Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

H21-

3 950 m, 65 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christian TingströmGöteborg Majorna OK32.57
2Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering33.44+0.47
3Simen Eid NielsenNTNUI33.47+0.50
4Yves AschwandenSwiss Orienteering Team34.47+1.50
5Ørjan RavndalÅlgård Orientering35.00+2.03
6Tobia PezzatiSwiss Orienteering Team35.28+2.31
7Rasmus Rørholt TheisenNTNUI35.32+2.35
8Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering35.43+2.46
9Karl FremstadBækkelagets SK36.07+3.10
10Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering37.28+4.31
11Sondre Ruud BråtenNydalens SK38.43+5.46
12Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK39.18+6.21
13Øyvind HelgerudHalden SK39.21+6.24
14Dag Steinar RagvinBø OL39.42+6.45
15Love SintringHagaby GoIF39.53+6.56
16Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL40.02+7.05
17Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering40.16+7.19
18Thore KornmoPorsgrunn OL40.48+7.51
18Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering40.48+7.51
20Ueli WerrenSwiss Orienteering Team40.54+7.57
21Mikael OlaussonOslostudentenes IK40.55+7.58
22Sebastian TorgersenNTNUI41.33+8.36
23Halvor SaunesNydalens SK41.38+8.41
24Sten Åge NygårdseterVegårshei IL42.06+9.09
25John PerssonIFK Göteborg42.25+9.28
26Jostein F. TellnesAsker Skiklubb42.49+9.52
27Jørgen FrøydLarvik OK42.56+9.59
28Lars Steinar HefreBø OL43.53+10.56
29Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL43.54+10.57
30Philippe SchenkelSwiss Orienteering Team44.01+11.04
31Bjørn Tore MathisenIL Tyrving44.50+11.53
32Eivind Romberg KvaaleBø OL45.25+12.28
33Sigve VågsnesOppsal Orientering45.40+12.43
34Sigurd Myhre AndreassenHalden SK45.46+12.49
35Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL47.00+14.03
36Simen A BjøringsøyNydalens SK47.02+14.05
37Kristian GræsliHamar OK47.33+14.36
38Thomas FuruheimIFK Lidingö SOK47.51+14.54
39Claus MartinsenHeming Orientering48.25+15.28
40Erling GrammeltvedtOK Skeidi49.08+16.11
41Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK50.40+17.43
42Øyvind WiggenByåsen IL51.20+18.23
43Olav VestølNTNUI52.13+19.16
44Sjur HoviKristiansand OK53.25+20.28
45Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb55.10+22.13
46Kenneth MydlandEgersund OK56.39+23.42
47Steinar KvaaleBø OL57.33+24.36
48Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL58.37+25.40
49Vegard LineNTNUI59.03+26.06
50Térence RisseSwiss Orienteering Team1.01.16+28.19
51Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering1.07.31+34.34
52Åsmund HasaasOK Skeidi1.08.11+35.14
53Eirik LarsenSkien OK1.09.02+36.05
54Sturle NordeideGneist, IL1.10.09+37.12
55Marko Birk NielsenAalborg OK1.13.28+40.31
56Lars Danielsen HolenMarkane IL1.13.41+40.44
57Bo Birk NielsenAalborg OK1.14.47+41.50
58Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL1.24.31+51.34
59Robert FredriksenNotodden OL1.26.11+53.14
Erlend NydalNTNUIdiskvalifisert
Jan Richard EriksenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Endre WigaardOppsal Orienteringdiskvalifisert
Jørgen HetlandEgersund OKdiskvalifisert
Måns SandgrenOK Oriondiskvalifisert
Jonas Madslien BakkenNTNUIbrutt
Sindre R HoltHedrum OLinaktiv
Arno Lilja GrønhovdModum OLinaktiv
Erlend RaastadSkien OKinaktiv
Gjermund RørenEiker OLinaktiv
Anders NordbergNydalens SKinaktiv
Magnus SvingheimRaumar Orienteringinaktiv
Johan  FröbergTjalve IF Norrköpinginaktiv
Noah ZbindenSwiss Orienteering Teaminaktiv
Jostein AndersenNydalens SKinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor