Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Møllesprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Møllesprinten
Arrangørorganisasjon: Fitjar IL
Dato: lørdag 9 september 2017

H17

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore NymarkAskøy OL27.28
2Kenneth WesterheimStord Orientering27.32+0.04
3Henrik OttesenStord Orientering34.32+7.04
4Bjørn Johannessen FieldGneist, IL36.44+9.16
5Jarle HauglandStord Orientering38.22+10.54
6Ottar EideOdda OL40.16+12.48
7Magne AndresenStord Orientering50.11+22.43
8Øyvind Gaute BergStord Orientering55.19+27.51

D17

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tora Aasheim NymarkTIF Viking41.26
2Irinja AlmåsStord Orientering42.48+1.22
3Tove AasheimAskøy OL46.27+5.01
Arnfrid SkjævelandStord Orienteringikke startet

H15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jens Øien KlosterFitjar IL37.04
Eirik Bjerke OtteråTIF Vikingikke startet

D15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida Solheim EideOdda OL53.59
Annie MyhreStord Orienteringdiskvalifisert

D50

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mai Helen LingaIL Gular42.29
2Hege FjellbirkelandIL Gular43.35+1.06

H50

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole TørnqvistFana IL28.08
2Eivind TokheimOdda OL31.39+3.31
3Svein LingaIL Gular34.38+6.30
4Harald WesterheimFitjar IL35.08+7.00
5Ingolf DybvikStord Orientering40.39+12.31
6Harald HaugenStord Orientering49.16+21.08
7Per Audun KlosterFitjar IL55.39+27.31
Øyvind SkålevikFitjar ILdiskvalifisert
Arne JohannesenIL Gularikke startet

H13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ivan KrutikovStord Orientering30.26
2Johannes Solheim ØyreOdda OL31.03+0.37
3Jørgen WesterheimStord Orientering43.43+13.17

D13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie Roll-TørnqvistFana IL32.59

B-Open

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin StautlandStord Orientering23.17
2Frode FitjarFitjar IL28.28+5.11
3Geir Arne IsdahlFitjar IL33.56+10.39
4Åshild OmaOdda OL36.04+12.47
5Mette FitjarFitjar IL38.03+14.46
6Frode KlosterFitjar IL41.53+18.36
7Kjetil HjelleFitjar IL56.20+33.03
Victor AgaFitjar ILdiskvalifisert

D/H-12

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre Solheim EideOdda OL25.26
2Jørgen Skram IsdahlFitjar IL26.27+1.01
3Mari Fitjar HjelleFitjar IL31.14+5.48
4Harald Solheim EideOdda OL44.28+19.02
5Rannveig Oma LøyningOdda OL44.31+19.05
6Ellinor ØygardOdda OL56.41+31.15
Karina Solheim ØyreOdda OLdiskvalifisert

C-Open

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brynhild Meyer StautlandStord Orientering28.12
2Einar HansenOdda OL28.41+0.29
3Johannes AndersenStord Orientering34.07+5.55
4Torbjørn Nguyen HansenOdda OL36.26+8.14
5Sigrid Skram IsdahlFitjar IL36.54+8.42
6Emilie Skram IsdahlFitjar IL37.57+9.45
7Eline Fitjar HjelleFitjar IL57.41+29.29
Halvor L. AgaFitjar ILbrutt

N-Open

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håkon Øien KlosterFitjar IL23.24
2Dennis H. MichelsenFitjar IL28.50+5.26
3Harald Rydland SæbøFitjar IL29.44+6.20
4Magnus AndresenStord Orientering29.52+6.28
5Jon Fitjar HjelleFitjar IL30.12+6.48
6Ola Fitjar HjelleFitjar IL30.33+7.09
7Kasper NotlandStord Orientering33.49+10.25
8Eldrid FitjarFitjar IL37.07+13.43
9Anna Fitjar HjelleFitjar IL37.18+13.54
10Emma Fitjar HjelleFitjar IL37.38+14.14
10Bente FitjarFitjar IL37.38+14.14
12Sigurd Oma LøyningOdda OL38.14+14.50
13Emil Solheim ØyreOdda OL47.17+23.53
14Vegard Solheim EideOdda OL47.24+24.00
15William ØygardOdda OL48.20+24.56
Gustav LevågFitjar ILbrutt
Marius LevågFitjar ILbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival