Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 22

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 22
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: lørdag 1 oktober 2016

Lang

5 900 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pål SkogedalAsker Skiklubb46.117.49
2Holger SchlaupitzPrivat50.47+4.368.36
3Erik PerssonOppsal Orientering54.26+8.159.13
4Jan R. EriksenAsker Skiklubb54.53+8.429.18
5Jan Sverre EdstrømOppsal Orientering55.14+9.039.21
6Are VigaardOppsal Orientering56.36+10.259.35
7Skage GrønnebergHeming Orientering56.57+10.469.39
8Jørgen Mathias NipenBækkelaget57.12+11.019.41
9Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL57.33+11.229.45
10Tore KjølsethLundin58.03+11.529.50
11Mikael OlaussonOslostudentenes IK59.02+12.5110.00
12Louise OramBækkelaget SK1.01.36+15.2510.26
13Morten DueMåren OK1.02.22+16.1110.34
14Trond LundIL Tyrving1.02.38+16.2710.36
15Einar JensenNydalens SK1.04.21+18.1010.54
16Harald IweIL GeoForm1.05.11+19.0011.02
17Hallvard FjærLillomarka OL1.05.33+19.2211.06
18Jonatan StrømnerPrivat1.05.35+19.2411.06
19Rolv Anders SystadLyn1.07.48+21.3711.29
20Ivar RefslandUiO1.09.02+22.5111.42
21Ole Martin EdstrømOppsal Orientering1.09.21+23.1011.45
22Per Martin RørvikFBI1.10.54+24.4312.01
23Kjell BlomsethÅS UMB Orientering1.11.08+24.5712.03
24Are EriksenOslostudentenes IK1.12.19+26.0812.15
25Per Kristian EkebergIL Tyrving1.13.04+26.5312.23
26Espen WigaardOppsal Orientering1.13.41+27.3012.29
27Helge WeydahlFFI BIL1.14.48+28.3712.40
28Hanne Maria  VisterOslostudentenes IK1.15.22+29.1112.46
29Harald Østgaard LundIL GeoForm1.16.07+29.5612.54
30Jens Morten HanssenPrivat1.16.17+30.0612.55
31Peer StiansenNydalens SK1.17.32+31.2113.08
32Anne DanielsenNydalens SK1.18.07+31.5613.14
33Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.18.30+32.1913.18
34John Bjørnar BremnesIL GeoForm1.19.55+33.4413.32
35Øyvind GylverAsker Skiklubb1.24.38+38.2714.20
36Julie BerteigFossum IF1.25.13+39.0214.26
37Anton PlaianAE consult1.26.10+39.5914.36
38Lars ChristensenVBIL1.45.29+59.1817.52
39Frode JohansenStatoil BIL1.51.09+1.04.5818.50
41Guttorm EggeOslostudentenes IKikke godkjent
42Ståle HeitmannFossum IFikke godkjent
Lars OnstadOslostudentenes IKikke godkjent

Mellom

4 400 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut HellandØstmarka OK44.4210.09
2Martin GranlySiemens Oslo50.33+5.5111.29
3Ludvig RødnesOppsal Orientering50.45+6.0311.32
4Hallvard BergIL Tyrving52.15+7.3311.52 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Vidar BerteigFossum IF52.59+8.1712.02
6Odd Arne LianIL Koll55.17+10.3512.33
7Rune TeiglandAas Jakobsen57.09+12.2712.59
8Marianne NjåsteinIL Tyrving57.16+12.3413.00
9Knut AaldeNydalens SK57.31+12.4913.04
10Bjørn Are CarlssonFossum IF1.01.37+16.5514.00
11Sigbjørn ModalsliFossum IF1.03.02+18.2014.19
12John Thomas PetersenNittedal OL1.05.38+20.5614.55
13Stein MellaYara Praxair1.07.11+22.2915.16
14Berit DanielsenIL Tyrving1.07.21+22.3915.18
15Pål W HansenBDO1.07.23+22.4115.18
16Ann-Karin LestebergKongsberg OL1.07.42+23.0015.23
17Cristina LuisNydalens SK1.08.46+24.0415.37
18May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering1.10.32+25.5016.01
19Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.10.50+26.0816.05
20Per-Arne RøstadsandNydalens SK1.12.15+27.3316.25
21Einar HemLillomarka OL1.13.42+29.0016.45
22William OnstadOslostudentenes IK1.14.45+30.0316.59
23Jens HetlandNydalens SK1.15.29+30.4717.09
24Axel AaldeNydalens SK1.16.53+32.1117.28
25Hallvard BjørgumVBIL1.18.13+33.3117.46
26Solveig Eline BergIL Tyrving1.18.53+34.1117.55
27Bjørn EgnerHeming Orientering1.19.58+35.1618.10
28Tormod HegdalHeming Orientering1.20.02+35.2018.11
29Andreas PlaianAE consult1.26.24+41.4219.38
30Finn GangePrivat1.27.09+42.2719.48
31Martin Størmer-AntonsenNydalens SK1.27.56+43.1419.59
32Vincent EijsinkÅS UMB Orientering1.27.59+43.1719.59
33Esben BachOslostudentenes IK1.30.00+45.1820.27
34Roar NydalAsker Skiklubb1.30.54+46.1220.39
35Rachel MaySage1.31.14+46.3220.44
36Sturle HånesIL GeoForm1.34.16+49.3421.25
37Gisela SundelinPrivat1.34.34+49.5221.29
38Rune HultgreenOpsahl1.34.37+49.5521.30
39Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1.43.22+58.4023.29
40Sven Erik RognesOslostudentenes IK1.49.18+1.04.3624.50
41Knut HangeraasIL GeoForm2.03.57+1.19.1528.10
42Kristin SletnerRøyken OLikke godkjent
43Ola LestebergKongsberg OLikke godkjent
Sigurd HaugerudIL GeoFormikke godkjent

Kort

2 200 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars ArnesenPrivat32.2714.45
2Knut Tore SolheimNydalens SK33.01+0.3415.00
3Nora UrsinFossum IF33.42+1.1515.19
4Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering34.48+2.2115.49
5Terje TrondsenNittedal OL37.46+5.1917.10
6Håvard Rekve LianFossum IF38.23+5.5617.26
7Kristin MortensenIL Koll38.34+6.0717.31
8Ping OuyangØstmarka OK39.10+6.4317.48
9Kjersti ThoStabæk IF39.13+6.4617.49
10Grete BerntsenMåren OK42.29+10.0219.18
11Sharon BroadwellFolkehelseinstituttet43.25+10.5819.44
12Bjørn GunnerødIL GeoForm44.52+12.2520.23
13Svein KvalheimOppegård45.09+12.4220.31
14Arne Christian ScheieØstmarka OK45.59+13.3220.54
15Steinar RuudKonnerud IL46.11+13.4420.59
16Eyvind AasIL GeoForm48.11+15.4421.54
17Kjell TeiglandØstmarka OK48.58+16.3122.15
18Anne NydalAsker Skiklubb52.13+19.4623.44
19Tom SletnerRøyken OL56.31+24.0425.41
20Anne SjønnesenNittedal OL59.16+26.4926.56
21Enikø BertalanAsker Skiklubb59.42+27.1527.08
22Brynjar BakkePrivat1.01.17+28.5027.51
23Elias Standal Privat1.01.20+28.5327.52
24Per GjermoAsker Skiklubb1.04.56+32.2929.30
25Hilde WeydahlPrivat1.05.22+32.5529.42
26Tor E. HenriksenLillomarka OL1.05.33+33.0629.47
27Kåre KnudsenIL GeoForm1.10.31+38.0432.03
28Anne Chatrine og Lisbeth Simonsen  VossIL GeoForm1.10.34+38.0732.04
29Magnus SkaugNydalens SK1.12.30+40.0332.57
30Emil SkaugNydalen SK1.29.01+56.3440.27
31Erling SkaugNydalens SK1.30.11+57.4440.59
32Sarah GjermoOslostudentenes IK1.35.07+1.02.4043.14
33Sissel PlejdrupOppsal Orientering1.51.20+1.18.5350.36
35Carl-Fredrik KolderupStabæk IFikke godkjent
36Julie OnstadKjelsås ILikke godkjent
37Britt JustadPrivatikke godkjent
Merete RuudLillomarka OLikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor