Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Åpen 25-manna test

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Åpen 25-manna test
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: tirsdag 27 september 2016

30 min A

4 950 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil WingstedtHalden SK29.526.02
2Eirik Kamstrup HovindHalden SK30.20+0.286.07
3Håkon Raadal BjørloHalden SK31.04+1.126.16
4Fredrik EliassonHalden SK31.12+1.206.18
5Jarkko HuovilaHalden SK31.28+1.366.21
6Andreas JohanssonHalden SK33.21+3.296.44
7Tore SandvikHalden SK33.32+3.406.46
8Øyvind HelgerudHalden SK34.00+4.086.52
9Niels Christian HellerudHalden SK34.18+4.266.55
10Espen FiskumHalden SK34.22+4.306.56
11Matthieu PuechIFK Göteborg34.43+4.517.00
12Kjetil BjørloHalden SK35.17+5.257.07
13Lacho IlievHalden SK35.23+5.317.08
14Trygve Kristoffer LøvliHalden SK35.28+5.367.09
15Peter NordbrødenHalden SK36.05+6.137.17
16Erlend BrendstuenHalden SK36.39+6.477.24
17Mark PurkisHalden SK39.01+9.097.52
18Dag BrenåsVarteig OL47.35+17.439.36
0Sigurd Myhre AndreassenHalden SKdiskvalifisert
0Jørgen VisterHalden SKdiskvalifisert

25 min A

3 600 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eva JurenikovaHalden SK27.007.30
2Jo ShepherdHalden SK28.46+1.467.59
3Anni-Maija FinckeHalden SK28.47+1.477.59
4Bodil HelgerudHalden SK30.23+3.238.26
5Iliana IlievaHalden SK30.28+3.288.27
6Jan GranstedtHalden SK32.02+5.028.53
7Gøril FristadHalden SK33.32+6.329.18
8Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK34.49+7.499.40
9Jens Erik MjølnerødHalden SK35.19+8.199.48
10Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK36.58+9.5810.16
11Per Olav AndersenHalden SK37.36+10.3610.26
12Helen PalmerHalden SK39.09+12.0910.52
13Claus NorstedHalden SK42.33+15.3311.49
14Ole Øivind NorstedHalden SK44.34+17.3412.22
15Jonatan AuneHalden SK51.26+24.2614.17
0Hanne Lerche RaadalHalden SKdiskvalifisert
0Lizzie InghamHalden SKdiskvalifisert

20 min C

2 390 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Raadal BjørloHalden SK17.367.21
2Runa Lien BackstrømHalden SK18.59+1.237.56
3Jakob TorgersenHalden SK20.30+2.548.34
4Sigurd Saxe SandvikHalden SK21.01+3.258.47
5Nora TorgersenHalden SK21.05+3.298.49
6Marieluise Schmitt GranHalden SK21.07+3.318.50
7Karoline AuneHalden SK21.47+4.119.06
8Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL22.59+5.239.36
9Marie Lien BackstrømHalden SK25.29+7.5310.39
10Herman Lien BackstrømHalden SK25.38+8.0210.43
11Anne Julsrud HaugenHalden SK27.36+10.0011.32
12Jørn Kristian NordbrødenHalden SK28.46+11.1012.02
13Lisa JenssenHalden SK31.36+14.0013.13

Nybegynnere

2 330 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Bjørn BrækkeHalden SK23.5510.15
0Inger Anne BrårudHalden SK42.54+18.5918.24
0Johan Fredrik BrårudHalden SK43.26+19.3118.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor