Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Natt Telemark

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Natt Telemark
Arrangørorganisasjon: Notodden OL
Dato: fredag 7 oktober 2016

D 15-16

3 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna MeenPorsgrunn OL52.4314.53
2Hanne VassendPorsgrunn OL1.01.03+8.2017.14

D 21-

4 680 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sølvi FossøyEiker OL1.07.3914.27

D 45-

3 540 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde VassendPorsgrunn OL1.08.2119.18

D 50-

3 410 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Britt Helene FossøyNotodden OL50.2014.45

H -10

1 660 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Gaute NysæterSkien OK37.1022.23
Rasmus EngehultNotodden OLdiskvalifisert

H 13-14

2 530 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvard KornmoPorsgrunn OL35.5514.11
0Tobias MathisenPorsgrunn OLdiskvalifisert
0Aasmund SlokvikNotodden OLdiskvalifisert

H 15-16

3 960 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rasmus MathisenPorsgrunn OL51.0212.53
2Skjalg NysæterSkien OK1.09.00+17.5817.25

H 17-18

4 680 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon KornmoPorsgrunn OL1.00.5913.01

H 21-

5 630 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald KvisliNotodden OL1.03.4511.19
2Dag Steinar RagvinBø OL1.50.03+46.1819.32
0Helge FossøyØyestad OLdiskvalifisert
0Thore KornmoPorsgrunn OLdiskvalifisert
0Steinar LandeBø OLdiskvalifisert

H 40-

4 680 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arve PaulsenNotodden OL56.5312.09
2Asbjørn BygglandHøydalsmo IL58.34+1.4112.30
3Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL1.01.39+4.4613.10

H 45-

4 680 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune EngehultNotodden OL59.4612.46
2Gisle NysæterSkien OK1.01.53+2.0713.13
3Hans Christian MeenPorsgrunn OL1.05.25+5.3913.58

H 50-

3 960 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan GatevoldPorsgrunn OL51.5013.05
2Bjørn Richard KirsteSkien OK1.07.07+15.1716.56

H 55-

3 540 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders FossøyNotodden OL43.1312.12
2Espen RaastadSkien OK53.54+10.4115.13
3Tron SolbergOK Skeidi1.15.29+32.1621.19

H 60-

3 410 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hugo ChristensenNotodden OL49.1814.27
2Dagfinn TorpePorsgrunn OL1.03.26+14.0818.36

H 65-

3 410 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sveinung RekaaNotodden OL58.5617.16
2Kay JørgensenPorsgrunn OL1.04.29+5.3318.54

H 70-

2 530 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell MeenPorsgrunn OL1.06.2426.14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor