Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Romeriksløpet, KM mellomdistanse AOOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Romeriksløpet, KM mellomdistanse AOOK
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: søndag 3 september 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D15-16 | D 17-C | D 17-N | D 17-B | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H15-16B | H 17-C | H 17-N | H 17-B | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | Dir C | Dir B | Dir A

N-åpen

1 390 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Elmer BlomFet OL23.1116.40
Olaf Blom-HagenFossum IF10.217.26
William BærenLillomarka OL34.5725.08
Eline Eggen AndreassenRaumar Orientering11.168.06
Emma Margrethe FinstadSentrum OK18.0913.03
Maren Julie FinstadSentrum OK25.4718.32
Erle FosstveitRaumar Orientering29.1621.03
Olav GrevstadFossum IF12.048.40
August Grontoft TjoflotOppsal Orientering19.3214.03
Kristin Haugen ØgaardRaumar Orientering20.5815.05
Ole Andreas HynneRaumar Orientering8.396.13
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK14.1110.12
Kristoffer KatlaFossum IF9.206.42
Andrea KongsbergIL Tyrving15.2211.03
Maria KongsbergIL Tyrving15.2811.07
Eline KravdalGjø-Vard OL20.1814.36
Per Magnus LynneRaumar Orientering19.0913.46
Casper MayerIL Tyrving33.4424.16
Mary Eleanor McLachlan-ReistanbakkRaumar Orientering19.0913.46
Therese Moe LandénRaumar Orientering24.5017.51
Elias MolundIL Tyrving27.3419.49
Alfred NikolaisenOppsal Orientering12.208.52
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK14.5110.41
Esten Valentin NybråtenIL Tyrving15.1811.00
Max Alexander NybråtenIL Tyrving11.268.13
Elias Azagra NæssNydalens SK13.419.50
Tuva NørveRaumar Orientering36.4626.27
Eskil OlaussenOppsal Orientering14.4110.33
Aksel Samsing RueRaumar Orientering22.3216.12
Karl RådahlIL Tyrving16.0811.36
Oda SandvikRaumar Orientering20.1414.33
Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst28.1820.21
Per Taje SkeieRaumar Orientering23.0616.37
Silje Andresen SkotteFossum IF12.198.51
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering15.5911.29
Simen ÅnensenOppsal Orientering32.5323.39
Anita HvamRaumar Orienteringdiskvalifisert
Amund SandvikRaumar Orienteringdiskvalifisert
Ingrid ØksnesRaumar Orienteringdiskvalifisert
Martin Amlie BrennaHeming Orienteringikke startet

D -10

1 530 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Hermine OddenMåren OK42.0927.32
Isolde OddenMåren OK44.2128.59
Helene ScheeleNydalens SK10.346.54

D 11-12

1 580 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KravdalGjø-Vard OL12.428.02
2Maja Mo HjelsethNydalens SK13.15+0.338.23
3Marie ScheeleNydalens SK14.00+1.188.51
4Mari AarsethNydalens SK14.34+1.529.13
5Selma Størmer-AntonsenNydalens SK15.05+2.239.32
6Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering15.46+3.049.58
7Emilie RehnKolbotn og Skimt OL16.24+3.4210.22
8Eira Skaarer WiklundNydalens SK16.51+4.0910.39 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Martha WisløffAsker Skiklubb21.14+8.3213.26
10Pauline MyklebustIL Koll21.23+8.4113.32
11Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering24.33+11.5115.32
12Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering24.48+12.0615.41
13Marie Bjordal VegganOppsal Orientering25.37+12.5516.12
14Mari KallesonOppsal Orientering27.05+14.2317.08
15Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK37.28+24.4623.42
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orienteringikke startet
Nora SørbergRaumar Orienteringikke startet
Signe HoloFossum IFikke startet
Pernille Nor-WollØstmarka OKikke startet
Elise Nilsen BergFossum IFikke startet
Tiril Ebon EspedalNydalens SKikke startet

D 11-12N

1 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaja SandvikRaumar Orientering9.507.04
2Sara SandvikRaumar Orientering10.49+0.597.46
3Thea FlatåsRaumar Orientering10.52+1.027.49

D 13-14

2 530 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK21.468.36
2Kristin Melby JacobsenLardal OL24.22+2.369.37
3Ida Marie FlågenHeming Orientering25.27+3.4110.03
4Astrid RognstadHadeland OL27.46+6.0010.58
5Mari BrendeFossum IF27.57+6.1111.02
6Inga Skaarer WiklundNydalens SK28.04+6.1811.05
7Frida SolsrudNydalens SK29.44+7.5811.45
8Helene Bjørkvold JendalFossum IF30.43+8.5712.08
9Ragnhild Mathea HelmersenFet OL31.41+9.5512.31
10Netta Bar-NathanLillomarka OL33.38+11.5213.17
11Hanna RehnKolbotn og Skimt OL35.16+13.3013.56
12Noor Dirro-HeluMåren OK41.17+19.3116.19
13Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering42.09+20.2316.39
14Karen SkaugeHeming Orientering43.52+22.0617.20
15Linnea HolstIL Tyrving1.02.12+40.2624.35
16Anna NakkimBækkelagets SK1.42.38+1.20.5240.33
17Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb2.02.38+1.40.5248.28
Hannah Syrdal ØenHeming Orienteringdiskvalifisert
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SKdiskvalifisert
Marie SaugestadNydalens SKdiskvalifisert
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OLikke startet
Ella BerstadHeming Orienteringikke startet

D 13-16C

1 580 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie BerntzenFet OL14.359.13
2Sara MolundIL Tyrving16.57+2.2210.43
Selma Tørudbakken JendalFossum IFdiskvalifisert

D 13-16N

1 390 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrea H. RogndokkenFet OL12.479.11

D 15-16

2 530 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK27.2510.50
2Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb28.04+0.3911.05
3Kristine KravdalGjø-Vard OL31.08+3.4312.18
4Maya ArnesenHeming Orientering33.17+5.5213.09
5Marie LilandNydalens SK36.44+9.1914.31
6Karen Hoel JomaasFossum IF37.00+9.3514.37
7Tina KallesonOppsal Orientering37.50+10.2514.57
8Mina JørgensenIL Tyrving39.22+11.5715.33
9Ada WulfsbergNydalens SK39.37+12.1215.39
10Ane Sofie KroghOppsal Orientering41.10+13.4516.16
11Hanne Eide RappRaumar Orientering41.34+14.0916.25
11Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering41.34+14.0916.25
13Ingrid BlindheimLillomarka OL43.08+15.4317.02
14Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering45.38+18.1318.02
15Ea LunøeNydalens SK49.07+21.4219.24
16Ingrid Lund HovdenIL Tyrving50.02+22.3719.46
17Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL54.56+27.3121.42
18Celine YtternesKolbotn og Skimt OL1.00.04+32.3923.44
Amélie AamodtOppsal Orienteringdiskvalifisert
Kristine Eide RappRaumar Orienteringikke startet
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet
Carmen DirroMåren OKikke startet
Yngvild Langedal BreivikNydalens SKikke startet

D 15-16B

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Karoline Egner GranerudAsker Skiklubbikke startet

D 17-C

1 580 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lena HenrikssonIL Tyrving36.0022.47
2Beatriz AzagraNydalens SK45.05+9.0528.32

D 17-N

1 390 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv SimonsenOK Øst28.5420.47

D 17-B

2 530 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jane Karine HelmersenFet OL34.4513.44
2Laila Eriksen BlomFet OL39.07+4.2215.27
3Gunhild MyhrAsker Skiklubb41.26+6.4116.22

D 17-18

3 320 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne StrandAsker Skiklubb33.2110.02
2Åsne Naadland HoloFossum IF37.52+4.3111.24
3Maria Rørvik HaverLillomarka OL40.47+7.2612.17
4Tonje Rognerud BøeFossum IF44.06+10.4513.16
5Synne SkjærsteinIL Tyrving45.33+12.1213.43
6Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL45.59+12.3813.51
7Linn Mei WaalerMåren OK47.00+13.3914.09
8Frida Bakken UlsethNydalens SK47.08+13.4714.11
9Solveig Eline BergIL Tyrving56.20+22.5916.58
10Julie BakkeFossum IF1.05.23+32.0219.41
Ingrid G. KvålsgardFossum IFdiskvalifisert
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKikke startet
Hedda SkatvedtRaumar Orienteringikke startet

D 19-20

3 680 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margrethe WisløffAsker Skiklubb34.439.26
2Astrid FiskumIL Tyrving58.50+24.0715.59
3Maiken SandbergNydalens SK1.13.59+39.1620.06
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringdiskvalifisert

D 21-

4 320 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne M Hausken NordbergNydalens SK30.507.08
2Marte NarumNydalens SK34.22+3.327.57
3Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering35.32+4.428.13
4Siri UlvestadNydalens SK35.57+5.078.19
5Maria JonssonNydalens SK39.25+8.359.07
6Ida TiltnesIL Tyrving41.04+10.149.30
7Nicole RagvinNydalens SK43.07+12.179.58
8Linn HokholtIL Tyrving43.48+12.5810.08
9Mariann UlvestadBækkelagets SK45.18+14.2810.29
10Cristina LuisNydalens SK59.54+29.0413.51
Åsne Skram TrømborgNTNUIdiskvalifisert
Kristine FjeldboIL Tyrvingikke startet

D 35-

3 680 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari LundNittedal OL1.13.5320.04

D 40-

3 680 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid KravdalGjø-Vard OL32.448.53
2Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering38.25+5.4110.26
3Audrun UtskarpenOslostudentenes IK43.15+10.3111.45
4Maiken Skirstad MoNydalens SK47.45+15.0112.58
5Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK48.12+15.2813.05
6Elin KallesonOppsal Orientering48.46+16.0213.15
7Mari TaraldrudSentrum OK1.06.02+33.1817.56
Kine OddenMåren OKdiskvalifisert

D 45-

3 040 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK27.569.11
2Siri StørmerNydalens SK28.27+0.319.21
3Arnhild KroghOppsal Orientering29.34+1.389.43
4Else Kari ScheeleNydalens SK31.49+3.5310.27
5Hege FeiringIL Tyrving32.12+4.1610.35
6Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK34.32+6.3611.21
7Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb37.36+9.4012.22
8Marit EgnerAsker Skiklubb43.10+15.1414.11
9Trine OldernesLillomarka OL48.10+20.1415.50
10Ann Elin FlågenHeming Orientering50.48+22.5216.42
11Marit Tørudbakken JendalFossum IF55.43+27.4718.19
12Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering1.02.32+34.3620.34
Katrine BakkeFossum IFikke startet

D 50-

3 040 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne NjåsteinIL Tyrving29.389.44
2Kjersti Holt HanssenMåren OK34.14+4.3611.15
3Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL35.26+5.4811.39
4Kjersti HovFossum IF36.44+7.0612.05
5Doris LarssonLillomarka OL37.03+7.2512.11
6Signe Astrup ArnesenHeming Orientering39.43+10.0513.03
7Anne Marit BjergaardNydalens SK40.45+11.0713.24
8Kathrine LunøeNydalens SK42.38+13.0014.01
9Marianne ArnesenAsker Skiklubb46.36+16.5815.19
10Maria PerssonAsker Skiklubb48.21+18.4315.54
11Nina Elise JørgensenNittedal OL58.28+28.5019.13
12Anna GöhlmanIL Tyrving1.07.18+37.4022.08

D 55-

2 620 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL34.0012.58
2Berit BergeIL Tyrving37.13+3.1314.12
3Helena StubberudNydalens SK41.52+7.5215.58
4Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering46.48+12.4817.51
5Kirsti Grundnes BergIL Tyrving48.14+14.1418.24
6Gro Hege LudvigsenMåren OK1.01.07+27.0723.19

D 65-

1 820 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eva TaraldrudIndre Østfold OK27.4715.15
2Aud I SpjelkavikIL Tyrving33.32+5.4518.25

D 70-

1 820 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering31.5617.32
2Inger Lise BjordalOppsal Orientering49.45+17.4927.20

D 80-

1 820 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK41.3422.50

H -10

1 530 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Håvard EndresenMåren OK19.1112.32
0Håkon Juell LarsenIL Tyrving26.42+7.3117.27
0Sigmund ØlstadFet OL14.459.38
0Magnus MolundIL Tyrving14.449.37
Ask Felland SætnanFossum IFikke startet

H 11-12

1 580 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Christoffer BorgIL Koll9.436.08
2Christoffer ÅnensenOppsal Orientering12.33+2.507.56
3Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK13.27+3.448.30
4Lukas Jones ArnesenHeming Orientering13.35+3.528.35
5Simen Gløgård StensrudNittedal OL13.37+3.548.37
6Mathias LinløkkenØstmarka OK13.54+4.118.47
7Even LienGjø-Vard OL14.33+4.509.12
8Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering15.07+5.249.34
9Sondre OlaussenOppsal Orientering15.19+5.369.41
10Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK16.42+6.5910.34
11Mons Sætre-LorentzenFet OL16.44+7.0110.35
12Brage FosstveitRaumar Orientering17.56+8.1311.21
13Erlend BakkeFossum IF21.08+11.2513.22
14Marius Juell LarsenIL Tyrving22.03+12.2013.57
15Andreas SandernesØstmarka OK22.42+12.5914.22
16Jonas MayerIL Tyrving24.05+14.2215.14
17Sigurd HobølOppsal Orientering25.23+15.4016.03
18Alexander SlettenRaumar Orientering25.38+15.5516.13
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OLikke startet

H 11-12N

1 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre Moe LandénRaumar Orientering8.446.16
2Erlend OtterleiØstmarka OK15.34+6.5011.11
3Thomas RyenRaumar Orientering22.39+13.5516.17

H 13-14

2 640 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian Fredrik BorgIL Koll21.298.08
2Elia ThorvikNydalens SK24.06+2.379.07
3Jonas MyhrAsker Skiklubb24.34+3.059.18
4Rolf Andreas BergNydalens SK24.47+3.189.23
5Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering24.58+3.299.27
6Kasper Bakken UlsethNydalens SK25.50+4.219.47
7Elias StubberudNydalens SK26.37+5.0810.04
8Philip RomørenFossum IF31.08+9.3911.47
9Martin Størmer-AntonsenNydalens SK31.30+10.0111.55
10Teodor Mo HjelsethNydalens SK32.52+11.2312.26
11Sindre Vie StrislandFossum IF32.58+11.2912.29
12Kristian Juell LarsenIL Tyrving35.58+14.2913.37
13Anders Håvard LarsenNydalens SK36.39+15.1013.52
14Vilmer NybergAsker Skiklubb41.03+19.3415.32
15Lars LienGjø-Vard OL41.26+19.5715.41
16Børge Nilsen BergFossum IF42.39+21.1016.09
17Marius E. AamodtOppsal Orientering43.21+21.5216.25
18Anselm ReichenbachOppsal Orientering43.24+21.5516.26
19Jonas KroghOppsal Orientering43.39+22.1016.32
20Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb47.32+26.0318.00
21Ask OlaussenOppsal Orientering48.08+26.3918.13
22Gustav Andresen SkotteFossum IF50.03+28.3418.57
23Birk Felland SætnanFossum IF56.12+34.4321.17
24Stian Måseide SørlieRaumar Orientering57.12+35.4321.40
25Eskil KolshusOppsal Orientering1.03.18+41.4923.58
26Magnus EndresenMåren OK1.07.25+45.5625.32
27Birk ThorstensenOppsal Orientering1.09.27+47.5826.18
Eirik Vie StrislandFossum IFdiskvalifisert
Jonas AarsethNydalens SKdiskvalifisert
Daniel Azagra NæssNydalens SKikke startet
Tarje EspelinAsker Skiklubbikke startet
Axel AaldeNydalens SKikke startet

H 13-16C

1 580 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil SkytterenOdal OL - Orientering21.5913.54
2Jakob GilljamØstmarka OK24.22+2.2315.25
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orienteringikke startet
Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orienteringikke startet
Sturla Rognskog MellaOppsal Orienteringikke startet

H 15-16

3 680 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Young VikNydalens SK29.578.08
2Nils TveiteÅs-NMBU Orientering30.38+0.418.19
2Isak JonssonNydalens SK30.38+0.418.19
4Sivert Sande KvermeFossum IF38.51+8.5410.33
5Ferdinand FremmingHeming Orientering40.20+10.2310.57
6Ådne SkjærsteinIL Tyrving42.52+12.5511.38
7August Syrdal ØenHeming Orientering44.33+14.3612.06
8Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering44.39+14.4212.07
9Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK44.52+14.5512.11
10Christoffer SlettenRaumar Orientering45.06+15.0912.15
11Eivind Berner MyhreFossum IF46.25+16.2812.36
12Anders HorveiRaumar Orientering47.19+17.2212.51
13Gaute FosstveitRaumar Orientering47.51+17.5413.00
14Tobias EspedalNydalens SK53.56+23.5914.39
15Simen FritznerNittedal OL54.24+24.2714.46
16Marius BakkeFossum IF54.51+24.5414.54
17Kristian ØstermannHeming Orientering56.30+26.3315.21
18Mikkel KatlaFossum IF57.24+27.2715.35
19Vebjørn Blom-HagenFossum IF1.02.14+32.1716.54
20Simen ElvhaugRaumar Orientering1.04.33+34.3617.32
21Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering1.12.10+42.1319.36
22Tor Magnus GrøstadØstmarka OK1.26.03+56.0623.22
John OtterleiØstmarka OKdiskvalifisert
Felix FinsrudAsker Skiklubbdiskvalifisert
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKdiskvalifisert
Øistein Fagerli NæssRaumar Orienteringikke startet

H 15-16B

2 530 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre GisholtFossum IF38.2315.10

H 17-C

1 580 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir FinstadSentrum OK12.307.54
2Stian LillegårdLillomarka OL12.50+0.208.07
3Raymond BerntzenFet OL13.22+0.528.27

H 17-B

2 530 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jarle RogndokkenFet OL32.3412.52
2Kristian NæssNydalens SK38.07+5.3315.03
3Rolf BergNydalens SK44.30+11.5617.35

H 17-18

4 320 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elias JonssonNydalens SK29.476.53
2Lukas LilandNydalens SK33.24+3.377.43
3Erling HjermstadFossum IF34.30+4.437.59
4Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb34.33+4.467.59
5Bjørn Anders FlågenHeming Orientering34.51+5.048.04
6Peter GisholtFossum IF36.34+6.478.27
7Linus OlhansÅs-NMBU Orientering39.53+10.069.13
8Sander ArntzenAsker Skiklubb39.56+10.099.14
9Elias Skjolden SørensenLillomarka OL40.20+10.339.20
10Axel HoveidAsker Skiklubb41.06+11.199.30
11Jens Johan BrekkeLillomarka OL41.29+11.429.36
12Vegard LøvliAsker Skiklubb49.12+19.2511.23
13Sondre SkytterenOdal OL - Orientering51.11+21.2411.50
14Per Clemet WisløffAsker Skiklubb51.16+21.2911.52
15Petter Astrup ArnesenHeming Orientering51.55+22.0812.01
16Lavran ThorstensenOppsal Orientering59.23+29.3613.44
17Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.19.02+49.1518.17
18Joakim RyenRaumar Orientering1.29.05+59.1820.37
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Eirik Høst FossgardLillomarka OLdiskvalifisert
Martin Andresen SkotteFossum IFdiskvalifisert
Trygve MyhrAsker Skiklubbbrutt
Andreas RambergØstmarka OKikke startet

H 19-20

4 810 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Langedal BreivikNydalens SK35.027.17
2Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb37.18+2.167.45
3Marius PyttenKristiansand OK39.38+4.368.14
4Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering43.28+8.269.02
5Sander H. RogndokkenNydalens SK43.43+8.419.05
6Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK44.21+9.199.13
7Jostein TandbergNydalens SK54.03+19.0111.14
8Bjørnar LøvliAsker Skiklubb59.43+24.4112.24
Ludvig RødnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
Tarjei HoloFossum IFikke startet

H 21-

5 870 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torgeir NørbechIL Tyrving37.156.20
2Bjørn EkebergIL Tyrving39.25+2.106.42
3Magnus SvingheimRaumar Orientering43.02+5.477.19
4Espen JakobsenIL Tyrving44.00+6.457.29
5Anders NordbergNydalens SK44.11+6.567.31
6Eirik Kamstrup HovindHalden SK45.24+8.097.44
7Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering47.18+10.038.03
8Håvard MyhreBækkelagets SK47.35+10.208.06
9Ola Marius PedersenOppsal Orientering48.01+10.468.10
10Ralph StreetNydalens SK48.37+11.228.16
11Erik AnderssonIL Tyrving50.50+13.358.39
12Gunnar A FiskumIL Tyrving52.45+15.308.59
13Nils Petter FremmingHeming Orientering53.57+16.429.11
14Jørgen MadslienNTNUI54.09+16.549.13
15Martin Grotle SoukupBækkelagets SK56.28+19.139.37
16Magne JutulstadBækkelagets SK56.45+19.309.40
17Are KristiansenIL Tyrving57.26+20.119.47
18Per WiréhnAsker Skiklubb57.28+20.139.47
19Trond KortnerØstmarka OK58.12+20.579.54
20Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering1.09.22+32.0711.49
Erik PerssonOppsal Orienteringdiskvalifisert
Jostein AndersenNydalens SKdiskvalifisert
Inge LindsethNydalens SKdiskvalifisert
Thor MellaOppsal Orienteringdiskvalifisert
Vetle ChristiansenBækkelagets SKdiskvalifisert
Mikal Brastad LarsenNydalens SKikke startet
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orienteringikke startet
Leiv Inge KjemperudFossekallen ILikke startet
Sigur HeggedalNydalens SKikke startet
Daniel FløtreNydalens SKikke startet
Gard LindsethNydalens SKikke startet
Mats NordbrødenHalden SKikke startet

H 40-

4 320 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn KravdalGjø-Vard OL38.368.56
2Torstein HoleNydalens SK42.28+3.529.49
3Anders StorbratenBækkelagets SK44.17+5.4110.15
4Pål Christian IngierdBækkelagets SK49.21+10.4511.25
Kristian Bernhard NilsenFossum IFikke startet

H 45-

4 070 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune ScheeleNydalens SK30.307.29
2Brynjar FredheimLillomarka OL33.00+2.308.06
3Harald BakkeFossum IF34.32+4.028.29
4Christian GløgårdNittedal OL35.54+5.248.49
5Tom BerganFet OL38.34+8.049.28
6Tor BrennaNittedal OL38.55+8.259.33
7Inge RambergØstmarka OK39.29+8.599.42
8Christian JomaasFossum IF40.08+9.389.51
9Tommy JauhojärviAsker Skiklubb41.00+10.3010.04
10Anders GrevstadFossum IF41.08+10.3810.06
11Knut Jostein SætnanFossum IF41.43+11.1310.14
11Snorre VegganOppsal Orientering41.43+11.1310.14
13Karl-Johan MalmbergIL Tyrving42.43+12.1310.29
13Kimme ArnesenHeming Orientering42.43+12.1310.29
15Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering43.33+13.0310.42
16Kjetil MolundIL Tyrving44.01+13.3110.48
17Frode StrislandFossum IF46.43+16.1311.28
18Runar ThorstensenOppsal Orientering47.18+16.4811.37
19Olav HasaasFossum IF48.20+17.5011.52
20Øyvind LienGjø-Vard OL48.36+18.0611.56
21Eirik JørgensenIL Tyrving50.42+20.1212.27
22Kyrre GranFet OL1.03.39+33.0915.38
23Hans Olav HygenØstmarka OK1.09.04+38.3416.58
24Lars Petter EndresenMåren OK1.32.11+1.01.4122.38
Sverre WisløffAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ulf BrennaHeming Orienteringikke startet

H 50-

3 680 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vidar StrandLierbygda OL29.418.03
2Einar LunøeNydalens SK32.48+3.078.54
3Gjermund GravirAsker Skiklubb33.38+3.579.08
4Erlend RehnKolbotn og Skimt OL34.05+4.249.15
5Guttorm L EggeOslostudentenes IK34.42+5.019.25
6Carl Erik WasbergOppsal Orientering34.58+5.179.30
7Håkon JendalFossum IF35.36+5.559.40
8Christian GrotnesIL Tyrving36.45+7.049.59
9Terje LinløkkenØstmarka OK37.55+8.1410.18
10Svein GranerudAsker Skiklubb38.47+9.0610.32
11Arild AndresenFossum IF39.43+10.0210.47
12Jan Erik AalbergBækkelagets SK40.27+10.4610.59
13Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL41.15+11.3411.12
14Per Ola UlsethNydalens SK41.27+11.4611.15
15Bjørn HallanLommedalens IL42.29+12.4811.32
16Lasse ArnesenHeming Orientering44.34+14.5312.06
17Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering45.47+16.0612.26
18Kjetil EspedalNydalens SK46.35+16.5412.39
19Ottar WiklundNydalens SK47.14+17.3312.50
20Stein MellaOppsal Orientering48.29+18.4813.10
21Nils Henrik JendalFossum IF49.21+19.4013.24
22Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering51.45+22.0414.03
23Trond HolterMåren OK51.49+22.0814.04
24Erik BorgIL Koll53.24+23.4314.30
25Knut Erling ØenHeming Orientering55.52+26.1115.10
26Tormod BøeFossum IF1.03.16+33.3517.11
27Kristian RyenRaumar Orientering1.43.02+1.13.2127.59
Vegard HaldenNydalens SKdiskvalifisert
Are NjåsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
Sigbjørn OddenMåren OKbrutt
Roar PedersenOppsal Orienteringikke startet
Øyvind HelmersenFet OLikke startet

H 55-

3 320 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vidar BenjaminsenLillomarka OL28.208.32
2Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL29.34+1.148.54
3Håkon LøvliAsker Skiklubb31.11+2.519.23
4Hallvard FjærLillomarka OL34.03+5.4310.15
5Yngvar ChristiansenBækkelagets SK35.02+6.4210.33
6Hallvard BergIL Tyrving35.50+7.3010.47
7Øystein KildahlØstmarka OK36.06+7.4610.52
8Lars-Erik FiskumIL Tyrving36.28+8.0810.59
9Morten KongsbergIL Tyrving37.15+8.5511.13
10Morten KarlsenMåren OK41.14+12.5412.25
11Jan-Ove BråthenOK Øst42.02+13.4212.39
12John HofossHadeland OL43.49+15.2913.11
13Claus FritznerNittedal OL1.20.36+52.1624.16
Bjørn Henning GrandalIL Tyrvingdiskvalifisert
John YtternesKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubbikke startet
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OLikke startet

H 60-

2 620 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Are EriksenOslostudentenes IK24.539.29
2Morten DueMåren OK27.40+2.4710.33
3Øyvind SørlieHadeland OL28.02+3.0910.41
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orienteringikke startet

H 65-

2 620 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein TurtumøygardMåren OK35.5313.41
2Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb36.58+1.0514.06
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert
Øyvind HoveidAsker Skiklubbikke startet

H 70-

2 180 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roar BjordalOppsal Orientering30.1413.52
2Geir TrøanKolbotn og Skimt OL31.25+1.1114.24
3Bjørn SpjelkavikIL Tyrving41.49+11.3519.10
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orienteringikke startet

H 75-

2 180 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Anders TaraldrudIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 80-

1 820 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK30.0816.33
2Hans Haug RuudRaumar Orientering32.27+2.1917.49
3Iver RognstadHadeland OL55.11+25.0330.19

Direkte C

1 580 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cathrine SandvikRaumar Orientering14.379.15
2Tina BjørnstadRaumar Orientering28.12+13.3517.50
Christopher G HøeRaumar Orienteringdiskvalifisert

Direkte B

2 530 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond FrøvollOdal OL - Orientering22.238.50
2Arne OlaussenOppsal Orientering27.00+4.3710.40
3Hege MelbyLardal OL27.49+5.2610.59
4Kari StrandLierbygda OL28.25+6.0211.13
5Endre Rognskog MellaOppsal Orientering33.13+10.5013.07
6Randi BudahlFet OL36.50+14.2714.33
7Mona HaugerBrandval/Kongsvinger OK37.41+15.1814.53
8Sverre StandLierbygda OL39.00+16.3715.24
9Elise GisholtFossum IF39.46+17.2315.43
10Odd HaugerBrandval/Kongsvinger OK40.41+18.1816.04
11Ingrid SkaarerNydalens SK41.30+19.0716.24
12Hans LarsenRaumar Orientering43.07+20.4417.02
13Merete SaugestadNydalens SK48.08+25.4519.01
14Nils NiklassonKolbotn og Skimt OL48.48+26.2519.17
15Leo WistunKolbotn og Skimt OL49.05+26.4219.24
16Ann-Kristin Moe LandenRaumar Orientering49.57+27.3419.44
17Line Bar-NathanLillomarka OL53.46+31.2321.15
18Eli R LienGjø-Vard OL55.43+33.2022.01
19Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL56.00+33.3722.08
20Jartrud SteinsliØstmarka OK1.15.09+52.4629.42
21Cecilie Christin KvermeFossum IF1.20.10+57.4731.41
Monica SyrdalHeming Orienteringdiskvalifisert
Jan Gunnar LøvliRaumar Orienteringdiskvalifisert
Lene ColquhounLillomarka OLikke startet
Hanne Hofsæth FredheimLillomarka OLikke startet
Alexander RødstenHeming Orienteringikke startet

Direkte A

4 070 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein PettersenNydalens SK32.518.04
2Elisabeth IngvaldsenNydalens SK36.41+3.509.00
3Einar GisholtFossum IF37.47+4.569.17
4Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL39.20+6.299.39
5Torbjørn Blom-HagenFossum IF40.49+7.5810.01
6Helena AxelssonNydalens SK48.26+15.3511.54
7Mons Kr LøvfaldNydalens SK48.35+15.4411.56
8Tor LahlumKolbotn og Skimt OL53.58+21.0713.15
9Martin ReichenbachOppsal Orientering55.49+22.5813.42
10Fredrik SaugestadNydalens SK55.52+23.0113.43
11Andreas Juell LarsenIL Tyrving57.04+24.1314.01
12Marte UlvestadHeming Orientering1.01.19+28.2815.03
13Martin SkytterenOdal OL - Orientering1.03.52+31.0115.41
14Jon R SolsrudNydalens SK1.07.07+34.1616.29
15Gavin WeiseQuantico Orienteering Club1.09.42+36.5117.07 Last ned GPS-spor i gpx-format
16Merete RørvikLillomarka OL1.10.05+37.1417.13
17Marianne MellbyeAsker Skiklubb1.10.18+37.2717.16
18Jens-Henrik SimonsenOK Øst1.10.39+37.4817.21
19Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering1.11.22+38.3117.32
20Tellef Juell LarsenIL Tyrving1.18.51+46.0019.22
21Ola NilsenOppsal Orientering1.19.18+46.2719.29
22Dag LarsenNydalens SK1.28.21+55.3021.42
23Tom RådahlIL Tyrving1.32.24+59.3322.42
24Eldri HoloFossum IF1.36.38+1.03.4723.44
Marit IsachsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Trond MyhreFossum IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor