Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Folloløpet på Nesodden

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Folloløpet på Nesodden
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: søndag 10 september 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17- | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17- | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80- | Direkte A | Direkte B | Direkte C | Direkte N

N-åpen

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Simen BergstrømIL Tyrving44.52
Hanna Birkeland 24.52
Selma Birkeland 24.44
Fredrik Brandt-KjelsenMåren OK17.13
Selma FeylingKolbotn og Skimt OL37.35
Synne Syversen GihleOppsal Orientering34.07
Therese Gjerding 26.46
Astrid Grøtjord GlenneMåren OK45.04
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL28.08
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL20.11
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering34.06
Eivind KjernsmoSturla, IF28.39
Synne KjernsmoSturla, IF24.34
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK22.57
Mary Eleanor MacLachlan-ReistadbakkRaumar Orientering26.30
Hermine OddenMåren OK45.14
Isolde OddenMåren OK45.30
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL16.43
Astrid ReuschHeming Orientering16.04
Theo Winsents SæterNydalens SK21.28

D -10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Malin GjetangerMåren OK23.46
Silja BerstadHeming Orienteringikke startet
Lilja Celina Kjær JørgensenMåren OKikke startet

D 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mari AarsethNydalens SK27.19 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Emilie RehnKolbotn og Skimt OL39.09+11.50
3Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK57.31+30.12
4Sofie Kjær JørgensenMåren OK1.08.59+41.40

D 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb32.10

D 13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL30.14
2Mari BrendeFossum IF38.15+8.01
3Noor Dirro-HeluMåren OK40.25+10.11
4Hanna RehnKolbotn og Skimt OL42.14+12.00
5Helene Bjørkvold JendalFossum IF43.32+13.18
6Luciana Maria SvadsMåren OK45.14+15.00
7Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF51.02+20.48
8Ella BerstadHeming Orientering56.08+25.54

D 13-16C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hilde Sogn HaugFossum IF39.23
2Marielle MichelsenFossum IF41.43+2.20
3Selma Tørudbakken JendalFossum IF46.21+6.58
4Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL56.36+17.13

D 15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Carmen DirroMåren OK1.06.21
2Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1.18.04+11.43
3Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL1.21.55+15.34
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Live ØstvoldHeming Orienteringikke startet

D 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lene Moe BlomNydalens SK52.45
2Malin EijsinkNydalens SK59.47+7.02
3Linn Mei WaalerMåren OK1.12.02+19.17
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OLikke startet

D 17-B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL53.32
2Hanne BrendeFossum IF1.14.00+20.28
3Laila Eriksen BlomFet OL1.30.06+36.34

D 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Else StordalOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jorun RuudAsker Skiklubb42.11
2Silje SyversenOppsal Orientering1.00.14+18.03
3Paula BerstadHeming Orientering1.20.43+38.32
Marianne ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert

D 50-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL45.18
2May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering49.16+3.58
3Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering52.00+6.42
4Eli Tufte HanssenEiker OL1.09.13+23.55
5Unni RyeAsker Skiklubb1.17.20+32.02

D 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL1.02.48
2Aud KjemperudEiker OL1.17.55+15.07
3Jessica KathleMåren OK1.19.41+16.53
4Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.34.30+31.42

D 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL1.01.43
2Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL1.03.20+1.37
3Birgitte BekkelundRøyken OL1.09.39+7.56
4Unni DrageHaugerud IF1.16.20+14.37

D 80-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Inger E. VamnesHamar OK1.23.12

H -10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb18.33
Iver AarsethNydalens SKdiskvalifisert
Mattis Trønsdal LegatMåren OKdiskvalifisert
August Myklebust LeopolderIL Kolldiskvalifisert
Ole Jacob MyklebustIL Kolldiskvalifisert

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL27.45
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OKdiskvalifisert

H 13-14

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Philip Lehmann RomørenFossum IF32.59
2Gustav Andresen SkotteFossum IF55.22+22.23
3Oliver NilsenFossum IF1.00.11+27.12
4Birk Felland SætnanFossum IF1.00.56+27.57
5Fridtjof ReuschHeming Orientering1.02.07+29.08
6Jonas AarsethNydalens SK1.03.32+30.33 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Kasper Kjær JørgensenMåren OK1.18.52+45.53
8Magnus JystadØstmarka OK1.34.44+1.01.45
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert
Andreas GjetangerMåren OKikke startet

H 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL46.56

H 15-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering43.18
2August Syrdal ØenHeming Orientering52.56+9.38
3Vebjørn Blom-HagenFossum IF56.22+13.04
4Kristian ØstermannHeming Orientering56.57+13.39
5Erlend BørliFossum IF1.03.24+20.06
6Mikkel KatlaFossum IF1.12.29+29.11
Henrik ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert

H 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Johan MichelsenFossum IF58.53
2Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.04.11+5.18
3Morten TangenOK Moss1.06.33+7.40
4Andreas Aabel 1.12.46+13.53
Markus Månum MoenMåren OKdiskvalifisert

H 17-B

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL42.39
2Terje BrendeFossum IF50.36+7.57
3Matthew NgOslostudentenes IK1.07.11+24.32
Espen Brandt-KjelsenMåren OKdiskvalifisert

H 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL46.00
2Lars Erik GjeinFossum IF50.11+4.11
3Hans JevanordFossum IF55.53+9.53
4Christian ReuschHeming Orientering1.32.10+46.10
Torstein HoleNydalens SKikke startet
Dag StrislandKolbotn og Skimt OLikke startet

H 50-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL35.13 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb37.15+2.02
3Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL37.35+2.22
4Arild AndresenFossum IF38.21+3.08
5Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering39.03+3.50
6Erlend RehnKolbotn og Skimt OL39.30+4.17
7Bjørn HallanLommedalens IL40.13+5.00
8Øystein ØstermannHeming Orientering40.59+5.46
9Hallvard FjærLillomarka OL41.01+5.48
10Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL41.14+6.01
11Gjermund RørenEiker OL41.45+6.32
12Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering42.08+6.55
13Arne FossheimAsker Skiklubb42.41+7.28
14Knut Erling ØenHeming Orientering43.12+7.59
15Håkon JendalFossum IF43.31+8.18
16Nils Henrik JendalFossum IF48.52+13.39
17Martin GranlyLillomarka OL51.37+16.24
18Stein MellaOppsal Orientering52.45+17.32
19John YtternesKolbotn og Skimt OL1.06.10+30.57
Bjørn Henning GrandalIL Tyrvingikke startet
Petter GullikstadRøros ILikke startet

H 60-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jon Arvid FossumAsker Skiklubb41.15
2Are EriksenOslostudentenes IK43.11+1.56
3Bård NatvigNittedal OL55.12+13.57
4Roy GjerdingOK Moss58.12+16.57
5Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL1.01.17+20.02
6Øyvind GylverAsker Skiklubb1.04.03+22.48
7Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.08.22+27.07
8Ketil ÅstebølOppsal Orientering1.09.22+28.07

H 70-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hasse BergstrømIL Tyrving43.01
2Geir TrøanKolbotn og Skimt OL47.20+4.19
3Bjørn W. LudvigsenSturla, IF51.05+8.04
4Kjell StenstadvoldIL Tyrving51.39+8.38
5Kåre ThorbjørnsenLarvik OK52.39+9.38
6Thor PalmgrenHalden SK54.20+11.19
7Bjørn EgnerHeming Orientering54.43+11.42
8Roar BjordalOppsal Orientering55.02+12.01
9Erik Johan GrorudHaslum IL56.53+13.52
10Øystein MadsenHaugerud IF58.21+15.20
11Bjørn SpjelkavikIL Tyrving1.00.13+17.12
12Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.00.51+17.50
13Jon C. FougnerHeming Orientering1.05.02+22.01
14Steinar RuudKonnerud IL1.17.20+34.19
15Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL1.45.29+1.02.28

H 80-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tor DrageHaugerud IF57.52
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IKdiskvalifisert

Direkte A

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Daniel Moe BlomNydalens SK42.40
2Anne Marie BlekenBækkelagets SK55.21+12.41
3Tor Halvor BolkesjøBækkelagets SK1.00.16+17.36
4Espen MesselIL Koll1.07.36+24.56
5Hans Olav HygenØstmarka OK1.17.00+34.20
6Kjetil KjernsmoSturla, IF1.17.27+34.47
7Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL1.37.29+54.49
Odd KletteliBækkelagets SKdiskvalifisert

Direkte B

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL1.03.26
2Siv Susanne JystadØstmarka OK1.18.32+15.06
3Siri Wilberg AabelBækkelagets SK1.50.22+46.56
Kinga Aabel brutt
Pål WinsentsNydalens SKikke startet

Direkte C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tone Gjerding 46.21
2Kristin Stubban HygenØstmarka OK1.01.15+14.54

Direkte N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Stian LillegårdLillomarka OL36.29

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor