Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM stafett Hordaland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett Hordaland
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: søndag 27 august 2017

D17-

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1TIF Viking 11.28.24
1. Mari Strømme Lid30.182+6.1130.182+6.11
2. Karianne Strømme28.584+2.2459.163+1+6.50+0.39
3. Tora Aasheim Nymark29.0811.28.241-2
2Fana IL 11.29.05+0.41
1. Hanne Daltveit31.523+7.4531.523+7.45
2. Dagrun Daltveit Slettebø26.34158.262-1+6.00
3. Rannveig Nordhagen30.392+1.311.29.0520+0.41-5.19
3IL Gular 11.38.44+10.20
1. Eli Fjellbirkeland Johannesen32.394+8.3232.394+8.32
2. Helen Martinsen27.352+1.011.00.1440+7.48-0.44
3. Vibeke Øye38.305+9.221.38.443-1+10.20+2.32
4TIF Viking 21.43.33+15.09
1. Lise Christensen34.595+10.5234.595+10.52
2. Marianne Nygaard35.447+9.101.10.4350+18.17+7.25
3. Mariann Schei32.503+3.421.43.334-1+15.09-3.08
5Varegg Fleridrett 11.44.55+16.31
1. Kristin Löfgren Johansen24.07124.071
2. Christiane Trösse28.193+1.4552.26100.00
3. Astrid Oline Ervik52.298+23.211.44.555+4+16.31+16.31
6Gneist, IL 11.50.18+21.54
1. Mariell Arntzen37.366+13.2937.366+13.29
2. Marit Nipen34.366+8.021.12.127+1+19.46+6.17
3. Valentina Dimitrova38.064+8.581.50.186-1+21.54+2.08
7Bergens TF 11.50.55+22.31
1. Ingjerd Sognnæs40.567+16.4940.567+16.49
2. Randi Hole30.495+4.151.11.456-1+19.19+2.30
3. Nina Goga39.106+10.021.50.557+1+22.31+3.12
8IL Gular 22.19.16+50.52
1. Hedvig Kjellevold Malde40.578+16.5040.578+16.50
2. Marian Kjellevold45.558+19.211.26.5280+34.26+17.36
3. Hege Fjellbirkeland52.247+23.162.19.1680+50.52+16.26

H17-

11 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Varegg Fleridrett 11.20.22
1. Vyacheslav Mukhidinov28.273+0.4928.273+0.49
2. Oskar Røen26.38155.051-2
3. Per Harald Löfgren Johansen25.1711.20.2210
2TIF Viking 11.32.43+12.21
1. Bjarte Eikanger29.266+1.4829.266+1.48
2. Knut Kyrkjebø29.583+3.2059.244-2+4.19+2.31
3. Trygve Buanes33.195+8.021.32.432-2+12.21+8.02
3Gneist, IL 11.34.24+14.02
1. Andreas G. Polden27.38127.381
2. Magne Knudsen30.124+3.3457.502+1+2.45+2.45
3. Øyvind Johannessen36.346+11.171.34.243+1+14.02+11.17
4Stord Orientering 11.35.22+15.00
1. Sveinung Rykkje29.287+1.5029.287+1.50
2. Kenneth Westerheim29.202+2.4258.483-4+3.43+1.53
3. Henrik Ottesen36.346+11.171.35.224+1+15.00+11.17
5IL Gular 11.36.04+15.42
1. Rune Nygaard27.532+0.1527.532+0.15
2. Eyvind Kjellevold Malde36.197+9.411.04.126+4+9.07+8.52
3. Scott Juvik31.522+6.351.36.045-1+15.42+6.35
6Varegg Fleridrett 21.37.34+17.12
1. Markus Kjærner-Semb34.469+7.0834.469+7.08
2. Stian Rykkje30.365+3.581.05.227-2+10.17+3.09
3. Kristian Rykkje32.123+6.551.37.346-1+17.12+6.55
7Fana IL 11.39.19+18.57
1. Jan Kocbach29.064+1.2829.064+1.28
2. Sigurd Eikner37.449+11.061.06.508+4+11.45+10.17
3. Anders Daltveit32.294+7.121.39.197-1+18.57+7.12
8Varegg Fleridrett 31.40.36+20.14
1. Ronny Rykkje29.185+1.4029.185+1.40
2. Mathias Rosenlund34.346+7.561.03.5250+8.47+7.07
3. Helge Tiger Haugland36.448+11.271.40.368+3+20.14+11.27
9IL Gular 21.57.02+36.40
1. Arne Johannesen35.3910+8.0135.3910+8.01
2. Sverre Johan Nærheim37.5010+11.121.13.29100+18.24+10.23
3. Tore Juvik43.3310+18.161.57.029-1+36.40+18.16
10Gneist, IL 21.57.28+37.06
1. Bjørn Johannessen Field37.3811+10.0037.3811+10.00
2. Jan Steineger39.2711+12.491.17.05110+22.00+12.00
3. Gard E. Jørgensen40.239+15.061.57.2810-1+37.06+15.06
11Os Orienteringsklubb 12.12.44+52.22
1. Espen Rognsvåg33.598+6.2133.598+6.21
2. Andreas Berge36.468+10.081.10.459+1+15.40+9.19
3. Jone Peter Reistad1.01.5911+36.422.12.4411+2+52.22+36.42

D13-16

1 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Fana IL 138.02
1. Kristine Bog Vikane20.07120.071
2. Marie Roll-Tørnqvist17.55138.0210

H13-16

10 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bergens TF 136.02
1. Andreas Nysæter19.516+0.4119.516+0.41
2. Andreas Dale16.11136.021-5
2Varegg Fleridrett 138.04+2.02
1. Erik Bohne19.202+0.1019.202+0.10
2. Kristian Fredrik Thomassen18.442+2.3338.0420+2.02+1.52
3TIF Viking 138.10+2.08
1. Magnus Strømme Lid19.10119.101
2. Ulrik Hellen19.003+2.4938.103+2+2.08+2.08
4Bergens TF 239.48+3.46
1. Brage Iversen19.263+0.1619.263+0.16
2. Sigve Rygg Eikeland20.224+4.1139.484+1+3.46+3.30
5Varegg Fleridrett 240.47+4.45
1. Tage Rosenlund19.344+0.2419.344+0.24
2. Kristoffer Kjenes Haugland21.135+5.0240.475+1+4.45+4.21
6Gneist, IL 248.40+12.38
1. Olav Hammersland Garnes26.599+7.4926.599+7.49
2. Mads Jørgen Skage21.416+5.3048.406-3+12.38+4.49
7Gneist, IL 149.27+13.25
1. Lars Evensen24.528+5.4224.528+5.42
2. Mathias Heradstveit24.357+8.2449.277-1+13.25+7.43
8Fana IL 154.39+18.37
1. Brage Bell Lysaker24.307+5.2024.307+5.20
2. Sondre Batalden30.098+13.5854.398+1+18.37+13.17
9Bergens TF 459.10+23.08
1. Vegard Velle Sivertsen19.425+0.3219.425+0.32
2. Christian Dale39.289+23.1759.109+4+23.08+22.36
Varegg Fleridrett 3diskvalifisert
1. Magnus Lehmanndiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jon Erik Doppelhofer Ervikdiskvalifisertdiskvalifisert

D180

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bergens TF 11.31.57
1. Bjørg Kocbach24.24124.241
2. Anette Strand28.57153.2110
3. Kjellaug Hodnekvam38.3611.31.5710
2Bergens TF 21.42.39+10.42
1. Bjørg Midttun29.052+4.4129.052+4.41
2. Ingfrid Landa31.352+2.381.00.4020+7.19+2.38
3. Astri Ese Hole41.592+3.231.42.3920+10.42+3.23

H180

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bergens TF 11.14.23
1. Ove Osland30.132+5.4230.132+5.42
2. Helge Nysæter17.19147.321-1
3. Alfon Harald Johansen26.513+1.411.14.23100.00
2Fana IL 11.17.03+2.40
1. Øistein Bøe24.31124.311
2. Atle Alvheim27.222+10.0351.532+1+4.21+4.21
3. Ørjan Eirik Valestrand25.1011.17.0320+2.40
3Os Orienteringsklubb 11.34.59+20.36
1. Rolf Nord35.253+10.5435.253+10.54
2. Ove Frotvedt32.553+15.361.08.2030+20.48+9.54
3. Tommy Sævareid26.392+1.291.34.5930+20.36-0.12

D/H11-12

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1TIF Viking 142.15
1. Andreas Strømme Lid14.46114.461
2. Nicklas Angelskår Kobbeltvedt27.29142.1510
Fana IL 1diskvalifisert
1. Oskar Heksemdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Karoline Strandenesdiskvalifisertdiskvalifisert

Åpen mix

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Fana IL 11.11.52
1. Knut Utne31.343+2.2031.343+2.20
2. Eivind Strandenes13.42145.161-2
3. Ann-Elin Bendiksen26.362+1.131.11.52100.00
2Gneist, IL 11.18.19+6.27
1. Sturle Nordeide29.14129.141
2. Lars Olav Tolo21.312+7.4950.452+1+5.29+5.29
3. Ingelinn Molvik27.343+2.111.18.1920+6.27+0.58
3Os Orienteringsklubb 11.23.07+11.15
1. Ole-Håkon Sælen33.205+4.0633.205+4.06
2. Ingvar Lindvik Auflem24.244+10.4257.444-1+12.28+8.22
3. Turid Rognsvåg25.2311.23.073-1+11.15
4Os Orienteringsklubb 21.26.41+14.49
1. Steinar Danielsen31.302+2.1631.302+2.16
2. Sigrid Aarbakke25.486+12.0657.183+1+12.02+9.46
3. Silje Reistad29.234+4.001.26.414+1+14.49+2.47
5Gneist, IL 21.34.35+22.43
1. Bjørn-Inge Skage35.116+5.5735.116+5.57
2. Siren Hopland24.575+11.151.00.085-1+14.52+8.55
3. Ina Hopland Skage34.276+9.041.34.3550+22.43+7.51
6Varegg Fleridrett 21.35.02+23.10
1. Gernot Doppelhofer36.167+7.0236.167+7.02
2. Torill Kjenes Haugland23.573+10.151.00.136-1+14.57+7.55
3. Britt Kjersti Jåstad34.497+9.261.35.0260+23.10+8.13
7Gneist, IL 21.41.58+30.06
1. Liv Ormberg38.258+9.1138.258+9.11
2. Marie Dymbe29.307+15.481.07.5580+22.39+13.28
3. Vilde Hopland Skage34.035+8.401.41.587-1+30.06+7.27
8Varegg Fleridrett 11.46.19+34.27
1. Helge Rosenlund33.184+4.0433.184+4.04
2. Vibeke Nymoe32.528+19.101.06.107+3+20.54+16.50
3. Tone Rosenlund40.098+14.461.46.198+1+34.27+13.33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor