Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Sandnes IL (Rogaland)

58 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vegard PeikliH40- (80)43.4011.51
1Marit HaavardsholmD50- (75)37.3113.26
2Bente Fjermestad-EieC-åpen (84)28.43+3.3413.56
4Kaja PeikliD13-14 (116)34.42+4.3212.26
4Jomar Halvorsen SætreH10-12N (40)9.449.21
4Magnus LandstadH45- (190)32.47+2.0710.36
6May Bente ValdalC-åpen (84)32.36+7.2715.49
7Gunhild OftedalD17-C (80)34.35+4.4716.47
8Kim RichterH40- (80)52.43+9.0314.19
9Amalie Wathne ThingbøD11-12 (97)25.12+10.5114.54
9Ove HaugvaldstadH17-AK (73)52.34+23.1516.31
10Bjørnar PeikliH11-12 (111)22.43+8.4713.26
10Kaja Hiorth MyklatunD13-16C (44)36.01+13.2021.18
10Ingrid Karoline MølstreD10-12N (47)16.0015.23
10Thord SolheimH10-12N (40)18.5218.08
10Tor Gunnar AkslandH45- (190)36.39+5.5911.51
12Magnus HaugH-10 (91)16.1911.39
12Åsa ChristiansenD17-C (80)40.31+10.4319.40
14Synnøve WestermoenD45-AK (51)2.07.22+1.25.5848.59
15Berit SolheimC-åpen (84)40.39+15.3019.43
15Jonas AkslandH15-16 (138)51.04+16.3115.14
17Lene Elise Wathne ThingbøC-åpen (84)42.11+17.0220.28
17Alva ChristiansenD11-12 (97)29.39+15.1817.32
18Kristel HalvorsenC-åpen (84)44.48+19.3921.44
18Ingunn Anda HaugD40- (82)56.08+26.0418.57
19Ragnhild RichterB-åpen (105)1.00.22+29.2323.07
20Jon MyklatunB-åpen (105)1.00.31+29.3223.11
20Sveinung SvebestadH55- (111)50.07+19.3516.55
21Jone ValdalH11-12 (111)28.53+14.5717.05
21Ole Morten ThingbøB-åpen (105)1.00.44+29.4523.16
21Omund Thu LandstadH13-14 (192)39.57+17.2614.19
22Torill AndersenD50- (75)1.23.59+46.2830.06
22Stian HaugvaldstadH13-14 (192)40.16+17.4514.25
23Signe OttesenD50- (75)1.35.11+57.4034.06
24Julie AkslandD13-14 (116)59.05+28.5521.10
24Berit AkslandD45- (92)2.19.41+1.45.5647.11
26Cecilie HiorthB-åpen (105)1.12.45+41.4627.52
27Bjørnar André HaugH45- (190)47.58+17.1815.31
29Arnfinn SolheimH11-12 (111)40.45+26.4924.06
29Jarl ValdalB-åpen (105)1.21.17+50.1831.08
29Markus RichterH13-14 (192)45.59+23.2816.28
32Rune ChristiansenH45- (190)54.48+24.0817.44
33Thomas ValdalH13-14 (192)47.33+25.0217.02
34Sverre Espedal-SelvågH50- (159)1.05.12+32.1121.57
35Simon Fjermestad HelgesenH13-14 (192)50.24+27.5318.03
39Geir HaugvaldstadH50- (159)1.36.30+1.03.2932.29
47Ola Wathne ThingbøH13-14 (192)59.47+37.1621.25
Oda Fjermestad HelgesenN-åpen (351)12.3612.06
Tuva Halvorsen SætreN-åpen (351)14.5814.23
Torkel Hiorth MyklatunN-åpen (351)14.4014.06
Lars OftedalN-åpen (351)13.4413.12
Vebjørn OftedalN-åpen (351)16.3715.58
Frida RichterN-åpen (351)25.4724.47
Ine Wathne ThingbøN-åpen (351)25.4324.43
Emil Wathne ThingbøN-åpen (351)14.4014.06
Nina AkslandD-10 (62)17.4612.41
Mari RichterD-10 (62)18.3613.17
Helene Espedal-SelvågD17-B (83)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor