Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

H45-

4 560 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eivind LandeEidskog OL42.05
2Knut Harald HyllesethSentrum OK43.49+1.44
3Christian FrøydSogndal IL44.25+2.20
4Sveinung RykkjeStord Orientering44.58+2.53
5Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)46.12+4.07
6Kenneth WesterheimStord Orientering46.40+4.35
7Esten KorenNydalens SK47.13+5.08
8Ronny RykkjeVaregg Fleridrett47.17+5.12
9Trond GjelstadSandefjord OK48.34+6.29
10Nils Petter FremmingHeming Orientering48.43+6.38
11Håkon WoldSturla, IF49.25+7.20
12Oddvar TaksdalGanddal IL49.36+7.31
13Steinar LandeBø OL51.39+9.34
14Frode NysæterSkien OK51.49+9.44
15Knut Ivar JohansenSandefjord OK52.09+10.04
16Asgeir LiumFet OL52.32+10.27
17Øyvind FlaattenOK Skeidi53.51+11.46
18Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL53.59+11.54
19Sturle FurlandSandefjord OK54.26+12.21
20Ola TellesbøHadeland OL54.39+12.34
21Rune EngehultNotodden OL55.15+13.10
22Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)55.26+13.21
23Kristian LøvåsVaregg Fleridrett55.46+13.41
24Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb57.37+15.32
25Øyvind LienGjø-Vard OL1.01.04+18.59
26Rune BlågestadIndre Østfold OK1.01.13+19.08
27Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)1.02.35+20.30
28Bjart Are HellenTIF Viking1.02.52+20.47
29Øystein SkjelbredKongsberg OL1.04.39+22.34
30Per Erik LarsenSandefjord OK1.04.52+22.47
31Vidar GjelstadOppsal Orientering1.07.12+25.07
32Jens TjentlandLardal OL1.09.12+27.07
33Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.09.20+27.15
34Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.11.23+29.18
35Kyrre GranFet OL1.13.09+31.04
36Pål WinbergOK Skeidi1.13.31+31.26
37Øyvind StørenBø OL1.14.32+32.27
38Christian ReuschHeming Orientering1.15.58+33.53
39Arild FlatenVegårshei IL1.17.57+35.52
40Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1.20.37+38.32
41Arild NyhaugAsker Skiklubb1.34.56+52.51
42Jørn LangerudPorsgrunn OL1.44.12+1.02.07
43Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.46.33+1.04.28
44Nils Tore PuntervoldEgersund OK1.49.07+1.07.02
45Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering1.49.20+1.07.15
Ståle VærlandVegårshei ILdiskvalifisert
Eirik JørgensenIL Tyrvingdiskvalifisert
Runar HafskjoldNydalens SKdiskvalifisert
Helge RosenlundVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Christian GløgårdNittedal OLdiskvalifisert
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Roar MathisenOL Tønsberg og omegninaktiv
Bjørnar OlsrødStokke ILinaktiv
Erik Utne VieHaugesund IL Orienteringinaktiv
Øivind FrøislandVang OLinaktiv
Kjetil EckdahlOK Horteninaktiv
Jan Anders IstadAsker Skiklubbinaktiv
Harald OlderheimAsker Skiklubbinaktiv
Arild AndersenOppsal Orienteringinaktiv
Espen LunøeNydalens SKinaktiv
Knut LandstadNydalens SKinaktiv
Christian JomaasFossum IFinaktiv
Ian RingheimOL Trolloinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor