Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

H15-16

3 350 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders VestølVegårshei IL34.33
2Cornelius BjørkSandefjord OK35.56+1.23
3Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK36.07+1.34
4Johan Kristian UndelandSturla, IF36.58+2.25
5Viljan van RaaijHedrum OL44.02+9.29
6Halvard KornmoPorsgrunn OL44.39+10.06
7Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering44.41+10.08
8Birk Bell LysakerFana IL45.03+10.30
9Åsmund SlokvikNotodden OL45.30+10.57
10Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering45.40+11.07
11Simen FritznerNittedal OL46.33+12.00
12Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett47.01+12.28
13Iver RingheimLarvik OK48.50+14.17
14Tage RosenlundVaregg Fleridrett49.03+14.30
15Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)51.04+16.31
16Henrik R HoltHedrum OL52.34+18.01
17Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn55.09+20.36
18Kristian ØstermannHeming Orientering56.47+22.14
19Anders HorveiRaumar Orientering57.16+22.43
20Ferdinand FremmingHeming Orientering1.00.47+26.14
21Erik BohneVaregg Fleridrett1.03.31+28.58
22Audun BrevikStokke IL1.05.30+30.57
23Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK1.07.20+32.47
24Henrik ReuschHeming Orientering1.08.12+33.39
25Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.09.50+35.17
26Ole Kristian TaksdalGanddal IL1.11.38+37.05
27Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett1.11.57+37.24
28Herman BrunborgNittedal OL1.13.04+38.31
29Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering1.16.17+41.44
30Kristoffer FjæreHedrum OL1.40.18+1.05.45
Lars Øderud VatneBækkelagets SKdiskvalifisert
Halvor RudningenHemsedal ILdiskvalifisert
Ulrik HellenTIF Vikingdiskvalifisert
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubbinaktiv
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegninaktiv
August Syrdal ØenHeming Orienteringinaktiv
Jakob Schia LøeNotodden OLinaktiv
Snorre SlokvikNotodden OLinaktiv
Eirik BlågestadIndre Østfold OKinaktiv
Egil FrydenlundSturla, IFinaktiv
Mikkel Wergeland AasSkien OKinaktiv
Martin BirkelundAsker Skiklubbinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor