Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høstløpet med Trimtex-cup og OSI/GeoForm Rankingløp 16

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstløpet med Trimtex-cup og OSI/GeoForm Rankingløp 16
Arrangørorganisasjon: Nordre Follo Orientering
Dato: lørdag 16 september 2017

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | N-HC | N-ÅPEN | C-ÅPEN-KORT | A-ÅPEN-KORT | B-ÅPEN | A-ÅPEN-MELLOM | C-ÅPEN-LANG | A-ÅPEN-LANG

D -10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Helene ScheeleNydalens SK15.24

D 11-12

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Maja Mo HjelsethNydalens SK14.58
2Marie ScheeleNydalens SK17.08+2.10
3Astrid YtterbøAsker Skiklubb18.53+3.55
4Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering20.10+5.12
5Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL21.28+6.30
6Emilie RehnKolbotn og Skimt OL22.50+7.52
7Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering27.22+12.24
8Helene Margarethe KristensenHeming Orientering28.23+13.25
9Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb29.36+14.38
10Hanne Wærp HaugeNydalens SK29.37+14.39
11Elise Nilsen BergFossum IF38.54+23.56
12Vilja StørksenKolbotn og Skimt OL1.02.15+47.17
Ingvild Berner MyhreFossum IFikke startet

D 13-14

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Pia Young VikNydalens SK27.24
2Marie SaugestadNydalens SK36.13+8.49
3Noor Dirro-HeluMåren OK37.43+10.19
4Netta Bar-NathanLillomarka OL40.03+12.39
5Ida Marie FlågenHeming Orientering40.08+12.44
6Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering41.12+13.48
7Helene Bjørkvold JendalFossum IF41.32+14.08
8Frida SolsrudNydalens SK41.39+14.15
9Mari BrendeFossum IF42.03+14.39
10Inga Skaarer WiklundNydalens SK42.58+15.34
11Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL43.10+15.46 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Luciana Maria SvadsMåren OK46.15+18.51
13Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF46.32+19.08
14Linnea HolstIL Tyrving46.46+19.22
15Ella BerstadHeming Orientering47.28+20.04
16Sigrid NermoenØstmarka OK49.26+22.02
17Kathinka Zahl HagenFossum IF50.14+22.50
18Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK50.48+23.24
19Johanne Rognerud BøeFossum IF52.04+24.40
Elise Wærp HaugeNydalens SKdiskvalifisert
Hanna RehnKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Ragnhild Mathea HelmersenFet OLikke startet
Selma Tørudbakken JendalFossum IFikke startet

D 15-16

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ane Sofie KroghOppsal Orientering33.14
2Kristine Eide RappRaumar Orientering33.17+0.03
3Karen Hoel JomaasFossum IF34.25+1.11
4Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb35.23+2.09
5Oda ScheeleNydalens SK36.28+3.14
6Yngvild Langedal BreivikNydalens SK36.50+3.36
7Mina JørgensenIL Tyrving37.05+3.51
8Kristine KravdalGjø-Vard OL38.45+5.31
9Live ØstvoldHeming Orientering39.18+6.04 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Marie LilandNydalens SK39.28+6.14
11Carmen DirroMåren OK43.22+10.08
12Amélie AamodtOppsal Orientering43.29+10.15
13Hanne Eide RappRaumar Orientering45.13+11.59
14Maya ArnesenHeming Orientering45.30+12.16
15Ada WulfsbergNydalens SK50.46+17.32
16Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL51.24+18.10
17Iris HolstIL Tyrving52.39+19.25
18Ingrid Lund HovdenIL Tyrving53.23+20.09
19Tina KallesonOppsal Orientering57.08+23.54
20Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering59.22+26.08
21Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK1.04.40+31.26
Celine YtternesKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet

D 17-20

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Linn Mei WaalerMåren OK43.54
2Solveig Eline BergIL Tyrving45.48+1.54
3Åse BerganNydalens SK47.27+3.33
4Julie BakkeFossum IF1.18.30+34.36
Maren NorderudIL Tyrvingdiskvalifisert

D 21-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marte NarumNydalens SK35.46
2Lene Moe BlomNydalens SK42.00+6.14
3Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering46.44+10.58
4Malin EijsinkNydalens SK47.48+12.02
5Emma LundmanOK Roslagen1.08.39+32.53
6Stine AustadRaumar Orientering1.42.45+1.06.59

D 40-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Astrid KravdalGjø-Vard OL36.37
2Kine DirroMåren OK39.27+2.50
3Heidi TronbølFet OL41.42+5.05
4Maiken Skirstad MoNydalens SK45.09+8.32
5Sigrid Melander VieFossum IF1.04.51+28.14

D 45-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK36.55
2Else Kari ScheeleNydalens SK39.07+2.12
3Nora SkauenIL Tyrving41.38+4.43
4Arnhild KroghOppsal Orientering43.18+6.23
5Katrine BakkeFossum IF55.21+18.26
6Ann Elin FlågenHeming Orientering56.50+19.55
7Marianne ReuschHeming Orientering1.03.51+26.56
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SKdiskvalifisert

D 50-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kjersti Holt HanssenMåren OK36.45
2Marianne NjåsteinIL Tyrving38.08+1.23
3Anne Marit BjergaardNydalens SK44.29+7.44
4Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering44.43+7.58
5Anne DahlNydalens SK47.11+10.26
6Sigrun NygårdAsker Skiklubb50.58+14.13
7Maria PerssonAsker Skiklubb51.37+14.52
8Marianne ArnesenAsker Skiklubb58.20+21.35
9Gunhild MyhrAsker Skiklubb1.03.34+26.49
10Kathrine LunøeNydalens SK1.04.34+27.49

D 55-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL41.51
2Ingrid NermoenØstmarka OK53.48+11.57
3Unni RyeAsker Skiklubb58.11+16.20
4Grete BerntsenMåren OK1.00.12+18.21

D 65-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingeborg BakkenMåren OK1.26.58

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Birgitte BekkelundRøyken OL1.00.22

D 75-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1.23.43
Aase Tove GoldenMåren OKdiskvalifisert

D 80-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK1.17.58

H -10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Jacob Finstad LandIL Tyrving29.41
Håvard EndresenMåren OKikke startet
Ask Felland SætnanFossum IFikke startet

H 11-12

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Johannes Salvesen-LundeIL Koll15.51
2Mathias LinløkkenØstmarka OK19.03+3.12
3Jakob A. GjedeboOppsal Orientering21.54+6.03
4Jonas Johansen HickenIL Koll22.16+6.25
5Markus Megard GrønliKolbotn og Skimt OL23.45+7.54
6Tobias Tronbøl LiumIL Koll26.29+10.38
7Lukas Jones ArnesenHeming Orientering26.37+10.46
8Erlend BakkeFossum IF38.22+22.31

H 13-14

34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Elia ThorvikNydalens SK27.59
2Lars LienGjø-Vard OL29.20+1.21
3Gaute BerganNydalens SK29.53+1.54
4Teodor Mo HjelsethNydalens SK31.13+3.14
5Philip Lehmann RomørenFossum IF32.44+4.45
6Christian Fredrik BorgIL Koll34.08+6.09
7Anselm ReichenbachOppsal Orientering34.11+6.12
8Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL34.18+6.19
9Kasper Bakken UlsethNydalens SK35.05+7.06
9Anders Håvard LarsenNydalens SK35.05+7.06
11Eirik Vie StrislandFossum IF35.09+7.10
12Mikael BirkelundAsker Skiklubb35.29+7.30
13Axel AaldeNydalens SK36.12+8.13
14Rolf Andreas BergNydalens SK36.32+8.33
15Tarje EspelinAsker Skiklubb36.40+8.41
16Jonas MyhrAsker Skiklubb38.07+10.08
17Marius E. AamodtOppsal Orientering38.58+10.59
18Sindre Vie StrislandFossum IF38.59+11.00
19Gustav Andresen SkotteFossum IF39.04+11.05
20Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb41.24+13.25
21Jonas AarsethNydalens SK41.47+13.48 Last ned GPS-spor i gpx-format
22Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering42.41+14.42
23Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb44.48+16.49
24Elias StubberudNydalens SK51.15+23.16
25Magnus EndresenMåren OK52.07+24.08
26Jonas KroghOppsal Orientering55.38+27.39
27Børge Nilsen BergFossum IF55.57+27.58
28Kristian Norum MeløysundNydalens SK56.16+28.17
29Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb1.00.33+32.34
30Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb1.00.55+32.56
31David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL1.04.43+36.44
32Birk ThorstensenOppsal Orientering1.17.05+49.06
33Kristoffer ØhlckersIL Tyrving1.24.42+56.43
Stian Måseide SørlieRaumar Orienteringdiskvalifisert
Magnus JystadØstmarka OKikke startet
Martin Størmer-AntonsenNydalens SKikke startet
Birk Felland SætnanFossum IFikke startet

H 15-16

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lars Young VikNydalens SK25.25
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb27.56+2.31
3Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK28.25+3.00
4Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering29.07+3.42
5Isak JonssonNydalens SK29.37+4.12
6Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK29.55+4.30
7Ferdinand FremmingHeming Orientering30.06+4.41
8Mikkel KatlaFossum IF32.00+6.35
9Felix FinsrudAsker Skiklubb32.40+7.15
10Henrik ReuschHeming Orientering33.04+7.39
11Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering33.50+8.25
12Erlend BørliFossum IF35.14+9.49
13Kristian ØstermannHeming Orientering35.41+10.16
14Marius BakkeFossum IF37.11+11.46
15Sivert Sande KvermeFossum IF37.35+12.10
16Vebjørn Blom-HagenFossum IF37.38+12.13
17August Syrdal ØenHeming Orientering37.55+12.30
18Eivind Berner MyhreFossum IF38.06+12.41
19Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering39.39+14.14
20Martin BirkelundAsker Skiklubb39.49+14.24
21Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb45.19+19.54
22Gaute FosstveitRaumar Orientering47.37+22.12
23Sondre Zahl HagenFossum IF1.01.43+36.18
24John OtterleiØstmarka OK1.02.38+37.13
Tobias EspedalNydalens SKikke startet
Simen FritznerNittedal OLikke startet
Anders HorveiRaumar Orienteringikke startet

H 17-20

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Audun BerganNydalens SK36.19
2Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb37.22+1.03
3Lavran ThorstensenOppsal Orientering37.52+1.33
4Ludvig RødnesOppsal Orientering38.50+2.31
5Bjørnar LøvliAsker Skiklubb42.18+5.59
6Jens Johan BrekkeLillomarka OL46.12+9.53
7Martin Andresen SkotteFossum IF51.53+15.34
8Vegard LøvliAsker Skiklubb56.41+20.22

H 21-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Karl FremstadBækkelagets SK43.10
2Thomas NipenBækkelagets SK45.31+2.21
3Jostein F. TellnesAsker Skiklubb52.17+9.07
4Thomas RoskifteOK Moss54.45+11.35
5Hallvard KorenOK Moss59.44+16.34
6Morten TangenOK Moss1.14.01+30.51
7Vegar ArnesenIndre Østfold OK2.05.11+1.22.01
Henning RøbergNittedal OLikke startet

H 40-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Thomas BedinIndre Østfold OK39.58
2Torstein HoleNydalens SK44.31+4.33
3Kristian Bernhard NilsenFossum IF45.39+5.41
4Tommy SkårbøRaumar Orientering51.32+11.34
5Robert BanfiÅs-NMBU Orientering59.08+19.10
6Assaf Bar-NathanLillomarka OL1.24.12+44.14

H 45-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Rune ScheeleNydalens SK35.58
2Harald BakkeFossum IF37.55+1.57
3Bjørn HaugeNydalens SK39.48+3.50
4Øyvind LienGjø-Vard OL40.01+4.03
5Frode StrislandFossum IF40.21+4.23
6Eirik JørgensenIL Tyrving43.06+7.08
7Lars Erik GjeinFossum IF45.43+9.45
8Snorre VegganOppsal Orientering47.00+11.02
9Ståle HeitmannFossum IF49.03+13.05
10Kimme ArnesenHeming Orientering52.19+16.21
11Lars Petter EndresenMåren OK56.44+20.46
12Olav HasaasFossum IF57.01+21.03
13Lehel FenyoGreater Vancouver Orienteering Club58.04+22.06
14Christian ReuschHeming Orientering1.07.00+31.02
15Magne AasAsker Skiklubb1.29.37+53.39
Håkon BørliFossum IFdiskvalifisert
Hans JevanordFossum IFikke startet
Trond MyhreFossum IFikke startet

H 50-

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Øystein ØstermannHeming Orientering40.53
2Carl Erik WasbergOppsal Orientering42.54+2.01
3Håkon JendalFossum IF43.42+2.49
4Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering44.38+3.45
5Einar LunøeNydalens SK45.10+4.17
6Arild AndresenFossum IF46.31+5.38
7Guttorm L EggeOslostudentenes IK46.37+5.44
8Jan Erik AalbergBækkelagets SK49.06+8.13
9Stein H. HagenFossum IF49.12+8.19
10Nils BerganNydalens SK52.01+11.08
11Nils Henrik JendalFossum IF53.09+12.16
12Vegard HaldenNydalens SK57.40+16.47
13Anders FlågenHeming Orientering1.02.40+21.47
14Are NjåsteinIL Tyrving1.08.02+27.09
15Erik BorgIL Koll1.12.18+31.25
16Sigbjørn OddenMåren OK1.21.10+40.17
Knut Erling ØenHeming Orienteringdiskvalifisert
John VagleKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Gjermund GravirAsker Skiklubbikke startet
Bjørn HallanLommedalens ILikke startet
Trond HolterMåren OKikke startet

H 55-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Nils Petter FremmingHeming Orientering38.33
2Hallvard FjærLillomarka OL43.41+5.08
3Johan LundeIL Koll43.43+5.10
4Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering47.32+8.59
5Tore Voss FagervoldBærums Skiklub48.14+9.41
6Halvor JutulstadBækkelagets SK49.39+11.06
7Martin GranlyLillomarka OL50.53+12.20
8Bjørn Henning GrandalIL Tyrving51.04+12.31
9Arne FossheimAsker Skiklubb53.16+14.43 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Bjørn ChristensenØstmarka OK54.21+15.48
11Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb55.00+16.27
12Morten KongsbergIL Tyrving1.06.52+28.19
Mons Kr. LøvfaldNydalens SKdiskvalifisert
Morten KarlsenMåren OKdiskvalifisert
Erik NæssØstmarka OKdiskvalifisert

H 60-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jon Arvid FossumAsker Skiklubb32.41
2Torgeir StrandhagenRøyken OL32.48+0.07
3Sören JonssonNydalens SK33.06+0.25
4Einar JensenNydalens SK33.36+0.55
5Are EriksenOslostudentenes IK40.06+7.25
6Roy GjerdingOK Moss48.34+15.53
7Jan SveenRaumar Orientering1.04.26+31.45

H 65-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Øivind FadumSande Sportsklubb37.41
2Jimmy NordliTrøsken IL41.08+3.27
3Stein TurtumøygardMåren OK43.06+5.25
4Per ØhlckersIL Tyrving43.51+6.10
5Øyvind HoveidAsker Skiklubb51.52+14.11
6Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF54.47+17.06
Harald AasheimOppsal Orienteringikke startet

H 70-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kjell WintherOppsal Orientering34.34
2Willy GrønstadGimle IF38.51+4.17
3Kjell StenstadvoldIL Tyrving49.08+14.34
4Bjørn SpjelkavikIL Tyrving50.05+15.31
5Roar BjordalOppsal Orientering52.01+17.27
6Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving52.22+17.48
7Hasse BergstrømIL Tyrving55.45+21.11
8Knut Vidar JohansenMåren OK1.03.11+28.37
9Thor PalmgrenHalden SK1.03.58+29.24
10Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL1.50.03+1.15.29

H 75-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Harald LundhaugOK Moss42.08
2Øystein MadsenHaugerud IF59.56+17.48
3Arne ØfsthusFugero1.36.26+54.18
Terje ThrondsenNittedal OLdiskvalifisert
Bjørn EgnerHeming Orienteringikke startet

H 80-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Arne Chr. ScheieØstmarka OK1.13.33
2Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1.22.18+8.45

N-HC

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tonje PalmgrenKolbotn og Skimt OL18.01
2Alvin Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF27.49

N-ÅPEN

39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristoffer KatlaFossum IF15.46
2Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb17.20
3Erlend OtterleiØstmarka OK18.50
4Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL20.17
5Astrid ReuschHeming Orientering21.01
6Maren BerghPrivat21.02
7Marie Bjordal VegganOppsal Orientering21.56
8Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL23.24
9Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering23.58
10Silje Andresen SkotteFossum IF25.19
11Bertine MjøsterØstmarka OK25.20
11Martine Arntzen HaugØstmarka OK25.20
13Oskar RoskifteOK Moss25.34
14Einar Lundman-StridkvistOK Roslagen25.35
15Iver StørksenKolbotn og Skimt OL25.49
16Nora Haugen JelmertKolbotn og Skimt OL25.51
17Olivia RoskifteOK Moss26.27
18Herman Finstad LandIL Tyrving29.09
19Silje Nilsen BergFossum IF29.43
20Helene HarstadKolbotn og Skimt OL30.10
21Odin Vie StrislandFossum IF31.23
22Maria Megard GrønliKolbotn og Skimt OL32.57
23Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering34.56
24Kidus Abiy GirmaIL Koll36.20
25Lea Leiren GüntherKolbotn og Skimt OL37.45
26Leanna SlettvollKolbotn og Skimt OL41.57
27August SlettvoldKolbotn og Skimt OL42.20
28Pernille KristiansenKolbotn og Skimt OL42.41
29Sofia AlmliKolbotn og Skimt OL45.35
30Susanne KvedalenKolbotn og Skimt OL45.40
31Sindre KvedalenKolbotn og Skimt OL45.45
32Johanne Ragvin RystadNydalens SK48.46
33Astrid GlenneMåren OK50.40
34Hermine OddenMåren OK50.47
35Isolde OddenMåren OK51.29
36Kaspian Høier OhmPrivat55.33
37Henrik Vagle VarlandKolbotn og Skimt OL1.04.45
38Emmerensia HellebostadPrivat1.35.39
39Amanda HellebostadPrivat1.35.55

C-ÅPEN-KORT

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Stian LillegårdLillomarka OL22.31
2Øivind HaugØstmarka OK34.42+12.11
3Silje MelqvistKamp/Vestheim IF37.56+15.25
4Jørund Tolleshaug SkaugenIL Koll46.24+23.53
5Shameel Saheer TennegedaraIL Koll46.26+23.55
6Eldrid OtterleiØstmarka OK46.40+24.09
7Liv Edle GrønstadGimle IF48.29+25.58

A-ÅPEN-KORT

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helena AxelssonNydalens SK36.55
2Hanne NøvikNydalens SK40.30+3.35
3Terje MalmHamar OK51.57+15.02
4June HerredsvelaØstmarka OK55.15+18.20
5Jon C. FougnerHeming Orientering56.16+19.21
6Per OngstadPrivat59.09+22.14
7Elena GrandNydalens SK59.39+22.44
8Knut Tore SolheimNydalens SK1.00.50+23.55
9Siri SpjelkavikIL Tyrving1.18.45+41.50
10Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.21.06+44.11
11Hildegunn Dal FidjeFidji Skiorientering1.33.29+56.34
12Svein KvalheimOppegård1.36.23+59.28
13Knut HangeraasIL GeoForm1.37.28+1.00.33
14Inger Lise BjordalPrivat1.54.42+1.17.47
15Sigurd HaugerudIL GeoForm1.59.59+1.23.04
Alfred FidjeFidji Skiorienteringdiskvalifisert
Nora UrsinBærum komdiskvalifisert

B-ÅPEN

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Johan StridkvistOK Roslagen58.07
2Alexander RødstenHeming Orientering59.32+1.25
3Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1.04.06+5.59
4Torleif GaltelandAsker Skiklubb1.08.18+10.11
5Ingrid SkaarerNydalens SK1.19.15+21.08
6Kristine RoskifteOK Moss1.20.20+22.13
7Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL1.24.00+25.53
8Siv Susanne JystadØstmarka OK1.41.39+43.32
9Hanne BrendeFossum IF1.44.39+46.32
Matthew NgOslostudentenes IKdiskvalifisert
Anne Karin ThorstensenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Håvard GrønliKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Rolf BergNydalens SKdiskvalifisert
Cecilie Christin KvermeFossum IFdiskvalifisert
Vidar ThorvikNydalens SKdiskvalifisert
Jane Karine HelmersenFet OLikke startet

A-ÅPEN-MELLOM

33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Daniel Moe BlomNydalens SK34.48
2Brynjar FredheimLillomarka OL36.29+1.41
3Rolv Anders SystadLyn43.09+8.21
4Paul SolheimPrivat45.33+10.45
5Anne Marie BlekenBækkelagets SK46.39+11.51
6Vidar BerteigIL GeoForm46.46+11.58
7Jon SolsrudNydalens SK47.37+12.49
8Per Arne KarlsenØstmarka OK48.16+13.28
9Trond HetlandKolbotn og Skimt OL49.13+14.25
10Stein MellaOppsal Orientering52.24+17.36
11Roar PedersenOppsal Orientering53.29+18.41
12Anne DanielsenNydalens SK54.30+19.42
13Bodil NordenströmFossum IF55.19+20.31
14Per KaarbyFossum IF55.35+20.47
15Fredrik SaugestadNydalens SK55.49+21.01
16Martin ReichenbachOppsal Orientering56.36+21.48
17Jørn MjøsterØstmarka OK59.32+24.44
18Tor Halvor BolkesjøBækkelagets SK59.44+24.56
19Elin KallesonOppsal Orientering1.00.50+26.02
20Cristina LuisNydalens SK1.01.02+26.14
21Bent KvermeFossum IF1.01.19+26.31
22Stein MyhreOslo sporveier BIL1.07.27+32.39
23Kristin JægerWing OK1.08.20+33.32
24Haakon DolvenAsker Skiklubb1.08.40+33.52 Last ned GPS-spor i gpx-format
25Rune HultgreenOppsal Orientering1.09.52+35.04
26Solveig BerganNydalens SK1.14.22+39.34
27Frida AamotNydalens SK1.22.29+47.41
28Sharon BroadwellIL GeoForm1.26.48+52.00
29Bjørn MyhrPrivat1.38.32+1.03.44
30Øyvind FidjeFidji Skiorientering1.39.22+1.04.34
31Linda FredhOK Moss1.44.13+1.09.25
Odd KletliBækkelagets SKdiskvalifisert
Kjersti ThoStabæk IFdiskvalifisert

C-ÅPEN-LANG

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Cecilie Wærp HaugeNydalens SK42.49
2Frode G. WaalerMåren OK57.58+15.09
3Vera HalsaaAsker Skiklubb1.21.05+38.16
4Laura SlaughterPrivat2.16.40+1.33.51

A-ÅPEN-LANG

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Trond KortnerØstmarka OK47.25
2RuneRystad Nydalens SK47.47+0.22
3Lacho IlievHalden SK48.41+1.16
4Thor MellaOppsal Orientering53.38+6.13
5Nicole RagvinNydalens SK54.50+7.25
6Knut HellandØstmarka OK55.56+8.31
7Sindre LangaasNydalen SK55.57+8.32
8Holger SchlaupitzPrivat56.37+9.12
9Bo EngdahlIL Koll57.28+10.03
10Ivar SeierstadIL GeoForm1.00.23+12.58
11Bjørn GrindeOslostudentenes IK1.03.37+16.12
12Andreas AabelPrivat1.03.53+16.28
13Stein BlomsethVålerenga1.04.32+17.07
14Vigdis HobølOppsal Orientering1.07.57+20.32
15Eivind RuthDNV1.10.01+22.36
16Jon LahlumIL GeoForm1.10.42+23.17
17Øystein KildahlØstmarka OK1.15.12+27.47
18Per OsenStatoil Oslo BIL1.21.20+33.55
19Harald AulieKoll IL1.24.50+37.25
20Trude FixdalIL Koll1.24.51+37.26
21Magne VollenOSI1.25.24+37.59
22Kjetil Sverdrup-ThygesonNGI1.31.44+44.19
Hans Rusten WangOslostudentenes IKdiskvalifisert
Louise OramBækkelagets SKdiskvalifisert
Tore KjølsethLundindiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor