Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

H21-

5 920 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christian TingströmGöteborg Majorna OK48.45
2Hans Petter MathisenFredrikstad SK49.44+0.59
3Ueli WerrenSwiss Orienteering Team51.59+3.14
4Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering52.41+3.56
5Ørjan RavndalÅlgård Orientering54.05+5.20
6Rasmus Rørholt TheisenNTNUI54.27+5.42
7Øyvind HelgerudHalden SK54.36+5.51
8Sigve VågsnesOppsal Orientering54.54+6.09
9Sebastian TorgersenNTNUI56.46+8.01
10Love SintringHagaby GoIF57.00+8.15
11Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering57.24+8.39
12Tobia PezzatiSwiss Orienteering Team58.10+9.25
12John PerssonIFK Göteborg58.10+9.25
14Karl FremstadBækkelagets SK58.15+9.30
15Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL58.41+9.56
16Magnus SvingheimRaumar Orientering1.00.04+11.19
17Yves AschwandenSwiss Orienteering Team1.01.04+12.19
18Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL1.01.38+12.53
19Bjørn Tore MathisenIL Tyrving1.02.30+13.45
20Simen Eid NielsenNTNUI1.02.33+13.48
21Dag Steinar RagvinBø OL1.03.41+14.56
22Olav VestølNTNUI1.04.24+15.39
23Lars Steinar HefreBø OL1.04.51+16.06
24Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering1.04.56+16.11
25Halvor SaunesNydalens SK1.05.01+16.16
26Mikael OlaussonOslostudentenes IK1.05.42+16.57
27Gjermund RørenEiker OL1.06.03+17.18
28Thore KornmoPorsgrunn OL1.06.32+17.47
29Simen A BjøringsøyNydalens SK1.06.37+17.52
30Eivind Romberg KvaaleBø OL1.06.56+18.11
31Jan Richard EriksenAsker Skiklubb1.07.13+18.28
32Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL1.07.23+18.38
33Philippe SchenkelSwiss Orienteering Team1.07.44+18.59
34Kenneth MydlandEgersund OK1.10.07+21.22
35Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.10.27+21.42
36Kristian GræsliHamar OK1.10.31+21.46
37Sigurd Myhre AndreassenHalden SK1.11.10+22.25
38Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering1.11.23+22.38
39Marko Birk NielsenAalborg OK1.11.55+23.10
40Claus MartinsenHeming Orientering1.13.56+25.11
41Åsmund HasaasOK Skeidi1.14.34+25.49
42Øyvind WiggenByåsen IL1.14.48+26.03
43Jostein F. TellnesAsker Skiklubb1.15.51+27.06
44Erlend NydalNTNUI1.23.04+34.19
45Vegard LineNTNUI1.26.15+37.30
46Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK1.26.48+38.03
47Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL1.27.00+38.15
48Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.27.58+39.13
49Erling GrammeltvedtOK Skeidi1.28.08+39.23
50Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering1.29.15+40.30
51Bo Birk NielsenAalborg OK1.36.28+47.43
52Jørgen HetlandEgersund OK1.38.51+50.06
53Robert FredriksenNotodden OL1.48.28+59.43
Jørgen FrøydLarvik OKdiskvalifisert
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OLdiskvalifisert
Sturle NordeideGneist, ILdiskvalifisert
Måns SandgrenOK Oriondiskvalifisert
Sten Åge NygårdseterVegårshei ILdiskvalifisert
Arno Lilja GrønhovdModum OLbrutt
Endre WigaardOppsal Orienteringinaktiv
Christian Riddervold KahrsFredrikstad SKinaktiv
Erlend RaastadSkien OKinaktiv
Sindre R HoltHedrum OLinaktiv
Sjur HoviKristiansand OKinaktiv
Jonas Madslien BakkenNTNUIinaktiv
Noah ZbindenSwiss Orienteering Teaminaktiv
Eirik LarsenSkien OKinaktiv
Térence RisseSwiss Orienteering Teaminaktiv
Vetle Ruud BråtenRaumar Orienteringinaktiv
Jostein AndersenNydalens SKinaktiv
Anders NordbergNydalens SKinaktiv
Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubbinaktiv
Johan  FröbergTjalve IF Norrköpinginaktiv
Sondre Ruud BråtenNydalens SKinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor