Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Sandnes IL (Rogaland)

61 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Roar Fjermestad EieC-åpen (84)37.3711.47
1Vegard PeikliH40- (80)57.379.21
1Magnus LandstadH45- (190)50.029.04
3Jomar Halvorsen SætreH10-12N (40)14.4910.35
3Marit HaavardsholmD50- (75)55.15+8.4314.32
4Alva ChristiansenD11-12 (97)33.46+9.2913.14
4Bente Fjermestad-EieC-åpen (84)55.52+18.1517.30
5Ragnhild ThuC-åpen (84)57.36+19.5918.03
5Hannah MalmeiD17-20 (41)1.16.07+8.2913.48
5Kaja PeikliD13-14 (116)37.48+6.2310.37
6Magnus HaugH-10 (91)30.0113.09
6Ingrid Karoline MølstreD10-12N (47)23.3016.47
7Amalie Wathne ThingbøD11-12 (97)38.36+14.1915.08
7Kim RichterH40- (80)1.22.38+25.0113.24
9May Bente ValdalC-åpen (84)1.02.11+24.3419.29
9Geir BjaanesH55- (111)47.50+9.1210.33
9Jon MyklatunB-åpen (105)1.03.16+28.4618.23
9Ove HaugvaldstadH17-AK (73)1.03.10+17.4713.36
10Kristel HalvorsenC-åpen (84)1.04.27+26.5020.12
11Lene Elise Wathne ThingbøC-åpen (84)1.05.00+27.2320.22
11Jone ValdalH11-12 (111)30.27+9.5511.56
11Thord SolheimH10-12N (40)33.0623.38
12Jarl ValdalB-åpen (105)1.06.06+31.3619.12
12Signe OttesenD50- (75)1.20.54+34.2221.17
13Torill AndersenD50- (75)1.24.11+37.3922.09
14Markus RichterH13-14 (192)41.30+14.1611.39
14Sveinung SvebestadH55- (111)51.25+12.4711.21
15Tor Gunnar AkslandH45- (190)58.52+8.5010.41
16Berit SolheimC-åpen (84)1.19.19+41.4224.51
16Ragnhild RichterB-åpen (105)1.09.30+35.0020.12
19Åsa ChristiansenD17-C (80)1.44.11+51.4232.39
19Ingunn Anda HaugD40- (82)1.12.43+30.3416.03
19Julie AkslandD13-14 (116)51.13+19.4814.23
20Bjørnar PeikliH11-12 (111)42.49+22.1716.47
20Stian HaugvaldstadH13-14 (192)46.46+19.3213.08
22Helene Espedal-SelvågD17-B (83)1.34.21+44.0427.25
22Bjørnar André HaugH45- (190)1.07.43+17.4112.17
22Berit AkslandD45- (92)2.16.42+1.31.5930.10
24Arnfinn SolheimH11-12 (111)1.07.29+46.5726.27
24Ola Wathne ThingbøH13-14 (192)49.40+22.2613.57
26Jonas AkslandH15-16 (138)1.14.37+33.3814.25
29Thomas ValdalH13-14 (192)52.36+25.2214.46
30Simon Fjermestad HelgesenH13-14 (192)53.43+26.2915.05
32Rune ChristiansenH45- (190)1.16.32+26.3013.53
33Omund Thu LandstadH13-14 (192)56.45+29.3115.56
39Sverre Espedal-SelvågH50- (159)1.14.40+34.2816.07
41Geir HaugvaldstadH50- (159)1.16.22+36.1016.29
Oda Fjermestad HelgesenN-åpen (351)18.3613.17
Tuva Halvorsen SætreN-åpen (351)23.5917.07
Torkel Hiorth MyklatunN-åpen (351)37.3626.51
Lars OftedalN-åpen (351)22.1615.54
Vebjørn OftedalN-åpen (351)19.0013.34
Frida RichterN-åpen (351)27.4219.47
Emil Wathne ThingbøN-åpen (351)27.0919.23
Nina AkslandD-10 (62)1.03.5828.03
Mari RichterD-10 (62)37.1216.18
Gunhild OftedalD17-C (80)diskvalifisert
Kaja Hiorth MyklatunD13-16C (44)diskvalifisert
Ole Morten ThingbøB-åpen (105)diskvalifisert
Synnøve WestermoenD45-AK (51)brutt
Cecilie HiorthB-åpen (105)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor