Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

H50-

2 970 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore BjørnerødOK Moss33.01
2Torgeir SnilsbergOK Moss34.05+1.04
3Guttorm L EggeOslostudentenes IK34.41+1.40
4Per Olav NærestadIF Trauma34.55+1.54
5Helge GisholtOK Skeidi35.30+2.29
6Einar LunøeNydalens SK35.59+2.58
7Tore JuvikIL Gular38.23+5.22
8Harald KvisliNotodden OL38.45+5.44
9Jan GatevoldPorsgrunn OL39.48+6.47
10Gløer WinsvoldSentrum OK39.53+6.52
11Ole TørnqvistFana IL40.01+7.00
12Jon Iver BakkenNydalens SK40.05+7.04
13Håkon JendalFossum IF40.28+7.27
14Ole Petter VestølVegårshei IL41.17+8.16
15Einar MartinsenVikebygd IL41.53+8.52
16Børge PedersenNydalens SK42.05+9.04
17Sverre OttesenVaregg Fleridrett42.44+9.43
18Geir BråtenVegårshei IL43.25+10.24
19Bjørn PollandOK Skeidi43.45+10.44
20Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb44.54+11.53
21Morten HamreIL Hauken45.17+12.16
22Jon SkriubakkenPorsgrunn OL46.18+13.17
23Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett47.42+14.41
23Trond LamarkGanddal IL47.42+14.41
25Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett51.28+18.27
26Axel Juell TheisenMellembygd OL51.49+18.48
27Ingvar BraatenModum OL54.07+21.06
28Geir Anders HadlandEgersund OK55.14+22.13
29Jonas AnderssonOK Norrvirdarna56.20+23.19
30Arne KristensenStokke IL57.54+24.53
31Jon Erik KvarmeSturla, IF1.02.23+29.22
32Arne TorgersenBækkelagets SK1.02.52+29.51
33Peter DirksenSauda Orienteringsklubb1.03.01+30.00
34Sverre Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)1.05.12+32.11
35Egil FossumIK Grane Arendal Orientering1.05.24+32.23
36Snorre FrydenlundSturla, IF1.10.54+37.53
37Magne LøeNotodden OL1.11.01+38.00
38Lars LøeNotodden OL1.16.13+43.12
39Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.36.30+1.03.29
Petter LøeNotodden OLdiskvalifisert
Vidar SkjerveVerdal OKdiskvalifisert
Jan Petter HansenIL Gulardiskvalifisert
Vegard HaldenNydalens SKdiskvalifisert
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Jon Harald BøvreStokke ILinaktiv
Egil FuruaBerger og Svelvik OLinaktiv
Hans Otto ØverbyKongsberg OLinaktiv
Einar GisholtFossum IFinaktiv
Jørn MyrlandNotodden OLinaktiv
Lars BaklidKonnerud ILinaktiv
Arild AasheimGanddal ILinaktiv
Geir FrøytlogEgersund OKinaktiv
Terje LinløkkenØstmarka OKinaktiv
Roar ByeModum OLinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor