Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

N-åpen

1 290 m, 99 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa23.06
Amalie BirkelundAsker Skiklubb24.52
Elise Nauf BorgersenHedrum OL22.22
Malene Bråten GabrielsenVoss IL21.14
Mathias Bråten GabrielsenVoss IL24.48
Maren BråtenFørde IL24.12
Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL17.08
Linea DalandKristiansand OK26.50
Elvira DalseggSkien OK22.13
Rannveig Elisa EenVoss IL22.45
Eirik EliassenSandefjord OK29.14
Christopher David EriksenLarvik OK19.40
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb10.53
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK13.34
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)19.44
Elise FlatenVegårshei IL33.33
Liv Jorunn Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb52.33
Oliver Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb52.39
Balder Solberg FredheimSandefjord OK21.34
Sindre FurlandSandefjord OK12.34
Amund Eeg GjenbergIL Gular22.01
Sondre HafskjoldNydalens SK12.09
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)20.06
Tobias Harstad RindeBø OL13.17
Markus M. HellandEgersund OK25.37
Ellinor Johansen HickenIL Koll25.52
Henrik Johansen HickenIL Koll28.07
Vilde HøyerFossum IF34.12
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK20.35
Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa25.26
Marte Ulven JørgensenAsker Skiklubb14.09
Miriam KhouryLarvik OK27.26
Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL17.13
Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL17.16
Karen KlavenesSandefjord OK14.37
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn36.31
Sissel KombaHemsedal IL31.53
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK22.08
Eline KravdalGjø-Vard OL18.00
Brage LaugalandÅlgård Orientering24.18
Vetle LaugalandÅlgård Orientering24.25
Gustav LorentzenNOTEAM23.07
Ruben M. HellandEgersund OK21.25
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)23.38
Eirik NastadAsker Skiklubb13.52
Una NastadAsker Skiklubb32.55
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL23.00
Trym NaustdalOK Skeidi20.17
Inez NelsonLardal OL23.47
Ana Zagar NesLarvik OK37.33
Nette Zagar NesLarvik OK37.34
Benjamin Birk NielsenAalborg OK15.32
Sanna Aasrum NilssenKristiansand OK27.54
Balder NybakkVestre Akers SK24.30
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)21.43
Maren OftedalÅlgård Orientering15.38
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)19.41
Solveig Sandvand OmfjordOddersjaa SSK16.43
Vilde PuntervoldEgersund OK17.21
Johanne Ragvin RøstadNydalens SK44.34
Herman Ragvin SkaretVaregg Fleridrett44.25
Mikkel Ragvin SkaretVaregg Fleridrett44.44
Truls Ragvin SkaretVaregg Fleridrett17.42
Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering48.48
Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SK27.17
Astrid ReuschHeming Orientering15.38
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)28.21
Ingvild RingheimLarvik OK13.38
Markus Husby SandvenIL Koll27.12
Vigdis SigurdsdottirStokke IL16.44
Sturla SigurdssonStokke IL15.10
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb12.58
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL17.25
Eiven SkramNittedal OL12.32
Memund Daltveit SlettebøFana IL15.58
Emil Slørdahl ConradiNOTEAM33.28
Karoline Slørdahl ConradiNOTEAM12.24
Anne Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb52.21
Sofie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb52.02
Theo Solberg FredheimSandefjord OK15.38
Gaute B. SolbergBø OL22.42
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL16.39
Anna Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett21.59
Dagfinn StenvikByåsen IL20.18
Mathias SundbyLarvik OK28.50
Erik Aarstad TorgersenEgersund OK24.17
Hampus TronvollVelledalen IL33.48
Ludvik TronvollVelledalen IL35.14
Ole Jacob TrøanNittedal OL28.11
Marte Voll SundeSøgne og Songdalen OK28.02
Eivind VågsnesOppsal Orientering20.07
Martina VågsnesOppsal Orientering25.03
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)23.36
Arn Viljo WikestadOs Orienteringsklubb15.19
Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb15.03
Sigurd Wold SundeSøgne og Songdalen OK14.15
Julie WoldSturla, IF21.49
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering17.31
Emma  ÅsheimerOL Tønsberg og omegn21.53
Tuva AasSkien OKinaktiv
Markus Andersen KaarvaagStatoil Bilinaktiv
Isak AndersenNydalens SKinaktiv
Noah Benguigui AndersenIL Kollinaktiv
Oscar Benguigui AndersenIL Kollinaktiv
Jens Anton AndresenMalvik ILinaktiv
Ole Einar AndresenMalvik ILinaktiv
Eline BerganVegårshei ILinaktiv
Torvin Bergh-HansenByåsen ILinaktiv
Simen BergsrømIL Tyrvinginaktiv
Ida Amundsen BjørkliRingerike OLinaktiv
Jakob Bredland EidAsker Skiklubbinaktiv
Mathias Bredland EidAsker Skiklubbinaktiv
Ane Røed GjertsenStokke ILinaktiv
Georg Røed GjertsenStokke ILinaktiv
Julian HammyrIL Kollinaktiv
Maguns HamreIL Haukeninaktiv
Marte HassumOL Tønsberg og omegninaktiv
Nils HassumOL Tønsberg og omegninaktiv
Johanne Hedemark NelsonBerger og Svelvik OLinaktiv
Ludvik HiisStokke ILinaktiv
Teodor HiisStokke ILinaktiv
Alma Rygh HoltenNydalens SKinaktiv
Jone Rygh HoltenNydalens SKinaktiv
Ingrid Strøm JuliussenNOTEAMinaktiv
Eva Riddervold KahrsFredrikstad SKinaktiv
Solveig Sollerud KonstOL Tønsberg og omegninaktiv
Eirik LestebergKongsberg OLinaktiv
Signe Lier-HansenTIF Vikinginaktiv
Alma Lunøe-AkselsenNydalens SKinaktiv
Tiril Markussen PrydzNeverfjord ILinaktiv
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegninaktiv
Eira MorkNotodden OLinaktiv
Kristian MorkNotodden OLinaktiv
Tiril MyklatunIL Tyrvinginaktiv
Harald NappenNOTEAMinaktiv
Kristoffer NilsenBø OLinaktiv
Silje NilsenStavanger Orienteringsklubbinaktiv
Joel RöhrsStokke ILinaktiv
Vinjar Ellef SkramNittedal OLinaktiv
Signe Sollerud KonstOL Tønsberg og omegninaktiv
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)inaktiv
Idun D. UrnesNOTEAMinaktiv
Åsve D. UrnesNOTEAMinaktiv
Maya Østlie WalstadHaslum ILinaktiv
Theo Winsents SæterNydalens SKinaktiv
Sverre Øen LandstadNydalens SKinaktiv
Wendla ØstbyOL Tønsberg og omegninaktiv
Håkon ØverbyKongsberg OLinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor