Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lillomarka Nord Sør

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lillomarka Nord Sør
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Lillomarka OL / Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 15 oktober 2016

Herrer 15km

14 800 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nicholas OskarssonLillomarka OL1.52.477.37
2Karl FremstadHalden Sk1.54.27+1.407.43
3Matthew SpeakeLillomarka OL2.00.14+7.278.07
4Holger SchlaupitzPrivat2.14.39+21.529.05
5Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL2.23.23+30.369.41
6Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK2.36.20+43.3310.33
7Svein NygårdLillomarka OL2.37.37+44.5010.38 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Tore KjølsethNydalens SK2.39.38+46.5110.47
9Emil JönssonIL Tyrving2.41.54+49.0710.56
10Markus LivingIL Tyrving2.41.57+49.1010.56
11Christian GrotnesIL Tyrving2.53.36+1.00.4911.43
12Erik HolterLarvik OK2.54.51+1.02.0411.48
13Hallvard FjærLillomarka OL3.02.08+1.09.2112.18
14Hallvard BergIL Tyrving3.11.45+1.18.5812.57
15Oddvar KlosterFBI3.33.28+1.40.4114.25
16Paul SolheimPrivat3.34.38+1.41.5114.30
17Erik SolheimPrivat3.34.47+1.42.0014.30
18Tore SannesLillomarka OL3.34.54+1.42.0714.31
19Harald SørensenLillomarka OL3.52.18+1.59.3115.41
20Eskil ÅsmulTrollelg3.53.05+2.00.1815.44
21Anders FlågenHeming Orientering4.07.25+2.14.3816.43
Knut FossgardLillomarka OLdiskvalifisert
Tor Erik OlsenTeddy TVdiskvalifisert
Bjørn Erik ReinsethNydalens SKdiskvalifisert

Herrer 10km

10 400 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter Astrup ArnesenHeming Orientering1.32.308.53
2Kjetil EspedalNydalens Skiklub1.32.32+0.028.53
3Øyvind GlendrangeÅrvoll IL1.32.37+0.078.54
4Bjørn GrindeOslostudentenes IK1.32.44+0.148.55
5Kjell MarksetIL Koll1.33.26+0.568.59
6Steinar LågVBIL1.34.27+1.579.04
7Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering1.39.20+6.509.33
8Guttorm EggeOslostudentenes IK1.46.00+13.3010.11
9Odin GramstadVBIL1.46.22+13.5210.13
10Jan Fredrik HelgakerVBIL1.46.25+13.5510.13
11Einar JensenNydalens SK1.46.54+14.2410.16
12Egil Reidar OsnesPrivat1.47.31+15.0110.20
13Anders TiltnesIL Tyrving1.50.06+17.3610.35
14Egil RundbergetNydalens SK1.55.26+22.5611.05
15Johan MattssonLillomarka OL2.01.34+29.0411.41
16Lasse ArnesenHeming Orientering2.03.07+30.3711.50
17Peer StiansenNydalens SK2.07.11+34.4112.13
18Ove HildrumLillomarka OL2.13.43+41.1312.51
19Truls AngellLillomarka OL2.16.15+43.4513.06
20Håvard ChristiansenPRIVAT2.17.29+44.5913.13
21Bjørn ChristensenØstmarka OK2.20.26+47.5613.30
22Einar HemLillomarka OL2.20.46+48.1613.32
23Knut Erik ØstengenThales BIL2.20.48+48.1813.32
24Fredrik SaugestadNydalens Skiklub2.29.15+56.4514.21
25Frode JohansenStatoil2.30.41+58.1114.29
26Tor MadsenStatkraft2.30.44+58.1414.29
27Christian Fredrik BorgIL Koll2.34.28+1.01.5814.51
28Arne DybdahlLillomarka OL2.46.42+1.14.1216.01
29Morten TangenMåren OK3.00.02+1.27.3217.18
30Fredrik FærdenKolbotn og Skimt OL3.00.54+1.28.2417.23
31Fredrik SteiwerLillomarka OL4.06.17+2.33.4723.40
32Sverre SetvikLillomarka OL4.16.14+2.43.4424.38
Terje DidriksenLillomarka OLdiskvalifisert
Kjetil HøyerNydalens SKdiskvalifisert
Arne MichelsenLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer 4km

3 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vidar BerteigFossum IF37.1810.04
2Per OngstadPRIVAT45.30+8.1212.17
3Tov Arne BondalLillomarka OL46.43+9.2512.37
4Rune HultgreenOppsal Orientering1.04.02+26.4417.18
5Ole SannesLillomarka OL1.04.59+27.4117.33
6Eyvind AasIL Geoform1.10.26+33.0819.02
7Knut Erik KnutsenPRIVAT1.10.31+33.1319.03
8Tor HenriksenÅrvoll IL1.21.09+43.5121.55
9Sigurd HaugerudIL Geoform1.25.15+47.5723.02
10Knut HangeraasIL Geoform1.43.06+1.05.4827.51
11Tor E HenriksenLillomarka OL2.02.27+1.25.0933.05

Damer 15km

14 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Beata FalkHagaby GoIF2.41.5210.56
2Ellen AriansenLillomarka OL3.12.24+30.3213.00
3Trude FixdalIL Koll3.39.59+58.0714.51
4Lise HorntvedtLarvik OK3.50.55+1.09.0315.36
5Merete AndersenLillomarka OL4.09.20+1.27.2816.50
6Trine OldernesLillomarka OL4.09.26+1.27.3416.51
7Ann Elin FlågenHeming Orientering4.19.29+1.37.3717.31

Damer 10km

10 400 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene Lund-JohansenIL Tyrving1.49.5410.34
2Heidi TronbølFet OL1.58.31+8.3711.23
3Signe Astrup ArnesenHeming Orientering2.03.28+13.3411.52
4Kjersti HovFossum IF2.13.53+23.5912.52
5Solveig Eline BergIL Tyrving2.36.12+46.1815.01
6Kirsti BergIL Tyrving2.36.19+46.2515.01
7Hedda Vonen Lillomarka OL2.46.41+56.4716.01
8Linda FredhMåren OK3.00.00+1.10.0617.18
9Aira PlantingLillomarka OL3.00.39+1.10.4517.22
10Trine FossanLillomarka OL3.00.53+1.10.5917.23
11Ragnhild BergPRIVAT3.49.44+1.59.5022.05
12Vibeke HøstPRIVAT3.49.54+2.00.0022.06
13Reidunn HallanLillomarka OL4.06.15+2.16.2123.40

Damer 4km

3 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL48.0212.58
2Elena GrandeNydalens Skiklub55.33+7.3115.00
3Sigrid NermoenØstmarka OK59.27+11.2516.04
4Ingrid NermoenØstmarka OK59.43+11.4116.08
5Sharon BroadwellNoTeam1.06.54+18.5218.04
5Sharon BroadwellNoTeam1.06.54+18.5218.04
7Kjersti ThoStabæk IF1.09.31+21.2918.47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor