Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattkøppfinale og Råtassnatta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattkøppfinale og Råtassnatta
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: onsdag 28 september 2016

H-lang

6 720 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Ola PedersenVang OL1.01.449.11
2Pål StenbergVang OL1.02.41+0.579.19
3Anders SkjesetVang OL1.03.59+2.159.31
4Yngve VoldenLøten o-lag1.04.19+2.359.34
5Øyvind LienGjø-Vard OL1.09.29+7.4510.20
6Øystein StorsveenLøten o-lag1.14.17+12.3311.03
7Tore Borchgrevink AluHamar OK1.17.57+16.1311.35
0Eskil FrøislandVang OLdiskvalifisert

H-mellom

5 090 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange43.028.27
2Øivind FrøislandVang OL47.58+4.569.25
3Stein Arne NegårdVang OL54.48+11.4610.45
4Terje GudbrandsenHamar OK57.22+14.2011.16
5Henning WernøeHamar OK57.46+14.4411.20
6Harald ØstbyeElverum OK1.01.23+18.2112.03
7Stian LundteppenElverum OK1.06.59+23.5713.09
8Svein ThorsbergGrue IL1.11.19+28.1714.00
9Herman BakkeLøten o-lag1.11.27+28.2514.02

D-mellom

5 090 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi Therese WiestVang OL1.06.1513.00

H-kort

3 020 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arve SmestadLøten o-lag42.0013.54
2Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering42.01+0.0113.54
3Helge RyenHamar OK44.13+2.1314.38
4Teith Kyrre DalsrudVang OL45.04+3.0414.55
5Hasse BergstrømIL Tyrving1.05.17+23.1721.37
0Trond Ivar TømmervoldHamar OKdiskvalifisert
0Petter StensliLøten o-lagdiskvalifisert
0Stig WiestVang OLdiskvalifisert

D-kort

3 020 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Jorunn RognlienModum OL54.0317.53

Råtass

1 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1June Rogstad BekkevoldLøten o-lag12.058.03
2Henriette BergLøten o-lag12.09+0.048.06
3Mathilde OustadLøten o-lag12.15+0.108.10
4Johanne BergLøten o-lag15.28+3.2310.18
5Magnus Palerud DahlLøten o-lag18.36+6.3112.24
6Anne FrøislandVang OL22.59+10.5415.19
7Oliver NygårdLøten o-lag23.02+10.5715.21
8Amalie Norgren-BøvreLøten o-lag28.40+16.3519.06
9Silje KjernetLøten o-lag28.50+16.4519.13

C-åpen

1 890 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddvar GravingenGrue IL31.4316.46

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor