Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TIF Viking jubileumsløp / KM ultralang Hordaland (HOK-rankingløp 4/2017)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TIF Viking jubileumsløp / KM ultralang Hordaland (HOK-rankingløp 4/2017)
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: søndag 11 juni 2017

H19-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett1.59.54
2Oskar RøenVaregg Fleridrett1.59.57+0.03
3Andreas G. PoldenGneist, IL2.03.57+4.03
4Per Arne AadlandSamnanger IL2.06.06+6.12
5Rune NygaardIL Gular2.07.59+8.05
6Helge NysæterBergens TF2.19.18+19.24 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Petter Marki ErichsenKristiansand OK2.49.35+49.41
8Tore NymarkAskøy OL2.53.32+53.38
9Niklas ProforsNTNUI3.02.24+1.02.30
10Bjørn Johannessen FieldGneist, IL3.05.46+1.05.52
11Torbjørn OsFørde IL3.06.12+1.06.18
12Sigurd EiknerFana IL3.18.09+1.18.15
13Tormod SkaugeIL Gular3.28.42+1.28.48
14Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett3.35.56+1.36.02
14Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett3.35.56+1.36.02
16Knut UtneFana IL4.00.04+2.00.10
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Sverre OttesenVaregg Fleridrettikke startet
Pål ThomassenVaregg Fleridrettikke startet
Kenneth WesterheimStord Orienteringikke startet

D19-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Dagrun Daltveit SlettebøFana IL1.42.12
2Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett1.48.07+5.55
3Randi HoleBergens TF1.49.10+6.58
4Henriette SognnæsBergens TF2.48.10+1.05.58
Mariann ScheiTIF Vikingbrutt

H17-18

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Scott JuvikIL Gular1.27.22
2Magnus GjerstadVaregg Fleridrett1.27.23+0.01
3Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular1.27.59+0.37
4Knut KyrkjebøTIF Viking1.39.24+12.02
5Andreas GrønbechAskøy OL2.18.58+51.36
Stian RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Mathias RosenlundVaregg Fleridrettikke startet

D17-18

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingunn Torød BusetGneist, IL1.33.37
2Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.37.04+3.27

H40-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sveinung RykkjeStord Orientering1.05.14
2Tom JohannessenGneist, IL1.16.41+11.27
3John Fredrik HatlingFana IL1.20.56+15.42
4Rune VassendenHalsnøy OL1.39.37+34.23
5Jon-Kåre HansenTIF Viking1.47.12+41.58
Ketil DøskelandFana ILikke startet

Åpen AL

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anders Tønnessen RødFana IL1.07.27
2Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb2.11.12+1.03.45

D40-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tove AasheimAskøy OL1.14.44
2Linda RykkjeStord Orientering1.20.32+5.48
3Marianne NummedalFana IL1.24.25+9.41
4Marian KjellevoldIL Gular1.34.36+19.52
Lise Balestrand GrønbechAskøy OLdiskvalifisert
Ragnhild BalsvikOsterøy ILikke startet

H50-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Arne JohannesenIL Gular56.01
2Tore JuvikIL Gular1.01.09+5.08
3Ole TørnqvistFana IL1.09.17+13.16
4Torgeir StrandFana IL1.11.58+15.57
5Tore Svein NeseAskøy OL1.13.49+17.48
6Jan Petter HansenIL Gular1.16.46+20.45
7Matti TorgersenBergens TF1.41.16+45.15
8Marco BetteliniUnitas Melcantone2.23.16+1.27.15

H15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Birk Bell LysakerFana IL1.05.09
2Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett1.10.26+5.17
3Andreas NysæterBergens TF1.12.39+7.30
4Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett1.16.32+11.23
5Ulrik HellenTIF Viking1.39.53+34.44
6Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.43.54+38.45
7Eirik Bjerke OtteråTIF Viking1.53.59+48.50
Olav Hammersland GarnesGneist, ILdiskvalifisert
Erik BohneVaregg Fleridrettikke startet
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TFikke startet

D15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tora Aasheim NymarkTIF Viking49.28
2Mari Strømme LidTIF Viking53.08+3.40
3Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular54.13+4.45
4Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett59.27+9.59
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrettikke startet

D50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Turid RognsvågOs Orienteringsklubb1.04.56
2Ingrid SandvollGneist, IL1.05.14+0.18
3Britt KarlsenAskøy OL1.10.07+5.11
4Mai Helen LingaIL Gular1.17.45+12.49

D60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingjerd SognnæsBergens TF59.32
2Nina SoligardBergens TF1.05.39+6.07
Berit HegdalBergens TFdiskvalifisert

H60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ørjan Eirik ValestrandFana IL57.37
2Egil KarlsenAskøy OL59.35+1.58
3John Olav AlvsvågFana IL1.03.39+6.02
4Terje Mathias HauglandTIF Viking1.05.54+8.17
5Erling StrandBergens TF1.14.40+17.03

H70-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Dag SlettenBergens TF56.35
2Kristian Hj. FalchIL Gular1.08.30+11.55
3Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.13.33+16.58
4Per VoldFana IL1.19.51+23.16
5Ingolf DybvikStord Orientering1.21.24+24.49
6Axel IngvaldsenTIF Viking1.24.40+28.05

Åpen AK

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ragnhild BohneVaregg Fleridrett1.40.05
2Vibeke NymoVaregg Fleridrett1.41.07+1.02

D13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marie Roll-TørnqvistFana IL39.20

H13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas DaleBergens TF24.23
2Magnus Strømme LidTIF Viking31.25+7.02
3Brage Bell LysakerFana IL32.09+7.46
4Vegard Velle SivertsenBergens TF43.17+18.54
5Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett50.30+26.07
Jørgen WesterheimStord Orienteringikke startet

D70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørg KocbachBergens TF57.53

Åpen B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1.05.48
Inger BjergaVaregg Fleridrettikke startet
Gry Sveri LierTIF Vikingikke startet

D/H-10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sofia Daltveit SlettebøFana IL51.44
2Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett51.52+0.08
3Dorthea Hennø HaugenFana IL1.04.31+12.47
Josefine BlomquistBergens TFikke startet

D11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Karoline StrandenesFana IL27.21
2Tonje RykkjeStord Orientering41.40+14.19

H11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas Strømme LidTIF Viking27.31

D/H13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingeborg StrandenesFana IL31.35
2Andrea Hennø HaugenFana IL32.27+0.52

D/H17-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL45.56
2Ragnhild Louise ErvikVaregg Fleridrett51.50+5.54

D/H-10N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kornelia AarnesFana IL25.49
2Sigve Popsuev BuanesTIF Viking41.47+15.58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor