Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Gneist 2-dagers (lørdagsløpet er HOK-rankingløp 1/2017), dag 1 (HOK-ranking 1/2017)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Gneist 2-dagers (lørdagsløpet er HOK-rankingløp 1/2017)
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: lørdag 25 mars 2017 - søndag 26 mars 2017

Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)Dag 2Dag 2 (totalt)

H17-

31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett31.52
2Göran WinbladRehns BK31.59+0.07
3Rune NygaardIL Gular34.13+2.21
4Trygve BuanesTIF Viking34.35+2.43
5Per Arne AadlandSamnanger IL36.01+4.09
6Oskar RøenVaregg Fleridrett37.34+5.42
7Kristian RykkjeVaregg Fleridrett39.21+7.29
8Tom Eirik EikangerIL Gular39.39+7.47
9Espen RognsvågOS Orienteringsklubb39.50+7.58
10Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett40.39+8.47
11Ronny RykkjeVaregg Fleridrett40.53+9.01
12Bjarte EikangerTIF Viking41.55+10.03
13Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL42.43+10.51
14Stian RykkjeVaregg Fleridrett43.01+11.09
15Knut KyrkjebøTIF Viking43.26+11.34
16Helge NysæterBergens TF44.49+12.57
17Sveinung RykkjeStord Orientering45.00+13.08
18Mathias RosenlundVaregg Fleridrett46.30+14.38
19Anders Tønnessen RødFana IL47.18+15.26
20Trond DøskelandFana IL49.11+17.19
21Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular50.18+18.26
22Kasper ValestrandVaregg Fleridrett50.29+18.37
23Jostein KvaklandVaregg Fleridrett51.34+19.42
24Geir HeksemFana IL51.53+20.01 Last ned GPS-spor i gpx-format
25Jarle KlosterFitjar IL53.37+21.45
26Ketil DøskelandFana IL54.44+22.52
27Andreas GrønbechAskøy OL55.29+23.37
28Scott JuvikIL Gular55.51+23.59
29Knut UtneFana IL57.19+25.27
30Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.00.11+28.19
Tore JuvikIL Gulardiskvalifisert
Johan EikangerIL Gularikke startet
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrettikke startet
Tore NymarkAskøy OLikke startet
Helge RosenlundVaregg Fleridrettikke startet

D17-

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett31.18
2Helen MartinsenIL Gular38.19+7.01
3Tonje Aasheim NymarkAskøy OL39.30+8.12
4Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett40.20+9.02
5Karianne StrømmeTIF Viking41.54+10.36
6Dagrun Daltveit SlettebøFana IL42.25+11.07
7Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular43.59+12.41
8Randi HoleBergens TF44.57+13.39
9Rannveig NordhagenFana IL45.26+14.08
10Tove AasheimAskøy OL46.07+14.49
11Ragnhild BalsvikOsterøy IL47.48+16.30
12Hanne DaltveitFana IL48.12+16.54
13Mariell ArntzenGneist, IL49.23+18.05
14Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett51.42+20.24
15Ingunn Torød BusetGneist, IL52.44+21.26
16Ida Johanne AadlandSamnanger IL53.35+22.17
17Marianne NummedalFana IL54.45+23.27
18Lise ChristensenTIF Viking57.18+26.00
19Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular1.02.17+30.59
20Kirsti LysakerFana IL1.06.03+34.45
Olena StrugalovaVaregg Fleridrettikke startet

H17-AK

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tom JohannessenGneist, IL41.11
2Vemund HansenTIF Viking44.37+3.26
3Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb45.43+4.32
4Magnus ErdalSamnanger IL46.02+4.51
5Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett55.47+14.36
6Snorre LundeGneist, IL56.44+15.33
7Harald SodemannNorges Orienteringsforbund57.13+16.02

H15-16

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Erik BohneVaregg Fleridrett36.42
2Birk Bell LysakerFana IL38.30+1.48
3Olav Hammersland GarnesGneist, IL43.54+7.12
4Andreas NysæterBergens TF45.58+9.16
5Mads Jørgen SkageGneist, IL47.11+10.29
6Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett51.17+14.35
7Jens Øien KlosterFitjar IL52.11+15.29
8Brage IversenBergens TF52.13+15.31
9Sigve Rygg EikelandBergens TF54.09+17.27
10Mathias HeradstveitGneist, IL58.14+21.32
11Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb1.01.14+24.32
12Magnus LehmannVaregg Fleridrett1.17.03+40.21
13Sindre Haaland WesterbøGneist, IL1.25.24+48.42
Lars EvensenGneist, ILdiskvalifisert
Fredrik BlichfeldtOsterøy ILdiskvalifisert
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Eirik Bjerke OtteråTIF Vikingikke startet
Tage RosenlundVaregg Fleridrettikke startet

H50-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Einar MartinsenVikebygd IL36.32
2Arne KnudsenGneist, IL36.44+0.12
3Bjørn HøllelandFana IL38.23+1.51
4Sverre OttesenVaregg Fleridrett38.57+2.25
5Kjetil DammTIF Viking39.24+2.52
6Sigurd EiknerFana IL39.42+3.10
7Jan Petter HansenIL Gular42.26+5.54
8Øistein BøeFana IL43.17+6.45
9Tord Bell MykingFana IL45.02+8.30
10Jan HauglandÅrstad IL46.17+9.45
11Tore Svein NeseAskøy OL46.23+9.51
12Rune ErdalSamnanger IL47.51+11.19
13Rolf Atle RolfsnesFitjar IL48.05+11.33
14Torgeir StrandFana IL48.07+11.35
15Tommy SævareidOs Orienteringsklubb48.59+12.27
16Pål AuglandBergens TF49.47+13.15
17Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett54.35+18.03
Lars FjellangerFana ILdiskvalifisert
Bjørn SandvikIL Gulardiskvalifisert
Gisle JohansonFana ILikke startet
Sjur LehmannVaregg Fleridrettikke startet
Matti TorgersenBergens TFikke startet

D15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tora Aasheim NymarkTIF Viking28.52
2Mari Strømme LidTIF Viking29.00+0.08
3Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett30.07+1.15
4Marte Madslien BakkenNydalens SK30.52+2.00
5Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett36.46+7.54

D50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kari MadslienNydalens SK37.24
2Mai Helen LingaIL Gular40.42+3.18
3Britt KarlsenAskøy OL50.17+12.53
4Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb1.05.56+28.32

D60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Siren GreveBergens TF35.34
2Rannveig SolliAskøy OL39.27+3.53
3Berit HegdalBergens TF41.16+5.42
4Anne Kjersti DaltveitFana IL44.37+9.03
5Nina SoligardBergens TF49.58+14.24
6Kari SecherBergens TF57.58+22.24

H60-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jan Arve SolliAskøy OL26.38
2Sigmund SætreFitjar IL32.35+5.57
3Alfon JohansenBergens TF35.59+9.21
4Ørjan Eirik ValestrandFana IL36.20+9.42
5Gunnar GytriFørde IL37.13+10.35
6Øistein PaulsenBergens TF40.32+13.54
7Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL49.00+22.22
8Jan Olav OrmbergFana IL57.14+30.36
9John Olav AlvsvågFana IL58.16+31.38
Egil KarlsenAskøy OLbrutt

H70-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Magne RaadalFana IL40.49
2Per VoldFana IL44.24+3.35
3Per HauglandÅrstad IL45.02+4.13
4Gunnar J. AlsakerÅrstad IL48.23+7.34
5Axel IngvaldsenTIF Viking48.32+7.43
6Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking53.04+12.15
7Ingolf DybvikStord Orientering56.06+15.17
8Einar NordåsFana IL57.37+16.48
Geir HusdalTIF Vikingdiskvalifisert

D13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marie Roll-TørnqvistFana IL23.07
2Anja HoleFørde IL24.58+1.51
3Oda Kjellevold MaldeIL Gular30.53+7.46

D70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marie HerigstadOs Orienteringsklubb29.52
Ingvill VoldFana ILikke startet

D35-K

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Nina GogaBergens TF22.48
2Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb27.24+4.36
3Idun Magdalene Bøyum AuglandBergens TF27.28+4.40
4Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb27.44+4.56
5Lise Balestrand GrønbechAskøy OL28.26+5.38
6May-lill DammTIF Viking32.29+9.41
7Siri Elisabet HelleFana IL33.30+10.42

H13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas DaleBergens TF15.29
2Brage Bell LysakerFana IL23.09+7.40
3Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett32.11+16.42
4Sondre BataldenFana IL35.13+19.44

B-åpen

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas BergeOs Orienteringsklubb18.39
2Ole KragsethIL Gular21.30+2.51
3Ingelinn MolvikGneist, IL24.11+5.32
4Morten SandvikIL Gular25.10+6.31
5Ketil NummedalFana IL26.03+7.24
6Knut Even HoleFørde IL27.55+9.16
7Vibeke NymoVaregg Fleridrett32.34+13.55
8Bjørn BataldenFana IL37.41+19.02
9Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb41.04+22.25
10Lars Olav ToloGneist, IL45.19+26.40
11Annhild FetveitFana IL46.48+28.09
12Ingrid RollFana IL55.36+36.57
13Sindre EkrheimBergens TF57.32+38.53
Karen Clementsen KayserFana ILikke startet

D/H-10

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Jacob Flach AndersenGneist, IL38.47
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett23.12
Oskar HeksemFana IL19.40
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett34.12
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrettikke startet

D11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Hedda Erica EikangerGneist, IL17.02
Tonje RykkjeStord Orientering18.32

D/H13-16C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Rasmus JordeVaregg Fleridrett15.40
2Mariell SkageGneist, IL16.32+0.52
3Ingrid Falch AndersenGneist, IL18.10+2.30
4Iris SkageGneist, IL22.19+6.39
Jonas BrackeTIF Vikingikke startet

D/H17-C

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kjell SkageGneist, IL14.02
2Hanna HøllelandFana IL16.49+2.47
3Siv Øvrebotten LieOs Orienteringsklubb16.50+2.48
4Yola KeenlysideGneist, IL22.17+8.15
5Anita E. HoleFørde IL22.55+8.53
6Gry Sveri LierTIF Viking23.09+9.07
7Kristian AndersenGneist, IL38.44+24.42

N-åpen lang

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Brage Løvfall AasenVaregg Fleridrett37.33
Sondre AksnesIL Gular30.35
Vegard AksnesIL Gular31.48
Mari HageNorges Orienteringsforbund23.06
Martin Shields LøklingGneist, IL32.39

D/H11-12N

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Karoline StrandenesFana ILikke startet

D/H13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Christian DaleBergens TF16.35

N-åpen kort

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Josefine BlomquistBergens TF30.03
Iris Popsueva BuanesTIF Viking34.30
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL20.13
Kirill EikangerGneist, IL12.54
Johanne ElingsenGneist, IL23.45
Amund GenbergIL Gular15.51
Johan GjerstadVaregg Fleridrett26.04
Eirika JægerStord Orientering45.33
Signe Lier-HansenTIF Viking28.21
David Ljosvo NordvikGneist, IL30.53
Heidi SimmenesGneist, IL18.40
Ada WikestadOs Orienteringsklubb15.28
Arn Viljo WikestadOs Orienteringsklubb21.30
Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubb15.14
Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb21.21
Lasse SkageGneist, ILdiskvalifisert

H11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Andreas Strømme LidTIF Viking24.55

D17-AK

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Linda RykkjeStord Orientering32.47
2Valentina DimitrovaGneist, IL35.18+2.31
3Vibeke ØyeIL Gular39.08+6.21
4Liv OrmbergGneist, IL39.21+6.34
5Kristin A. EegIL Gular39.45+6.58
6Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett43.55+11.08
7Marian KjellevoldIL Gular49.29+16.42
8Marie DymbeGneist, IL57.10+24.23

D15-20B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ragnhild BohneVaregg Fleridrett34.54
2Ragnhild Marie BøeFana IL36.12+1.18

H15-20B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vegar HoleFørde IL34.15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor