Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM stafett AOOK og ØOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett AOOK og ØOK
Arrangørorganisasjon: Fet OL
Dato: søndag 27 august 2017

H17

29 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1IL Tyrving 12.24.42
1. Torgeir Nørbech55.223+2.1955.223+2.19
2. Espen Jakobsen37.195+3.231.32.414+1+1.36-0.43
3. Bjørn Ekeberg52.0112.24.421-3
2Nydalens SK 32.26.59+2.17
1. Alan Cherry56.046+3.0156.046+3.01
2. Sindre Rønning35.523+1.561.31.562-4+0.51-2.10
3. Elias Jonsson55.033+3.022.26.5920+2.17+1.26
3Nydalens SK 12.31.19+6.37
1. Jostein Andersen1.02.339+9.301.02.339+9.30
2. Lukas Liland33.5611.36.296-3+5.24
3. Håvard Haga54.502+2.492.31.193-3+6.37+1.13
4Halden SK 12.34.19+9.37
1. Emil Wingstedt54.562+1.5354.562+1.53
2. Mats Nordbrøden38.306+4.341.33.265+3+2.21+0.28
3. Markus Holter1.00.535+8.522.34.194-1+9.37+7.16
5Bækkelagets SK 12.35.15+10.33
1. Karl Fremstad55.544+2.5155.544+2.51
2. Magne Jutulstad36.454+2.491.32.393-1+1.34-1.17
3. Rune Olsen1.02.366+10.352.35.155+2+10.33+8.59
6Asker Skiklubb 12.35.28+10.46
1. Vegard Gulbrandsen55.555+2.5255.555+2.52
2. Erling Sommerfeldt35.102+1.141.31.051-4-2.52
3. Henrik Fredriksen Aas1.04.237+12.222.35.286+5+10.46+10.46
7Fossum IF 12.42.49+18.07
1. Erling Hjermstad1.07.1614+14.131.07.1614+14.13
2. Erik Hæstad Bjørnstad40.038+6.071.47.1910-4+16.14+2.01
3. Einar Melsom55.304+3.292.42.497-3+18.07+1.53
8Bækkelagets SK 22.48.44+24.02
1. Vetle Christiansen1.00.448+7.411.00.448+7.41
2. Håvard Myhre38.347+4.381.39.187-1+8.13+0.32
3. Felix Breitschädel1.09.268+17.252.48.448+1+24.02+15.49
9Lillomarka OL 12.57.15+32.33
1. Matthew Speake57.597+4.5657.597+4.56
2. Elias Skjolden Sørensen43.3611+9.401.41.358+1+10.30+5.34
3. Mathias Benjaminsen1.15.4014+23.392.57.159+1+32.33+22.03
10Nydalens SK 43.05.38+40.56
1. Halvor Saunes1.07.0913+14.061.07.0913+14.06
2. Sander H. Rogndokken44.0913+10.131.51.1811-2+20.13+6.07
3. Gjermund Tørnqvist Halden1.14.2011+22.193.05.3810-1+40.56+20.43
11Østmarka OK 13.11.51+47.09
1. Trond Kortner1.10.1618+17.131.10.1618+17.13
2. Hans Kristian Stubban Hygen51.4719+17.512.02.0319+1+30.58+13.45
3. Andreas Ramberg1.09.489+17.473.11.5111-8+47.09+16.11
12Fossum IF 23.11.57+47.15
1. Øyvind Hjermstad1.08.1217+15.091.08.1217+15.09
2. Peter Gisholt43.1910+9.231.51.3112-5+20.26+5.17
3. Emil Størmer1.20.2617+28.253.11.57120+47.15+26.49
13Bækkelagets SK 33.16.19+51.37
1. Olav Ekrheim1.14.2922+21.261.14.2922+21.26
2. Eskil Sande Gullord47.4716+13.512.02.1620-2+31.11+9.45
3. Raphael Ferrand1.14.0310+22.023.16.1913-7+51.37+20.26
14Halden SK 23.16.51+52.09
1. Niels Christian Hellerud1.04.0311+11.001.04.0311+11.00
2. Alexander Skaug Ytterbøl58.2224+24.262.02.2522+11+31.20+20.20
3. Erlend Brendstuen1.14.2612+22.253.16.5114-8+52.09+20.49
15Oppsal Orientering 13.22.46+58.04
1. Jan Andreas Edstrøm1.19.5824+26.551.19.5824+26.55
2. Thor Mella42.029+8.062.02.0018-6+30.55+4.00
3. Bent Erik Skaug1.20.4618+28.453.22.4615-3+58.04+27.09
16Oppsal Orientering 23.23.07+58.25
1. Lavran Thorstensen1.02.4610+9.431.02.4610+9.43
2. Ludvig Rødnes53.3821+19.421.56.2413+3+25.19+15.36
3. Vigdis Hobøl1.26.4321+34.423.23.0716+3+58.25+33.06
17Nydalens SK 53.25.06+1.00.24
1. Josh Beech1.08.0515+15.021.08.0515+15.02
2. Torstein Hole54.1322+20.172.02.1821+6+31.13+16.11
3. Sondre Ruud Bråten1.22.4819+30.473.25.0617-4+1.00.24+29.11
18Lillomarka OL 23.25.08+1.00.26
1. Jens Johan Brekke1.08.0716+15.041.08.0716+15.04
2. Eirik Høst Fossgard51.1617+17.201.59.2317+1+28.18+13.14
3. Kristian Markhus Brekke1.25.4520+33.443.25.0818+1+1.00.26+32.08
19Indre Østfold OK 13.26.14+1.01.32
1. Bjørn Erik Glomsrud1.10.1719+17.141.10.1719+17.14
2. Håkon Gjerde47.2415+13.281.57.4114-5+26.36+9.22
3. Thomas Bedin1.28.3322+36.323.26.1419+5+1.01.32+34.56
20Trøsken IL 13.33.04+1.08.22
1. Daniel Oliversen1.13.5221+20.491.13.5221+20.49
2. Lars Øivind Amundsen45.2814+11.321.59.2016-5+28.15+7.26
3. Finn Henry Lillestrand1.33.4423+41.433.33.0420+4+1.08.22+40.07
21Halden SK 43.33.21+1.08.39
1. Øyvind Stokseth1.20.0025+26.571.20.0025+26.57
2. Per Olav Andersen56.5623+23.002.16.5623-2+45.51+18.54
3. Sigurd Myhre Andreassen1.16.2516+24.243.33.2121-2+1.08.39+22.48
22Ås-NMBU Orientering 13.36.40+1.11.58
1. Linus Olhans1.38.1526+45.121.38.1526+45.12
2. Per Henning Bjerva43.4912+9.532.22.0424-2+50.59+5.47
3. Håvard Tveite1.14.3613+22.353.36.4022-2+1.11.58+20.59
23Oppsal Orientering 33.42.09+1.17.27
1. Truls Hestengen1.18.5523+25.521.18.5523+25.52
2. William Resvoll Skaug1.07.1325+33.172.26.0825+2+55.03+29.11
3. Sigve Vågsnes1.16.0115+24.003.42.0923-2+1.17.27+22.24
24Fredrikstad SK 13.48.13+1.23.31
1. Henrik Ottesen1.06.2812+13.251.06.2812+13.25
2. Oliver Hagaseth Mydske51.3518+17.391.58.0315+3+26.58+13.33
3. Magne Sæther1.50.1025+58.093.48.1324+9+1.23.31+56.33
25Raumar Orientering 14.11.08+1.46.26
1. Anders Haga53.03153.031
2. Tor-Arve Bjørnstad Strand52.5820+19.021.46.019+8+14.56+14.56
3. Emil Bjørnstad Strand2.25.0726+1.33.064.11.0825+16+1.46.26+1.31.30
26Oslostudentenes IK 14.16.23+1.51.41
1. Mikael Olausson1.13.3720+20.341.13.3720+20.34
2. Ove Haugvaldstad1.25.1826+51.222.38.5526+6+1.07.50+47.16
3. Hans Rusten Wang1.37.2824+45.274.16.23260+1.51.41+43.51
27OK Moss 14.16.27+1.51.45
1. Donatas Kontautas2.04.0627+1.11.032.04.0627+1.11.03
2. Thomas Roskifte47.3927+13.432.51.45270+1.20.40+9.37
3. Erik Rytter Jakobsen1.24.4227+32.414.16.27270+1.51.45+31.05
Indre Østfold OK 3diskvalifisert
1. Øyvind Thømtdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Vegar Arnesendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Bjørn Fjeldstaddiskvalifisertdiskvalifisert
Nydalens SK 2diskvalifisert
1. Anders Visterdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Bojan Blumensteindiskvalifisertdiskvalifisert
3. Eirik Langedal Breivikdiskvalifisertdiskvalifisert

D17

13 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 22.16.24
1. Nicole Ragvin47.334+3.1047.334+3.10
2. Maria Jonsson44.2411.31.571-3
3. Siri Ulvestad44.272+3.392.16.24100.00
2Nydalens SK 12.25.16+8.52
1. Marion Huber44.23144.231
2. Monica Tørnqvist Halden1.00.056+15.411.44.284+3+12.31+12.31
3. Marte Narum40.4812.25.162-2+8.52
3Halden SK 12.40.21+23.57
1. Agnes Leo47.152+2.5247.152+2.52
2. Idun Kristine Felde Olaussen51.302+7.061.38.4520+6.48+3.56
3. Hedda Raadal Bjørlo1.01.366+20.482.40.213+1+23.57+17.09
4IL Tyrving 12.41.14+24.50
1. Kristine Fjeldbo47.273+3.0447.273+3.04
2. Solveig Eline Berg1.04.1310+19.491.51.407+4+19.43+16.39
3. Ida Tiltnes49.343+8.462.41.144-3+24.50+5.07
5Halden SK 22.46.48+30.24
1. Ellen Kathrine Svendsby54.3610+10.1354.3610+10.13
2. Marianne Dæhli59.245+15.001.54.008-2+22.03+11.50
3. Anja Wingstedt52.484+12.002.46.485-3+30.24+8.21
6Asker Skiklubb 12.47.13+30.49
1. Lotte Jauhojärvi Markussen48.096+3.4648.096+3.46
2. Jorun Ruud55.074+10.431.43.163-3+11.19+7.33
3. Nora Synnøve Woxholth1.03.577+23.092.47.136+3+30.49+19.30
7Bækkelagets SK 22.47.48+31.24
1. Line Hagman47.405+3.1747.405+3.17
2. Ingeborg Øderud1.02.098+17.451.49.496+1+17.52+14.35
3. Louise Oram57.595+17.112.47.487+1+31.24+13.32
8Oslostudentenes IK 13.03.02+46.38
1. Siri Eidnes54.179+9.5454.179+9.54
2. Hanne Maria Vister1.01.197+16.551.55.3690+23.39+13.45
3. Audrun Utskarpen1.07.268+26.383.03.028-1+46.38+22.59
9OK Moss 13.09.34+53.10
1. Aurora Gjølsjø54.028+9.3954.028+9.39
2. Johanne Bratland Tjernshaugen54.043+9.401.48.065-3+16.09+6.30
3. Selma Kristiansen1.21.2811+40.403.09.349+4+53.10+37.01
10Nydalens SK 33.28.16+1.11.52
1. Cristina Luis1.14.3511+30.121.14.3511+30.12
2. Joanna Eriksson1.03.569+19.322.18.31110+46.34+16.22
3. Frida Bakken Ulseth1.09.459+28.573.28.1610-1+1.11.52+25.18
11Fredrikstad SK 13.28.48+1.12.24
1. Rikke Blakkestad Ingesen53.427+9.1953.427+9.19
2. Helena Åsberg1.24.0011+39.362.17.4210+3+45.45+36.26
3. Marie Hansen1.11.0610+30.183.28.4811+1+1.12.24+26.39
12Ås-NMBU Orientering 13.54.54+1.38.30
1. Mari Brøndbo Dahl1.30.1612+45.531.30.1612+45.53
2. Ingunn Berget1.10.5512+26.312.41.11120+1.09.14+23.21
3. Wendy Fjellstad1.13.4312+32.553.54.54120+1.38.30+29.16
Fossum IF 1diskvalifisert
1. Pernille Katladiskvalifisertdiskvalifisert
2. Åsne Naadland Holodiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ingrid G. Kvålsgarddiskvalifisertdiskvalifisert

H13-16

21 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 11.14.47
1. Isak Jonsson26.39126.391
2. Lars Young Vik14.03140.4210
3. Halvor Tørnqvist Halden34.054+5.141.14.47100.00
2Fossum IF 11.19.42+4.55
1. Sivert Sande Kverme31.353+4.5631.353+4.56
2. Vebjørn Blom-Hagen15.463+1.4347.212-1+6.39+1.43
3. Eivind Berner Myhre32.212+3.301.19.4220+4.55-1.44
3Asker Skiklubb 11.26.34+11.47
1. Felix Finsrud38.0717+11.2838.0717+11.28
2. Jakob Backer19.3613+5.3357.4314-3+17.01+5.33
3. Sondre Ytterbø28.5111.26.343-11+11.47
4Fredrikstad SK 11.27.29+12.42
1. Eirik Imrik38.1818+11.3938.1818+11.39
2. Sondre Ottesen16.104+2.0754.2810-8+13.46+2.07
3. Bendik Eliassen33.013+4.101.27.294-6+12.42-1.04
5Heming Orientering 11.28.01+13.14
1. Ferdinand Fremming34.167+7.3734.167+7.37
2. Kristian Østermann16.235+2.2050.395-2+9.57+2.20
3. Magnus Eide-Fredriksen37.226+8.311.28.0150+13.14+3.17
6IL Tyrving 11.29.18+14.31
1. Ådne Skjærstein30.032+3.2430.032+3.24
2. Kristian Juell Larsen18.058+4.0248.083+1+7.26+4.02
3. Mathias Pedersen Vold41.109+12.191.29.186+3+14.31+7.05
7Raumar Orientering 11.30.28+15.41
1. Øistein Fagerli Næss34.198+7.4034.198+7.40
2. Stian Måseide Sørlie18.089+4.0552.277-1+11.45+4.05
3. Anders Horvei38.017+9.101.30.2870+15.41+3.56
8Heming Orientering 21.30.32+15.45
1. Henrik Reusch34.095+7.3034.095+7.30
2. Fridtjof Reusch18.2010+4.1752.298+3+11.47+4.17
3. August Syrdal Øen38.038+9.121.30.3280+15.45+3.58
9Oppsal Orientering 11.33.35+18.48
1. Lars Sigurd Baugstø Rødnes36.3412+9.5536.3412+9.55
2. Marius E. Aamodt19.4614+5.4356.2013+1+15.38+5.43
3. Anselm Reichenbach37.155+8.241.33.359-4+18.48+3.10
10Fredrikstad SK 21.36.15+21.28
1. Kristoffer B. Helminsen34.156+7.3634.156+7.36
2. Thomas Blomkvist15.452+1.4250.004-2+9.18+1.42
3. Runar Saur Modahl46.1514+17.241.36.1510+6+21.28+12.10
11Nydalens SK 31.39.05+24.18
1. Teodor Mo Hjelseth34.198+7.4034.198+7.40
2. Elias Stubberud20.5715+6.5455.1611+3+14.34+6.54
3. Anders Håvard Larsen43.4910+14.581.39.05110+24.18+9.44
12Halden SK 11.39.31+24.44
1. Sigurd Saxe Sandvik33.334+6.5433.334+6.54
2. Herman Lien Backstrøm19.1512+5.1252.489+5+12.06+5.12
3. Marieluise Schmitt Gran46.4315+17.521.39.3112+3+24.44+12.38
13Fossum IF 21.40.22+25.35
1. Mikkel Katla38.0616+11.2738.0616+11.27
2. Erlend Børli17.376+3.3455.4312-4+15.01+3.34
3. Sondre Zahl Hagen44.3911+15.481.40.2213+1+25.35+10.34
14OK Moss 11.46.17+31.30
1. Christopher Ladim42.0619+15.2742.0619+15.27
2. Adam Kristiansen18.5711+4.541.01.0316-3+20.21+4.54
3. Alfred Bjørnerød45.1413+16.231.46.1714-2+31.30+11.09
15Fossum IF 31.51.26+36.39
1. Philip Romøren37.2714+10.4837.2714+10.48
2. Gustav Andresen Skotte28.5217+14.491.06.1917+3+25.37+14.49
3. Marius Bakke45.0712+16.161.51.2615-2+36.39+11.02
16Fossum IF 41.53.43+38.56
1. Sindre Vie Strisland36.4513+10.0636.4513+10.06
2. Eirik Vie Strisland29.4718+15.441.06.3218+5+25.50+15.44
3. Birk Felland Sætnan47.1117+18.201.53.4316-2+38.56+13.06
17Nydalens SK 21.53.46+38.59
1. Kasper Bakken Ulseth34.4210+8.0334.4210+8.03
2. Martin Størmer-Antonsen17.437+3.4052.256-4+11.43+3.40
3. Rolf Andreas Berg1.01.2119+32.301.53.4617+11+38.59+27.16
18Asker Skiklubb 31.55.06+40.19
1. Mikael Birkelund37.4415+11.0537.4415+11.05
2. Mathias Nyhaug30.2919+16.261.08.1319+4+27.31+16.26
3. Martin Johannessen Linnebo46.5316+18.021.55.0618-1+40.19+12.48
19Indre Østfold OK 11.56.24+41.37
1. Eirik Blågestad35.0411+8.2535.0411+8.25
2. Theodor Lier23.4016+9.3758.4415+4+18.02+9.37
3. Kristoffer Halsnes57.4018+28.491.56.2419+4+41.37+23.35
Asker Skiklubb 2diskvalifisert
1. Vilmer Nybergdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Emil Fossheimdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Tarje Espelindiskvalifisertdiskvalifisert
Måren OK 1diskvalifisert
1. Andreas Gjetangerdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Magnus Endresendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Isak Kråkevik Åbergdiskvalifisertdiskvalifisert

D13-16

20 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 11.33.23
1. Marie Lilland41.408+8.1741.408+8.17
2. Marte Madslien Bakken19.322+0.161.01.126-2+8.28+0.11
3. Oda Scheele32.1111.33.231-5
2Asker Skiklubb 11.33.52+0.29
1. Ina Martini33.23133.231
2. Petra Hoveid20.575+1.4154.203+2+1.36+1.36
3. Anna Øfsthus Gravir39.322+7.211.33.522-1+0.29-1.07
3Raumar Orientering 11.41.32+8.09
1. Kristine Eide Rapp37.395+4.1637.395+4.16
2. Pernille Sønsterudbråten20.143+0.5857.534-1+5.09+0.53
3. Hanne Eide Rapp43.395+11.281.41.323-1+8.09+3.00
4Heming Orientering 11.43.45+10.22
1. Maya Arnesen33.282+0.0533.282+0.05
2. Malene Jebsen19.16152.441-1
3. Live Østvold51.0110+18.501.43.454+3+10.22+10.22
5Kolbotn og Skimt OL 11.53.18+19.55
1. Hanna Rehn43.2211+9.5943.2211+9.59
2. Isabel Handstanger29.3914+10.231.13.01110+20.17+10.18
3. Alva Marika Niklasson40.173+8.061.53.185-6+19.55-0.22
6Nydalens SK 111.53.24+20.01
1. Kristine Kravdal33.353+0.1233.353+0.12
2. Marie Kravdal20.404+1.2454.152-1+1.31+1.19
3. Elise Wærp Hauge59.0915+26.581.53.246+4+20.01+18.30
7Østmarka OK 11.53.42+20.19
1. Alexandra Linløkken40.007+6.3740.007+6.37
2. Ingrid Marie Stubban Hygen27.309+8.141.07.309+2+14.46+8.09
3. Janna Sofie Tellesbø46.126+14.011.53.427-2+20.19+5.33
8IL Tyrving 31.54.46+21.23
1. Linnea Holst34.154+0.5234.154+0.52
2. Eileen Bjanes23.556+4.3958.105+1+5.26+4.34
3. Vida Helland-Hansen56.3612+24.251.54.468+3+21.23+15.57
9IL Tyrving 12.00.52+27.29
1. Mina Jørgensen42.5010+9.2742.5010+9.27
2. Iris Holst27.188+8.021.10.08100+17.24+7.57
3. Emma Meyer Larsson50.449+18.332.00.529-1+27.29+10.05
10Lillomarka OL 12.04.48+31.25
1. Ingrid Blindheim46.5713+13.3446.5713+13.34
2. Emilie Pedersen Vold29.5115+10.351.16.4815+2+24.04+10.30
3. Netta Bar-Nathan48.007+15.492.04.4810-5+31.25+7.21
11Nydalens SK 22.05.08+31.45
1. Ea Lunøe39.536+6.3039.536+6.30
2. Marie Saugestad27.3210+8.161.07.258+2+14.41+8.11
3. Inga Skaarer Wiklund57.4313+25.322.05.0811+3+31.45+17.04
12Oppsal Orientering 12.05.12+31.49
1. Tina Kalleson41.539+8.3041.539+8.30
2. Katrine Bjordal Veggan25.187+6.021.07.117-2+14.27+5.57
3. Ingrid S. Undeberget58.0114+25.502.05.1212+5+31.49+17.22
13Fossum IF 22.22.32+49.09
1. Kathinka Zahl Hagen1.02.1916+28.561.02.1916+28.56
2. Ragnhild Blom-Hagen30.2917+11.131.32.48160+40.04+11.08
3. Heidi Kristina Sebjørnsen49.448+17.332.22.3213-3+49.09+9.05
14Heming Orientering 22.23.08+49.45
1. Ida Marie Flågen44.2912+11.0644.2912+11.06
2. Anne Østfold29.5616+10.401.14.25120+21.41+10.35
3. Ella Berstad1.08.4316+36.322.23.0814+2+49.45+28.04
15Indre Østfold OK 12.25.31+52.08
1. Elida Sagli Gudim48.0314+14.4048.0314+14.40
2. Vilde Retteraasen28.4413+9.281.16.47140+24.03+9.23
3. Gea Øiseth Bedin1.08.4417+36.332.25.3115+1+52.08+28.05
16Sarpsborg OL 12.26.17+52.54
1. Marie Lindløv Jensen48.1815+14.5548.1815+14.55
2. Nina Pedersen28.1512+8.591.16.3313-2+23.49+8.54
3. Adine Blakkestad Ingesen1.09.4418+37.332.26.1716+3+52.54+29.05
17OK Moss 12.26.19+52.56
1. Ingrid Bratland Tjernshaugen1.16.1418+42.511.16.1418+42.51
2. Julie Sophie Wold28.0411+8.481.44.1817-1+51.34+8.43
3. Karoline Bjørnerød42.014+9.502.26.19170+52.56+1.22
18Fet OL 12.59.35+1.26.12
1. Julie Berntzen1.03.5917+30.361.03.5917+30.36
2. Andrea H. Rogndokken1.03.3318+44.172.07.3218+1+1.14.48+44.12
3. Ragnhild Mathea Helmersen52.0311+19.522.59.35180+1.26.12+11.24
Fossum IF 1diskvalifisert
1. Mari Brendediskvalifisertdiskvalifisert
2. Helene Bjørkvold Jendaldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Johanne Rognerud Bøediskvalifisertdiskvalifisert
Østmarka OK 2diskvalifisert
1. Inga Cathrin Winsvolddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Sigrid Nermoendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Monica Brevikdiskvalifisertdiskvalifisert

H150

31 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1IL Tyrving 11.58.26
1. Per Slungaard42.0611+6.2142.0611+6.21
2. Are Kristiansen39.422+0.091.21.485-6+4.44-1.37
3. Christian Holmboe36.382+2.041.58.261-4-4.44
2Fossum IF 11.58.37+0.11
1. Torbjørn Blom-hagen35.45135.451
2. Nils Hæstad41.194+1.461.17.04100.00
3. Harald Bakke41.335+6.591.58.372+1+0.11+0.11
3Nydalens SK 11.59.21+0.55
1. Jon Iver Bakken41.078+5.2241.078+5.22
2. Terje Wiig Mathisen43.409+4.071.24.4710+2+7.43+2.21
3. Rune Scheele34.3411.59.213-7+0.55
4Fossum IF 22.00.51+2.25
1. Erling Katla36.362+0.5136.362+0.51
2. Øystein Holo40.393+1.061.17.1520+0.11-0.40
3. Arild Andresen43.3610+9.022.00.514+2+2.25+2.14
5Asker Skiklubb 12.02.48+4.22
1. Jan Richard Eriksen36.533+1.0836.533+1.08
2. Gjermund Gravir44.1311+4.401.21.0630+4.02+2.54
3. Bjørn Martini41.426+7.082.02.485+2+4.22+0.20
6Heming Orientering 12.03.03+4.37
1. Nils Petter Fremming38.495+3.0438.495+3.04
2. Kimme Arnesen42.528+3.191.21.414-1+4.37+1.33
3. Knut Erling Øen41.224+6.482.03.036+2+4.370.00
7Lillomarka OL 22.03.20+4.54
1. Brynjar Fredheim42.2112+6.3642.2112+6.36
2. Stein Blomseth41.405+2.071.24.019-3+6.57+0.21
3. Vidar Benjaminsen39.193+4.452.03.207-2+4.54-2.03
8OK Moss 12.05.03+6.37
1. Tore Bjørnerød36.564+1.1136.564+1.11
2. Torgeir Snilsberg44.5313+5.201.21.496+2+4.45+3.34
3. Hallvard Koren43.149+8.402.05.038+2+6.37+1.52
9IL Tyrving 32.12.32+14.06
1. Christian Grotnes41.279+5.4241.279+5.42
2. Svein S Jacobsen45.1015+5.371.26.3711+2+9.33+3.51
3. Per Kristian Ekeberg45.5513+11.212.12.329-2+14.06+4.33
10Indre Østfold OK 12.12.59+14.33
1. Sigmund Vister42.2613+6.4142.2613+6.41
2. Sture Ottesen46.1817+6.451.28.44130+11.40+4.59
3. Rune Blågestad44.1512+9.412.12.5910-3+14.33+2.53
11Ås-NMBU Orientering 12.13.44+15.18
1. Eirik Nordhagen48.5318+13.0848.5318+13.08
2. Ivar Maalen42.437+3.101.31.3615-3+14.32+1.24
3. Jo Inge Fjellstad42.088+7.342.13.4411-4+15.18+0.46
12OK Moss 22.15.43+17.17
1. Øystein Olsen39.256+3.4039.256+3.40
2. Henning Bratland Carlsen43.5910+4.261.23.248+2+6.20+2.40
3. Bjørn Arnfinn Paulsen52.1920+17.452.15.4312+4+17.17+10.57
13Fossum IF 72.16.01+17.35
1. Trond Myhre42.3914+6.5442.3914+6.54
2. Vytautas Grasys39.3311.22.127-7+5.08
3. Lars Hjermstad53.4921+19.152.16.0113+6+17.35+12.27
14IL Tyrving 22.16.09+17.43
1. Bjørn Henning Grandal50.3020+14.4550.3020+14.45
2. Trond Lund41.586+2.251.32.2816-4+15.24+0.39
3. Eivind Hoff43.4111+9.072.16.0914-2+17.43+2.19
15Fossum IF 32.16.32+18.06
1. Morten Heir42.0310+6.1842.0310+6.18
2. Stein H. Hagen44.4612+5.131.26.4912+2+9.45+3.27
3. Olav Hasaas49.4317+15.092.16.3215+3+18.06+8.21
16Lillomarka OL 12.17.45+19.19
1. Steinar Eastwood44.4515+9.0044.4515+9.00
2. Hallvard Fjær45.4416+6.111.30.2914-1+13.25+4.25
3. Arne Dybdahl47.1615+12.422.17.4516+2+19.19+5.54
17Bækkelagets SK 12.25.40+27.14
1. Arne Torgersen51.3922+15.5451.3922+15.54
2. Yngvar Christiansen45.0814+5.351.36.4717-5+19.43+3.49
3. Anders Storbraten48.5316+14.192.25.40170+27.14+7.31
18Oslostudentenes IK 12.28.32+30.06
1. Bjørn Grinde49.1519+13.3049.1519+13.30
2. Are Eriksen52.3820+13.051.41.5320+1+24.49+11.19
3. Guttorm L Egge46.3914+12.052.28.3218-2+30.06+5.17
19Lillomarka OL 32.30.32+32.06
1. Nils Ragnar Liholt45.0616+9.2145.0616+9.21
2. Martin Granly54.5423+15.211.40.0018+2+22.56+13.35
3. Magne Brænden50.3218+15.582.30.3219+1+32.06+9.10
20Østmarka OK 12.36.12+37.46
1. Øystein Kildahl58.5225+23.0758.5225+23.07
2. Rune Teigland55.1624+15.431.54.0824-1+37.04+13.57
3. Knut Edvard Helland42.047+7.302.36.1220-4+37.46+0.42
21Fossum IF 62.38.53+40.27
1. Kristian Bernhard Nilsen45.5117+10.0645.5117+10.06
2. Morten Rannem56.5525+17.221.42.4621+4+25.42+15.36
3. Knut Anders Løken56.0722+21.332.38.53210+40.27+14.45
22Fossum IF 52.43.23+44.57
1. Frode Strisland52.4123+16.5652.4123+16.56
2. Håkon Jendal49.0318+9.301.41.4419-4+24.40+7.44
3. Hans Jevanord1.01.3925+27.052.43.2322+3+44.57+20.17
23Halden SK 12.51.24+52.58
1. Jens Erik Mjølnerød50.5821+15.1350.5821+15.13
2. Eirik Nordbrøden51.5219+12.191.42.5022+1+25.46+10.33
3. Bjørn Axel Gran1.08.3427+34.002.51.2423+1+52.58+27.12
24Heming Orientering 22.54.07+55.41
1. Christian Reusch59.4926+24.0459.4926+24.04
2. Lasse Arnesen54.1121+14.381.54.0023-3+36.56+12.52
3. Anders Flågen1.00.0724+25.332.54.0724+1+55.41+18.45
25Indre Østfold OK 22.54.40+56.14
1. Kjell-Erik Kristiansen55.3524+19.5055.3524+19.50
2. Rune S. Nielsen1.02.1326+22.401.57.4825+1+40.44+20.54
3. Roy Vidar Johannesen56.5223+22.182.54.40250+56.14+15.30
26Østmarka OK 22.55.27+57.01
1. Erik Næss1.08.5928+33.141.08.5928+33.14
2. Terje Linløkken54.1922+14.462.03.1826-2+46.14+13.00
3. Inge Ramberg52.0919+17.352.55.27260+57.01+10.47
27Østmarka OK 33.11.48+1.13.22
1. Bjørn Christensen1.00.1327+24.281.00.1327+24.28
2. Per Stedje1.07.3727+28.042.07.50270+50.46+26.18
3. Hans Olav Hygen1.03.5826+29.243.11.48270+1.13.22+22.36
28Lillomarka OL 44.23.32+2.25.06
1. Harald Sørensen1.40.3729+1.04.521.40.3729+1.04.52
2. Assaf Bar-Nathan1.26.2429+46.513.07.01290+1.49.57+45.05
3. Lars Audun Vold1.16.3128+41.574.23.3228-1+2.25.06+35.09
Raumar Orientering 1fullført
1. Stein-Arne Alnæs39.367+3.5139.367+3.51
2. Øystein Rapp2.34.1628+1.54.433.13.5228+21+1.56.48+1.52.57
3. fullførtfullført
Fossum IF 4diskvalifisert
1. Knut Jostein Sætnadiskvalifisertdiskvalifisert
2. Anders Grevstaddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Richard Zeiner-Gundersendiskvalifisertdiskvalifisert
Kolbotn og Skimt OL 1diskvalifisert
1. Bjørnar Gammelseterdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Knut Bjørkelodiskvalifisertdiskvalifisert
3. Bengt Niklassondiskvalifisertdiskvalifisert

D150

9 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Fossum IF 22.20.43
1. Camilla Oftebro53.225+11.0853.225+11.08
2. Ingrid Jebsen45.163+3.511.38.383-2+13.05+1.57
3. Torunn Drage Roti42.052+1.192.20.431-2-13.05
2Asker Skiklubb 12.20.46+0.03
1. Hilda Øfsthus42.14142.141
2. Grethe K. Løvald57.466+16.211.40.004+3+14.27+14.27
3. Sigrun Hernes Ytterbø40.4612.20.462-2+0.03
3IL Tyrving 12.20.47+0.04
1. Hege Feiring42.352+0.2142.352+0.21
2. Marianne Njåstein42.582+1.331.25.331-1-0.21
3. Solveig Sikkeland55.144+14.282.20.473+2+0.04+0.04
4Indre Østfold OK 12.21.26+0.43
1. Linda M. Torper Bystrøm46.514+4.3746.514+4.37
2. Bente Line48.174+6.521.35.082-2+9.35+4.58
3. Anne Marie Solheim Haugerud46.183+5.322.21.264+2+0.43-8.52
5Heming Orientering 12.39.01+18.18
1. Dagrun Melkild59.248+17.1059.248+17.10
2. Signe Astrup Arnesen41.2511.40.495-3+15.16
3. Runa Skyttersæter58.125+17.262.39.0150+18.18+3.02
6IL Tyrving 22.52.12+31.29
1. Berit Danielsen57.336+15.1957.336+15.19
2. Kjersti Skantze54.065+12.411.51.3960+26.06+10.47
3. Anne Kristine Norderud1.00.337+19.472.52.1260+31.29+5.23
7Fossum IF 12.58.25+37.42
1. Katrine Bakke57.417+15.2757.417+15.27
2. Eldri Holo1.01.017+19.361.58.428+1+33.09+17.42
3. Magnhild T. Mølnvik59.436+18.572.58.257-1+37.42+4.33
8Lillomarka OL 13.17.02+56.19
1. Toril Hallan45.013+2.4745.013+2.47
2. Jorunn Blindheim1.07.058+25.401.52.067+4+26.33+23.46
3. Elin Brekke1.24.568+44.103.17.028+1+56.19+29.46
9Heming Orientering 23.17.07+56.24
1. Elle M. Melbye1.03.479+21.331.03.479+21.33
2. Marianne Reusch1.09.429+28.172.13.2990+47.56+26.23
3. Paula Berstad1.03.389+22.523.17.0790+56.24+8.28

H180

1 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sarpsborg OL 12.25.31
1. Bjørn Åstorp37.03137.031
2. Hans Huseby45.5711.23.0010
3. Arild Kirkerød1.02.3112.25.3110

H11-12

9 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Lillomarka OL 240.39
1. Vebjørn Emil Blindheim18.47118.471
2. Rasmus D. Eastwood21.522+1.0140.39100.00
2Fredrikstad SK 142.15+1.36
1. Emil Husebye Aamodt18.482+0.0118.482+0.01
2. Marte Hox Brynildsen23.273+2.3642.1520+1.36+1.35
3Oppsal Orientering 144.01+3.22
1. Jakob A. Gjedebo23.105+4.2323.105+4.23
2. Christoffer Ånensen20.51144.013-2+3.22
4Lillomarka OL 148.55+8.16
1. Eskil Brænden19.153+0.2819.153+0.28
2. Jonathan Woodhouse29.405+8.4948.554+1+8.16+7.48
5IL Koll 150.31+9.52
1. Mathias Linløkken20.194+1.3220.194+1.32
2. Martin Christoffer Borg30.126+9.2150.315+1+9.52+8.20
6IL Tyrving 150.44+10.05
1. Andreas Daniel Holmboe25.576+7.1025.576+7.10
2. Marius Juell Larsen24.474+3.5650.4460+10.05+2.55
7Lillomarka OL 31.11.03+30.24
1. Håkon Bogason29.007+10.1329.007+10.13
2. Alfred Eckmann Aronsen42.037+21.121.11.0370+30.24+20.11
8Fossum IF 11.30.00+49.21
1. Erlend Bakke30.008+11.1330.008+11.13
2. Håvard Rekve Lian1.00.008+39.091.30.0080+49.21+38.08
Heming Orientering 1diskvalifisert
1. Lukas Jones Arnesendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Einar Østvolddiskvalifisertdiskvalifisert

D11-12

11 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Fossum IF 138.25
1. Elise Thorseng19.173+0.5519.173+0.55
2. Signe Holo19.08138.251-2
2Nydalens SK 240.25+2.00
1. Marie Scheele18.542+0.3218.542+0.32
2. Hanne Wærp Hauge21.312+2.2340.2520+2.00+1.28
3Kolbotn og Skimt OL 146.12+7.47
1. Guro Frøseth24.124+5.5024.124+5.50
2. Emilie Rehn22.004+2.5246.123-1+7.47+1.57
4Oppsal Orientering 146.29+8.04
1. Sofie Solheim Undeberget24.525+6.3024.525+6.30
2. Ingrid Johansen-Barli21.373+2.2946.294-1+8.04+1.34
5Nydalens SK 148.10+9.45
1. Maja Mo Hjelseth18.22118.221
2. Stine Fosse29.487+10.4048.105+4+9.45+9.45
6Asker Skiklubb 151.32+13.07
1. Silje Ruud Fossheim28.378+10.1528.378+10.15
2. Ragnhild Øfsthus Gravir22.555+3.4751.326-2+13.07+2.52
7Østmarka OK 157.24+18.59
1. Ellen Margrete Stubban Hygen27.537+9.3127.537+9.31
2. Pernille Nor-Woll29.316+10.2357.2470+18.59+9.28
8Asker Skiklubb 21.10.59+32.34
1. Astrid Ytterbø27.526+9.3027.526+9.30
2. Sara Martini43.079+23.591.10.598+2+32.34+23.04
9Halden SK 11.11.07+32.42
1. Sigrid Schmitt Gran32.029+13.4032.029+13.40
2. Inger Anne Svendsby Braarud39.058+19.571.11.0790+32.42+19.02
Fet OL 1diskvalifisert
1. Pernille Snø Heggedal Aamodtdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Amalie Skjønhaugdiskvalifisertdiskvalifisert
Trøsken IL 2diskvalifisert
1. Marte Lillegraven Langsæterdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Maren Henriksendiskvalifisertdiskvalifisert

D135

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Fossum IF 12.10.56
1. Britta Fismen41.222+2.3541.222+2.35
2. Karianne Katla47.0811.28.3020+1.56
3. Marianne Hjermstad42.2612.10.561-1
2Halden SK 12.27.36+16.40
1. Runa Lien Backstrøm38.47138.471
2. Frauke Schmitt Gran47.472+0.391.26.34100.00
3. Anne Julsrud Haugen1.01.022+18.362.27.362+1+16.40+16.40
3Lillomarka OL 14.12.23+2.01.27
1. Line Bar-Nathan1.25.374+46.501.25.374+46.50
2. Aase Mestad1.16.103+29.022.41.473-1+1.15.13+28.23
3. Kristin Fleisje1.30.363+48.104.12.2330+2.01.27+46.14
4Lillomarka OL 24.27.21+2.16.25
1. Merete Rørvik59.563+21.0959.563+21.09
2. Lene Colquhoun1.56.454+1.09.372.56.414+1+1.30.07+1.08.58
3. Vibeke Høst1.30.404+48.144.27.2140+2.16.25+46.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor