Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 26

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 26
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: lørdag 29 oktober 2016

- -

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Mats Emrik GrandumNybegynner (8)40.04+5.5233.23

Asker Skiklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jan R. EriksenLang (38)47.07+6.538.07
42Øyvind GylverMellom (71)59.25+23.1014.51

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Knut BårtveitLang (38)1.02.22+22.0810.45

Esso Sport

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
56Viggo EriksenMellom (71)1.11.12+34.5717.48
Toril EineMellom (71)ikke godkjent

FBI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Lars GrandeLang (38)1.07.07+26.5311.34

FBI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Magne GrandeKort (26)49.06+20.1322.19

Fearnsport

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Arnt Ove TakvamMellom (71)40.20+4.0510.05

Forsvarsbygg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Håvard ChristiansenMellom (71)42.48+6.3310.42

Fossum IF

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Håvard Rekve LianNybegynner (8)59.21+25.0949.27
8Bjørn Are CarlssonMellom (71)39.45+3.309.56
9Hans JevanordLang (38)58.05+17.5110.00
15Knut Anders LøkenMellom (71)44.05+7.5011.01
21Olav HasaasLang (38)1.06.52+26.3811.31
23Per KaarbyMellom (71)48.03+11.4812.00
36Einar GisholtLang (38)ikke godkjent
71Nora UrsinMellom (71)ikke godkjent

Grane IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Lars BenestadMellom (71)41.58+5.4310.29

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Johan SwärdMellom (71)51.42+15.2712.55

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Kjetil JacobsenMellom (71)53.22+17.0713.20

Haugerud IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Øystein MadsenKort (26)28.5313.07

Heming Orientering

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Skage GrønnebergLang (38)56.06+15.529.40
10Harald Eide-FredriksenMellom (71)41.45+5.3010.26
18Aleidis LøkenMellom (71)45.18+9.0311.19
20Lasse ArnesenLang (38)1.06.36+26.2211.28
24Christian ReuschLang (38)1.07.09+26.5511.34
29Signe Astrup ArnesenLang (38)1.14.03+33.4912.46
41Marianne ReuschMellom (71)58.28+22.1314.37
49Jon C. FougnerMellom (71)1.05.17+29.0216.19
52Nanna Fløgstad SohlbergMellom (71)1.08.21+32.0617.05
59Tormod HegdalMellom (71)1.15.10+38.5518.47
Bjørn EgnerKort (26)ikke godkjent

Höegh Sport

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Morten KongsbergLang (38)1.35.00+54.4616.22

IL GeoForm

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Øyvind GrandumNybegynner (8)40.04+5.5233.23
5 Ivar SeierstadLang (38)50.52+10.388.46
6Harald IweLang (38)54.04+13.509.19
13Eyvind AasKort (26)53.35+24.4224.21
16Ingvald SevaldsonKort (26)55.13+26.2025.05
21Sigurd HaugerudKort (26)1.28.21+59.2840.09
22Harald Østgaard LundLang (38)1.07.00+26.4611.33
36Aleksander SkøyeneieMellom (71)53.44+17.2913.26
47Bjørn GunnerødMellom (71)1.04.30+28.1516.07
51Sturle HånesMellom (71)1.07.52+31.3716.58
60Knut HangeraasMellom (71)1.17.22+41.0719.20
38Ivar-Kristian WaarumLang (38)ikke godkjent

IL Koll

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Odd Arne LianMellom (71)36.40+0.259.10
4Harald AulieKort (26)40.12+11.1918.16
10Marte EdvardsenKort (26)48.16+19.2321.56
12Eilen Arctander VikKort (26)49.24+20.3122.27
30Trude FixdalLang (38)1.21.23+41.0914.01
8Simen MortensenNybegynner (8)ikke godkjent

IL Tyrving

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Per Kristian EkebergMellom (71)36.159.03
1Kristoffer ØhlckersNybegynner (8)34.1228.30
1Anders TiltnesLang (38)40.146.56
2Sofia ØhlckersNybegynner (8)34.13+0.0128.30
5Svein JacobsenMellom (71)37.45+1.309.26
10Hallvard BergLang (38)1.00.25+20.1110.25
17Milda ØhlckersMellom (71)45.13+8.5811.18
20Solveig SikkelandMellom (71)46.20+10.0511.35
21Solveig Eline BergMellom (71)47.45+11.3011.56
22Marianne NjåsteinMellom (71)47.58+11.4311.59
25Per  ØhlckersMellom (71)50.52+14.3712.43
31Olav NipenMellom (71)52.40+16.2513.10
43Bjørn SpjelkavikMellom (71)59.43+23.2814.55
50Kirsti Grundnes BergMellom (71)1.07.13+30.5816.48
66Aud Ingjerd SpjelkavikMellom (71)ikke godkjent

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
55Øyvind ThømtMellom (71)1.10.02+33.4717.30

Kamp/Vestheim IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Einar ThorstensenLang (38)1.09.23+29.0911.57

Kolbotn & Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Johan TheisenKort (26)ikke godkjent

Lillomarka OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Toril HallanMellom (71)42.10+5.5510.32
13Jens Olav KløvrudLang (38)1.01.31+21.1710.36
16Hallvard FjærLang (38)1.03.01+22.4710.51
22Tor E. HenriksenKort (26)1.55.35+1.26.4252.32
37Truls AngellMellom (71)53.49+17.3413.27

Lyn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Marie ThorstensenNybegynner (8)45.22+11.1037.48

NIBR

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
69Rolf BarlindhaugMellom (71)ikke godkjent

Nittedal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Anne SjønnesenKort (26)47.18+18.2521.29
24Terje ThrondsenKort (26)ikke godkjent
70John Thomas PetersenMellom (71)ikke godkjent

Norges Bank BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Jan Tore HenriksenLang (38)50.43+10.298.44

norsk kulturråd

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
45Preben von der LippeMellom (71)1.01.36+25.2115.24

Nydalens SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Knut Tore SolheimKort (26)31.12+2.1914.10Last ned GPS-spor i gpx-format
7Sindre LangaasLang (38)54.37+14.239.25
16Anne DanielsenMellom (71)44.39+8.2411.09
19Maria JonssonLang (38)1.06.32+26.1811.28
28Gunnar HaldenLang (38)1.13.15+33.0112.37
32Marie SaugestadMellom (71)52.59+16.4413.14
33Fredrik SaugestadMellom (71)53.03+16.4813.15

OEC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Per Morten LefdahlLang (38)1.02.33+22.1910.47

OK Moss

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Hallvard KorenLang (38)1.04.10+23.5611.03
63Harald WibyeMellom (71)1.54.58+1.18.4328.44

Oppsal Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
46Petter FureMellom (71)1.03.18+27.0315.49
54Roar BjordalMellom (71)1.09.24+33.0917.21
26Sissel PlejdrupKort (26)ikke godkjent

Opsahl

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
39Rune HultgreenMellom (71)55.25+19.1013.51

Oslostudentenes IK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Sven Erik RognesKort (26)42.45+13.5219.25
11Bjørn GrindeLang (38)1.00.59+20.4510.30
17Astri RogstadKort (26)56.26+27.3325.39
27Lars OnstadLang (38)1.12.28+32.1412.29
29Esben BachMellom (71)51.54+15.3912.58
40William OnstadMellom (71)56.35+20.2014.08
44Lenny EnstrømMellom (71)1.01.01+24.4615.15
58Elisabeth FjeldværMellom (71)1.15.01+38.4618.45
65Magne VollenMellom (71)ikke godkjent

Praxair

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Stein MellaMellom (71)45.39+9.2411.24

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Holger SchlaupitzLang (38)46.38+6.248.02

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
31Egil Reidar OsnesLang (38)1.26.26+46.1214.54

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Håkon BuggeLang (38)1.35.02+54.4816.23

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Pål TerkelsenMellom (71)37.26+1.119.21

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Marius BurmoMellom (71)37.48+1.339.27

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Øyvind FidjeMellom (71)51.19+15.0412.49

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Paul SolheimMellom (71)52.03+15.4813.00

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
53Finn GangeMellom (71)1.08.53+32.3817.13

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
61Geir Andreas NesetMellom (71)1.17.40+41.2519.25

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
62Anne OettliMellom (71)1.23.37+47.2220.54

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
67Gisela SundelinMellom (71)ikke godkjent

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
68Brit-Lisa SkjelkvåleMellom (71)ikke godkjent

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Gunnhild Nordgaard HermstadKort (26)33.48+4.5515.21

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Anna SvärdKort (26)55.12+26.1925.05

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Christine Rynning-TønnesenKort (26)1.01.25+32.3227.54

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Alfred FidjeKort (26)1.04.40+35.4729.23

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Julie OnstadNybegynner (8)45.37+11.2538.00

PSI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Anne MathiesenKort (26)1.11.09+42.1632.20

Raumar Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Hans LarsenKort (26)41.56+13.0319.03
38Ivar StrømstadMellom (71)54.02+17.4713.30

Ringnes BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Roar SigurdsenMellom (71)42.01+5.4610.30

Røyken OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Torgeir StrandhagenMellom (71)37.38+1.239.24
26Kristin SletnerMellom (71)50.53+14.3812.43

Rådtassene

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Harald RikheimLang (38)2.03.19+1.23.0521.15

Siemens

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
48Jarle NilsenMellom (71)1.04.33+28.1816.08

Siemens Oslo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Martin GranlyMellom (71)38.07+1.529.31

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
57Kjersti ThoMellom (71)1.13.10+36.5518.17

UiO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Ivar RefslandLang (38)1.11.03+30.4912.15

UiO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Bård NatvigMellom (71)48.51+12.3612.12

VBIL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Tore MyhrvoldLang (38)1.01.12+20.5810.33
17Jan Fredrik HelgakerLang (38)1.03.36+23.2210.57
34Petter ChristensenLang (38)1.44.30+1.04.1618.01
37Lars ChristensenLang (38)ikke godkjent

Vegdirektoratet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
34Bjørn SandelienMellom (71)53.09+16.5413.17

Vegdirektoratet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Sidsel SandelienKort (26)45.36+16.4320.43

Østmarka OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Arne Christian ScheieKort (26)40.26+11.3318.22
14Kjell TeiglandKort (26)54.25+25.3224.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor