*** Instance-specific ***

Offisiell resultatliste for KM sprintstafett Hordaland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprintstafett Hordaland
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: søndag 21 mai 2017

H15-

18 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1TIF Viking 127.02
1. Trygve Buanes13.19113.191
2. Bjarte Eikanger13.432+0.2527.02100.00
2Os Orienteringsklubb 127.39+0.37
1. Espen Rognsvåg13.353+0.1613.353+0.16
2. Andreas Berge14.044+0.4627.392-1+0.37+0.21
3Varegg Fleridrett 127.44+0.42
1. Magnus Gjerstad13.494+0.3013.494+0.30
2. Kristian Rykkje13.553+0.3727.443-1+0.42+0.12
4Gneist, IL 128.20+1.18
1. Magne Knudsen15.0210+1.4315.0210+1.43
2. Andreas G. Polden13.18128.204-6+1.18
5Varegg Fleridrett 529.43+2.41
1. Stian Rykkje13.555+0.3613.555+0.36
2. Erik Bohne15.489+2.3029.4350+2.41+2.05
6IL Gular 129.49+2.47
1. Eyvind Kjellevold Malde14.287+1.0914.287+1.09
2. Scott Juvik15.217+2.0329.496-1+2.47+1.38
7Gneist, IL 230.25+3.23
1. Tom Johannessen14.449+1.2514.449+1.25
2. Bjørn Johannessen Field15.418+2.2330.257-2+3.23+1.58
8Varegg Fleridrett 230.32+3.30
1. Mathias Rosenlund15.2511+2.0615.2511+2.06
2. Kasper Valestrand15.076+1.4930.328-3+3.30+1.24
9TIF Viking 230.35+3.33
1. Ulrik Hellen15.4613+2.2715.4613+2.27
2. Bjart Are Hellen14.495+1.3130.359-4+3.33+1.06
10Varegg Fleridrett 330.42+3.40
1. Erlend Sørheim13.282+0.0913.282+0.09
2. Robert Aaen17.1413+3.5630.4210+8+3.40+3.31
11IL Gular 331.34+4.32
1. Tormod Skauge14.216+1.0214.216+1.02
2. Bård Hekland17.1312+3.5531.3411+5+4.32+3.30
12IL Gular 433.06+6.04
1. Lars Røttingen14.358+1.1614.358+1.16
2. Vibeke Øye18.3114+5.1333.0612+4+6.04+4.48
13Varegg Fleridrett 433.37+6.35
1. Helge Tiger Haugland16.3014+3.1116.3014+3.11
2. Helge Rosenlund17.0711+3.4933.3713-1+6.35+3.24
14Stord Orientering 134.04+7.02
1. Ivan Krutikov18.0815+4.4918.0815+4.49
2. Sveinung Rykkje15.5610+2.3834.0414-1+7.02+2.13
15IL Gular 234.32+7.30
1. Arne Johannesen15.3312+2.1415.3312+2.14
2. Helge Emhjellen18.5915+5.4134.3215+3+7.30+5.16
16Fana IL 143.15+16.13
1. Knut Utne18.1216+4.5318.1216+4.53
2. Halvor Fetveit Sundal25.0316+11.4543.15160+16.13+11.20
Umeå OK 1diskvalifisert
1. Elise Rognsvågdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jone Peter Reistaddiskvalifisertdiskvalifisert
Gneist, IL 3diskvalifisert
1. Olav Hammersland Garnesdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Mads Jørgen Skagediskvalifisertdiskvalifisert

D15-

11 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Gneist, IL 124.35
1. Mariell Arntzen12.272+0.3012.272+0.30
2. Ingunn Torød Buset12.082+2.4524.351-1-0.30
2IL Gular 124.39+0.04
1. Mari Fjellbirkeland Johannesen12.314+0.3412.314+0.34
2. Eli Fjellbirkeland Johannesen12.082+2.4524.392-2+0.04-0.30
3Lillomarka - Fana IL 124.54+0.19
1. Siri Kollerud11.57111.571
2. Kristine Grønlund12.577+3.3424.543+2+0.19+0.19
4Fana IL 124.55+0.20
1. Hanne Daltveit12.283+0.3112.283+0.31
2. Julie Roll Tørnquist12.275+3.0424.554+1+0.20-0.11
5Bergens TF 125.07+0.32
1. Nina Goga12.475+0.5012.475+0.50
2. Randi Hole12.204+2.5725.0750+0.32-0.18
6Varegg Fleridrett 125.13+0.38
1. Ragnhild Vrålstad Løvås15.5011+3.5315.5011+3.53
2. Christiane Trösse9.23125.136-5+0.38
7TIF Viking 125.33+0.58
1. Mari Strømme Lid12.506+0.5312.506+0.53
2. Tora Aasheim Nymark12.436+3.2025.337+1+0.58+0.05
8Gneist, IL 327.25+2.50
1. Valentina Dimitrova13.427+1.4513.427+1.45
2. Marit Nipen13.438+4.2027.258+1+2.50+1.05
9Gneist, IL 229.37+5.02
1. Ina Hopland Skage14.078+2.1014.078+2.10
2. Ingelinn Molvik15.309+6.0729.379+1+5.02+2.52
10Os Orienteringsklubb 131.01+6.26
1. Turid Rognsvåg15.1210+3.1515.1210+3.15
2. Silje Reistad15.4910+6.2631.01100+6.26+3.11
11IL Gular 231.09+6.34
1. Hedvig Kjellevold Malde15.079+3.1015.079+3.10
2. Marian Kjellevold16.0211+6.3931.0911+2+6.34+3.24

D/H 11-16

9 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bergens TF 221.12
1. Sigve Rygg Eikeland10.27110.271
2. Jon William Hammer10.452+0.2621.12100.00
2Bergens TF 121.15+0.03
1. Andreas Nysæter10.563+0.2910.563+0.29
2. Andreas Dale10.19121.152-1+0.03
3Varegg Fleridrett 122.08+0.56
1. Tage Rosenlund10.392+0.1210.392+0.12
2. Rasmus Jorde11.293+1.1022.083+1+0.56+0.44
4Bergens TF 322.54+1.42
1. Brage Iversen11.236+0.5611.236+0.56
2. Knut Heikki Odland Torgersen11.314+1.1222.544-2+1.42+0.46
5Bergens TF 426.28+5.16
1. Vegard Velle Sivertsen11.075+0.4011.075+0.40
2. Isak Wendelbo Nyre15.216+5.0226.2850+5.16+4.36
6Varegg Fleridrett 326.29+5.17
1. Kristoffer Kjenes Haugland12.507+2.2312.507+2.23
2. Jon Erik Doppelhofer Ervik13.395+3.2026.296-1+5.17+2.54
7Bergens TF 526.32+5.20
1. Ingeborg Rygg Eikeland11.024+0.3511.024+0.35
2. Hans Rogstadkjernet15.307+5.1126.327+3+5.20+4.45
8Fana IL 134.44+13.32
1. Marie Roll-Tørnqvist13.348+3.0713.348+3.07
2. Karoline Strandenes21.108+10.5134.4480+13.32+10.25
9IL Gular 143.31+22.19
1. Idun Hekland20.529+10.2520.529+10.25
2. Lea Skauge22.399+12.2043.3190+22.19+11.54

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor