018.3820+5.00
2. Øistein Bøe44.0920+15.171.02.4721+1+17.06+12.06
3. Halvor Fetveit Sundal25.0918+5.381.27.5618-3+22.20+5.14
4. Anne Kjersti Daltveit45.2820+20.582.13.2417-1+43.17+20.57
5. Torgeir Strand1.17.2524+39.263.30.4923+6+1.20.50+37.33
24Os Orienteringsklubb 23.37.08+1.27.09
1. Ada Wikestad18.3820+5.0018.3820+5.00
2. Steinar Danielsen43.5618+15.041.02.34200+16.53+11.53
3. Rolf Nord35.5725+16.261.38.3122+2+32.55+16.02
4. Marie Pontoppidan1.05.4924+41.192.44.2024+2+1.14.13+41.18
5. Ole-Håkon Sælen52.4819+14.493.37.08240+1.27.09+12.56
25Gneist/Vikebygd 33.11.28+1.01.29
1. Maria Ormberg Ellingsen18.3827+5.0018.3827+5.00
2. Valentina Dimitrova55.0827+26.161.13.46270+28.05+23.05
3. Lars Olav Tolo38.3026+18.591.52.16270+46.40+18.35
4. Jens Kristian Ellingsen36.5425+12.242.29.1025-2+59.03+12.23
5. Jon Magne Svendsbøe42.1825+4.193.11.28250+1.01.29+2.26
26Fana IL 34.27.51+2.17.52
1. Kristoffer Heldal Hersvik14.3126+0.5314.3126+0.53
2. Tord Bell Myking37.5026+8.5852.21260+6.40+5.47
3. Sondre Batalden56.3527+37.041.48.56260+43.20+36.40
4. Bjørn Batalden1.18.3126+54.013.07.27260+1.37.20+54.00
5. Kirsti Lysaker1.20.2426+42.254.27.51260+2.17.52+40.32
27Os/Molde/Umeå 33.59.09+1.49.10
1. Nora Ruth Wikestad18.3828+5.0018.3828+5.00
2. Venla Arponen Snilstveit1.05.4128+36.491.24.19280+38.38+33.38
3. Sigrid Aarbakke49.0928+29.382.13.28280+1.07.52+29.14
4. Elise Rognsvåg36.5727+12.272.50.2527-1+1.20.18+12.26
5. Mads Bratland Claussen1.08.4427+30.453.59.09270+1.49.10+28.52
Varegg Fleridrett 7fullført
1. Vibeke Nymo17.0811+3.3017.0811+3.30
2. Jan Haugland46.4416+17.521.03.5216+5+18.11+14.41
3. Rune Aasen24.4810+5.171.28.40160+23.04+4.53
4. fullførtfullført
5. fullførtfullført
Varegg Fleridrett 3diskvalifisert
1. Marie Thomassendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Markus Kjærner-Sembdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Erlend Sørheimdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Erik Bohnediskvalifisertdiskvalifisert
5. Kristian Rykkjediskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor