Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

B-åpen

2 610 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Roger WiikSturla, IF30.59
2Hanne NøvikNydalens SK32.14+1.15
3Eilev KvaaleAsker Skiklubb32.57+1.58
4Jon MoholthKongsberg OL36.00+5.01
5Katrine SkyrudFossum IF36.42+5.43
6Henriette NessetÅlgård Orientering39.14+8.15
7Hege MelbyLardal OL40.19+9.20
8Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL40.37+9.38
9Randi MorkNotodden OL41.13+10.14
10Ketil NummedalFana IL41.28+10.29
11Torleif GaltelandAsker Skiklubb44.36+13.37
12Inger BjergaVaregg Fleridrett48.37+17.38
13Annelise AndreassenSandefjord OK49.24+18.25
14Hanne FredheimLillomarka OL50.49+19.50
15Ronny NelsonLardal OL53.27+22.28
16Elin GravningenStokke IL55.06+24.07
17Thomas BergeNOTEAM58.28+27.29
18Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn59.23+28.24
19Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)1.00.22+29.23
20Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)1.00.31+29.32
21Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.00.44+29.45
22Tone RosenlundVaregg Fleridrett1.05.48+34.49
23Hans KlausenKlepp Kommune BIL1.07.28+36.29
24Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb1.09.34+38.35
25Jan LybakAndebu IL1.11.44+40.45
26Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)1.12.45+41.46
27Hilde MoholthKongsberg OL1.18.06+47.07
28Anne StenerudOL Tønsberg og omegn1.19.56+48.57
29Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)1.21.17+50.18
Helga KlausenKlepp Kommune BILdiskvalifisert
Lise RollFana ILdiskvalifisert
Turid VrålstadVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Emma Smeddal NygårdVegårshei ILinaktiv
Anne Lene BergOK Skeidiinaktiv
Fredrik KulfsbergIL Kollinaktiv
Elin SlokvikNotodden OLinaktiv
Levert UtKongsberg OLinaktiv
Torgeir BrochmannEiker OLinaktiv
Rolf JustadIF Hellasinaktiv
Anne BreivikNydalens SKinaktiv
Nina ØstbyOL Tønsberg og omegninaktiv
Birger KristoffersenIL Krigsskoleninaktiv
Maiken MoNydalens SKinaktiv
Marion AmundsenRingerike OLinaktiv
Ingunn GåsoddenSkien OKinaktiv
Marte AndresenMalvik ILinaktiv
Sandra RobertsenOL Tønsberg og omegninaktiv
Didrik SletthaugFana ILinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor