Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Porsgrunn OL

42 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Magnus Aarhus KinnH17-AK (73)29.199.13
3Eli Marie WiigD55- (55)41.17+2.3416.26
3Sofie Wiersdalen ThunoldD10-12N (47)11.3111.04
4Tobias MathisenH13-14 (192)28.15+5.4410.07
5Siv WiersdalenD17-C (80)33.54+4.0616.27
5Ole JohanssonH65- (93)39.41+9.0915.48
6Halvard KornmoH15-16 (138)44.39+10.0613.19
6Magne Wiig MathisenH45- (190)35.12+4.3211.23
6Eli KlovningD70- (68)47.02+9.0527.20
6Camilla L. RosenvoldD17-20 (41)54.23+16.0617.35
8Kerstin Elisabeth AasD55- (55)1.14.01+35.1829.29
8Rasmus MathisenH17-20 (109)44.04+11.3211.58
9Sara MathisenD40- (82)44.29+14.2515.01
9Kjell MeenH70- (110)56.06+14.0922.21
9Jan GatevoldH50- (159)39.48+6.4713.24
10Alexander Repstad StoremyrH17-20 (109)46.46+14.1412.42
11Kay JørgensenH65- (93)45.12+14.4018.00
11Magne KlovningH75- (63)53.08+28.0930.53
12Hilde Kristine RosenvoldD50- (75)53.09+15.3819.03
13Lise EideD17-C (80)41.31+11.4320.09
14Solan EikedalenH-10 (91)16.5712.06
14Kari Aarhus KinnD21- (69)59.16+16.0116.06
14Egil RonæssH75- (63)1.24.45+59.4649.16
14Rolf LyeH70- (110)1.08.24+26.2727.15
15Gun Inger JørgensenD70- (68)1.39.30+1.01.3357.50
16Lill BirkelundD60- (71)2.07.14+1.31.1450.41
17Atle RemmeH65- (93)58.39+28.0723.21
18Thore KornmoH21- (213)40.48+7.5110.19
20Lars Ole ThunoldH40- (80)1.42.22+58.4227.49
22Morten AaltvedtH60- (105)57.51+27.2120.44
22Jon SkriubakkenH50- (159)46.18+13.1715.35
23Janne LarsenD45- (92)1.59.41+1.25.5640.26
37Magnus BrodinH13-14 (192)52.28+29.5718.48
42Jørn LangerudH45- (190)1.03.39+32.5920.35
46Oscar Wiersdalen ThunoldH13-14 (192)59.06+36.3521.10
58Hans-Petter EikedalenH21- (213)1.24.31+51.3421.23
Ingrid Aarhus KinnN-åpen (351)12.4112.11
Dea EikedalenD-10 (62)24.1617.20
Ellen MathisenD80- (15)1.43.561.00.25
Anne-Lise Blomhoff RonæssD75- (19)diskvalifisert
Thomas BrodinH40- (80)diskvalifisert
Inger Marie JohanssonD60- (71)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor