Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 20

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 20
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: lørdag 17 september 2016

Lang

5 900 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synnøve BråtenVegårshei IL54.109.10
2Tore KjølsethLundin55.55+1.459.28
3Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL56.31+2.219.34
4Rolv Anders SystadLyn1.03.59+9.4910.50
5Steinar  LågVBIL1.06.39+12.2911.17
6Per OsenStatoil Oslo BIL1.08.10+14.0011.33
7Harald Østgaard LundIL GeoForm1.11.09+16.5912.03
8Tor RingstadCisco1.11.46+17.3612.09
9Bjørn GrindeOslostudentenes IK1.16.09+21.5912.54
10Arne TorgersenForsvarsdep1.21.10+27.0013.45
11Kjetil Sverdrup-ThygesonNGI1.25.08+30.5814.25
12Anne DanielsenNydalens SK1.29.34+35.2415.10
13Egil Reidar OsnesPrivat1.31.29+37.1915.30
14Elin EkebergIL Tyrving1.34.44+40.3416.03
15Trude FixdalIL Koll1.44.47+50.3717.45

Mellom

3 900 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein RodemNydalens SK36.039.14
2Richard Zeiner-GundersenFossum IF39.28+3.2510.07
3Odd Arne LianVeidekke40.15+4.1210.19
4Vidar BerteigFossum IF40.31+4.2810.23
5Gaute LangaasNydalens SK43.13+7.1011.04
6Jens HetlandNydalens SK44.33+8.3011.25
7Marius BurmoPrivat45.31+9.2811.40
8Lars BenestadGrane IL46.43+10.4011.58
9Tove StrandMåren OK46.54+10.5112.01
10Sven OhrvikKonnerud IL50.38+14.3512.58
11Knut Anders LøkenFossum IF55.05+19.0214.07
12Per KaarbyFossum IF56.50+20.4714.34
13Jon FossFriskis&Svettis59.27+23.2415.14
14Veslemøy SolbergKonnerud IL1.01.19+25.1615.43
15Odd KletteliBsk1.02.34+26.3116.02
16Øyvind FidjePrivat1.04.04+28.0116.25
17Maria TorgersenBækkelagets SK1.08.26+32.2317.32
18Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.10.13+34.1018.00
19Sturle HånesIL GeoForm1.10.45+34.4218.08
20Jon C. FougnerHeming Orientering1.11.50+35.4718.25
21Gisela SundelinPrivat1.12.15+36.1218.31
22Nanna Fløgstad SohlbergHeming Orientering1.12.33+36.3018.36
23Knut HangeraasIL GeoForm1.22.30+46.2721.09
24Knut Tore SolheimNydalens SK1.24.45+48.4221.43
25Aleksander SkøyeneieIL GeoForm1.26.25+50.2222.09
26Lise HugdalLillomarka OL1.27.10+51.0722.21
27Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL1.30.24+54.2123.10
28Majken KorsagerIL Koll1.33.36+57.3324.00
29Sigurd HaugerudIL GeoForm2.48.58+2.12.5543.19
30Venche BjerkreimFossum IFikke godkjent

Kort

2 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne SjønnesenNittedal OL51.3924.35
2Terje ThrondsenNittedal OL52.10+0.3124.50
3Tor SandbySkattedirektoratet52.14+0.3524.52
4Gunnhild Nordgaard HermstadPrivat53.52+2.1325.39
5Magne GrandeFBI53.58+2.1925.41
6Pål BenjaminsenKamp/Vestheim IF55.49+4.1026.34
7Tor E. HenriksenLillomarka OL1.00.20+8.4128.43
8Hildegunn DahlPrivat1.01.06+9.2729.05
9Hans Petter JensenBygdøy IL1.04.24+12.4530.40
10Lene Anett KillingmoPrivat1.10.01+18.2233.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor