Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

H45-

3 090 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trond GjelstadSandefjord OK30.40
2Kenneth WesterheimStord Orientering31.07+0.27
3Frode NysæterSkien OK32.02+1.22
4Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)32.47+2.07
5Øyvind FlaattenOK Skeidi34.44+4.04
6Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL35.12+4.32
7Steinar LandeBø OL35.15+4.35
8Oddvar TaksdalGanddal IL36.28+5.48
9Asgeir LiumFet OL36.33+5.53
10Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)36.39+5.59
11Sturle FurlandSandefjord OK36.50+6.10
12Nils Petter FremmingHeming Orientering36.57+6.17
13Ronny RykkjeVaregg Fleridrett37.17+6.37
14Christian ReuschHeming Orientering37.58+7.18
15Christian GløgårdNittedal OL38.47+8.07
16Knut Ivar JohansenSandefjord OK38.59+8.19
17Runar HafskjoldNydalens SK39.17+8.37
18Håkon WoldSturla, IF39.19+8.39
19Vidar GjelstadOppsal Orientering40.03+9.23
20Kristian LøvåsVaregg Fleridrett40.52+10.12
21Espen LunøeNydalens SK41.21+10.41
22Sveinung RykkjeStord Orientering43.08+12.28
23Knut Harald HyllesethSentrum OK44.49+14.09
24Nils Tore PuntervoldEgersund OK45.29+14.49
25Rune EngehultNotodden OL45.52+15.12
26Roar MathisenOL Tønsberg og omegn47.12+16.32
27Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)47.58+17.18
28Per Erik LarsenSandefjord OK48.45+18.05
29Jens TjentlandLardal OL50.15+19.35
30Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb50.22+19.42
31Kyrre GranFet OL53.27+22.47
32Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)54.48+24.08
33Kjetil EckdahlOK Horten55.14+24.34
34Eirik JørgensenIL Tyrving55.48+25.08
35Harald Eide-FredriksenHeming Orientering56.45+26.05
36Arild NyhaugAsker Skiklubb59.06+28.26
37Øyvind LienGjø-Vard OL59.07+28.27
38Øyvind StørenBø OL59.11+28.31
39Pål WinbergOK Skeidi1.01.10+30.30
40Arild AndersenOppsal Orientering1.02.18+31.38
41Arild FlatenVegårshei IL1.03.15+32.35
42Jørn LangerudPorsgrunn OL1.03.39+32.59
43Øystein SkjelbredKongsberg OL1.06.35+35.55
44Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering1.09.55+39.15
45Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.10.36+39.56
46Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.15.02+44.22
47Harald OlderheimAsker Skiklubb1.27.23+56.43
Erik Utne VieHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Ola TellesbøHadeland OLdiskvalifisert
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Bjart Are HellenTIF Vikingdiskvalifisert
Helge RosenlundVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Christian FrøydSogndal ILinaktiv
Bjørnar OlsrødStokke ILinaktiv
Øivind FrøislandVang OLinaktiv
Ian RingheimOL Trolloinaktiv
Rune BlågestadIndre Østfold OKinaktiv
Knut LandstadNydalens SKinaktiv
Eivind LandeEidskog OLinaktiv
Christian JomaasFossum IFinaktiv
Esten KorenNydalens SKinaktiv
Jan Anders IstadAsker Skiklubbinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor