Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NATTJAKTA #1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NATTJAKTA #1
Arrangørorganisasjon: Brandval/Kongsvinger OK
Dato: fredag 30 september 2016

LÅNGA-HERRER

4 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas BlomgrenOK Hierne45.279.28
2Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK50.35+5.0810.32
3Rune ØstliBrandval/Kongsvinger OK54.17+8.5011.18
4Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK58.41+13.1412.13
5Lars Erik BakkeLøten o-lag1.03.50+18.2313.17
6Knut EngenRaumar Orientering1.08.24+22.5714.15
7Stein Magnus MoenGrue IL1.09.21+23.5414.26
8Oddgeir FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK1.11.37+26.1014.55
9Herman BakkeLøten o-lag1.40.21+54.5420.54

LÅNGA-DAMER

4 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie Finsrud LandeEidskog OL53.4611.12

KORTA-UNGDOM

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alf Briskerud HasselvoldGrue IL27.149.43
2Sondre SkytterenOdal OL - Orientering29.58+2.4410.42
3Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering34.34+7.2012.20

KORTA-VETERAN

2 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK28.0710.02
2Tor SolbergseterAustmarka IL29.13+1.0610.26
3Lars OlssonVästvärmlands OK35.27+7.2012.39
4Leif BillingsøEidskog OL36.51+8.4413.09
5Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering38.06+9.5913.36
6Oddvar GravingenGrue IL46.37+18.3016.38
7Klaus EngenEidskog OL48.59+20.5217.29

KORTA-ÅPEN

2 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin SkytterenOdal OL - Orientering34.2312.16
2Egil SolbergseterAustmarka IL39.52+5.2914.14
3Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering41.00+6.3714.38
4Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL43.55+9.3215.41
5Kai Jostein BergersenEidskog OL53.57+19.3419.16
6Ida EngenRaumar Orientering59.21+24.5821.11
Trond Egil DigernesBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert

LETTA NATTEN

1 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tormod AamodtOdal OL - Orientering11.108.35
2Heidi LohneOdal OL - Orientering13.19+2.0910.14
3Tor SætabergetLunderseter IL14.23+3.1311.03
4Maja Seigerud HaugenLunderseter IL17.43+6.3313.37
5Selma Briskerud HasselvoldGrue IL23.47+12.3718.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor