Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Nydalens SK

47 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eirik Langedal BreivikH17-20 (109)32.328.50
2Hanne NøvikB-åpen (105)32.14+1.1512.20
2Hilde Slørdahl ConradiD17-AK (119)32.36+0.1512.32
2Teodor Mo HjelsethH13-14 (192)24.18+1.478.42
2Lukas LilandH17-20 (109)32.50+0.188.55
3Monica Tørnqvist HaldenD45- (92)42.02+8.1714.12
3Halvor Tørnqvist HaldenH15-16 (138)36.07+1.3410.46
3Jørgen WulfsbergH17-20 (109)36.36+4.049.56
4Anne Berit EidD50- (75)44.03+6.3215.47
4Ada WulfsbergD15-16 (108)46.25+3.3814.52
5Kari MadslienD50- (75)44.06+6.3515.48
6Nicole RagvinD21- (69)48.52+5.3713.16
6Einar LunøeH50- (159)35.59+2.5812.06
6Rune RystadH40- (80)50.57+7.1713.50
7Marte Madslien BakkenD15-16 (108)49.23+6.3615.49
10Julie BøbelD21- (69)55.15+12.0015.00
10Ea LunøeD15-16 (108)53.20+10.3317.05
11Anne Kathrine AkselsenD17-C (80)39.37+9.4919.13
11Sondre Ruud BråtenH21- (213)38.43+5.469.48
11Helena AxelssonD40- (82)46.11+16.0715.36
11Marie LilandD15-16 (108)53.36+10.4917.10
11Per SandbergH55- (111)39.21+8.4913.17
12Jon Iver BakkenH50- (159)40.05+7.0413.29
13Sofie AarnesD21- (69)58.30+15.1515.53
16Børge PedersenH50- (159)42.05+9.0414.10
17Runar HafskjoldH45- (190)39.17+8.3712.42
20Marie Rygh HoltenA-åpen (89)53.41+23.0816.52
21Aleksander Rygh HoltenA-åpen (89)53.46+23.1316.54
21Anne DahlD50- (75)1.23.25+45.5429.53
21Elise HafskjoldD40- (82)1.05.39+35.3522.10
21Espen LunøeH45- (190)41.21+10.4113.22
23Halvor SaunesH21- (213)41.38+8.4110.32
24Axel AaldeH13-14 (192)42.58+20.2715.24
24Kathrine LunøeD50- (75)1.36.53+59.2234.43
27Maiken SandbergD17-AK (119)1.10.58+38.3727.17
28Eskil HafskjoldH11-12 (111)39.11+25.1523.11
36Simen A BjøringsøyH21- (213)47.02+14.0511.54
36Rolf Andreas BergH13-14 (192)51.09+28.3818.20
Sondre HafskjoldN-åpen (351)14.4514.10
Alma Rygh HoltenN-åpen (351)10.109.46
Jone Rygh HoltenN-åpen (351)12.0611.38
Alma Lunøe-AkselsenN-åpen (351)19.0318.19
Johanne Ragvin RøstadN-åpen (351)43.5842.16
Theo Winsents SæterN-åpen (351)9.369.13
Ulla Lunøe AkselsenD-10 (62)18.4213.21
Martha LindD17-N (18)diskvalifisert
Vegard HaldenH50- (159)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor