Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i Rauland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i Rauland
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: fredag 18 august 2017

N-åpen

1 270 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Håkon AamandIdrettslaget Dyre Vaa30.3724.06
0Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL24.4319.27
0Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL30.42+0.0524.10
0Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OL30.51+0.1424.17
0Ella JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa30.53+0.1624.19
0Helga Elise NordliPorsgrunn OL25.2620.01
0Kristian NordliPorsgrunn OL26.1420.39
0Johanne Ragvin RystadNydalens SK32.30+1.5325.35
0Nette ZargarnesNOTEAM30.2223.54
0Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa20.1115.53
0Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa12.299.49
0Julie Økern HågårdKonnerud IL19.3115.22
0Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa20.1115.53
0Ana NesLarvik OK30.1823.51
0Elise RenardKongsberg OL12.079.32
0Mathis RenardKongsberg OL18.1114.19
0Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb12.309.50
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb9.057.09

D -12

1 430 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne SandvenNotodden OL11.057.45
2Anna TaksdalGanddal IL13.30+2.259.26
3Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa15.53+4.4811.06
4Pernille ZagarLarvik OK16.17+5.1211.23
5Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL18.39+7.3413.02
6Anne ØstvoldHeming Orientering18.45+7.4013.06
7Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb19.51+8.4613.52
8Selma WhiteSøgne og Songdalen OK23.46+12.4116.37

D 13-14

2 120 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb16.537.57
2Ingvild GustafssonKongsberg OL17.45+0.528.22
3Une HoltermannPorsgrunn OL17.47+0.548.23
4Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK19.48+2.559.20
5Emma EngehultNotodden OL20.17+3.249.34
6Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL23.41+6.4811.10
7Anne BeitdokkenPorsgrunn OL26.27+9.3412.28
8Hedda Kind KjellevoldModum OL34.26+17.3316.14
Helene Brandal SøftingKongsberg OLdiskvalifisert

D 15-16

2 130 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alexandra LinløkkenØstmarka OK17.578.25
2Live ØstvoldHeming Orientering19.03+1.068.56
3Solveig LetmolieEiker OL21.26+3.2910.03
4Oda Isnes TyseEiker OL22.19+4.2210.28
5Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL24.40+6.4311.34
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet

D 17-

2 130 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Celine RenardKongsberg OL17.518.22
2Silje Borge HoviSkien OK25.47+7.5612.06
3Synne StrayKristiansand OK27.06+9.1512.43
Kristin JohanssonHedrum OLdiskvalifisert

D 35-

2 130 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bodil HelgerudHalden SK17.068.01
2Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa17.23+0.178.09
3Turid Zagar NesLarvik OK21.43+4.3710.11
4Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa24.39+7.3311.34

D 40-

2 130 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL16.137.36
2Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering19.44+3.319.15
3Audrun UtskarpenOslostudentenes IK20.48+4.359.45
4Ellen GustafssonKongsberg OL20.58+4.459.50
5Liv SchjervenLardal OL22.05+5.5210.22
6Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb22.51+6.3810.43
Linda FredhOK Mossikke startet

D 45-

2 120 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin SandvenNotodden OL18.458.50
2Torunn Økern JensenRingerike OL19.46+1.019.19
3Birgit Økern JensenKonnerud IL19.47+1.029.19
4Christina Sandvand OmfjordOddersjaa SSK21.49+3.0410.17
5Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb21.50+3.0510.17
6Stine ArntzenSandefjord OK22.17+3.3210.30
7Christina WhiteSøgne og Songdalen OK22.51+4.0610.46
8Tone Sølie LysnesHedrum OL23.48+5.0311.13
9Margrethe RoalsøSandnes IL (Rogaland)27.20+8.3512.53
10Mia EngehultNotodden OL28.50+10.0513.36

D 50-

1 790 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari ChristiansenSandefjord OK15.308.39
2Inger Tone NygårdEgersund OK15.51+0.218.51
3Vanja StaffOL Toten-Troll18.31+3.0110.20
4Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL18.37+3.0710.24
5Veslemøy SolbergKonnerud IL18.57+3.2710.35
5Hilde KløvstadSandefjord OK18.57+3.2710.35
7Lill-Ann TorpSandefjord OK20.05+4.3511.13
8Nina BugodtIdrettslaget Dyre Vaa20.57+5.2711.42
9Rita RaastadSkien OK22.31+7.0112.34
10Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb22.59+7.2912.50
11Heidi BørstadSarpsborg OL23.44+8.1413.15
12Eli SæterdalSkien OK24.07+8.3713.28

D 55-

1 790 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunhild HennumLierbygda OL16.529.25
2Marita HernandezOL Toten-Troll17.06+0.149.33
3Grete S B HoviSkien OK18.20+1.2810.14
4Ann Karin TjørhomGanddal IL19.28+2.3610.52
5Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL19.46+2.5411.02
6Ingrid RavnanOL Toten-Troll19.50+2.5811.04
7Bente LineIndre Østfold OK20.24+3.3211.23
8Ragnhild HaldKristiansand OK20.55+4.0311.41
9Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering22.26+5.3412.31
10Runa SkyttersæterHeming Orientering23.54+7.0213.21
11Kirsti Aas OlsenEiker OL23.55+7.0313.21
12Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb24.50+7.5813.52
13Turid VongravenSkien OK24.51+7.5913.52
14Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL25.19+8.2714.08
15Eli Tufte HanssenEiker OL25.42+8.5014.21
16Ingunn GåsoddenSkien OK27.46+10.5415.30
17Inger SchibstedRøyken OL30.09+13.1716.50
18Lena HenrikssonIL Tyrving31.03+14.1117.20
19Tina BjørnstadRaumar Orientering42.21+25.2923.39
Ingvill HoftunAsker Skiklubbdiskvalifisert
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OLikke startet

D 60-

1 730 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv Inger PrangerødTistedalen FL16.589.48
2Helga HaverstadLierbygda OL17.10+0.129.55
3Lis DæhliLøten o-lag18.23+1.2510.37
4Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb18.28+1.3010.40
5Margrete JørandliGjø-Vard OL21.14+4.1612.16
6Gro SolnørdalRudsbygd IL21.22+4.2412.21
7Anne Lise AndreassenSandefjord OK22.14+5.1612.51
7Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering22.14+5.1612.51
9Inger NergaardStokke IL24.04+7.0613.54
10Elle M. MelbyeHeming Orientering26.07+9.0915.05
11Randi HansenStokke IL27.00+10.0215.36
12Bjørg SvanbergRøyken OL27.15+10.1715.45
13Anne SørumRingsaker OK29.18+12.2016.56
14Lise HørtvedtKongsberg OL33.55+16.5719.36
15Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL35.24+18.2620.27
16Ellen Sofie RuudEiker OL58.29+41.3133.48
Aud KjemperudEiker OLdiskvalifisert
Wenche BjørnstadRingsaker OKdiskvalifisert
Sirpa LiljaModum OLikke startet
Hanne HerumOK Skeidiikke startet
Birgit JensenSkien OKikke startet

D 65-

1 730 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid StrandeSkien OK19.1611.08
2Ingjerd SognnæsBergens TF20.21+1.0511.45
3Berit HegdalBergens TF21.00+1.4412.08
4Kari StrandeRingerike OL22.01+2.4512.43
5Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø22.04+2.4812.45
6Sylvia AndersenElverum OK23.57+4.4113.50
7Astrid OrmbergFana IL24.14+4.5814.00
8Lill Ramberg SkappelLillehammer OK25.25+6.0914.41
9Marit TyldumRudsbygd IL26.41+7.2515.25
10Herdis AlvheimFana IL26.57+7.4115.34
11Toril RiddervoldHeming Orientering28.15+8.5916.19
12Astrid LundeDrangedal OL28.49+9.3316.39
13Eva TaraldrudIndre Østfold OK30.36+11.2017.41
14Anne Karin StigemoIL Imås31.50+12.3418.24
15Grethe Lill RyengSturla, IF31.52+12.3618.25
16Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL34.40+15.2420.02
17Berit GrosvoldEiker OL34.48+15.3220.06
18Elisabet Høgset RiseRingsaker OK36.56+17.4021.20
19Kari NatåsBergens TF37.26+18.1021.38
20Kari BergLarvik OK39.24+20.0822.46
21Else StordalOL Tønsberg og omegn41.04+21.4823.44
Gerda ØenStord Orienteringdiskvalifisert
Karin KittilsenStokke ILikke startet
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stangeikke startet

D 70-

1 430 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Timenes LaugenIL Imås16.1011.18
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb18.18+2.0812.47
3Edel SlettemarkStord Orientering19.32+3.2213.39
4Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb19.59+3.4913.58
5Katharina Mo BergeFreidig20.17+4.0714.11
6Liv FeiringHamar OK20.49+4.3914.33
7Thorunn Aamodt OvesenLardal OL21.07+4.5714.46
8Bjørg KocbachBergens TF21.43+5.3315.11
9Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb22.01+5.5115.23
10Tea ForbergRond OL22.15+6.0515.33
11Gerd LangsethLarvik OK22.29+6.1915.43
12Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering22.39+6.2915.50
13Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL22.58+6.4816.03
14May Helene HansenSandefjord OK23.02+6.5216.06
15Eli KlovningPorsgrunn OL23.25+7.1516.22
16Inger LindløvOK Moss24.02+7.5216.48
17Birgitte BekkelundRøyken OL24.06+7.5616.51
18Ingeborg BøbelIL Imås25.56+9.4618.08
19Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL26.12+10.0218.19
20Margareta BrynhildsenStokke IL29.07+12.5720.21
21Astrid Reppesgård LieHedrum OL31.09+14.5921.46
22Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL31.42+15.3222.10
23Inger Lise BjordalOppsal Orientering34.40+18.3024.14
24Sissel EliassenSandefjord OK36.57+20.4725.50

D 75-

1 430 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig16.5311.48
2Odbjørg NordengRudsbygd IL24.21+7.2817.01
3Elin DahlenRingerike OL24.23+7.3017.03
4Unni DrageHaugerud IF26.00+9.0718.10
5Marit Økern JensenBærums Skiklub27.25+10.3219.10
6Johanna YtterbølGimle IF28.32+11.3919.57
7Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb32.49+15.5622.56
8Aase Tove GoldenMåren OK33.28+16.3523.24
9Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag34.26+17.3324.04

D 80-

1 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK18.5914.36
2Inger E. VamnesHamar OK21.37+2.3816.37
3Gudveig JørundlandOK Sør31.05+12.0623.54
4Tirill Liby SeipOK Skeidi33.56+14.5726.06

H -12

1 430 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rasmus EngehultNotodden OL14.2010.01
2Mathias LinløkkenØstmarka OK14.47+0.2710.20
3Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa15.48+1.2811.02
4Erik ZagarLarvik OK18.34+4.1412.59
5Einar ØstvoldHeming Orientering19.02+4.4213.18
6Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL24.51+10.3117.22
7Sondre KornmoPorsgrunn OL34.16+19.5623.57

H 13-14

2 120 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb18.188.37
2Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL24.15+5.5711.26
3Martin AusenPorsgrunn OL27.22+9.0412.54
Bendik Schia LøeNotodden OLdiskvalifisert

H 15-16

2 780 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsmund SlokvikNotodden OL20.417.26
2Halvard KornmoPorsgrunn OL21.18+0.377.39
3Snorre SlokvikNotodden OL22.10+1.297.58
4Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering24.20+3.398.45
5Truls Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa32.26+11.4511.40
6Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL35.43+15.0212.50
Eilev KvaaleAsker Skiklubbikke startet

H 17-

2 780 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Damien RenardKongsberg OL16.576.05
2Helge GisholtOK Skeidi19.01+2.046.50
3Even FossumIK Grane Arendal Orientering20.28+3.317.21
4Eirik LarsenSkien OK23.16+6.198.22
Lars Steinar HefreBø OLikke startet
Morten TangenOK Mossikke startet
Eivind Romberg KvaaleBø OLikke startet

H 35-

2 780 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering18.026.29
2Sturla StokkelandÅlgård Orientering21.44+3.427.49
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

H 40-

2 780 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb18.546.47
2Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering19.10+0.166.53
3Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb20.48+1.547.28
4Magnus BeitdokkenPorsgrunn OL26.04+7.109.22
5Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering27.08+8.149.45
6Jesper FlogstadIL Hauken28.56+10.0210.24
Asbjørn BygglandHøydalsmo ILdiskvalifisert

H 45-

2 500 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering15.206.08
2Håvard HågårdKonnerud IL18.02+2.427.12
3Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb18.58+3.387.35
4Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)19.16+3.567.42
5Robert FredriksenNotodden OL19.36+4.167.50
6Lars Erik GjeinFossum IF19.41+4.217.52
7Bjørn Idar SætranIF Trauma20.12+4.528.04
8Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb20.28+5.088.11
9Rune EngehultNotodden OL20.53+5.338.21
10Oddvar TaksdalGanddal IL20.59+5.398.23
11Bjørnar OlsrødStokke IL21.11+5.518.28
12Per Erik LarsenSandefjord OK21.33+6.138.37
13Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa25.29+10.0910.11
14Roger ØstvoldHeming Orientering29.09+13.4911.39
15Peter CarlsenSturla, IF38.31+23.1115.24
Kjetil JacobsenHamar OKikke startet

H 50-

2 130 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars DrageStavanger Orienteringsklubb15.397.20
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb15.51+0.127.26
3Per Olav NærestadIF Trauma15.54+0.157.27
4Petter LøeNotodden OL16.26+0.477.42
5Tore HoffIL Tyrving16.32+0.537.45
6Christian GrotnesIL Tyrving16.50+1.117.54
7Terje UrfjellIL Imås16.56+1.177.56
8Vidar StrandLierbygda OL17.16+1.378.06
9Per Olav HaarrGanddal IL17.45+2.068.20
10Guttorm L EggeOslostudentenes IK17.46+2.078.20
11Harald KvisliNotodden OL17.49+2.108.21
12Jon SkriubakkenPorsgrunn OL18.15+2.368.34
13Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering18.28+2.498.40
14Roger LysnesHedrum OL19.14+3.359.01
15Jørn MyrlandNotodden OL19.23+3.449.06
16Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering19.27+3.489.07
17Mads Henrik SandnesHope IL19.49+4.109.18
18Bjørn Richard KirsteSkien OK20.16+4.379.30
19Arne Håkon JørgensenSandefjord OK20.31+4.529.37
20Sven OhrvikKonnerud IL22.58+7.1910.46
21Per Einar StrømHedrum OL26.19+10.4012.21
Gjermund RørenEiker OLdiskvalifisert
Jan Tore HenriksenNydalens SKdiskvalifisert
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OLdiskvalifisert
Peter DirksenSauda Orienteringsklubbdiskvalifisert
Morten AndresenOK Skeidiikke startet

H 55-

2 130 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon BjørgumKristiansand OK15.557.28
2Øyvind DrageKongsberg OL16.05+0.107.33
3Onno VerberneOL Toten-Troll16.06+0.117.33
4Nils Petter FremmingHeming Orientering16.25+0.307.42
5Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)16.55+1.007.56
6Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb17.07+1.128.02
7Kim Farnes HansenLierbygda OL17.45+1.508.20
8Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb18.10+2.158.31
9Espen RaastadSkien OK18.22+2.278.37
10Petter GullikstadRøros IL18.44+2.498.47
11Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL18.45+2.508.48
12Nils Harald StaffOL Toten-Troll18.58+3.038.54
13Leif Kåre BessebergEiker OL19.41+3.469.14
14Egil Wickstrand IversenHeming Orientering19.45+3.509.16
15Richard Zeiner-GundersenFossum IF20.30+4.359.37
16Inge GlittumOK Skeidi20.37+4.429.40
16Sture OttesenIndre Østfold OK20.37+4.429.40
18Eivind TokheimOdda OL21.15+5.209.58
19Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)22.22+6.2710.30
20Jon KvisliBø OL22.36+6.4110.36
21Torgeir BrandalKongsberg OL23.41+7.4611.07
22Kjetil KløvstadSandefjord OK23.56+8.0111.14
23Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering26.11+10.1612.17
24Kjetil RønhovdeOdda OL27.12+11.1712.46
25Harald OmlandSkien OK27.40+11.4512.59
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegnikke startet

H 60-

2 120 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag15.427.24
2Arve GlittumOK Skeidi15.58+0.167.31
3Harald HoviSkien OK17.24+1.428.12
4Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb17.29+1.478.14
5Torgeir StrandhagenRøyken OL17.43+2.018.21
6Paul Terje HaarrGanddal IL18.09+2.278.33
7Are EriksenOslostudentenes IK18.22+2.408.39
8Morten DåsnesRingerike OL18.31+2.498.44
9Per SchancheAsker Skiklubb19.18+3.369.06
10Jostein AlvestadWing OK19.30+3.489.11
11Tor StrandRaumar Orientering20.03+4.219.27
12Reidar FossumAsker Skiklubb21.08+5.269.58
13Kjell SvanbergRøyken OL21.23+5.4110.05
14Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar21.56+6.1410.20
15Per Chr. HagenBø OL22.20+6.3810.32
16Per Hermann KrøgerMåren OK24.00+8.1811.19
17Morten JohannessenRøyken OL24.40+8.5811.38
18Rune LaurantsenSkien OK26.23+10.4112.26
19Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb27.04+11.2212.46
20Sjur GjestvangOL Toten-Troll27.33+11.5112.59
21Tov Arne BondalNotodden OL27.55+12.1313.10
22Jan Otto SætabergetLunderseter IL28.58+13.1613.39
Svein Richard BrandtzægHeming Orienteringikke startet
Dag KristensenOK Skeidiikke startet

H 65-

1 790 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn GrindeOslostudentenes IK14.448.13
2Svein S JacobsenIL Tyrving15.06+0.228.26
3Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering16.18+1.349.06
4Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering16.51+2.079.24
5Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering16.53+2.099.25
6Harry BreilandÅlgård Orientering17.21+2.379.41
7Nils-Petter WiikDriv IL17.23+2.399.42
7Øivind FadumSande Sportsklubb17.23+2.399.42
9Ola BroxOL Toten-Troll17.32+2.489.47
10Atle AlvheimFana IL18.30+3.4610.20
11Hans Roar BakkenEiker OL18.50+4.0610.31
12Sveinung RekaaNotodden OL19.02+4.1810.37
13Ole JohanssonPorsgrunn OL19.57+5.1311.08
14Odd GundersenRaumar Orientering20.03+5.1911.12
15Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb20.19+5.3511.21
16Hugo ChristensenNotodden OL20.55+6.1111.41
17Ove Gunnar JacobsenStokke IL21.05+6.2111.46
18Egil HusethKamp/Vestheim IF22.06+7.2212.20
19Paul SkjakerHadeland OL22.11+7.2712.23
20Jan Ove ØenStord Orientering22.28+7.4412.33
21Paul Martin BergRudsbygd IL22.41+7.5712.40
22Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering22.43+7.5912.41
23Helge ScheiFørde IL23.46+9.0213.16
24Rolf LundeEiker OL24.07+9.2313.28
25Martin NaufHedrum OL24.12+9.2813.31
26Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb24.18+9.3413.34
27Finn BjørtuftKongsberg OL24.49+10.0513.51
28Nils Olav VennevikFreidig24.58+10.1413.56
29Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar25.22+10.3814.10
30Eilef LandsverkSkien OK26.16+11.3214.40
31Ragnar Niemi BergStokke IL26.35+11.5114.51
32Roar SætabergetLunderseter IL27.19+12.3515.15
33Alf Johan HjelmtvedtEiker OL29.22+14.3816.24
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Per Oskar LarsenIndre Østfold OKdiskvalifisert
Tor TrøanHadeland OLdiskvalifisert
Kay JørgensenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Atle RemmePorsgrunn OLdiskvalifisert
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orienteringikke startet
Tor SørevikTIF Vikingikke startet

H 70-

1 730 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus NatåsBergens TF17.179.59
2Helge RevhaugRingerike OL17.39+0.2210.12
3Runar KittilsenStokke IL18.27+1.1010.39
4Knut SkjesetVang OL18.31+1.1410.42
5Jon FærdenKolbotn og Skimt OL18.42+1.2510.48
6Hasse BergstrømIL Tyrving19.00+1.4310.58
7Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL19.03+1.4611.00
8Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb19.13+1.5611.06
9Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb19.29+2.1211.15
10Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb19.35+2.1811.19
11Geir TrøanKolbotn og Skimt OL19.54+2.3711.30
12Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)19.55+2.3811.30
13Knut WikstrømRingsaker OK19.57+2.4011.31
14Helge FossheimHedrum OL20.10+2.5311.39
15Ragnar HillestadLardal OL20.13+2.5611.41
16Roar BjordalOppsal Orientering20.15+2.5811.42
17Pål SkybergNidarøst OK20.22+3.0511.46
18Ingar HåkonsenKongsberg OL20.23+3.0611.46
19Kjell Einar AadnevikTIF Viking20.24+3.0711.47
20Roar ForbordMalvik IL20.48+3.3112.01
21John Birger SkansenRudsbygd IL21.06+3.4912.11
22Magnar NerheimSuldal Orienteringslag21.09+3.5212.13
23Andras ZankayBEAC21.22+4.0512.21
24Magnus LandstadFreidig21.36+4.1912.29 Last ned GPS-spor i gpx-format
25Kjell MeenPorsgrunn OL21.43+4.2612.33
26Carl Ove BergOK Skeidi21.55+4.3812.40
27Terje MalmHamar OK21.59+4.4212.42
28Geir HusdalTIF Viking22.12+4.5512.49
29Widar Taxth LølandHisøy OK22.17+5.0012.52
30Hans StordalOL Tønsberg og omegn22.44+5.2713.08
31Helge LyeIL Tyrving22.56+5.3913.15
32Trond FeiringHamar OK23.14+5.5713.25
33John Ivar KjellevoldModum OL23.40+6.2313.40
33Rolf GjølbergLarvik OK23.40+6.2313.40
35Lars Martin GjeinStokke IL24.08+6.5113.56
36Jakob KløverødPorsgrunn OL24.41+7.2414.16
37Harald WesterheimFitjar IL25.20+8.0314.38
38Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb25.26+8.0914.42
39Arne Kristian SkiftenesIL Imås25.46+8.2914.53
40Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL26.48+9.3115.29
41Gunnar MosevollSkien OK27.53+10.3616.07
42Steinar SlettemarkStord Orientering29.10+11.5316.51
43Arne LandeBø OL29.25+12.0817.00
44Knut LindløvOK Moss30.11+12.5417.26
45Klaus EngenEidskog OL31.15+13.5818.03
46Frank EliassenSandefjord OK32.02+14.4518.30
47Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn33.53+16.3619.35
Jan Harald Helmich PedersenTIF Vikingdiskvalifisert
Rolf LyePorsgrunn OLdiskvalifisert
John Thomas PetersenNittedal OLdiskvalifisert
Alf BergIdrettslaget Dyre Vaaikke startet
Roar LøkenSandefjord OKikke startet
Henning GaarderKonnerud ILikke startet

H 75-

1 730 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK17.1810.00
2Gunnar ØsterbøFreidig18.00+0.4210.24
3Leidulv VinjeNidarøst OK18.16+0.5810.33
4Henrik HvoslefIK Stern18.37+1.1910.45
5Odd AureDrangedal OL19.21+2.0311.11
6Bjørn W. LudvigsenSturla, IF19.23+2.0511.12
7Arne SæterhaugByåsen IL20.18+3.0011.44
8Jon TyldumRudsbygd IL20.42+3.2411.57
9Helge BjaalandHeming Orientering20.54+3.3612.04
10Leif EngenNidarøst OK21.01+3.4312.08
11Bjørn Willy HansenSandefjord OK22.11+4.5312.49
12Per BjørkhaugTIF Viking22.13+4.5512.50
13Per Øystein AndersenLarvik OK22.33+5.1513.02
14Stig Arild HaugskottOL Trollelg24.15+6.5714.01
15Magne KlovningPorsgrunn OL25.21+8.0314.39
16Jon C. FougnerHeming Orientering25.26+8.0814.42
17Paul BisethKongsberg OL25.38+8.2014.49
18Ingolf DybvikStord Orientering26.20+9.0215.13
19Anton LommeHedrum OL26.23+9.0515.15
20Oddvar GjelstadSandefjord OK26.56+9.3815.34
21Anders LaugloOL Trollelg27.45+10.2716.02
22Henry SundsetvikOL Trollelg28.41+11.2316.34
23Tormod DahlenRingerike OL29.59+12.4117.19
24Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn30.07+12.4917.24
25Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering30.12+12.5417.27
26Egill KnudsenTIF Viking31.17+13.5918.04
27Trygve FosseGimle IF31.55+14.3718.26
28Leif BråtenHeming Orientering32.45+15.2718.55
29Bjørn GunnerødAsker Skiklubb33.36+16.1819.25
Finn Faye KnudsenOL Trollelgdiskvalifisert
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

H 80-

1 430 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tormod HøimyrSturla, IF21.3815.07
2Tore S. RasmussenTIF Viking21.50+0.1215.16
3Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL22.44+1.0615.53
4Knut KjemhusKongsberg OL24.03+2.2516.49
5Magnar ReppesgårdHedrum OL24.57+3.1917.26
6Axel IngvaldsenTIF Viking26.14+4.3618.20
7Finn Åge ØsternKongsberg OL26.44+5.0618.41
8Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag30.11+8.3321.06
9Helge HalvorsenLarvik OK34.57+13.1924.26
10Einar JørundlandOK Sør45.10+23.3231.35
11Tor DrageHaugerud IF46.28+24.5032.29
Svein M. ForthunKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 85-

1 430 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Paul ForsethOL Trollelg26.0218.12
2Hermann KobbeltvedtTIF Viking43.11+17.0930.11
3Einar StrandHøydalsmo IL43.40+17.3830.32
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IKdiskvalifisert
Kjell Audun GjersdalStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Direkte A

2 130 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fredrik DalenNOTEAM19.299.08
2Robert BånfiÅs-NMBU Orientering20.02+0.339.24
3Hanne Marte ØstevoldHeming Orientering24.31+5.0211.30
4Isabel StureNOTEAM25.53+6.2412.09

Direkte C

1 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn StrømmeTIF Viking35.1424.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor