Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høydepunktet med KM Sprint, Trimtex-Cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høydepunktet med KM Sprint, Trimtex-Cup
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 9 mai 2017

N-åpen

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
0Lea HanneborgØstmarka OK14.20
0Mira HanneborgØstmarka OK21.35+1.20
0Sahra RehnOppsal Orientering11.38
0Pernille LyngøyØstmarka OK16.53
0Amund Kortner VogtØstmarka OK20.38+0.23
0Solveig Ruud TednesØstmarka OK15.25
0Eirin KolshusOppsal Orientering20.10
0Tuva Wilkens JernbergNydalens SK17.29
0Rachel Constanse StederØstmarka OK20.17+0.02
0Stian LillegårdLillomarka OL8.50
0Tom Andre AndreassenFet OL20.15
0Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK16.55
0Gaute SkjønhaugFet OL20.11
0Silje Andresen SkotteFossum IF17.42
Marius EsvallØstmarka OKdiskvalifisert
Sigmund ØlstadFet OLdiskvalifisert
Mons Sætre LorentsenFet OLdiskvalifisert
Astrid ReuschHeming Orienteringikke startet
Eskil OlaussenOppsal Orienteringikke startet
Tuva Berger GjelstadOppsal Orienteringikke startet

D -10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helene ScheeleNydalens SK8.47
Åse LuråsOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 11-12

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Maja Mo HjelsethNydalens SK10.23
2Eira Skaarer WiklundNydalens SK11.13+0.50
3Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering12.34+2.11
4Marie ScheeleNydalens SK12.42+2.19
5Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering14.21+3.58
6Pauline MyklebustIL Koll14.38+4.15
7Ane HustvedtOppsal Orientering14.46+4.23
8Nora SørbergRaumar Orientering15.18+4.55
9Sara MartiniAsker Skiklubb19.11+8.48
10Pernille Nor-WollØstmarka OK21.23+11.00
11Martine Arntzen HaugØstmarka OK23.00+12.37
12Marie Bjordal VegganOppsal Orientering26.47+16.24
13Maja Kalleson RøedOppsal Orientering29.05+18.42
14Linea Kalleson RøedOppsal Orientering31.10+20.47
15Regine RøiselandØstmarka OK49.39+39.16
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Mari KallesonOppsal Orienteringdiskvalifisert
Tiril Ebon EspedalNydalens SKdiskvalifisert
Hanne Wærp HaugeNydalens SKdiskvalifisert
Bertine MjøsterØstmarka OKikke startet

D 13-14

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Pia Young VikNydalens SK12.46
2Mari BrendeFossum IF13.50+1.04
3Netta Bar-NathanLillomarka OL14.05+1.19
4Linnea HolstIL Tyrving15.23+2.37
5Marie SaugestadNydalens SK15.24+2.38
6Aurora Wilkens JernbergNydalens SK15.43+2.57
7Ragnhild Mathea HelmersenFet OL15.52+3.06
8Ida Marie FlågenHeming Orientering15.54+3.08
9Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF16.02+3.16
10Elise Wærp HaugeNydalens SK16.05+3.19
11Janna Sofie TellesbøØstmarka OK16.08+3.22
12Inga Skaarer WiklundNydalens SK17.14+4.28
13Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering17.31+4.45
14Hannah Syrdal ØenHeming Orientering17.40+4.54
15Ella BerstadHeming Orientering18.09+5.23
16Vida Helland-HansenIL Tyrving18.46+6.00
17Ragnhild Blom-HagenFossum IF19.31+6.45
18Sigrid NermoenØstmarka OK20.22+7.36
19Julie BerntzenFet OL20.23+7.37
20Kathinka Zahl HagenFossum IF20.30+7.44
21Ingrid LuråsOppsal Orientering21.27+8.41
22Frida SolsrudNydalens SK21.55+9.09
23Gina BrevikØstmarka OK22.38+9.52
24Ada Von SimsonØstmarka OK41.34+28.48
25Andrea H. RogndokkenFet OL54.58+42.12
Guro LinneboHeming Orienteringikke startet
Anna Tysse NakkimBækkelagets SKikke startet
Helene Bjørkvold JendalFossum IFikke startet
Johanne Rognerud BøeFossum IFikke startet

D 15-16

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Oda ScheeleNydalens SK14.17
2Amélie AamodtOppsal Orientering14.51+0.34
3Marte Madslien BakkenNydalens SK15.14+0.57
4Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering15.28+1.11
4Ada WulfsbergNydalens SK15.28+1.11
6Maya Jones ArnesenHeming Orientering15.36+1.19
7Live ØstvoldHeming Orientering15.56+1.39
8Yngvild Langedal BreivikNydalens SK16.03+1.46
9Ane Sofie KroghOppsal Orientering16.23+2.06
10Mina JørgensenIL Tyrving16.49+2.32
11Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK16.55+2.38
12Karen Hoel JomaasFossum IF16.58+2.41
13Alexandra LinløkkenØstmarka OK17.00+2.43
14Malene JebsenHeming Orientering17.16+2.59
15Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering17.48+3.31
16Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK18.52+4.35
17Ingrid BlindheimLillomarka OL20.33+6.16
18Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL21.01+6.44
19Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK23.08+8.51
20Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering24.41+10.24
21Silje SlungaardIL Tyrving25.45+11.28
Tina KallesonOppsal Orienteringdiskvalifisert
Kristine KravdalGjø-Vard OLdiskvalifisert
Ina MartiniAsker Skiklubbdiskvalifisert
Iris HolstIL Tyrvingikke startet
Emma Meyer LarssonIL Tyrvingikke startet
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubbikke startet

D 17-18

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Åsne Naadland HoloFossum IF15.57
2Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK16.09+0.12
3Maren NorderudIL Tyrving16.16+0.19
4Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb16.32+0.35
5Agnethe HasliGjø-Vard OL19.47+3.50
Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubbikke startet
Frida Bakken UlsethNydalens SKikke startet

D 19-20

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK16.19
2Ellen Marie AriansenLillomarka OL17.47+1.28

D 21-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lone BrochmannBækkelagets SK14.19
2Anne Johanne LindNydalens SK14.30+0.11
3Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL16.27+2.08
4Lene Godager KaasBækkelagets SK16.37+2.18
5Vigdis HobølOppsal Orientering18.19+4.00 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering19.09+4.50
7Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering19.44+5.25
8Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering30.58+16.39
Louise OramBækkelagets SKdiskvalifisert
Arianna TauferNydalens SKdiskvalifisert
Delphine PoirotLillomarka OLdiskvalifisert
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Lisa SchubnellBækkelagets SKikke startet

D 40-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Audrun UtskarpenOslostudentenes IK18.52
2Anne Borgen SturødNydalens SK19.35+0.43
3Elin KallesonOppsal Orientering20.55+2.03
3Cecilie Christin KvermeFossum IF20.55+2.03
5Ann Elin FlågenHeming Orientering21.55+3.03
6Thine Wilkens JernbergNydalens SK21.58+3.06
7Line Bar-NathanLillomarka OL22.15+3.23
8Heidi BjordalOppsal Orientering22.29+3.37
9Solveig BerganNydalens SK23.58+5.06
10Cecilie Wærp HaugeNydalens SK26.57+8.05
11Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering29.46+10.54
12Linda FredhOK Moss33.12+14.20
13Julie BaumannHeming Orientering46.07+27.15
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SKdiskvalifisert
Marianne ReuschHeming Orienteringikke startet
Jorun RuudAsker Skiklubbikke startet

D 50-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Maria JonssonNydalens SK16.14
2Anne MadslienNydalens SK17.32+1.18
3Randi NicolaisenAsker Skiklubb18.26+2.12
4Marita HernandezOL Toten-Troll18.39+2.25
5Runa SkyttersæterHeming Orientering19.11+2.57
6Anne Kristine NorderudIL Tyrving19.15+3.01
7Kjersti HovFossum IF20.30+4.16
8Gunhild MyhrAsker Skiklubb22.01+5.47
9Helena StubberudNydalens SK25.53+9.39
10Jane Karine HelmersenFet OL27.48+11.34
Doris LarssonLillomarka OLdiskvalifisert
Anne DahlNydalens SKdiskvalifisert
Kari MadslienNydalens SKikke startet
Hilda ØfsthusAsker Skiklubbikke startet

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kari Elisabeth NatvigNittedal OL14.44

H -10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Leon KnudsenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Olaf Blom-HagenFossum IFikke startet

H 11-12

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sondre OlaussenOppsal Orientering11.19
2Martin Christoffer BorgIL Koll11.49+0.30
3Mathias LinløkkenØstmarka OK15.10+3.51
4Andreas SandernesØstmarka OK19.28+8.09
5Erlend OtterleiØstmarka OK22.43+11.24
6Emil HuuseØstmarka OK30.10+18.51
Simen SkeideOppsal Orienteringdiskvalifisert
Kristoffer NomelandØstmarka OKdiskvalifisert
Simen Gløgård StensrudNittedal OLdiskvalifisert
Marius KnøsbergØstmarka OKikke startet
Simen SkeideOppsal Orienteringikke startet
Jakob A. GjedeboOppsal Orienteringikke startet

H 13-14

40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anselm ReichenbachOppsal Orientering11.41
2Teodor Mo HjelsethNydalens SK12.06+0.25
3Jonas MyhrAsker Skiklubb12.20+0.39
4Philip RomørenFossum IF12.39+0.58
5Lars LienGjø-Vard OL12.53+1.12
6Gaute BerganNydalens SK13.05+1.24
7Fridtjof ReuschHeming Orientering13.10+1.29
8Mikael BirkelundAsker Skiklubb13.14+1.33
9Sindre Vie StrislandFossum IF14.09+2.28
10Rolf Andreas BergNydalens SK14.29+2.48
11Christian Fredrik BorgIL Koll14.31+2.50
12Axel AaldeNydalens SK14.36+2.55
13Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb14.40+2.59
13Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering14.40+2.59
13Anders Håvard LarsenNydalens SK14.40+2.59
16Eirik Vie StrislandFossum IF14.56+3.15
17Tarje EspelinAsker Skiklubb15.13+3.32
17Gustav Andresen SkotteFossum IF15.13+3.32
19Marius E. AamodtOppsal Orientering15.22+3.41
20Eskil KolshusOppsal Orientering15.44+4.03
21Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb15.51+4.10
22Jonas KroghOppsal Orientering16.20+4.39
23Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb16.21+4.40
24Elias StubberudNydalens SK16.23+4.42
25Birk Felland SætnanFossum IF16.26+4.45
26Stian Måseide SørlieRaumar Orientering16.30+4.49
27Børge Nilsen BergFossum IF16.43+5.02
28Daniel Azagra NæssNydalens SK16.58+5.17
29Arild BaumannHeming Orientering18.24+6.43
29Ask OlaussenOppsal Orientering18.24+6.43
31Oliver NilsenFossum IF20.33+8.52
32Mathias NyhaugAsker Skiklubb21.32+9.51
33Birk ThorstensenOppsal Orientering21.51+10.10
34Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb22.12+10.31
35Ole Martin NomelandØstmarka OK23.17+11.36
36Vilmer NybergAsker Skiklubb24.10+12.29
37Jakob GilljamØstmarka OK27.10+15.29
38Eirik Røhne SkoftelandIL Koll31.17+19.36
Kasper Bakken UlsethNydalens SKdiskvalifisert
Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubbdiskvalifisert
Arthur BrunborgNittedal OLikke startet
Magnus JystadØstmarka OKikke startet

H 15-16

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK12.44
2Isak JonssonNydalens SK13.05+0.21
3Sivert Sande KvermeFossum IF13.22+0.38
4Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK14.22+1.38
5Kristian ØstermannHeming Orientering14.28+1.44
6Nils TveiteÅs-NMBU Orientering15.14+2.30
7Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering15.23+2.39
8Sondre Zahl HagenFossum IF15.26+2.42
9Vebjørn Blom-HagenFossum IF15.27+2.43
10Ferdinand FremmingHeming Orientering15.30+2.46
11Eivind Berner MyhreFossum IF15.48+3.04
12Felix FinsrudAsker Skiklubb16.02+3.18
13August Syrdal ØenHeming Orientering16.16+3.32
14Joakim Wilkens JernbergNydalens SK17.33+4.49
15Tobias EspedalNydalens SK18.00+5.16
16Tor Magnus GrøstadØstmarka OK18.25+5.41
17Marius BakkeFossum IF18.59+6.15
18John OtterleiØstmarka OK20.26+7.42
19Henrik GudimØstmarka OK23.40+10.56
Vegard AarstadÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Sondre YtterbøAsker Skiklubbdiskvalifisert
Herman BrunborgNittedal OLdiskvalifisert
Lars Young VikNydalens SKdiskvalifisert
Henrik ReuschHeming Orienteringikke startet
Mikkel KatlaFossum IFikke startet
Øistein Fagerli NæssRaumar Orienteringikke startet
Ådne SkjærsteinIL Tyrvingikke startet

H 17-18

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Elias JonssonNydalens SK13.55
2Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb14.39+0.44
3Lukas LilandNydalens SK14.43+0.48
4Jørgen WulfsbergNydalens SK15.12+1.17
5Elias Skjolden SørensenLillomarka OL16.37+2.42
6Trygve MyhrAsker Skiklubb16.38+2.43
7Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF16.44+2.49
8Håkon SturødNydalens SK16.46+2.51
9Lavran ThorstensenOppsal Orientering16.58+3.03
10Linus OlhansÅs-NMBU Orientering17.07+3.12
11Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL18.05+4.10
12Martin Andresen SkotteFossum IF18.24+4.29
13Hans Cr. HygenØstmarka OK21.24+7.29
Peter GisholtFossum IFikke startet
Emil StørmerFossum IFikke startet

H 19-20

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Amund HoelRaumar Orientering14.11
2Eirik Langedal BreivikNydalens SK14.57+0.46
3Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb15.17+1.06
4Jostein TandbergNydalens SK15.38+1.27
5Tarjei HoloFossum IF15.51+1.40
6Sander H. RogndokkenNydalens SK16.56+2.45
7Ludvig RødnesOppsal Orientering17.10+2.59
8Ole Martin EdstrømOppsal Orientering19.45+5.34
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubbikke startet
Bjørnar LøvliAsker Skiklubbikke startet

H 21-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Emil AhlbäckFossum IF13.08
2Karl FremstadBækkelagets SK13.40+0.32
3Alan CherryNydalens SK13.48+0.40
4Eirik Kamstrup HovindHalden SK13.58+0.50
5Matthew SpeakeLillomarka OL14.09+1.01
6Henrik EijsinkNydalens SK14.26+1.18
6Anders VisterNydalens SK14.26+1.18
8Oskar StørmerFossum IF14.30+1.22
9Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät16.01+2.53
10Olav EkrheimBækkelagets SK16.02+2.54
11Sondre Ruud BråtenNydalens SK16.26+3.18
12Simen SmestadBækkelagets SK17.12+4.04
13Raphael FerrandBækkelagets SK18.07+4.59
14Morten TangenOK Moss19.32+6.24
15Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering21.36+8.28
Mathias BenjaminsenLillomarka OLdiskvalifisert
Carl Godager KaasBækkelagets SKikke startet
Simen A BjøringsøyNydalens SKikke startet
Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubbikke startet

H 40-

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering16.27
2Torbjørn Blom-hagenFossum IF17.41+1.14
3Tom BerganFet OL18.15+1.48
4Morten FismenFossum IF18.41+2.14
5Bjørn MartiniAsker Skiklubb19.09+2.42 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Bjørn HaugeNydalens SK19.15+2.48
7Knut J. SætnanFossum IF19.19+2.52
8Christian ReuschHeming Orientering19.22+2.55
9Eilert AamodtOppsal Orientering19.51+3.24
10Knut AaldeNydalens SK20.01+3.34
11Jon SolsrudNydalens SK20.35+4.08
12Eirik JørgensenIL Tyrving20.36+4.09
13Christian JomaasFossum IF20.49+4.22
14Kyrre GranFet OL21.09+4.42
15Espen JernbergNydalens SK21.21+4.54
16Runar ThorstensenOppsal Orientering21.55+5.28
17Kjetil HagenAsker Skiklubb22.29+6.02
18Rolf HustvedtOppsal Orientering22.33+6.06
19Harald Eide-FredriksenHeming Orientering22.35+6.08
20Dag StrislandKolbotn og Skimt OL23.45+7.18
21Jens Christian HolstIL Tyrving24.13+7.46
22Fredrik SaugestadNydalens SK24.21+7.54
23Arild NyhaugAsker Skiklubb25.41+9.14
24Magne AasAsker Skiklubb25.48+9.21
25Torgeir SkjønhaugFet OL26.26+9.59
26Haakon KnudsenOppsal Orientering27.03+10.36
27Jarle RogndokkenFet OL29.01+12.34
Torstein HoleNydalens SKdiskvalifisert
Trond MyhreFossum IFikke startet
Vidar GjelstadOppsal Orienteringikke startet
Tommy JauhojärviAsker Skiklubbikke startet

H 50-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Leif StørmerFossum IF13.52
2Kjetil EspedalNydalens SK17.33+3.41
3Stein H. HagenFossum IF17.59+4.07
4Ole Petter HaugenNydalens SK18.39+4.47
5Per SlungaardIL Tyrving19.01+5.09
6Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb19.13+5.21
7Carl Erik WasbergOppsal Orientering19.35+5.43
8Per Anders YtterbøAsker Skiklubb20.23+6.31
9Morten KarlsenMåren OK20.25+6.33
10Øyvind HelmersenFet OL23.40+9.48
Arild AndresenFossum IFdiskvalifisert
Håkon DanevadÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Jan Tore HenriksenNydalens SKdiskvalifisert
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Anders FlågenHeming Orienteringdiskvalifisert
Knut Erling ØenHeming Orienteringdiskvalifisert
Tormod BøeFossum IFikke startet
Håkon JendalFossum IFikke startet
Are KristiansenIL Tyrvingikke startet

H 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Are EriksenOslostudentenes IK18.07
2Bård NatvigNittedal OL18.52+0.45
Petter NæssOppsal Orienteringdiskvalifisert

Direkte A

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Per C. WisløffAsker Skiklubb16.15
2Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering18.22+2.07
3Donatas KontautasOK Moss18.54+2.39
4Dag Helland HanssenTyrving IL20.50+4.35
5Dag Espolin JohnsonBækkelagets SK30.26+14.11
6Christian RolfsenHeming Orientering32.45+16.30
7Anne ArntzenRaumar Orientering34.42+18.27
Mina Espolin JohnsonBækkelagets SKdiskvalifisert
Dag Helland-HansenIL Tyrvingikke startet

Direkte C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Morten EngebretsenRaumar Orientering16.31
2Juni Espolin JohnsonBækkelagets SK22.00+5.29
Per SørbergRaumar Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor