Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap sprint Sarpsborg orienteringslag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap sprint Sarpsborg orienteringslag
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: lørdag 24 september 2016

N-åpen

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ask SkivdalSarpsborg OL23.0516.29

D 11-12

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid HaugeSarpsborg OL17.289.42

D 13-16

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie HansenSarpsborg OL16.207.06
2Alexandra AngvollFredrikstad SK17.41+1.217.41
3Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK18.32+2.128.03
4Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL20.37+4.178.57
5Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL20.48+4.289.02
6Nina PedersenSarpsborg OL21.45+5.259.27
0Victoria Lunde AndersenSarpsborg OLdiskvalifisert

D 17-

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone Karina IngesenSarpsborg OL17.037.24
2Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL18.06+1.037.52
3Hilde PoppeFredrikstad SK19.33+2.308.30

D 50-

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni Strand KarlsenFredrikstad SK16.287.09
2Wenche LindløvSarpsborg OL17.26+0.587.34
3Heidi BørstadSarpsborg OL19.35+3.078.30
4Elisabeth RødAndebu IL24.27+7.5910.37

H 11-12

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OLdiskvalifisert

H 13-16

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik ImrikFredrikstad SK14.116.10
2Runar Saur ModahlFredrikstad SK14.59+0.486.30
3Sivert PoppeFredrikstad SK17.26+3.157.34
4Thomas BlomkvistFredrikstad SK19.06+4.558.18

H 17-

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benjamin AasenSarpsborg OL13.445.58

H 50-

2 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tom A. KarlsenFredrikstad SK15.166.38
2Bjørn ÅstorpSarpsborg OL16.18+1.027.05
3Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL17.01+1.457.23
4Stein KlyveOK Moss17.34+2.187.38
5Per Olaf KlemsdalVarteig OL19.34+4.188.30
6Elling AakreAndebu IL20.07+4.518.44
7Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK22.40+7.249.51
0Dag SyversenSarpsborg OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor