Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Aalborg OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jonathan Birk NielsenH11-12 (111)15.29+1.339.09
55Marko Birk NielsenH21- (213)1.13.28+40.3118.35
57Bo Birk NielsenH21- (213)1.14.47+41.5018.55
Benjamin Birk NielsenN-åpen (351)13.1112.40

Andebu IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Elisabeth RødD65- (31)42.54+10.5724.56
5Anette Kjærås FiringD45-AK (51)1.01.32+20.0823.40
6Elling AakreH65- (93)40.55+10.2316.18
24Trond CeebergH65- (93)1.27.43+57.1134.56
25Jan LybakB-åpen (105)1.11.44+40.4527.29
Halvard Sommerstad-EidN-åpen (351)16.2215.44

Asker Skiklubb

47 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hulda M. Backer TellnesD15-16B (9)51.1519.38
1Una NastadD10-12N (47)9.569.33
2Tilla Farnes HennumD17-20 (41)39.06+0.4912.39
3Anne Linnebo OlderheimD13-16C (44)25.13+2.3214.55
3Eilev KvaaleB-åpen (105)32.57+1.5812.37
4Inger Linnebo OlderheimD13-16N (15)26.01+4.5114.03
4Per WiréhnH17-AK (73)37.55+8.3611.55
4Helga M. BackerD17-B (83)51.15+5.5319.38
4Trond RønnebergH60- (105)37.33+7.0313.27
4Jørn Bue OlsenH65- (93)37.58+7.2615.07
5Maren Aure SkogedalD11-12 (97)19.26+5.0511.29
5Ellen Aure SkogedalD45- (92)45.31+11.4615.22
7Marit IsachsenD17-AK (119)40.10+7.4915.26
8Arne FossheimH55- (111)37.53+7.2112.47
9Simen Dalen EriksenH-10 (91)14.4710.33
9Mathias BirkelundH11-12 (111)20.31+6.3512.08
9Gunhild MyhrD17-B (83)56.52+11.3021.47
9Maria Johannessen LinneboD13-16C (44)32.28+9.4719.12
10Trond HegnaH60- (105)43.06+12.3615.26
11Torleif GaltelandB-åpen (105)44.36+13.3717.05
14Silje Ruud FossheimD11-12 (97)29.04+14.4317.11
14Martin Johannessen LinneboH13-14 (192)34.06+11.3512.13
15Jonas MyhrH13-14 (192)34.42+12.1112.26
16Anne Kathrine LinneboD45- (92)1.00.24+26.3920.24
16Trygve MyhrH17-20 (109)51.49+19.1714.04
18Sigrun NygårdD50- (75)1.09.32+32.0124.55
20Mikael BirkelundH13-14 (192)36.55+14.2413.13
21Terje HenriksenH55- (111)50.37+20.0517.06
23Nina BirkelundD40- (82)1.23.26+53.2228.11
24Øyvind Johannessen LinneboH55- (111)59.13+28.4120.00
25Marianne Mellbye LarsenA-åpen (89)56.48+26.1517.51
26Jostein F. TellnesH21- (213)42.49+9.5210.50
27Roar NydalH55- (111)1.18.58+48.2626.40
28Torstein KvaaleA-åpen (89)59.44+29.1118.47
32Jakob Backer-TellnesH13-14 (192)47.32+25.0117.02
36Stein LarsenA-åpen (89)2.26.22+1.55.4946.01
36Arild NyhaugH45- (190)59.06+28.2619.07
45Mathias NyhaugH13-14 (192)57.19+34.4820.32
45Magnus Mellbye LarsenH21- (213)55.10+22.1313.57
47Harald OlderheimH45- (190)1.27.23+56.4328.16
Amalie BirkelundN-åpen (351)18.5118.07
Sigve Nygård FagervoldN-åpen (351)9.048.43
Eirik NastadN-åpen (351)11.0210.36
Selma Aure SkogedalN-åpen (351)12.5612.26
Anne Moian NydalD17-B (83)diskvalifisert
Jan Richard EriksenH21- (213)diskvalifisert
Emil Ruud FossheimH13-14 (192)diskvalifisert

Askøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Rannveig SolliD60- (71)52.00+16.0020.43

Berger og Svelvik OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Hans Marius NelsonH40- (80)1.43.43+1.00.0328.11
Johanne Hedemark NelsonN-åpen (351)22.4721.54
Torill Nebell MikkelsenD70- (68)diskvalifisert

Birkenes IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Asle ÅsmulH40- (80)1.03.55+20.1517.22

Bodø og Omegn IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Reidar AndersenH70- (110)1.13.23+31.2629.14

Byåsen IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ingunn SandbakkD17-B (83)48.14+2.5218.28
16Hans Aleksander ØsthagenH21- (213)40.02+7.0510.08
42Øyvind WiggenH21- (213)51.20+18.2312.59
Torvin Bergh-HansenN-åpen (351)12.2511.56
Dagfinn StenvikN-åpen (351)13.2112.50

Bækkelagets SK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Pål Christian IngierdH40- (80)48.54+5.1413.17
8Ingeborg ØderudD50- (75)48.46+11.1517.28
9Karl FremstadH21- (213)36.07+3.109.08
11Eirik WatterdalA-åpen (89)41.23+10.5013.00
12Aasne Fenne HoksrudD40- (82)46.25+16.2115.40
18Halvor JutulstadH55- (111)46.24+15.5215.40
19Maria TorgersenD50- (75)1.12.47+35.1626.05
25Diane Ninauve-JutulstadD13-14 (116)1.00.34+30.2421.42
32Arne TorgersenH50- (159)1.02.52+29.5121.10
Håkon Fenne IngierdN-åpen (351)14.2113.47
Lars Øderud VatneH15-16 (138)diskvalifisert
Marthe GløersenD21- (69)diskvalifisert

Bærums Skiklub

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Tore Voss FagervoldH55- (111)43.48+13.1614.47

Bø OL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sondre Harstad RindeH10-12N (40)7.567.37
4Tor Kjetil NilsenH17-B (45)49.56+14.0419.07
4Trude HarstadD40- (82)39.12+9.0813.14
5Olav Bratland SolbergH13-16C (34)27.35+3.4416.19
5Eivind Frode RindeH40- (80)50.33+6.5313.44
7Steinar LandeH45- (190)35.15+4.3511.24
13Per Chr. HagenH60- (105)47.36+17.0617.03
14Jarle BotnenH60- (105)47.39+17.0917.04
14Gunn BotnenD60- (71)1.24.25+48.2533.37
14Dag Steinar RagvinH21- (213)39.42+6.4510.03
20Elise StørenD15-16 (108)1.17.30+34.4324.50
22Jon KvisliH55- (111)50.47+20.1517.09
25Tone NilsenD17-AK (119)1.01.42+29.2123.43
28Lars Steinar HefreH21- (213)43.53+10.5611.06
29Elisabeth Bratland SolbergD17-AK (119)1.21.46+49.2531.26
32Eivind Romberg KvaaleH21- (213)45.25+12.2811.29
38Øyvind StørenH45- (190)59.11+28.3119.09
47Steinar KvaaleH21- (213)57.33+24.3614.34
Tobias Harstad RindeN-åpen (351)9.108.48
Kristoffer NilsenN-åpen (351)12.3412.05
Gaute B. SolbergN-åpen (351)17.4117.00
Jon SolbergH40- (80)brutt

Drangedal OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Oskar StraumeH17-C (11)30.53+5.4714.59
2Nicolai Kaaber SundeH13-16N (5)29.32+6.4415.57
2Anna Henriette StraumeD13-16C (44)25.04+2.2314.49
3Odd AureH75- (63)28.12+3.1316.23
6Kristin AureD17-AK (119)37.42+5.2114.30
8Gro HagenD17-C (80)36.21+6.3317.38
9Astrid LundeD65- (31)54.46+22.4931.50
10Marit OddenD65- (31)1.39.20+1.07.2357.45
12Silje HagenD13-16C (44)40.01+17.2023.40
13Jens Wiborg SundeH17-B (45)2.12.36+1.36.4450.48
13Brit Solberg StraumeD70- (68)1.35.34+57.3755.33
14Gunn Marit Sand HagenD17-C (80)43.48+14.0021.15
14Henny Helgeland ReinholdD70- (68)1.37.17+59.2056.33
16Ellen BjervaD70- (68)1.42.34+1.04.3759.37
17Taran AureD17-AK (119)45.43+13.2217.35
18Einar StraumeH70- (110)1.20.34+38.3732.05

Driv IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Anne KaasaD65- (31)49.57+18.0029.02
13Per-Erik ØstlieH65- (93)46.41+16.0918.35

Egersund OK

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anders FrøytlogH17-B (45)35.5213.44
1Christoffer Øen KvernstuenH13-16N (5)22.4812.19
1Jorunn HadlandD45- (92)33.4511.24
2Alexander HorpestadH15-16B (11)1.06.31+29.4425.29
3Tordis FrøytlogD17-N (18)41.28+17.0322.24
3Olav HellandH17-B (45)44.17+8.2516.58
4Olaug F MydlandD17-C (80)31.42+1.5415.23
5Arvid MydlandH60- (105)38.57+8.2713.57
6Tor Sverre SkåraH45-AK (67)40.04+8.1415.24
7Karine Aarstad TorgersenD11-12 (97)24.05+9.4414.15
7Kjetil TorgersenH17-B (45)50.24+14.3219.18
12Gunnar PettersonH40- (80)1.02.45+19.0517.03
12Arne BrandsbergH70- (110)1.01.23+19.2624.27
15Berit BrandsbergD17-C (80)45.58+16.1022.18
15Monica HorpestadD17-B (83)1.22.46+37.2431.42
15Synne Skeie PettersonD11-12 (97)29.17+14.5617.19
16Jane M HellandD17-AK (119)45.25+13.0417.28
21Julie PuntervoldD15-16 (108)1.20.57+38.1025.56
24Nils Tore PuntervoldH45- (190)45.29+14.4914.43
28Geir Anders HadlandH50- (159)55.14+22.1318.35
28Sindre Skeie PettersonH13-14 (192)45.57+23.2616.28
34Edvin AakreH13-14 (192)47.56+25.2517.10
46Kenneth MydlandH21- (213)56.39+23.4214.20
49Ole Andre BrandsbergH13-14 (192)1.06.44+44.1323.55
Markus M. HellandN-åpen (351)15.4715.10
Ruben M. HellandN-åpen (351)15.4615.09
Vilde PuntervoldN-åpen (351)16.2715.49
Erik Aarstad TorgersenN-åpen (351)21.5721.06
Julie M HellandD-10 (62)18.1813.04
Thea Beate PuntervoldD11-12 (97)diskvalifisert
Hilde HetlandD17-B (83)diskvalifisert
Jørgen HetlandH21- (213)diskvalifisert

Eiker OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Oda Isnes TyseD15-16 (108)52.55+10.0816.57
9Alf Johan HjelmtvedtH17-B (45)53.05+17.1320.20
9Sølvi FossøyD21- (69)54.10+10.5514.43
12Eli Tufte HanssenD55- (55)1.52.05+1.13.2244.39
15Aud KjemperudD60- (71)1.28.24+52.2435.13
15Solveig LetmolieD15-16 (108)58.06+15.1918.37
19Tom André AlstadsætherH17-AK (73)1.23.11+53.5226.09
20Anne Marthe PeveriD21- (69)1.23.43+40.2822.44

Elverum OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Anna-Thekla TonjerD17-AK (119)34.03+1.4213.05
7Mats LindaasH13-14 (192)31.55+9.2411.26
8Emil Tonjer FingarsenH-10 (91)14.1610.11
8Sander Tonjer FingarsenH13-14 (192)32.24+9.5311.36
17Audun FingarsenH17-AK (73)1.12.13+42.5422.42
30Gaute LindaasH13-14 (192)46.08+23.3716.32
Aksel Tonjer FingarsenN-åpen (351)13.3213.00

Fana IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Anne Kjersti DaltveitD60- (71)54.44+18.4421.48
7Dagrun Daltveit SlettebøD21- (69)52.59+9.4414.23
8Kristine Bog VikaneD13-14 (116)38.31+8.2113.48
8Birk Bell LysakerH15-16 (138)45.03+10.3013.26
10Ketil NummedalB-åpen (105)41.28+10.2915.53
11Amanda Daltveit SlettebøD13-16C (44)38.23+15.4222.42
11Ole TørnqvistH50- (159)40.01+7.0013.28
16Marie Roll-TørnqvistD13-14 (116)46.45+16.3516.45
18Brage Bell LysakerH13-14 (192)36.19+13.4813.01
19Stein Ove DyngelandH60- (105)55.12+24.4219.47
Memund Daltveit SlettebøN-åpen (351)11.4211.15
Sofia Daltveit SlettebøD-10 (62)23.1416.35
Lise RollB-åpen (105)diskvalifisert
Julie Roll TørnqvistD17-20 (41)diskvalifisert

Fet OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Heidi TronbølD17-AK (119)33.56+1.3513.03
9Asgeir LiumH45- (190)36.33+5.5311.49
31Kyrre GranH45- (190)53.27+22.4717.17
Tobias Tronbøl LiumH11-12 (111)diskvalifisert

Fossum IF

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Katrine SkyrudB-åpen (105)36.42+5.4314.03
5Sidsel Graff-IversenD65- (31)47.40+15.4327.42
9Styrk Hundseid KamsvågH17-20 (109)44.47+12.1512.10
12Astri RogstadD70- (68)1.12.34+34.3742.11
13Håkon JendalH50- (159)40.28+7.2713.37
14Helene Bjørkvold JendalD13-14 (116)44.34+14.2415.58
15Jesper Melin Ganc-PetersenH40- (80)1.07.15+23.3518.16
21Emil Ganc-PetersenH-10 (91)23.0116.26
23Ingrid HasaasA-åpen (89)54.54+24.2117.15
24Olav HasaasA-åpen (89)55.11+24.3817.21
24Alexander Ganc-PetersenH11-12 (111)30.10+16.1417.51
26Tord Erik SkyrudA-åpen (89)58.50+28.1718.30
Kristin ViganderD70- (68)diskvalifisert

Fredrikstad SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Hans Petter MathisenA-åpen (89)31.49+1.1610.00
5Marianne KahrsA-åpen (89)36.03+5.3011.20
11Morten HelminsenH17-B (45)1.01.08+25.1623.25
12Christian Riddervold KahrsH21- (213)39.18+6.219.56
16Laila HelminsenD17-B (83)1.28.47+43.2534.00
23Kristoffer B. HelminsenH15-16 (138)1.07.20+32.4720.05
Eva Riddervold KahrsN-åpen (351)25.0224.04

Freidig

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Torid KvaalD75- (19)44.2025.46
1Gunnar ØsterbøH75- (63)24.5914.31
3Katharina Mo BergeD70- (68)40.36+2.3923.36

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Eirin Svanøe-HafstadD21- (69)55.52+12.3715.10

Førde IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Kristian BråtenH17-AK (73)57.10+27.5117.58
Maren BråtenN-åpen (351)20.1919.32

Ganddal IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Aud Hognestad TaksdalD40- (82)30.0410.09
2Anna TaksdalD11-12 (97)16.36+2.159.49
5Janne Tjørhom AasheimD15-16 (108)47.14+4.2715.08
6Ann Karin TjørhomD55- (55)1.01.54+23.1124.39
8Vibeke LamarkD45- (92)48.57+15.1216.32
8Oddvar TaksdalH45- (190)36.28+5.4811.48
14Ingrid LamarkD15-16 (108)57.14+14.2718.20
17Øyvind LamarkH13-14 (192)35.48+13.1712.49
23Trond LamarkH50- (159)47.42+14.4116.03
26Ole Kristian TaksdalH15-16 (138)1.11.38+37.0521.22
38Andreas Nybak UrdalH13-14 (192)52.34+30.0318.50

Gimle IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Trond Ivar FossaasH17-AK (73)1.05.43+36.2420.39
23Martine Andersen HennigD17-C (80)57.22+27.3427.50
Tuva Charlotte FossaasD-10 (62)20.1414.27

Gjerdrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Håvard EikH11-12 (111)29.06+15.1017.13

Gjerstad IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Finn PettersenH65- (93)44.11+13.3917.36
22Olav SmestadH65- (93)1.23.13+52.4133.09

Gjø-Vard OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Marie KravdalD11-12 (97)18.42+4.2111.03
3Kristine KravdalD15-16 (108)46.04+3.1714.45
5Kjersti GullordD17-B (83)51.29+6.0719.43
9Lars LienH13-14 (192)32.57+10.2611.48
10Torbjørn KravdalH40- (80)56.05+12.2515.14
14Even LienH11-12 (111)25.04+11.0814.49
29Peder Fossheim AsplinH21- (213)43.54+10.5711.06
37Øyvind LienH45- (190)59.07+28.2719.07
48Elling Fossheim AsplinH21- (213)58.37+25.4014.50
Eline KravdalN-åpen (351)13.0612.35

Gneist, IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jan SteinegerH60- (105)35.21+4.5112.40
12Siren HoplandD45-AK (51)1.37.15+55.5137.24
17Bjørn-Inge SkageH55- (111)44.53+14.2115.09
54Sturle NordeideH21- (213)1.10.09+37.1217.45

Göteborg Majorna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christian TingströmH21- (213)32.578.20

Hadeland OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Øyvind WatterdalA-åpen (89)35.11+4.3811.03
16Paul SkjakerH65- (93)54.56+24.2421.53
Ola TellesbøH45- (190)diskvalifisert

Hagaby GoIF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Love SintringH21- (213)39.53+6.5610.05

Halden SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Thor PalmgrenH70- (110)43.07+1.1017.10
8Bodil HelgerudA-åpen (89)39.06+8.3312.17
13Øyvind HelgerudH21- (213)39.21+6.249.57
34Sigurd Myhre AndreassenH21- (213)45.46+12.4911.35

Hamar OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anine LomeD17-20 (41)38.1712.23
5Liv FeiringD70- (68)42.49+4.5224.53
14Elin Moe GræsliD50- (75)57.41+20.1020.40
37Kristian GræsliH21- (213)47.33+14.3612.02

Haslum IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Erik Johan GrorudH70- (110)diskvalifisert

Haugesund IL Orientering

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Britt RameckersD65- (31)34.15+2.1819.54
3Kristoffer JørgensenH13-16C (34)25.24+1.3315.01
4Selma SteinsvågD13-16C (44)25.29+2.4815.04
4Sigleif SteinsvågH40- (80)50.01+6.2113.35
7Inger K. HaavikD60- (71)58.22+22.2223.15
8Lars WikstrømH10-12N (40)14.3414.00
9Per Bjarne MyhreH45-AK (67)47.31+15.4118.16
9Erling HaavikH65- (93)44.04+13.3217.33
10Sigurd Paulsen VieH15-16 (138)45.40+11.0713.37
12Aleksander JørgensenH13-14 (192)33.34+11.0312.01
12Anne Kallevik GrutleD60- (71)1.22.10+46.1032.44
15Anita SælevikD45- (92)1.00.06+26.2120.18
15Leif GrutleH65- (93)52.58+22.2621.06
19Lars Johann MiljeH65- (93)1.00.58+30.2624.17
21Åsmund Paulsen VieC-åpen (84)1.04.02+38.5331.05
21Grethe Paulsen VieD45- (92)1.12.29+38.4424.29
23Jostein BaustadH17-20 (109)1.20.24+47.5221.50
Erik Utne VieH45- (190)diskvalifisert

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Ove MartinsenH55- (111)37.37+7.0512.42

Hedrum OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kristin HagaD13-16N (15)24.26+3.1613.12
5Viljan van RaaijH15-16 (138)44.02+9.2913.08
5Marlene SkramdalD13-16C (44)29.01+6.2017.10
6Ludvig SkramdalH10-12N (40)11.1310.47
13Rikke GåsholtC-åpen (84)37.39+12.3018.16
16Tor RingstadA-åpen (89)45.30+14.5714.18
16Annika van RaaijD11-12 (97)29.24+15.0317.23
16Henrik R HoltH15-16 (138)52.34+18.0115.41
30Kristoffer FjæreH15-16 (138)1.40.18+1.05.4529.56
40Christian Filip Selbo MalmquistH13-14 (192)54.00+31.2919.21
Elise Nauf BorgersenN-åpen (351)17.3116.50
Fredrik Nauf BorgersenN-åpen (351)17.3516.54

Heming Orientering

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Runa SkyttersæterD55- (55)40.23+1.4016.05
2Signe Astrup ArnesenD50- (75)38.54+1.2313.56
2Helge BjaalandH75- (63)25.22+0.2314.44
4Elle M. MelbyeD60- (71)53.06+17.0621.09
7Magnus Eide-FredriksenH15-16 (138)44.41+10.0813.20
9Sidsel SandelienD70- (68)52.28+14.3130.30
9Øystein ØstermannA-åpen (89)40.19+9.4612.40
12Nils Petter FremmingH45- (190)36.57+6.1711.57
12Egil Wickstrand IversenH55- (111)39.55+9.2313.29
14Christian ReuschH45- (190)37.58+7.1812.17
18Kristian ØstermannH15-16 (138)56.47+22.1416.57
19Marianne ReuschD45- (92)1.02.36+28.5121.08
19Fridtjof ReuschH13-14 (192)36.39+14.0813.08
20Ferdinand FremmingH15-16 (138)1.00.47+26.1418.08
21Mathias MartinsenH60- (105)57.19+26.4920.32
24Henrik ReuschH15-16 (138)1.08.12+33.3920.21
35Harald Eide-FredriksenH45- (190)56.45+26.0518.21
39Claus MartinsenH21- (213)48.25+15.2812.15
Astrid ReuschN-åpen (351)11.2410.57
Ulrik Astrup ArnesenH17-20 (109)diskvalifisert
Bjørn SandelienH70- (110)diskvalifisert

Hemsedal IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Berit UlsakerD17-C (80)29.4814.27
4Endre UlsakerH45-AK (67)35.42+3.5213.43
5Erlend UlsakerH11-12 (111)17.40+3.4410.27
7Elin UlsakerD17-20 (41)1.16.37+38.2024.47
13Sindre UlsakerH13-14 (192)33.35+11.0412.02
Sissel KombaN-åpen (351)27.0426.01
Sissel RudningenD45-AK (51)diskvalifisert
Halvor RudningenH15-16 (138)diskvalifisert

Høydalsmo IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Asbjørn BygglandH40- (80)55.30+11.5015.04
11Ingrid Stigen BygglandD10-12N (47)17.1816.38
Synne Stigen BygglandN-åpen (351)13.2712.55

Idrettslaget Dyre Vaa

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Nils Albert AamandH17-AK (73)34.56+5.3710.59
4Nina BugodtD45-AK (51)55.10+13.4621.13
5Eirik Tjønn JacobsenH10-12N (40)10.069.42
6Per Morten WienengaH17-B (45)50.20+14.2819.17
6Thea Aksvik WienengaD10-12N (47)13.5213.20
13Astrid Fugleneb AamandD17-AK (119)42.33+10.1216.21
Randi Fugleneb AamandN-åpen (351)16.2015.42
Sunniva Tjønn JacobsenN-åpen (351)16.2315.45
Sigrid Fugleneb AamandD-10 (62)21.0515.03
Tore TjønnC-åpen (84)diskvalifisert
Maria TjønnD17-B (83)diskvalifisert

IF Sibbo Vargarna

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Reijo RytköläH75- (63)37.04+12.0521.33

IF Trauma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Per Olav NærestadH50- (159)34.55+1.5411.45

IFK Göteborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25John PerssonH21- (213)42.25+9.2810.44

IFK Lidingö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Thomas FuruheimH21- (213)47.51+14.5412.06

IK Grane Arendal Orientering

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Mariann SlettenC-åpen (84)33.00+7.5116.01
8Stig AlvestadH21- (213)35.43+2.469.02
9Janne ThygesenD17-AK (119)41.11+8.5015.50
17Even FossumH17-20 (109)52.17+19.4514.12
20Olav Magne MoheimH-10 (91)22.4816.17
20Torgeir Andreas MoheimH11-12 (111)28.03+14.0716.35
27Amalie RingvollD13-14 (116)1.05.28+35.1823.27
29Magnus FossumH15-16 (138)1.16.17+41.4422.46
35Egil FossumH50- (159)1.05.24+32.2322.01
44Geir Jonny RingvollH45- (190)1.09.55+39.1522.37
Ingrid RingvollD-10 (62)19.1613.45

IL Gular

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Hege FjellbirkelandD55- (55)59.47+21.0423.49
6Sondre AksnesH13-16C (34)31.57+8.0618.54
7Oda Kjellevold MaldeD13-16C (44)31.07+8.2618.24
7Tore JuvikH50- (159)38.23+5.2212.55
8Eli Fjellbirkeland JohannesenD17-20 (41)1.21.04+42.4726.14
9Marian KjellevoldD45- (92)53.16+19.3117.59
9Arne JohannesenH55- (111)38.10+7.3812.53
9Mari Fjellbirkeland JohannesenD15-16 (108)53.06+10.1917.01
12Svein LingaH60- (105)46.25+15.5516.38
15Eyvind Kjellevold MaldeH17-20 (109)50.15+17.4313.39
22Vegard AksnesH11-12 (111)28.54+14.5817.06
22Kristin A. EegD40- (82)1.09.43+39.3923.33
Amund Eeg GjenbergN-åpen (351)16.2215.44
Jan Petter HansenH50- (159)diskvalifisert

IL Hauken

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Harald RønningenH17-C (11)31.42+6.3615.23
3Marte LjådalD17-C (80)31.39+1.5115.21
8Dan Egil LjådalH45-AK (67)47.10+15.2018.08
9Ole Magnus StoremyrH10-12N (40)15.4815.11
15Thomas RønningenH17-AK (73)1.06.33+37.1420.55
19Henrik Repstad StoremyrH11-12 (111)27.10+13.1416.04
20Kent Morgan StoremyrH17-AK (73)1.42.37+1.13.1832.16
21Kristin Repstad StoremyrD17-C (80)48.28+18.4023.31
21Olav FlogstadH65- (93)1.11.06+40.3428.19
21Morten HamreH50- (159)45.17+12.1615.14
Anders LjådalH13-16C (34)diskvalifisert

IL Imås

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Anne Karin StigemoD65- (31)47.06+15.0927.23
4Ingeborg BøbelD70- (68)41.58+4.0124.23
29Susan BøbelA-åpen (89)1.03.35+33.0219.59

IL Koll

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Martin Christoffer BorgH11-12 (111)13.568.14
2Hilde SalvesenD17-N (18)35.34+11.0919.13
4Johannes Salvesen-LundeH11-12 (111)17.27+3.3110.19
4Kjell MarksetH55- (111)33.56+3.2411.27
11Christian Fredrik BorgH13-14 (192)33.20+10.4911.56
14Hege AndersenC-åpen (84)38.45+13.3618.48
26Jonas Johansen HickenH11-12 (111)32.20+18.2419.07
Ellinor Johansen HickenN-åpen (351)31.3130.18
Henrik Johansen HickenN-åpen (351)20.4219.54
Johan LundeH55- (111)diskvalifisert

IL Leik

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Tone AlmåsD45- (92)43.33+9.4814.42
22Mai Iren AlmåsD45- (92)1.14.40+40.5525.13

IL Tyrving

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Oda J SikkelandD17-20 (41)47.14+8.5715.17
6Nora SkauenD45- (92)47.03+13.1815.53
7Jens Christian HolstH45-AK (67)43.05+11.1516.34
9Katrine SolbakkenC-åpen (84)34.07+8.5816.33
10Mille Baastad BergD13-14 (116)39.29+9.1914.09
15Linnea HolstD13-14 (116)45.39+15.2916.21
15Hasse BergstrømH70- (110)1.08.40+26.4327.21
17Vida Helland-HansenD13-14 (116)48.41+18.3117.26
19Iris HolstD15-16 (108)1.09.15+26.2822.11
22Eileen BjanesD13-14 (116)57.54+27.4420.45
22Mina JørgensenD15-16 (108)1.23.10+40.2326.39
28Kristine SolbakkenD13-14 (116)1.21.49+51.3929.19
31Bjørn Tore MathisenH21- (213)44.50+11.5311.21
33Frode KamsvågA-åpen (89)1.14.00+43.2723.16
34Eirik JørgensenH45- (190)55.48+25.0818.03
35Helle HundseidA-åpen (89)1.48.51+1.18.1834.13
Simen BergsrømN-åpen (351)18.1717.34

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Håkon GjerdeA-åpen (89)36.48+6.1511.34

Kjelsås IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Anne-Britt NilsenD75- (19)1.01.36+17.1635.48

Kjose IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Lise SagaD60- (71)36.0014.20

Klepp Kommune BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Hans KlausenB-åpen (105)1.07.28+36.2925.50
Helga KlausenB-åpen (105)diskvalifisert

Kolbotn og Skimt OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Celine YtternesD15-16B (9)53.30+2.1520.29
2Sigurd FrøsethH10-12N (40)8.568.35
5Tora FrøsethD17-B (83)51.29+6.0719.43
6Marit VågsnesD65- (31)48.52+16.5528.24
8Cathrine PalmgrenB-åpen (105)40.37+9.3815.33
13Lene BorthenD50- (75)56.28+18.5720.14
18Guro FrøsethD11-12 (97)30.50+16.2918.14
28John YtternesH55- (111)1.24.24+53.5228.30
Kolbjørn MegardH70- (110)brutt

Kongsberg OL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jarand GustafssonH-10 (91)11.248.08
1Finn Åge ØsternH80- (36)44.1125.41
2Simen Sommerstad RøsteH-10 (91)12.078.39
2Ragnhild Myrvold SkovlystD40- (82)36.11+6.0712.13
4Synne Sommerstad RøsteD11-12 (97)19.03+4.4211.16
4Jon MoholthB-åpen (105)36.00+5.0113.47
5Ingvild GustafssonD13-14 (116)36.03+5.5312.55
9Mari ØverbyD13-14 (116)39.23+9.1314.06
11Borgar SkjelbredH11-12 (111)22.46+8.5013.28
11Konstanse MoholthD13-14 (116)40.18+10.0814.26
13Martin TorøH11-12 (111)24.22+10.2614.25
18Svein-Olav TorøA-åpen (89)50.01+19.2815.43
19Iselin HøivoldD11-12 (97)30.59+16.3818.20
25Erik HøivoldH55- (111)1.02.58+32.2621.16
27Hilde MoholthB-åpen (105)1.18.06+47.0729.55
34Per GustafssonA-åpen (89)1.31.27+1.00.5428.45
43Øystein SkjelbredH45- (190)1.06.35+35.5521.32
Amalie Myrvold SkovlystN-åpen (351)11.2510.58
Andreas Myrvold SkovlystH11-12 (111)diskvalifisert
Selma HøivoldD13-14 (116)diskvalifisert

Konnerud IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Veslemøy SolbergD45-AK (51)46.10+4.4617.45
5Sven OhrvikH45-AK (67)39.01+7.1115.00
7Henning GaarderH70- (110)54.11+12.1421.35
9Tove  HeimdalD50- (75)49.07+11.3617.36
16Arild MoenH70- (110)1.09.39+27.4227.44

Kristiansand OK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Brage TakleH13-14 (192)22.318.04
1Camilla AasrumD35- (7)1.03.3421.24
2Thorbjørn VærpH45-AK (67)34.05+2.1513.06
2Jon BjørgumH55- (111)31.50+1.1810.45
5Trygve Børte NomelandH13-14 (192)28.58+6.2710.22
8Eline DalandD10-12N (47)14.3914.05
11Gro BørteD45- (92)54.29+20.4418.24
18Per LarsenH60- (105)54.20+23.5019.28
20Målfrid KonstD40- (82)59.29+29.2520.05
21Linn Carina DalandD17-AK (119)53.50+21.2920.42
21Maria KostølD13-14 (116)56.12+26.0220.08
23Lars KostølH-10 (91)24.5817.50
44Sjur HoviH21- (213)53.25+20.2813.31
Linea DalandN-åpen (351)24.1623.20
Sanna Aasrum NilssenD-10 (62)28.1920.13
Ragnhild HaldD55- (55)diskvalifisert
Svein ØderudH65- (93)diskvalifisert
Sondre Aasrum NilssenH-10 (91)brutt

Lardal OL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mathilde LindbladD13-16N (15)21.1011.26
1Kristin Melby JacobsenD13-14 (116)30.1010.48
2Julie LindbladD10-12N (47)11.1710.50
7Hege MelbyB-åpen (105)40.19+9.2015.26
8Merete LyseboD40- (82)43.10+13.0614.35
10Tollef TjentlandH-10 (91)15.2010.57
11Ragnar HillestadH70- (110)1.01.14+19.1724.23
14Monica Tveit TjentlandD17-B (83)1.16.15+30.5329.12
15Ronny NelsonB-åpen (105)53.27+22.2820.28
22Nora-Marie Sogn WiikD17-C (80)49.23+19.3523.58
24Even Tore SteinsholtH60- (105)1.08.42+38.1224.37
27Ole WiikH60- (105)1.26.39+56.0931.03
27Hallvard TjentlandH13-14 (192)45.33+23.0216.19
29Jens TjentlandH45- (190)50.15+19.3516.15
Inez NelsonN-åpen (351)22.4821.55

Larvik OK

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Helge HalvorsenH80- (36)46.05+1.5426.47
4Maren Sofie FremstadD10-12N (47)11.4911.21
7Inger Anette Vik OlsenD45-AK (51)1.06.47+25.2325.41
7Yousef KhouryH13-16C (34)35.07+11.1620.46
7Kristian Kaupang LyeH10-12N (40)11.4811.20
10Heidi EriksenD17-B (83)1.09.21+23.5926.34
11Pernille ZagarD11-12 (97)26.07+11.4615.27
12Terje LudvigsenH65- (93)45.40+15.0818.11
13Iver RingheimH15-16 (138)48.50+14.1714.34
16Henrik Kaupang LyeH13-14 (192)34.56+12.2512.31
16Ida Sofie HjortlandD15-16 (108)1.01.41+18.5419.46
20Iril RingheimD11-12 (97)35.09+20.4820.47
27Erik ZagarH11-12 (111)37.13+23.1722.01
27Jørgen FrøydH21- (213)42.56+9.5910.52
Christopher David EriksenN-åpen (351)13.4713.15
Faya KhouryN-åpen (351)13.0912.38
Miriam KhouryN-åpen (351)19.1118.26
Ingvild RingheimN-åpen (351)10.209.56
Mathias SundbyN-åpen (351)21.4220.51
Svein EriksenH70- (110)diskvalifisert

Lierbygda OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Helga HaverstadD60- (71)46.17+10.1718.26
3Kim Farnes HansenH55- (111)31.59+1.2710.48
5Ingemar Jansson HaverstadH55- (111)36.22+5.5012.17
Gunhild HennumD55- (55)diskvalifisert
Marianne SpanliD60- (71)diskvalifisert

Lillomarka OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Brynjar FredheimA-åpen (89)33.55+3.2210.39
7Hallvard FjærH55- (111)37.41+7.0912.43
13Rudi B OlsenH17-AK (73)1.04.32+35.1320.17
14Hanne FredheimB-åpen (105)50.49+19.5019.28
14Martin GranlyH55- (111)41.58+11.2614.10

Løten o-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Ingvild Rud SkjærstadD21- (69)1.22.16+39.0122.21

Markane IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
56Lars Danielsen HolenH21- (213)1.13.41+40.4418.39

Marnardal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Lars Peder VaajeH55- (111)49.55+19.2316.51

Mellembygd OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Axel Juell TheisenH50- (159)51.49+18.4817.26

Modum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Ingvar BraatenH50- (159)54.07+21.0618.13
May Jorunn RognlienD55- (55)diskvalifisert

Molde og Omegn IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Hanne-Merete HagsetD50- (75)1.09.17+31.4624.49
25Ane Hagset StavnesliD15-16 (108)1.29.44+46.5728.45

Måren OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Aase Tove GoldenD75- (19)50.36+6.1629.25
3Kine DirroD40- (82)38.44+8.4013.05
6Noor Dirro-HeluD13-14 (116)37.29+7.1913.26
7Gro Hege LudvigsenD55- (55)1.06.31+27.4826.30
14Stein TurtumøygardH65- (93)52.50+22.1821.02
15Per Hermann KrøgerH60- (105)51.42+21.1218.31
Unni Dirro BøhlerengenD80- (15)58.0033.43
Carmen DirroD15-16 (108)diskvalifisert

Nesbyen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Therese BotnenD17-C (80)47.45+17.5723.10
29Vidar BotnenH55- (111)1.31.48+1.01.1631.00

Neverfjord IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Tiril Markussen PrydzN-åpen (351)29.5028.41

Nittedal OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Simen Gløgård StensrudH11-12 (111)17.22+3.2610.16
6Nina Elise JørgensenD50- (75)45.52+8.2116.26
10Marius Kurås SkramA-åpen (89)40.51+10.1812.50
11Estin SkramH-10 (91)15.3911.10
11Simen FritznerH15-16 (138)46.33+12.0013.53
13Thormod Mathias HernæsH-10 (91)16.4812.00
15Christian GløgårdH45- (190)38.47+8.0712.33
19Lauritz BrunborgH-10 (91)22.3516.07
23Arthur BrunborgH13-14 (192)42.46+20.1515.19
28Herman BrunborgH15-16 (138)1.13.04+38.3121.48
Eiven SkramN-åpen (351)8.258.05
Vinjar Ellef SkramN-åpen (351)12.0411.36
Claus FritznerH55- (111)diskvalifisert

Nord-Østerdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
41Jon Arve U EngebakkenH21- (213)50.40+17.4312.49

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Karoline Slørdahl ConradiN-åpen (351)8.578.36

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Gustav LorentzenN-åpen (351)11.2911.02

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ingrid Strøm JuliussenN-åpen (351)19.1118.26

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Åsve D. UrnesN-åpen (351)24.5223.54

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Idun D. UrnesN-åpen (351)24.5523.57

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Emil Slørdahl ConradiN-åpen (351)30.1729.07

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Helena Katarina LorentzenD10-12N (47)12.5412.24

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lars Inge ArnevikA-åpen (89)30.339.36

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Asbjørn BakkenA-åpen (89)50.33+20.0015.53

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
31Kjersti D. UrnesA-åpen (89)1.07.46+37.1321.18

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Thomas BergeB-åpen (105)58.28+27.2922.24

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Chris EknesC-åpen (84)25.0912.12

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Tormod BaustadC-åpen (84)31.16+6.0715.10

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Knut Roar Rukke GjeitsundC-åpen (84)49.55+24.4624.13

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Ragnar SævdalC-åpen (84)1.07.24+42.1532.43

Notodden OL

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Synne SandvenD11-12 (97)14.218.29
3Rasmus EngehultH-10 (91)12.098.40
3Hugo ChristensenH65- (93)34.21+3.4913.41
5Mone NastadD40- (82)40.42+10.3813.45
8Sveinung RekaaH65- (93)42.35+12.0316.57
8Harald KvisliH50- (159)38.45+5.4413.02
9Åsmund SlokvikH15-16 (138)45.30+10.5713.34
9Randi MorkB-åpen (105)41.13+10.1415.47
10Ada Othilie Dahl BorkamoD11-12 (97)25.38+11.1715.10
10Heidi SchatvetD50- (75)49.20+11.4917.40
11Britt Helene FossøyD50- (75)52.05+14.3418.40
13Kristin SandvenD45- (92)56.40+22.5519.08
14Anders FossøyA-åpen (89)43.46+13.1313.45
18Erling Dahl BorkamoH17-AK (73)1.14.37+45.1823.27
18Rune Kristian MorkH40- (80)1.20.46+37.0621.56
19Emma EngehultD13-14 (116)51.54+21.4418.36
24Sondre Dahl BorkamoH-10 (91)27.1419.27
25Rune EngehultH45- (190)45.52+15.1214.50
28Anne Carine Dahl BorkamoD17-AK (119)1.14.03+41.4228.28
37Magne LøeH50- (159)1.11.01+38.0023.54
38Lars LøeH50- (159)1.16.13+43.1225.39
59Robert FredriksenH21- (213)1.26.11+53.1421.49
Kristian MorkN-åpen (351)11.3411.07
Petter LøeH50- (159)diskvalifisert

NTNUI

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Simen Eid NielsenH21- (213)33.47+0.508.33
7Rasmus Rørholt TheisenH21- (213)35.32+2.358.59
8Martine ÅstebølD21- (69)53.24+10.0914.30
14Karoline Dahl FosbyD17-AK (119)44.57+12.3617.17
15Eirin FossøyD21- (69)1.00.26+17.1116.25
18Marie StyrvoldD21- (69)1.12.05+28.5019.35
22Sebastian TorgersenH21- (213)41.33+8.3610.31
25Peter Martinus Freyborg UranH17-20 (109)1.40.22+1.07.5027.16
43Olav VestølH21- (213)52.13+19.1613.13
49Vegard LineH21- (213)59.03+26.0614.56
Erlend NydalH21- (213)diskvalifisert
Kristine AusenD21- (69)diskvalifisert
Marta UlvensøenD21- (69)diskvalifisert
Jonas Madslien BakkenH21- (213)brutt

Nydalens SK

47 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eirik Langedal BreivikH17-20 (109)32.328.50
2Hanne NøvikB-åpen (105)32.14+1.1512.20
2Hilde Slørdahl ConradiD17-AK (119)32.36+0.1512.32
2Teodor Mo HjelsethH13-14 (192)24.18+1.478.42
2Lukas LilandH17-20 (109)32.50+0.188.55
3Monica Tørnqvist HaldenD45- (92)42.02+8.1714.12
3Halvor Tørnqvist HaldenH15-16 (138)36.07+1.3410.46
3Jørgen WulfsbergH17-20 (109)36.36+4.049.56
4Anne Berit EidD50- (75)44.03+6.3215.47
4Ada WulfsbergD15-16 (108)46.25+3.3814.52
5Kari MadslienD50- (75)44.06+6.3515.48
6Nicole RagvinD21- (69)48.52+5.3713.16
6Einar LunøeH50- (159)35.59+2.5812.06
6Rune RystadH40- (80)50.57+7.1713.50
7Marte Madslien BakkenD15-16 (108)49.23+6.3615.49
10Julie BøbelD21- (69)55.15+12.0015.00
10Ea LunøeD15-16 (108)53.20+10.3317.05
11Anne Kathrine AkselsenD17-C (80)39.37+9.4919.13
11Sondre Ruud BråtenH21- (213)38.43+5.469.48
11Helena AxelssonD40- (82)46.11+16.0715.36
11Marie LilandD15-16 (108)53.36+10.4917.10
11Per SandbergH55- (111)39.21+8.4913.17
12Jon Iver BakkenH50- (159)40.05+7.0413.29
13Sofie AarnesD21- (69)58.30+15.1515.53
16Børge PedersenH50- (159)42.05+9.0414.10
17Runar HafskjoldH45- (190)39.17+8.3712.42
20Marie Rygh HoltenA-åpen (89)53.41+23.0816.52
21Aleksander Rygh HoltenA-åpen (89)53.46+23.1316.54
21Anne DahlD50- (75)1.23.25+45.5429.53
21Elise HafskjoldD40- (82)1.05.39+35.3522.10
21Espen LunøeH45- (190)41.21+10.4113.22
23Halvor SaunesH21- (213)41.38+8.4110.32
24Axel AaldeH13-14 (192)42.58+20.2715.24
24Kathrine LunøeD50- (75)1.36.53+59.2234.43
27Maiken SandbergD17-AK (119)1.10.58+38.3727.17
28Eskil HafskjoldH11-12 (111)39.11+25.1523.11
36Simen A BjøringsøyH21- (213)47.02+14.0511.54
36Rolf Andreas BergH13-14 (192)51.09+28.3818.20
Sondre HafskjoldN-åpen (351)14.4514.10
Alma Rygh HoltenN-åpen (351)10.109.46
Jone Rygh HoltenN-åpen (351)12.0611.38
Alma Lunøe-AkselsenN-åpen (351)19.0318.19
Johanne Ragvin RøstadN-åpen (351)43.5842.16
Theo Winsents SæterN-åpen (351)9.369.13
Ulla Lunøe AkselsenD-10 (62)18.4213.21
Martha LindD17-N (18)diskvalifisert
Vegard HaldenH50- (159)diskvalifisert

Odal OL - Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Hege PranD45-AK (51)1.02.45+21.2124.08
Vesle Mari PranD75- (19)diskvalifisert

Oddersjaa SSK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Daniel Sandvand OmfjordH13-16C (34)27.16+3.2516.08
15Christina Sandvand OmfjordD40- (82)52.35+22.3117.45
Solveig Sandvand OmfjordN-åpen (351)12.3512.05

OK Horten

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Ingvild EckdahlD40- (82)41.51+11.4714.08
33Kjetil EckdahlH45- (190)55.14+24.3417.52

OK Moss

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tore BjørnerødH50- (159)33.0111.07
2Torgeir SnilsbergH50- (159)34.05+1.0411.28
5Stein KorenH80- (36)58.35+14.2434.03
7Astrid BjørnerødD50- (75)47.32+10.0117.02
8Emma JakobsenC-åpen (84)33.49+8.4016.24
8Tordis Rytter JakobsenD70- (68)51.42+13.4530.03
10Alfred BjørnerødH13-14 (192)33.08+10.3711.52
13Erik JakobsenA-åpen (89)43.18+12.4513.36
13Jan JansenH75- (63)1.12.33+47.3442.10
17Edvinas KontautasH-10 (91)17.4712.42
17Roy GjerdingH60- (105)53.22+22.5219.07
17Karoline BjørnerødD15-16 (108)1.02.06+19.1919.54
22Donatas KontautasA-åpen (89)54.31+23.5817.08
Harald LundhaugH75- (63)diskvalifisert

OK Norrvirdarna

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anna MattssonD45-AK (51)41.2415.55
21Elias AnderssonH17-20 (109)1.13.15+40.4319.54
29Jonas AnderssonH50- (159)56.20+23.1918.58

OK Orion

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Måns SandgrenH21- (213)diskvalifisert

OK Skeidi

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kari BjaadalD17-N (18)24.2513.11
1Arve GlittumH60- (105)30.3010.55
2Heidi HerumD17-B (83)46.58+1.3617.59
4Gro PedersenD55- (55)50.09+11.2619.58
5Øyvind FlaattenH45- (190)34.44+4.0411.14
5Helge GisholtH50- (159)35.30+2.2911.57
6Birk Bjaadal WinbergH-10 (91)13.269.35
6Ine Bjaadal WinbergD11-12 (97)23.11+8.5013.43
6Tonny LindquistD60- (71)56.30+20.3022.30
9Hanne HerumD60- (71)1.00.39+24.3924.09
10Jørn Roar BamleH45-AK (67)51.24+19.3419.46
10Anne Marie Koren HalvorsenD17-C (80)39.34+9.4619.12
12Hans Jacob BamleH17-B (45)1.27.59+52.0733.42
13Ellen HasaasD17-B (83)1.15.52+30.3029.04
14Arild RørholtH45-AK (67)1.09.58+38.0826.54
15Øivind PedersenH45-AK (67)1.18.47+46.5730.18
19Jan Erik TinderholtH40- (80)1.21.01+37.2122.00
19Bjørn PollandH50- (159)43.45+10.4414.43
23Inge GlittumH55- (111)50.51+20.1917.10
25Trym NaustdalH-10 (91)28.4920.35
25Tron SolbergH60- (105)1.16.30+46.0027.25
39Pål WinbergH45- (190)1.01.10+30.3019.47
40Erling GrammeltvedtH21- (213)49.08+16.1112.26
52Åsmund HasaasH21- (213)1.08.11+35.1417.15
Tirill Liby SeipD80- (15)1.04.1637.21
Stian NaustdalH17-AK (73)diskvalifisert

OK Sør

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kjell Arne HålandH40- (80)46.10+2.3012.32
8Magne MoyH70- (110)54.25+12.2821.40
Gudveig JørundlandD80- (15)1.13.3842.48
Einar JørundlandH80- (36)diskvalifisert

OL Toten-Troll

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Håvard GjestvangH15-16B (11)36.4714.05
1Erlend SlokvikH55- (111)30.3210.18
8Kjersti SmåstuenD17-B (83)56.44+11.2221.44
26Sjur GjestvangH60- (105)1.19.25+48.5528.27

OL Trollelg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Eskil ÅsmulH45-AK (67)35.12+3.2213.32
4Øistein ÅsmulH70- (110)49.00+7.0319.31

OL Trollo

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Sindre Eia HoltungH17-AK (73)50.55+21.3616.00
8Gro EiaD60- (71)59.54+23.5423.51
20Jan BøhleH65- (93)1.04.13+33.4125.35
24Bente  BergetD17-C (80)1.11.05+41.1734.30
30Sindre Løvli DamgaardA-åpen (89)1.04.59+34.2620.26
31Vilde Eia HoltungD17-AK (119)1.33.51+1.01.3036.05
Axel DamgaardH60- (105)diskvalifisert

OL Tønsberg og omegn

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Mathea GløersenD13-14 (116)30.35+0.2510.57
3Tore S. RasmussenH80- (36)51.58+7.4730.12
5Oddvar BruunH75- (63)40.58+15.5923.49
6Sondre EvensenH13-14 (192)30.28+7.5710.55
7Sindre MathisenH11-12 (111)19.24+5.2811.28
7Trond EvensenA-åpen (89)38.57+8.2412.14
8Maria GrovanD13-16C (44)32.02+9.2118.57
10Anne-Berit RasmussenD60- (71)1.06.48+30.4826.36
11Øyvind Sollerud HaugenH40- (80)57.10+13.3015.32
12Ellen Strøm HassumD17-B (83)1.15.18+29.5628.51
13Hans StordalH70- (110)1.07.43+25.4626.58
16Else StordalD17-C (80)46.08+16.2022.23
16Vibeke Svendsen MathisenC-åpen (84)41.52+16.4320.19
17Morten Krona HaflanH15-16 (138)55.09+20.3616.27
17Helge StenerudA-åpen (89)46.17+15.4414.33
18Linnea EvensenB-åpen (105)59.23+28.2422.45
19Stine HanssumC-åpen (84)47.28+22.1923.02
19Bente KonstD40- (82)57.15+27.1119.20
23Odd Harald NilsenH60- (105)1.06.31+36.0123.50
26Roar MathisenH45- (190)47.12+16.3215.16
26Julie EikelandD15-16 (108)1.40.33+57.4632.13
28Anne StenerudB-åpen (105)1.19.56+48.5730.37
48Kristoffer EckdahlH13-14 (192)1.06.30+43.5923.50
Solveig Sollerud KonstN-åpen (351)17.1416.34
Henrik MathisenN-åpen (351)14.4814.13
Signe Sollerud KonstN-åpen (351)14.2613.52
Wilma EvensenD-10 (62)16.0411.28
Anders Krona HaflanH17-20 (109)diskvalifisert
Thore EilertsenH75- (63)brutt

OLC Kapreolo

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Alfred SteinerH75- (63)42.38+17.3924.47
20Chris HirtH70- (110)1.34.32+52.3537.39

Oppsal Orientering

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Boye Dirro BøhlerengenH45-AK (67)31.5012.14
1Runa KallesonD17-B (83)45.2217.22
1Bo Utseth BøhlerengenH13-16C (34)23.5114.06
1Tina KallesonD15-16 (108)42.4713.42
10Mila ZaharinovaD40- (82)44.58+14.5415.11
13Ludvig RødnesH17-20 (109)49.20+16.4813.24
16Jakob A. GjedeboH11-12 (111)25.24+11.2815.01Last ned GPS-spor i gpx-format
17Elin KallesonD40- (82)54.45+24.4118.29
19Vidar GjelstadH45- (190)40.03+9.2312.57
21Synne Utseth BøhlerengenD11-12 (97)35.56+21.3521.15
22Mari KallesonD11-12 (97)37.54+23.3322.25
22Ola NilsenH40- (80)2.01.57+1.18.1733.08
27Ketil ÅstebolA-åpen (89)59.07+28.3418.35
33Sigve VågsnesH21- (213)45.40+12.4311.33
40Arild AndersenH45- (190)1.02.18+31.3820.09
Eivind VågsnesN-åpen (351)10.029.38
Martina VågsnesN-åpen (351)13.5713.24
Erika A. GjedeboD-10 (62)19.4014.02
Tuva Berger GjelstadD-10 (62)24.5217.45
Endre WigaardH21- (213)diskvalifisert
Per-Ivar NikolaisenH40- (80)diskvalifisert

Os Orienteringsklubb

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Aurora Helena WikestadD13-16N (15)21.50+0.4011.48
2Venla Arponen SnilstveitD35- (7)1.15.28+11.5425.24
9Ada WikestadD10-12N (47)14.4314.09
Arn Viljo WikestadN-åpen (351)10.5110.25
Nora Ruth WikestadN-åpen (351)10.4510.20

Oslostudentenes IK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lea-Rebekka TonjerD17-AK (119)32.2112.26
1Bjørn GrindeH65- (93)30.3212.09
3Guttorm L EggeH50- (159)34.41+1.4011.40
6Dagfinn FøllesdalH80- (36)1.05.10+20.5937.53
16Are EriksenH60- (105)52.17+21.4718.44
16Hanne Maria VisterD21- (69)1.04.46+21.3117.35
21Mikael OlaussonH21- (213)40.55+7.5810.21

Porsgrunn OL

42 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Magnus Aarhus KinnH17-AK (73)29.199.13
3Eli Marie WiigD55- (55)41.17+2.3416.26
3Sofie Wiersdalen ThunoldD10-12N (47)11.3111.04
4Tobias MathisenH13-14 (192)28.15+5.4410.07
5Siv WiersdalenD17-C (80)33.54+4.0616.27
5Ole JohanssonH65- (93)39.41+9.0915.48
6Halvard KornmoH15-16 (138)44.39+10.0613.19
6Magne Wiig MathisenH45- (190)35.12+4.3211.23
6Eli KlovningD70- (68)47.02+9.0527.20
6Camilla L. RosenvoldD17-20 (41)54.23+16.0617.35
8Kerstin Elisabeth AasD55- (55)1.14.01+35.1829.29
8Rasmus MathisenH17-20 (109)44.04+11.3211.58
9Sara MathisenD40- (82)44.29+14.2515.01
9Kjell MeenH70- (110)56.06+14.0922.21
9Jan GatevoldH50- (159)39.48+6.4713.24
10Alexander Repstad StoremyrH17-20 (109)46.46+14.1412.42
11Kay JørgensenH65- (93)45.12+14.4018.00
11Magne KlovningH75- (63)53.08+28.0930.53
12Hilde Kristine RosenvoldD50- (75)53.09+15.3819.03
13Lise EideD17-C (80)41.31+11.4320.09
14Solan EikedalenH-10 (91)16.5712.06
14Kari Aarhus KinnD21- (69)59.16+16.0116.06
14Egil RonæssH75- (63)1.24.45+59.4649.16
14Rolf LyeH70- (110)1.08.24+26.2727.15
15Gun Inger JørgensenD70- (68)1.39.30+1.01.3357.50
16Lill BirkelundD60- (71)2.07.14+1.31.1450.41
17Atle RemmeH65- (93)58.39+28.0723.21
18Thore KornmoH21- (213)40.48+7.5110.19
20Lars Ole ThunoldH40- (80)1.42.22+58.4227.49
22Morten AaltvedtH60- (105)57.51+27.2120.44
22Jon SkriubakkenH50- (159)46.18+13.1715.35
23Janne LarsenD45- (92)1.59.41+1.25.5640.26
37Magnus BrodinH13-14 (192)52.28+29.5718.48
42Jørn LangerudH45- (190)1.03.39+32.5920.35
46Oscar Wiersdalen ThunoldH13-14 (192)59.06+36.3521.10
58Hans-Petter EikedalenH21- (213)1.24.31+51.3421.23
Ingrid Aarhus KinnN-åpen (351)12.4112.11
Dea EikedalenD-10 (62)24.1617.20
Ellen MathisenD80- (15)1.43.561.00.25
Anne-Lise Blomhoff RonæssD75- (19)diskvalifisert
Thomas BrodinH40- (80)diskvalifisert
Inger Marie JohanssonD60- (71)diskvalifisert

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Simen BallangrudH17-20 (109)47.19+14.4712.51

Raumar Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Vetle Ruud BråtenH21- (213)33.44+0.478.32
11Nanna BerganC-åpen (84)35.39+10.3017.18
19Anders HorveiH15-16 (138)57.16+22.4317.05

Ringerike OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Helge RevhaugH70- (110)41.5716.42
12Oskar ArnevikA-åpen (89)41.47+11.1413.08
32Line ArnevikA-åpen (89)1.12.32+41.5922.48

Røyken OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Knut Sveinung Holth RekaaH17-AK (73)31.40+2.219.57
7Torgeir StrandhagenH60- (105)41.34+11.0414.53
8Marita Weierud KvaaleD17-AK (119)40.51+8.3015.42
10Inger SchibstedD55- (55)1.26.26+47.4334.26
10Birgitte BekkelundD70- (68)52.41+14.4430.37
17Hege Holth RekaaD21- (69)1.11.39+28.2419.28
30Christian SchibstedH55- (111)1.56.37+1.26.0539.23

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Øivind FadumH65- (93)33.39+3.0713.24

Sandefjord OK

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Trond GjelstadH45- (190)30.409.55
2Agnes SkarholtD75- (19)49.07+4.4728.33
2Cornelius BjørkH15-16 (138)35.56+1.2310.43
3Tiri RebårdD50- (75)41.56+4.2515.01
4Leif O. RebårdH80- (36)58.10+13.5933.49
7Øyvind RønneH40- (80)50.59+7.1913.51
7Mariann Øren ArvesenD40- (82)41.57+11.5314.10
8Ragne KlavenesD11-12 (97)24.35+10.1414.32
8Brit SundbyD65- (31)49.58+18.0129.03
8Bjørn Willy HansenH75- (63)43.36+18.3725.20
9Inger  MørkD17-C (80)37.28+7.4018.11
10Oddvar GjelstadH75- (63)52.08+27.0930.18
11Sturle FurlandH45- (190)36.50+6.1011.55
11May Helene HansenD70- (68)56.16+18.1932.42
12Hans Gøran BjørkC-åpen (84)35.52+10.4317.24
13Annelise AndreassenB-åpen (105)49.24+18.2518.55
14Mai Britt BjørkD45- (92)58.34+24.4919.47
15Arne Håkon JørgensenA-åpen (89)44.59+14.2614.08
15Ellen Strøm JuliussenD17-AK (119)45.23+13.0217.27
16Knut Ivar JohansenH45- (190)38.59+8.1912.36
18Kari Hasaas KlavenesD17-AK (119)50.19+17.5819.21
20Kristin Solberg FredheimD17-AK (119)52.34+20.1320.13
26Gjendine Gjelstad RebårdD13-14 (116)1.02.54+32.4422.32
26Anders KlavenesH13-14 (192)44.31+22.0015.57
28Per Erik LarsenH45- (190)48.45+18.0515.46
Balder Solberg FredheimN-åpen (351)14.3113.57
Sindre FurlandN-åpen (351)10.159.51
Karen KlavenesN-åpen (351)11.4911.21
Theo Solberg FredheimN-åpen (351)11.2811.01
Anna Strøm JuliussenD-10 (62)21.3615.25
Theodor BjørkH13-14 (192)diskvalifisert

Sandefjord TIF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Kåre NilsenH75- (63)1.04.58+39.5937.46

Sandnes IL (Rogaland)

58 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Vegard PeikliH40- (80)43.4011.51
1Marit HaavardsholmD50- (75)37.3113.26
2Bente Fjermestad-EieC-åpen (84)28.43+3.3413.56
4Kaja PeikliD13-14 (116)34.42+4.3212.26
4Jomar Halvorsen SætreH10-12N (40)9.449.21
4Magnus LandstadH45- (190)32.47+2.0710.36
6May Bente ValdalC-åpen (84)32.36+7.2715.49
7Gunhild OftedalD17-C (80)34.35+4.4716.47
8Kim RichterH40- (80)52.43+9.0314.19
9Amalie Wathne ThingbøD11-12 (97)25.12+10.5114.54
9Ove HaugvaldstadH17-AK (73)52.34+23.1516.31
10Bjørnar PeikliH11-12 (111)22.43+8.4713.26
10Kaja Hiorth MyklatunD13-16C (44)36.01+13.2021.18
10Ingrid Karoline MølstreD10-12N (47)16.0015.23
10Thord SolheimH10-12N (40)18.5218.08
10Tor Gunnar AkslandH45- (190)36.39+5.5911.51
12Magnus HaugH-10 (91)16.1911.39
12Åsa ChristiansenD17-C (80)40.31+10.4319.40
14Synnøve WestermoenD45-AK (51)2.07.22+1.25.5848.59
15Berit SolheimC-åpen (84)40.39+15.3019.43
15Jonas AkslandH15-16 (138)51.04+16.3115.14
17Lene Elise Wathne ThingbøC-åpen (84)42.11+17.0220.28
17Alva ChristiansenD11-12 (97)29.39+15.1817.32
18Kristel HalvorsenC-åpen (84)44.48+19.3921.44
18Ingunn Anda HaugD40- (82)56.08+26.0418.57
19Ragnhild RichterB-åpen (105)1.00.22+29.2323.07
20Jon MyklatunB-åpen (105)1.00.31+29.3223.11
20Sveinung SvebestadH55- (111)50.07+19.3516.55
21Jone ValdalH11-12 (111)28.53+14.5717.05
21Ole Morten ThingbøB-åpen (105)1.00.44+29.4523.16
21Omund Thu LandstadH13-14 (192)39.57+17.2614.19
22Torill AndersenD50- (75)1.23.59+46.2830.06
22Stian HaugvaldstadH13-14 (192)40.16+17.4514.25
23Signe OttesenD50- (75)1.35.11+57.4034.06
24Julie AkslandD13-14 (116)59.05+28.5521.10
24Berit AkslandD45- (92)2.19.41+1.45.5647.11
26Cecilie HiorthB-åpen (105)1.12.45+41.4627.52
27Bjørnar André HaugH45- (190)47.58+17.1815.31
29Arnfinn SolheimH11-12 (111)40.45+26.4924.06
29Jarl ValdalB-åpen (105)1.21.17+50.1831.08
29Markus RichterH13-14 (192)45.59+23.2816.28
32Rune ChristiansenH45- (190)54.48+24.0817.44
33Thomas ValdalH13-14 (192)47.33+25.0217.02
34Sverre Espedal-SelvågH50- (159)1.05.12+32.1121.57
35Simon Fjermestad HelgesenH13-14 (192)50.24+27.5318.03
39Geir HaugvaldstadH50- (159)1.36.30+1.03.2932.29
47Ola Wathne ThingbøH13-14 (192)59.47+37.1621.25
Oda Fjermestad HelgesenN-åpen (351)12.3612.06
Tuva Halvorsen SætreN-åpen (351)14.5814.23
Torkel Hiorth MyklatunN-åpen (351)14.4014.06
Lars OftedalN-åpen (351)13.4413.12
Vebjørn OftedalN-åpen (351)16.3715.58
Frida RichterN-åpen (351)25.4724.47
Ine Wathne ThingbøN-åpen (351)25.4324.43
Emil Wathne ThingbøN-åpen (351)14.4014.06
Nina AkslandD-10 (62)17.4612.41
Mari RichterD-10 (62)18.3613.17
Helene Espedal-SelvågD17-B (83)diskvalifisert

Sauda Orienteringsklubb

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Lars FolgerøH40- (80)1.08.07+24.2718.30
16Yolanda DirksenD50- (75)1.08.16+30.4524.28
17Eskil StielstraH11-12 (111)26.16+12.2015.32
17Sander StielstraH40- (80)1.13.41+30.0120.01
20Alise Vikeså SolbakkenD13-14 (116)55.11+25.0119.46
24Vanessa VenemaB-åpen (105)1.09.34+38.3526.39
25Järvi StielstraH11-12 (111)31.18+17.2218.31
30Jarle SolbakkenH45- (190)50.22+19.4216.17
33Peter DirksenH50- (159)1.03.01+30.0021.13
43Herman Bakkane FolgerøH13-14 (192)56.10+33.3920.07
Julie Vikeså SolbakkenD11-12 (97)diskvalifisert

Sentrum OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Gløer WinsvoldH50- (159)39.53+6.5213.25
23Knut Harald HyllesethH45- (190)44.49+14.0914.30
31Felix R. HyllesethH13-14 (192)46.40+24.0916.43

Skien OK

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Andreas DalseggH17-C (11)25.0612.11
1Ingrid StrandeD65- (31)31.5718.34
1Grete S B HoviD55- (55)38.4315.25
3Harald HoviH60- (105)36.39+6.0913.08
3Frode NysæterH45- (190)32.02+1.2210.22
9Per FuruheimH60- (105)41.44+11.1414.57
10Simon NysæterH17-AK (73)53.17+23.5816.45
10Espen RaastadH55- (111)38.32+8.0013.01
13Nea Ekre DalseggD10-12N (47)20.3719.49
14Gyri MyhreD40- (82)49.40+19.3616.46
18Halfrid WaageD17-C (80)46.35+16.4722.36
18Peter Preben PrebensenH65- (93)59.52+29.2023.51
18Åse NysæterD45- (92)1.01.43+27.5820.51
20Vegard LandsverkH17-20 (109)1.10.41+38.0919.12
23Marlene StalheimD17-AK (119)54.38+22.1721.00
23Silje Borge HoviD17-AK (119)54.38+22.1721.00
53Eirik LarsenH21- (213)1.09.02+36.0517.28
Elvira DalseggN-åpen (351)16.4716.08
Turid VongravenD55- (55)diskvalifisert
Kjell DolvaH70- (110)diskvalifisert
Eilef LandsverkA-åpen (89)brutt

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kjersti ThoD70- (68)37.5722.03

Statoil BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Markus Andersen KaarvaagN-åpen (351)12.5612.26

Stavanger Orienteringsklubb

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Vilde Margrethe SæbbøD13-14 (116)30.15+0.0510.50
2Turid NystrømD70- (68)38.35+0.3822.25
4Peter SæbbøH-10 (91)12.379.00
6Johan Christie ØrkeH17-20 (109)40.46+8.1411.04
6Svein GlendrangeH70- (110)52.22+10.2520.51
7Haldis GlendrangeD70- (68)49.46+11.4928.56
12Sara Nystrøm OlsenD15-16 (108)55.22+12.3517.44
13Jørgen NilsenH45-AK (67)1.08.59+37.0926.31
13Brit Vivian MelingD45-AK (51)1.46.56+1.05.3241.07
13Wenche Margrethe SæbbøD40- (82)48.13+18.0916.17
13Kjetil WirakH55- (111)40.48+10.1613.47
20Elisabeth Christie ØrkeD50- (75)1.13.59+36.2826.31
20Tone Cecilie NystrømD45- (92)1.05.58+32.1322.17
20Nils John VestølH50- (159)44.54+11.5315.07
26Rune KarstensenH55- (111)1.10.31+39.5923.49
42Arne Jacob Nystrøm OlsenH13-14 (192)55.44+33.1319.58
45Jone SæbbøH45- (190)1.10.36+39.5622.50
Silje NilsenN-åpen (351)55.4853.39
Stein Arne OlsenH50- (159)diskvalifisert
Øyvind EgeskogH70- (110)diskvalifisert

Stokke IL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Runar KittilsenH70- (110)47.32+5.3518.56
5Lars Martin GjeinH70- (110)51.46+9.4920.37
7Magnus SigurdssonH-10 (91)14.1310.09
7Ove Gunnar JacobsenH65- (93)41.10+10.3816.24
7Maike RöhrsD10-12N (47)14.1413.41
8Sigurdur Freyr SigurdssonH17-B (45)50.38+14.4619.23
10Arne KristensenH70- (110)57.36+15.3922.56
12Niclas GunnerødH11-12 (111)24.15+10.1914.20
13Randi HansenD60- (71)1.22.38+46.3832.55
16Elin GravningenB-åpen (105)55.06+24.0721.06
17Astrid BrevikD45- (92)1.01.24+27.3920.44
22Audun BrevikH15-16 (138)1.05.30+30.5719.33
30Arne KristensenH50- (159)57.54+24.5319.29
44Hallgeir BrevikH13-14 (192)57.15+34.4420.31
Joel RöhrsN-åpen (351)15.4915.12
Vigdis SigurdsdottirN-åpen (351)11.2410.57
Sturla SigurdssonN-åpen (351)11.0210.36
Arne LieH80- (36)diskvalifisert
Margareta BrynhildsenD70- (68)diskvalifisert

Stord Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kenneth WesterheimH45- (190)31.07+0.2710.04
12Tonje RykkjeD11-12 (97)27.46+13.2516.25
16Linda RykkjeD40- (82)53.32+23.2818.05
22Sveinung RykkjeH45- (190)43.08+12.2813.57
23Jan Ove ØenH65- (93)1.23.48+53.1633.23
41Jørgen WesterheimH13-14 (192)54.46+32.1519.37

Sturla, IF

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Roger WiikB-åpen (105)30.5911.52
3Jens WoldH10-12N (40)9.148.52
4Johan Kristian UndelandH15-16 (138)36.58+2.2511.02
5Torunn Hege FrøvollD75- (19)1.06.59+22.3938.56
6Mats JohnsenH11-12 (111)18.30+4.3410.56
6Elling FrøvollH75- (63)41.42+16.4324.14
7Marie KvarmeD13-14 (116)37.54+7.4413.35
8Einar LarsenH80- (36)1.24.27+40.1649.05
10Svend Kristian EidstenH17-B (45)55.58+20.0621.26
10Anders JohnsenC-åpen (84)34.34+9.2516.46
10Aud Ellen BrevikD45- (92)54.05+20.2018.16
10Merete UndelandD45-AK (51)1.21.31+40.0731.21
11Geir Holm GundersenH60- (105)43.32+13.0215.36
12Anne Maren EidstenD13-14 (116)40.25+10.1514.29
13Marthe Graff-WiikD11-12 (97)28.56+14.3517.07
13Mina Akiko JohnsenD13-14 (116)42.23+12.1315.11
18Ingeborg KvarmeD15-16 (108)1.07.02+24.1521.29
18Håkon WoldH45- (190)39.19+8.3912.43
24Ole Jørgen Bogen ArenthH17-20 (109)1.27.36+55.0423.48
31Jon Erik KvarmeH50- (159)1.02.23+29.2221.00
36Snorre FrydenlundH50- (159)1.10.54+37.5323.52
Julie WoldN-åpen (351)16.2215.44

Suldal Orienteringslag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Øystein TveitH-10 (91)17.2312.25

Swiss Orienteering Team

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lea MüllerD21- (69)43.1511.45
2Lisa SchubnellD21- (69)44.21+1.0612.03
3Sina TommerD21- (69)45.17+2.0212.18
4Hanna MüllerD21- (69)47.59+4.4413.02
4Yves AschwandenH21- (213)34.47+1.508.48
5Anina BrunnerD21- (69)48.49+5.3413.15
6Tobia PezzatiH21- (213)35.28+2.318.58
12Joana WältiD21- (69)58.22+15.0715.51
20Ueli WerrenH21- (213)40.54+7.5710.21
30Philippe SchenkelH21- (213)44.01+11.0411.08
50Térence RisseH21- (213)1.01.16+28.1915.30

Søgne og Songdalen OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Svein SundeH17-AK (73)44.07+14.4813.52
22Vibeke Wold SundeD17-AK (119)54.16+21.5520.52
Marte Voll SundeN-åpen (351)18.5318.09
Sigurd Wold SundeN-åpen (351)8.488.27
Jan VærpH70- (110)diskvalifisert

TIF Viking

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kari KyrkjebøD13-16C (44)22.4113.25
2Mariann ScheiD45- (92)37.44+3.5912.44
2Mari Strømme LidD15-16 (108)46.01+3.1414.44
5Vemund HansenH17-AK (73)42.53+13.3413.29
6Gry Sveri LierD17-C (80)34.30+4.4216.44
7Karianne StrømmeD45- (92)47.14+13.2915.57
7Knut KyrkjebøH17-20 (109)42.56+10.2411.40
8Trude KyrkjebøD45-AK (51)1.08.49+27.2526.28
9Ylva Svanberg HelleD45-AK (51)1.20.33+39.0930.58
11Torild MyrliD45-AK (51)1.34.53+53.2936.29
15Andreas Strømme LidH11-12 (111)25.22+11.2615.00
15Lise ChristensenD50- (75)57.47+20.1620.42
25Magnus Strømme LidH13-14 (192)43.22+20.5115.32
Signe Lier-HansenN-åpen (351)27.0826.05
Ulrik HellenH15-16 (138)diskvalifisert
Bjart Are HellenH45- (190)diskvalifisert

Torvastad IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Anfinn PaulsenH17-B (45)50.02+14.1019.10
Tove Vinje PaulsenD17-B (83)diskvalifisert

Vang OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Even LindaasH17-20 (109)40.16+7.4410.56
18Eskil FrøislandH17-20 (109)57.22+24.5015.35

Varegg Fleridrett

40 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Vibeke NymoC-åpen (84)29.12+4.0314.10
3Helge BohneC-åpen (84)29.12+4.0314.10
4Torill Kjenes HauglandD17-N (18)44.16+19.5123.55
4Kristian RykkjeH17-20 (109)37.33+5.0110.12
5Bendik Madslien SteinhaugH-10 (91)13.239.33
6Ragnhild Vrålstad LøvåsD15-16 (108)47.57+5.1015.22
11Mathias RosenlundH17-20 (109)46.50+14.1812.43
12Vibeke RykkjeD17-AK (119)42.23+10.0216.18
12Inger BjergaB-åpen (105)48.37+17.3818.37
12Mathias Kjærner-SembH15-16 (138)47.01+12.2814.02
13Ronny RykkjeH45- (190)37.17+6.3712.03
14Pål ThomassenH40- (80)1.06.37+22.5718.06
14Tage RosenlundH15-16 (138)49.03+14.3014.38
14Markus Kjærner-SembH17-20 (109)49.37+17.0513.28
17Sverre OttesenH50- (159)42.44+9.4314.23
18Erlend Vrålstad LøvåsH11-12 (111)26.28+12.3215.39
19Stian RykkjeH17-20 (109)59.11+26.3916.04
20Kristian LøvåsH45- (190)40.52+10.1213.13
21Erik BohneH15-16 (138)1.03.31+28.5818.57
22Tone RosenlundB-åpen (105)1.05.48+34.4925.12
22Kim-Andrè Kjenes HauglandH17-20 (109)1.15.28+42.5620.30
23Helge Tiger HauglandH50- (159)47.42+14.4116.03
25Kristoffer Kjenes HauglandH15-16 (138)1.09.50+35.1720.50
25Jan Kjærner-SembH50- (159)51.28+18.2717.19
27Oskar Madslien SteinhaugH15-16 (138)1.11.57+37.2421.28
30Astrid Oline ErvikD17-AK (119)1.33.46+1.01.2536.03
32Ragnhild BohneD17-AK (119)1.35.05+1.02.4436.34
39Jon Erik Doppelhofer ErvikH13-14 (192)52.41+30.1018.52
46Gernot DoppelhoferH45- (190)1.15.02+44.2224.16
Herman Ragvin SkaretN-åpen (351)21.5921.08
Truls Ragvin SkaretN-åpen (351)17.1416.34
Anna Madslien SteinhaugN-åpen (351)11.0510.39
Ragna Oline Doppelhofer ErvikD-10 (62)23.1416.35
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsD-10 (62)22.5316.20
Marie ThomassenD-10 (62)24.4117.37
Gro MadslienD17-AK (119)diskvalifisert
Turid VrålstadB-åpen (105)diskvalifisert
Kristian Fredrik ThomassenH15-16 (138)diskvalifisert
Bjørn SteinhaugH45- (190)diskvalifisert
Helge RosenlundH45- (190)diskvalifisert

Vegårshei IL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anders VestølH15-16 (138)34.3310.18
3Gerd Karin VestølD45-AK (51)51.16+9.5219.43
5Tomine FlatenD13-16N (15)26.20+5.1014.14
5Anette Fidje BerganD17-AK (119)36.09+3.4813.54
6Ida Smeland NygårdseterD13-16C (44)29.02+6.2117.10
12Arnhild U. BråtenD45- (92)55.58+22.1318.54
14Ole Petter VestølH50- (159)41.17+8.1613.54
15Jørgen FlatenH-10 (91)17.0312.10
16Jørn BerganH17-AK (73)1.09.23+40.0421.49
18Geir BråtenH50- (159)43.25+10.2414.37
22Olav BerganH-10 (91)24.0717.13
24Sten Åge NygårdseterH21- (213)42.06+9.0910.39
41Arild FlatenH45- (190)1.03.15+32.3520.28
Eline BerganN-åpen (351)15.3014.54
Elise FlatenN-åpen (351)20.1219.25
Karine VestølD17-20 (41)diskvalifisert

Velledalen IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Pernille Ibsen LervågD17-AK (119)41.25+9.0415.55
11Bernt Are LervågH17-AK (73)54.34+25.1517.09
26Tobias Ibsen LervågH-10 (91)29.4221.12
27Mikkel Ibsen LervågH-10 (91)29.4721.16

Verdal OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Martin Vehus SkjerveH13-14 (192)25.20+2.499.04
4Sigrid Vehus SkjerveD17-20 (41)46.01+7.4414.53
Vidar SkjerveH50- (159)diskvalifisert

Vestre Akers SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Lena HammerD55- (55)1.37.38+58.5538.53
20Ketil BergeH60- (105)56.42+26.1220.19

Vikebygd IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Einar MartinsenH50- (159)41.53+8.5214.06
35Einar Marius Hjellestad MartinsenH21- (213)47.00+14.0311.53

Voss IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Lars Andreas EenH17-B (45)43.07+7.1516.31
11Trude BråtenD60- (71)1.11.47+35.4728.35
17Tone HandegårdD17-C (80)46.19+16.3122.29
19Ann Merete HandegårdD17-C (80)46.36+16.4822.37
19Elisabet BråtenD17-AK (119)50.31+18.1019.25
Malene Bråten GabrielsenN-åpen (351)16.1515.37
Mathias Bråten GabrielsenN-åpen (351)13.0812.37
Rannveig Elisa EenN-åpen (351)12.1611.47
Rebekka BråtenD17-AK (119)diskvalifisert
Gunnar BråtenH60- (105)diskvalifisert
Svein Jarl HansenH65- (93)diskvalifisert

Wing OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Jostein AlvestadH60- (105)39.32+9.0214.10
8Erik StoraasH17-AK (73)52.25+23.0616.28
26Kristin ÅstebølD17-AK (119)1.02.33+30.1224.03

Østmarka OK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Anna Cecilie LinløkkenD17-20 (41)42.39+4.2213.48
7June HerredsvelaD17-B (83)53.15+7.5320.24
8Mathias LinløkkenH11-12 (111)19.54+5.5811.46
8Jostein NermoenH13-16C (34)38.57+15.0623.02
9Ingrid NermoenD55- (55)1.19.48+41.0531.47
11Knut Johan WinsvoldH45-AK (67)54.15+22.2520.51
12Maren WinsvoldD10-12N (47)18.0417.22
13Alexandra LinløkkenD15-16 (108)57.11+14.2418.19
15Bjørn ChristensenH55- (111)43.21+12.4914.38
19Per Kåre HerredsvelaH70- (110)1.28.30+46.3335.15
23Sigrid NermoenD13-14 (116)58.15+28.0520.52
23Inga Cathrin WinsvoldD15-16 (108)1.23.55+41.0826.53
24Jenny Emilie Brenni HerredsvelaD15-16 (108)1.25.51+43.0427.30

Ålgård Orientering

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Torunn LaugalandD17-C (80)30.57+1.0915.01
5Ørjan RavndalH21- (213)35.00+2.038.51
6Henriette NessetB-åpen (105)39.14+8.1515.01
10Ola Magnus LaugalandH21- (213)37.28+4.319.29
11Otilie OftedalD17-AK (119)42.18+9.5716.16
17Lars Sigve OftedalH21- (213)40.16+7.1910.11
18Livar OftedalH-10 (91)18.0412.54
18Alida OftedalD13-14 (116)50.12+20.0217.59
18Sigurd R. OftedalH21- (213)40.48+7.5110.19
Brage LaugalandN-åpen (351)14.2113.47
Vetle LaugalandN-åpen (351)14.5814.23
Maren OftedalN-åpen (351)13.1612.45
Ella Nesset RavndalN-åpen (351)23.4122.46

Årstad IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Svein HaukaasH80- (36)1.13.57+29.4642.59
9Per HauglandH75- (63)51.01+26.0229.39

Ås-NMBU Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Terjei LillehammerH13-16C (34)24.24+0.3314.26
8Håvard SteinsholtH60- (105)41.37+11.0714.54
11Marie LillehammerD17-B (83)1.09.33+24.1126.38
12Bjørn AasestadH45-AK (67)54.27+22.3720.56
51Halvor SteinsholtH21- (213)1.07.31+34.3417.05
Wiel Marie LillehammerD-10 (62)29.2421.00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor