Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Porsgrunn OL

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tobias MathisenH13-14 (192)27.21+0.077.40
2Magne KlovningH75- (63)51.35+2.4016.16
2Anne BeitdokkenD13-16C (44)36.44+0.3414.24
3Eli Marie WiigD55- (55)53.10+4.3314.36
3Sofie Wiersdalen ThunoldD10-12N (47)19.5014.10
3Kjell MeenH70- (110)55.07+6.5115.08
4Siv WiersdalenD17-C (80)59.00+6.3118.29
5Hilde Kristine RosenvoldD50- (75)1.04.23+17.5116.56
5Ole JohanssonH65- (93)53.28+15.3614.41
7Kay JørgensenH65- (93)54.28+16.3614.57
9Sara MathisenD40- (82)54.52+12.4312.06
10Kerstin Elisabeth AasD55- (55)1.25.38+37.0123.31
11Benedikte Wiig BøenD17-AK (119)52.11+13.1414.57
12Eli KlovningD70- (68)1.28.04+38.4227.46
13Gun Inger JørgensenD70- (68)2.03.35+1.14.1338.59
13Atle RemmeH65- (93)58.02+20.1015.56
14Marie BeitdokkenD11-12 (97)48.29+24.1219.00
14Jan GatevoldH50- (159)51.08+10.5611.02
14Magne Wiig MathisenH45- (190)58.46+8.4410.39
15Erik BeitdokkenH-10 (91)39.4617.26
15Halvard KornmoH15-16 (138)57.25+16.2611.06
17Lars Ole ThunoldH40- (80)1.53.36+55.5918.26
17Lill BirkelundD60- (71)2.03.31+1.20.2633.55
17Anita BeitdokkenD40- (82)1.07.03+24.5414.48
18Solan EikedalenH-10 (91)47.0820.40
18Inger Marie JohanssonD60- (71)2.08.24+1.25.1935.16
19Jon SkriubakkenH50- (159)53.41+13.2911.35
19Alexander Repstad StoremyrH17-20 (109)1.17.42+26.4312.36
21Janne LarsenD45- (92)1.43.36+58.5322.52
23Egil RonæssH75- (63)1.49.57+1.01.0234.41
24Rasmus MathisenH17-20 (109)1.25.45+34.4613.55
34Magnus BrodinH13-14 (192)58.12+30.5816.20
35Oscar Wiersdalen ThunoldH13-14 (192)58.25+31.1116.24
42Hans-Petter EikedalenH21- (213)1.56.03+58.2015.14
44Jørn LangerudH45- (190)1.52.38+1.02.3620.26
Dea EikedalenD-10 (62)53.5323.37
Arne Næss JohnsenH60- (105)diskvalifisert
Anne-Lise Blomhoff RonæssD75- (19)brutt
Håkon KornmoH17-20 (109)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor