*** Instance-specific ***

Offisiell resultatliste for KM sprint individuelt Hordaland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint individuelt Hordaland
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: søndag 21 mai 2017

Klasser: Visa alla | H19- | D19- | H16-18 | D16-18 | H60- | D13-15 | H13-15 | D60- | D/H-10 | D11-12 | H11-12 | C-åpen | D/H11-12N | D13-N | H13-N | N-åpen | A-åpen

H19-

3 500 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Jevne ArnesenVaregg Fleridrett13.113.46
2Andreas G. PoldenGneist, IL13.34+0.233.52
3Trygve BuanesTIF Viking13.54+0.433.58
4Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett13.55+0.443.58
5Espen RognsvågOs Orienteringsklubb14.32+1.214.09
6Per Arne AadlandSamnanger IL14.45+1.344.12
7Petter Marki ErichsenKristiansand OK14.58+1.474.16
8Magne KnudsenGneist, IL15.02+1.514.17
9Sveinung RykkjeStord Orientering15.10+1.594.20
10Tore NymarkAskøy OL15.44+2.334.29
11Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett16.07+2.564.36
12Tormod SkaugeIL Gular16.11+3.004.37
13Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett16.45+3.344.47
14Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett17.19+4.084.56
15Tom JohannessenGneist, IL17.20+4.094.57
16Kjetil DammTIF Viking17.21+4.104.57
17Bjart Are HellenTIF Viking17.29+4.184.59
18Helge RosenlundVaregg Fleridrett17.52+4.415.06
19Helge NysæterBergens TF17.56+4.455.07
20Geir HeksemFana IL18.00+4.495.08
21Sverre Johan NærheimIL Gular18.15+5.045.12
22Arne JohannesenIL Gular18.19+5.085.14
23Bård HeklandIL Gular18.31+5.205.17
24Ole TørnqvistFana IL18.36+5.255.18
25Tore JuvikIL Gular19.34+6.235.35
26Knut UtneFana IL19.35+6.245.35
27Håkon MogstadFana IL20.31+7.205.51
28Matti TorgersenBergens TF23.52+10.416.49

D19-

2 900 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri KollerudLillomarka OL14.194.56
2Mariell ArntzenGneist, IL15.43+1.245.25
3Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett16.49+2.305.47
4Karianne StrømmeTIF Viking17.14+2.555.56
4Ragnhild BalsvikOsterøy IL17.14+2.555.56
6Nina GogaBergens TF17.20+3.015.58
7Rannveig NordhagenFana IL17.56+3.376.11
8Valentina DimitrovaGneist, IL18.27+4.086.21
9Kristine GrønlundFana IL18.29+4.106.22
10Linda RykkjeStord Orientering18.49+4.306.29
11Tove AasheimAskøy OL19.12+4.536.37
12Ingrid EggenHaugesund IL Orientering19.45+5.266.48
13Marian KjellevoldIL Gular20.12+5.536.57
14Hege FjellbirkelandIL Gular22.35+8.167.47
15Torild MyrliTIF Viking23.40+9.218.09
16Victoria PopsuevaTIF Viking26.53+12.349.16
0Vibeke ØyeIL Gulardiskvalifisert
0Randi HoleBergens TFdiskvalifisert
0Lise ChristensenTIF Vikingdiskvalifisert
0Bodil HåheimIL Gulardiskvalifisert

H16-18

2 900 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus GjerstadVaregg Fleridrett11.343.59
2Stian RykkjeVaregg Fleridrett13.15+1.414.34
3Mathias RosenlundVaregg Fleridrett13.31+1.574.39
4Erlend SørheimVaregg Fleridrett13.36+2.024.41
5Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular14.02+2.284.50
6Olav Hammersland GarnesGneist, IL15.36+4.025.22
7Brage IversenBergens TF16.49+5.155.47
8Andreas NysæterBergens TF17.10+5.365.55
9Robert AaenVaregg Fleridrett17.13+5.395.56
10Eirik Bjerke OtteråTIF Viking17.35+6.016.03
11Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF19.16+7.426.38
0Sigve Rygg EikelandBergens TFdiskvalifisert
0Kristian RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Halvor Fetveit SundalFana ILdiskvalifisert
0Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettbrutt

D16-18

2 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn Torød BusetGneist, IL12.524.56
2Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular13.11+0.195.04
3Mari Strømme LidTIF Viking13.43+0.515.16
4Tora Aasheim NymarkTIF Viking13.58+1.065.22
5Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett14.52+2.005.43
6Hanne DaltveitFana IL15.11+2.195.50

H60-

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje Wiig MathisenNydalens SK14.315.35
2Bjørn BasbergVaregg Fleridrett15.05+0.345.48
3Magne RaadalFana IL17.32+3.016.44

D13-15

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF15.046.01
2Marie Roll-TørnqvistFana IL15.54+0.506.21
3Kristine Bog VikaneFana IL18.12+3.087.16
4Ingeborg StrandenesFana IL18.15+3.117.18
5Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett18.19+3.157.19

H13-15

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik BohneVaregg Fleridrett11.514.44
2Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett12.17+0.264.54
3Tage RosenlundVaregg Fleridrett12.29+0.384.59
4Ulrik HellenTIF Viking12.43+0.525.05
5Ivan KrutikovStord Orientering13.19+1.285.19
6Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett13.46+1.555.30
7Rasmus JordeVaregg Fleridrett14.05+2.145.38
8Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett14.06+2.155.38
9Brage Bell LysakerFana IL15.24+3.336.09
0Andreas DaleBergens TFdiskvalifisert

D60-

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørg KocbachBergens TF17.076.50
2Bjørg MidttunBergens TF17.36+0.297.02
3Berit HegdalBergens TF18.43+1.367.29
4Kari SecherBergens TF22.10+5.038.52
5Astri Ese HoleBergens TF24.55+7.489.58

D/H-10

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett12.188.12
2Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett14.22+2.049.34
3Samuel Elias NærheimIL Gular40.19+28.0126.52

D11-12

1 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Erica EikangerGneist, IL10.487.12
2Karoline StrandenesFana IL13.29+2.418.59
3Ane Sofie NærheimIL Gular14.23+3.359.35
4Idun HeklandIL Gular16.32+5.4411.01
5Lea SkaugeIL Gular16.33+5.4511.02
6Tonje RykkjeStord Orientering20.18+9.3013.32

H11-12

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar HeksemFana IL12.128.08
2Andreas Strømme LidTIF Viking13.27+1.158.58

C-åpen

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Teodor HeldalFana IL13.208.53
2Ingrid RollFana IL24.03+10.4316.02

N-åpen

1 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kirill EikangerGneist, IL12.009.13
2Erika JægerStord Orientering13.42+1.4210.32
3Josefine BlomquistBergens TF16.50+4.5012.56
4Frida Ingeborg EikangerGneist, IL19.28+7.2814.58
5Iris Popsueva BuanesTIF Viking24.18+12.1818.41
6Sigve Popsuev BuanesTIF Viking24.22+12.2218.44
7Jakob Iversen PausAskøy OL26.56+14.5620.43
8Thord Nystuen SolliAskøy OL27.04+15.0420.49
9Fredrik BlomquistBergens TF28.55+16.5522.14

A-åpen

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars RøttingenIL Gular12.234.45
2Andreas BergeOs Orienteringsklubb13.03+0.405.01
3Helge EmhjellenIL Gular15.30+3.075.57
4Julie Roll TørnquistFana IL16.43+4.206.25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor