Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløps- og Grannekaruselløp NK6 / GK8 ved Ølen IL

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløps- og Grannekaruselløp NK6 / GK8 ved Ølen IL
Arrangørorganisasjoner: Vikebygd IL / Ølen IL
Dato: tirsdag 20 september 2016

H Lang/Mellom

5 800 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth WesterheimStord Orientering44.117.37
2Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering51.06+6.558.48
3Einar MartinsenVikebygd IL53.16+9.059.11
4Kristoffer Susort KvaleHaugesund IL Orientering1.01.08+16.5710.32
5Ivar KvaleHaugesund IL Orientering1.03.23+19.1210.55
6Åge Mikael HjellestadVikebygd IL1.03.36+19.2510.57
7Kjetil FiskåSveio OL - Orientering1.13.04+28.5312.35
8Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering1.21.06+36.5513.58
9Frode NystedHaugesund IL Orientering1.29.36+45.2515.26
10Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering1.45.33+1.01.2218.11
0Magnus EngløkkHaugesund IL Orienteringbrutt
0Jan SteffensenHaugesund IL Orienteringbrutt

D Lang/Mellom

5 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Sofie SandvikBjoa IL1.14.4912.53
2Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.25.40+10.5114.46
3Anita SælevikHaugesund IL Orientering1.46.11+31.2218.18

H -16K

3 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering48.0313.20
2Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering59.42+11.3916.35

H 17-K

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jarle HallandStord Orientering33.559.25

D -16K

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Tiril OlaussenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D 17-K

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torunn HetlandBjoa IL39.4311.01

H Ny

2 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Lukas AlvseikeBjoa IL47.1116.51
0Helge JørgensenBjoa IL32.4411.41
0Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering32.4411.41
0Mats Gunnar N. KnutsonEtne IL26.119.21
0Albert Nærheim RafdalEtne IL1.07.12+20.0124.00
0Steffen RafdalEtne IL26.109.20
0Eirik SildeEtne IL1.07.32+20.2124.07
0Kristian SildeEtne IL33.0211.47
0Erlend TveitBjoa IL29.5010.39

D Ny

2 800 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering47.0516.48
0Ingunn FretteKlypetussen53.22+6.1719.03
0Line Birgitte Salvold FretteKlypetussen55.01+7.5619.38
0Anne Grete GjerdeBjoa IL54.30+7.2519.27
0Gina GjerdeBjoa IL54.30+7.2519.27
0Kristi GjerdeBjoa IL49.05+2.0017.31
0Katrina HåvarsteinBjoa IL45.0516.06
0Gro JohannesenBjoa IL55.51+8.4619.56
0Alexandra KoscienskaBjoa IL45.0516.06
0Flora LitlehamarEtne IL56.18+9.1320.06
0Astrid Håvarstein LotheBjoa IL55.24+8.1919.47
0Hanna Håvarstein LotheBjoa IL45.0516.06
0Elisabeth LundeBjoa IL45.0516.06
0Signe NaustdalBjoa IL49.05+2.0017.31
0Signy Johanna RafdalEtne IL1.03.48+16.4322.47
0Vilde SandvikBjoa IL29.5010.39
0Mari TveitBjoa IL45.0516.06
0Anna VivelidBjoa IL54.38+7.3319.30
0Turid VivelidBjoa IL55.51+8.4619.56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor