Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Aalborg OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Jonathan Birk NielsenH11-12 (111)25.16+4.449.54
35Marko Birk NielsenH21- (213)1.36.10+38.2712.38
44Bo Birk NielsenH21- (213)2.05.52+1.08.0916.32
Benjamin Birk NielsenN-åpen (351)18.1213.00

Andebu IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Anette Kjærås FiringD45-AK (51)57.02+13.1216.20
25Jan LybakB-åpen (105)1.26.11+51.4125.03
Trond CeebergH65- (93)diskvalifisert

Asker Skiklubb

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Per WiréhnH17-AK (73)45.239.46
1Tilla Farnes HennumD17-20 (41)1.07.3812.16
2Hulda M. Backer TellnesD15-16B (9)1.23.53+2.2824.23
3Marit IsachsenD17-AK (119)40.53+1.5611.42
5Gunhild MyhrD17-B (83)1.00.12+9.5517.30
5Bjørnar LøvliA-åpen (89)53.58+8.1911.37
8Martin Johannessen LinneboH13-14 (192)35.56+8.4210.05
8Anne Kathrine LinneboD45- (92)59.25+14.4213.06
8Jørn Bue OlsenH65- (93)55.06+17.1415.08
9Helga M. BackerD17-B (83)1.03.06+12.4918.20
9Jonas MyhrH13-14 (192)37.42+10.2810.35
10Trond HegnaH60- (105)54.41+14.5814.23
11Håkon LøvliH55- (111)49.12+10.3410.51
11Trygve MyhrH17-20 (109)1.04.48+13.4910.31
12Anne Moian NydalD17-B (83)1.12.52+22.3521.10
14Sigrun NygårdD50- (75)1.26.46+40.1422.50
15Mathias BirkelundH11-12 (111)35.01+14.2913.43
18Nina BirkelundD40- (82)1.10.03+27.5415.27
19Terje HenriksenH55- (111)53.26+14.4811.47
21Frikk Alvaro EmbergsrudH15-16 (138)1.02.42+21.4312.07
26Vegard LøvliH17-20 (109)1.35.28+44.2915.29
27Jakob Backer-TellnesH13-14 (192)50.24+23.1014.09
32Jostein F. TellnesH21- (213)1.27.47+30.0411.32
Amalie BirkelundN-åpen (351)30.0721.30
Sigve Nygård FagervoldN-åpen (351)13.419.46
Thea Charlotte HansenD17-20 (41)diskvalifisert
Øyvind Johannessen LinneboH55- (111)diskvalifisert
Maria Johannessen LinneboD13-16C (44)brutt

Askøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Rannveig SolliD60- (71)1.03.33+20.2817.27

Bergens TF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Audun BraatenH55- (111)53.08+14.3011.43

Berger og Svelvik OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Torill Nebell MikkelsenD70- (68)56.40+7.1817.52
8Hans Marius NelsonH40- (80)1.25.57+28.2013.57
30Egil FuruaH50- (159)58.40+18.2812.40
Johanne Hedemark NelsonN-åpen (351)35.5725.40

Birkenes IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Asle ÅsmulH40- (80)1.34.29+36.5215.20

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Yngve MobråthenH45-AK (67)1.29.26+51.1125.37
27Ingrid MobråthenD13-14 (116)1.08.23+36.5819.12

Byåsen IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingunn SandbakkD17-B (83)50.1714.37
19Vebjørn Bergh-HansenH11-12 (111)42.13+21.4116.33
20Øyvind WiggenH21- (213)1.16.09+18.2610.00
23Hans Aleksander ØsthagenH21- (213)1.17.33+19.5010.11
Torvin Bergh-HansenN-åpen (351)39.1728.03
Dagfinn StenvikN-åpen (351)19.0013.34

Bækkelagets SK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Karl FremstadH21- (213)1.02.17+4.348.11
6Aasne Fenne HoksrudD40- (82)51.02+8.5311.15
8Jonas Fenne IngierdH11-12 (111)28.41+8.0911.14
15Halvor JutulstadH55- (111)52.06+13.2811.30
16Eldar BørsumH70- (110)1.09.03+20.4718.58
20Arne TorgersenH50- (159)53.44+13.3211.36
24Diane Ninauve-JutulstadD13-14 (116)1.00.59+29.3417.07
Håkon Fenne IngierdN-åpen (351)23.0316.27
Maria TorgersenD50- (75)brutt

Bærums Skiklub

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Tore Voss FagervoldH55- (111)52.35+13.5711.36

Bø OL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sondre Harstad RindeH10-12N (40)12.509.10
3Trude HarstadD40- (82)47.05+4.5610.23
3Inger Lise SolbergD75- (19)1.20.36+28.3925.25
4Olav Bratland SolbergH13-16C (34)39.50+9.1115.37
6Jon SolbergH40- (80)1.16.35+18.5812.25
8Jarle BotnenH60- (105)49.45+10.0213.05
12Per Chr. HagenH60- (105)58.00+18.1715.15
14Gunn BotnenD60- (71)1.27.29+44.2424.02
14Dag Steinar RagvinH21- (213)1.10.54+13.119.19
16Olav SolbergH75- (63)1.08.59+20.0421.45
19Elise StørenD15-16 (108)1.06.37+18.4415.27
19Eivind Romberg KvaaleH21- (213)1.15.49+18.069.57
26Elisabeth Bratland SolbergD17-AK (119)1.06.37+27.4019.05
27Tone NilsenD17-AK (119)1.18.13+39.1622.24
27Lars Steinar HefreH21- (213)1.19.39+21.5610.27
36Øyvind StørenH45- (190)1.19.20+29.1814.23
Tobias Harstad RindeN-åpen (351)26.0218.35
Kristoffer NilsenN-åpen (351)19.1313.43
Eivind Frode RindeH40- (80)brutt

Drangedal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Kristin AureD17-AK (119)42.15+3.1812.06
6Odd AureH75- (63)53.45+4.5016.57

Driv IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Anne KaasaD65- (31)1.02.57+17.1719.51

Egersund OK

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christoffer Øen KvernstuenH13-16N (5)35.2814.14
1Jorunn HadlandD45- (92)44.439.52
2Olaug F MydlandD17-C (80)54.13+1.4416.59
2Anders FrøytlogH17-B (45)45.29+3.2713.13
3Alexander HorpestadH15-16B (11)1.06.20+19.4519.16
4Tordis FrøytlogD17-N (18)45.19+12.1618.11
4Hilde HetlandD17-B (83)1.00.09+9.5217.29
4Arvid MydlandH60- (105)44.04+4.2111.35
5Olav HellandH17-B (45)1.00.40+18.3817.38
6Berit BrandsbergD17-C (80)1.04.13+11.4420.07
7Tor Sverre SkåraH45-AK (67)52.17+14.0214.58
8Monica HorpestadD17-B (83)1.03.00+12.4318.18
8Karine Aarstad TorgersenD11-12 (97)40.33+16.1615.54
10Jane M HellandD17-AK (119)51.30+12.3314.45
11Gunnar PettersonH40- (80)1.33.28+35.5115.10
13Synne Skeie PettersonD11-12 (97)44.02+19.4517.16
16Edvin AakreH13-14 (192)42.56+15.4212.03
17Thea Beate PuntervoldD11-12 (97)52.42+28.2520.40
26Julie PuntervoldD15-16 (108)1.46.39+58.4624.44
27Arne BrandsbergH70- (110)1.38.47+50.3127.08
28Sindre Skeie PettersonH13-14 (192)50.58+23.4414.18
28Geir FrøytlogH50- (159)56.35+16.2312.13
29Nils Tore PuntervoldH45- (190)1.12.24+22.2213.08
36Geir Anders HadlandH50- (159)1.09.52+29.4015.05
39Kenneth MydlandH21- (213)1.45.51+48.0813.54
40Jørgen HetlandH21- (213)1.46.18+48.3513.58
44Ole Andre BrandsbergH13-14 (192)1.15.54+48.4021.19
Markus M. HellandN-åpen (351)23.4516.57
Ruben M. HellandN-åpen (351)23.5217.02
Vilde PuntervoldN-åpen (351)24.3617.34
Erik Aarstad TorgersenN-åpen (351)27.1919.30
Julie M HellandD-10 (62)28.0112.17
Kjetil TorgersenH40- (80)brutt

Eiker OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Alf Johan HjelmtvedtH17-B (45)1.04.32+22.3018.45
14Anne Marthe PeveriD21- (69)1.48.35+45.1817.37
16Solveig LetmolieD15-16 (108)1.02.13+14.2014.26
25Oda Isnes TyseD15-16 (108)1.33.08+45.1521.36
26Gjermund RørenH21- (213)1.19.34+21.5110.27

Elverum OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Emil Tonjer FingarsenH-10 (91)27.5212.13
6Sander Tonjer FingarsenH13-14 (192)31.23+4.098.48
7Anna-Thekla TonjerD17-AK (119)43.18+4.2112.24
14Audun FingarsenH17-AK (73)1.26.53+41.3018.43
37Mats LindaasH13-14 (192)1.01.20+34.0617.13
40Gaute LindaasH13-14 (192)1.10.39+43.2519.50
Aksel Tonjer FingarsenN-åpen (351)21.4515.32

Fana IL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Ketil NummedalB-åpen (105)59.41+25.1117.20
6Marie Roll-TørnqvistD13-14 (116)43.28+12.0312.12
7Birk Bell LysakerH15-16 (138)48.09+7.109.18
8Nora SletthaugC-åpen (84)1.00.06+22.2918.50
10Julie Roll TørnqvistD17-20 (41)1.40.37+32.5918.15
11Anne Kjersti DaltveitD60- (71)1.17.13+34.0821.12
11Dagrun Daltveit SlettebøD21- (69)1.22.32+19.1513.23
13Kirsti LysakerD45- (92)1.05.45+21.0214.30
16Ole TørnqvistH50- (159)52.33+12.2111.20
16Stein Ove DyngelandH60- (105)1.06.39+26.5617.32
18Didrik SletthaugB-åpen (105)1.16.01+41.3122.05
21Kristine Bog VikaneD13-14 (116)56.11+24.4615.46
26Brage Bell LysakerH13-14 (192)49.52+22.3814.00
Memund Daltveit SlettebøN-åpen (351)20.3514.42
Sofia Daltveit SlettebøD-10 (62)1.01.3827.01
Amanda Daltveit SlettebøD13-16C (44)diskvalifisert
Lise RollB-åpen (105)diskvalifisert

Fet OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Heidi TronbølD17-AK (119)39.39+0.4211.21
7Amalie SkjønhaugD10-12N (47)24.5917.50
9Gaute SkjønhaugH10-12N (40)22.1715.55
10Anne-Marthe HansenD17-C (80)1.12.43+20.1422.47
17Asgeir LiumH45- (190)1.01.28+11.2611.09
22Tobias Tronbøl LiumH11-12 (111)48.11+27.3918.53

Fossum IF

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sindre GisholtH15-16B (11)1.03.45+17.1018.31
2Sidsel Graff-IversenD65- (31)49.27+3.4715.35
6Astri RogstadD70- (68)1.04.20+14.5820.17
7Einar GisholtH50- (159)44.55+4.439.42
12Styrk Hundseid KamsvågH17-20 (109)1.05.22+14.2310.36
18Helene Bjørkvold JendalD13-14 (116)50.59+19.3414.19
19Christian JomaasH45- (190)1.02.54+12.5211.24
29Håkon JendalH50- (159)56.42+16.3012.14
Kristin ViganderD70- (68)brutt
Peter GisholtH17-20 (109)brutt

Fredrikstad SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Morten HelminsenH17-B (45)1.02.01+19.5918.01
12Kristoffer B. HelminsenH15-16 (138)54.47+13.4810.35

Freidig

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Torid KvaalD75- (19)51.5716.23
8Katharina Mo BergeD70- (68)1.10.20+20.5822.11
9Gunnar ØsterbøH75- (63)54.56+6.0117.19

Førde IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kristian BråtenH17-AK (73)50.14+4.5110.49

Ganddal IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Aud Hognestad TaksdalD40- (82)42.099.18
2Anna TaksdalD11-12 (97)28.15+3.5811.04
2Janne Tjørhom AasheimD15-16 (108)48.06+0.1311.09
2Arild AasheimH50- (159)41.02+0.508.51
5Ann Karin TjørhomD55- (55)58.49+10.1216.09
9Oddvar TaksdalH45- (190)55.19+5.1710.02
12Ingrid LamarkD15-16 (108)58.26+10.3313.33
12Vibeke LamarkD45- (92)1.04.54+20.1114.19
21Øyvind LamarkH13-14 (192)47.28+20.1413.20
25Trond LamarkH50- (159)55.34+15.2212.00
31Andreas Nybak UrdalH13-14 (192)54.35+27.2115.19
Ole Kristian TaksdalH15-16 (138)brutt

Gimle IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Martine Andersen HennigD17-C (80)1.19.30+27.0124.55

Gjø-Vard OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kristine KravdalD15-16 (108)47.5311.06
3Marie KravdalD11-12 (97)28.49+4.3211.18
3Kjersti GullordD17-B (83)59.44+9.2717.21
3Torbjørn KravdalH40- (80)1.12.04+14.2711.41
36Elling Fossheim AsplinH21- (213)1.36.32+38.4912.41
Eline KravdalN-åpen (351)20.4914.52
Peder Fossheim AsplinH21- (213)brutt

Gneist, IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Jan SteinegerH60- (105)49.16+9.3312.57
43Sturle NordeideH21- (213)2.04.45+1.07.0216.23

Göteborg Majorna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Christian TingströmH21- (213)1.01.34+3.518.05

Hadeland OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Anne Kathrine SvingheimD60- (71)1.08.17+25.1218.45
13Ola TellesbøH45- (190)58.10+8.0810.33
18Paul SkjakerH65- (93)1.08.12+30.2018.44

Hagaby GoIF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Love SintringH21- (213)1.07.33+9.508.52

Halden SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Peter NordbrødenH17-20 (109)56.20+5.219.08
10Thor PalmgrenH70- (110)1.01.39+13.2316.56
21Sigurd Myhre AndreassenH21- (213)1.16.10+18.2710.00

Hamar OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anine LomeD17-20 (41)1.07.59+0.2112.20
9Elin Moe GræsliD50- (75)1.08.00+21.2817.53
11Liv FeiringD70- (68)1.26.57+37.3527.25
29Kristian GræsliH21- (213)1.21.23+23.4010.41
Kamilla LomeD15-16 (108)brutt

Haslum IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Erik Johan GrorudH70- (110)1.00.02+11.4616.29
Maya Østlie WalstadN-åpen (351)19.5214.11

Haugesund IL Orientering

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Selma SteinsvågD13-16C (44)36.1014.10
3Kristoffer JørgensenH13-16C (34)39.27+8.4815.28
4Britt RameckersD65- (31)59.06+13.2618.38
4Sigurd Paulsen VieH15-16 (138)46.48+5.499.03
5Sigleif SteinsvågH40- (80)1.15.20+17.4312.13
5Lars WikstrømH10-12N (40)18.2213.07
9Erling HaavikH65- (93)55.11+17.1915.09
10Anne Kallevik GrutleD60- (71)1.14.25+31.2020.26
12Per Bjarne MyhreH45-AK (67)1.07.14+28.5919.15
13Inger K. HaavikD60- (71)1.19.22+36.1721.48
19Åsmund Paulsen VieC-åpen (84)1.39.06+1.01.2931.03
19Anita SælevikD45- (92)1.19.36+34.5317.34
20Lars Johann MiljeH65- (93)1.22.50+44.5822.45
22Aleksander JørgensenH13-14 (192)47.38+20.2413.22
27Jostein BaustadH17-20 (109)1.38.23+47.2415.58
43Erik Utne VieH45- (190)1.42.40+52.3818.37
Leif GrutleH65- (93)diskvalifisert
Grethe Paulsen VieD45- (92)brutt

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Ove MartinsenH55- (111)45.52+7.1410.07

Hedrum OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Marlene SkramdalD13-16C (44)49.28+13.1819.23
5Viljan van RaaijH15-16 (138)47.26+6.279.10
6Kristin HagaD13-16C (44)52.22+16.1220.32
7Mia Dürbeck KjærlandD13-16C (44)59.44+23.3423.25
8Ludvig SkramdalH10-12N (40)20.1814.30
11Martin NaufH65- (93)56.08+18.1615.25
12Tor RingstadA-åpen (89)1.10.46+25.0715.15
12Rikke GåsholtC-åpen (84)1.05.22+27.4520.29
12Sindre R HoltH21- (213)1.08.32+10.499.00
15Annika van RaaijD11-12 (97)50.50+26.3319.56
25Henrik R HoltH15-16 (138)1.09.30+28.3113.26
Anton LommeH75- (63)brutt
Kristoffer FjæreH15-16 (138)brutt

Heming Orientering

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Runa SkyttersæterD55- (55)51.17+2.4014.05
3Ulrik Astrup ArnesenH17-20 (109)51.35+0.368.22
5Helge BjaalandH75- (63)52.33+3.3816.34
5Nils Petter FremmingH45- (190)52.55+2.539.36
6Bjørn SandelienH70- (110)59.52+11.3616.26Last ned GPS-spor i gpx-format
8Magnus Eide-FredriksenH15-16 (138)51.16+10.179.54
9Elle M. MelbyeD60- (71)1.13.58+30.5320.19
10Sidsel SandelienD70- (68)1.19.10+29.4824.58
10Fridtjof ReuschH13-14 (192)37.44+10.3010.35
16Christian ReuschH45- (190)59.17+9.1510.45
16August Syrdal ØenH15-16 (138)58.09+17.1011.14
18Marianne ReuschD45- (92)1.18.42+33.5917.22
18Kristian ØstermannH15-16 (138)59.36+18.3711.31
22Henrik ReuschH15-16 (138)1.04.36+23.3712.29
27Harald Eide-FredriksenH45- (190)1.11.50+21.4813.02
28Ferdinand FremmingH15-16 (138)1.15.26+34.2714.35
33Claus MartinsenH21- (213)1.28.24+30.4111.36
Astrid ReuschN-åpen (351)16.2311.42
Mathias MartinsenH60- (105)brutt

Hemsedal IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Endre UlsakerH45-AK (67)40.10+1.5511.30
6Erlend UlsakerH11-12 (111)26.30+5.5810.23
7Sissel RudningenD45-AK (51)1.04.24+20.3418.27
9Anne Berit UlsakerD17-C (80)1.09.29+17.0021.46
9Elin UlsakerD17-20 (41)1.30.26+22.4816.24
24Halvor RudningenH15-16 (138)1.08.45+27.4613.17
Sissel KombaN-åpen (351)26.5219.11
Sindre UlsakerH13-14 (192)diskvalifisert

Idrettslaget Dyre Vaa

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Thea Aksvik WienengaD10-12N (47)16.1111.33
4Astrid Fugleneb AamandD17-AK (119)42.03+3.0612.02
5Nils Albert AamandH17-AK (73)52.47+7.2411.22
8Per Morten WienengaH17-B (45)1.05.14+23.1218.57
18Maria TjønnD17-B (83)1.20.51+30.3423.30
Randi Fugleneb AamandN-åpen (351)50.3536.07
Sunniva Tjønn JacobsenN-åpen (351)50.3236.05
Sigrid Fugleneb AamandD-10 (62)54.3823.57
Tore TjønnC-åpen (84)diskvalifisert

IF Hellas

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Rolf JustadB-åpen (105)1.22.34+48.0424.00

IF Sibbo Vargarna

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Reijo RytköläH75- (63)54.03+5.0817.03

IF Trauma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Per Olav NærestadH50- (159)42.21+2.099.08

IFK Göteborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17John PerssonH21- (213)1.13.10+15.279.36

IK Grane Arendal Orientering

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Mariann SlettenC-åpen (84)52.16+14.3916.23
6Stig AlvestadH21- (213)1.04.22+6.398.27
8Olav Magne MoheimH-10 (91)33.4014.45
11Lise MikkelsenD13-14 (116)46.30+15.0513.03
12Ine MikkelsenD13-14 (116)46.40+15.1513.06
14Janne ThygesenD17-AK (119)54.35+15.3815.38
17Torgeir Andreas MoheimH11-12 (111)38.52+18.2015.14
20Amalie RingvollD13-14 (116)51.39+20.1414.30
20Even FossumH17-20 (109)1.17.56+26.5712.39
29Magnus FossumH15-16 (138)1.16.29+35.3014.47
42Geir Jonny RingvollH45- (190)1.29.55+39.5316.19
Ingrid RingvollD-10 (62)39.0717.09

IL GeoForm

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Kåre KnudsenH75- (63)1.04.05+15.1020.12
19Knut Kristen HangeraasH75- (63)1.12.31+23.3622.52

IL Gular

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Oda Kjellevold MaldeD13-16C (44)39.21+3.1115.25
3Arne JohannesenH55- (111)40.27+1.498.55
8Eli Fjellbirkeland JohannesenD17-20 (41)1.29.36+21.5816.15
8Hege FjellbirkelandD55- (55)1.08.15+19.3818.45
8Tore JuvikH50- (159)46.27+6.1510.01
9Mari Fjellbirkeland JohannesenD15-16 (108)55.29+7.3612.52
10Marian KjellevoldD45- (92)1.01.08+16.2513.29
15Svein LingaH60- (105)1.02.03+22.2016.19
17Eyvind Kjellevold MaldeH17-20 (109)1.11.51+20.5211.39
21Jan Petter HansenH50- (159)53.55+13.4311.38

IL Hauken

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anders LjådalH13-16C (34)30.3912.01
3Marte LjådalD17-C (80)55.32+3.0317.24
6Dan Egil LjådalH45-AK (67)50.16+12.0114.24
9Morten HamreH50- (159)47.21+7.0910.13
10Ole Magnus StoremyrH10-12N (40)32.3123.13
16Kent Morgan StoremyrH17-AK (73)1.53.08+1.07.4524.22
16Olav FlogstadH65- (93)1.02.59+25.0717.18
17Kristin Repstad StoremyrD17-C (80)1.30.48+38.1928.27
21Henrik Repstad StoremyrH11-12 (111)46.47+26.1518.20
Maguns HamreN-åpen (351)19.2713.53

IL Imås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Ingeborg BøbelD70- (68)1.03.25+14.0320.00

IL Koll

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hilde SalvesenD17-N (18)33.0313.16
1Martin Christoffer BorgH11-12 (111)20.328.03
4Fredrik KulfsbergB-åpen (105)52.52+18.2215.22
4Christian Fredrik BorgH13-14 (192)30.33+3.198.34
7Johannes Salvesen-LundeH11-12 (111)26.42+6.1010.28
7Jonas Johansen HickenH10-12N (40)19.4014.02
7Kjell MarksetH55- (111)46.03+7.2510.09
8Johan LundeH55- (111)47.27+8.4910.28
10Knut SandvenH40- (80)1.28.02+30.2514.17
Henrik Johansen HickenN-åpen (351)25.1618.02

IL Krigsskolen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Birger KristoffersenB-åpen (105)34.3010.01

IL Leik

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tone AlmåsD45- (92)49.57+5.1411.01
17Mai Iren AlmåsD45- (92)1.16.26+31.4316.52

IL Tyrving

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Nora SkauenD45- (92)51.17+6.3411.19
3Lars Andreas ErikssonA-åpen (89)51.21+5.4211.04
3Svein S JacobsenH65- (93)47.49+9.5713.08
6Oda J SikkelandD17-20 (41)1.19.32+11.5414.26
8Kjell StenstadvoldH70- (110)1.00.16+12.0016.33
8Kristine FjeldboD21- (69)1.14.42+11.2512.07
9Jens Christian HolstH45-AK (67)57.43+19.2816.32
10Vida Helland-HansenD13-14 (116)46.28+15.0313.03
13Katrine SolbakkenC-åpen (84)1.05.24+27.4720.30
13Mille Baastad BergD13-14 (116)47.21+15.5613.18
18Mina JørgensenD15-16 (108)1.04.21+16.2814.55
21Iris HolstD15-16 (108)1.09.42+21.4916.10
22Eileen BjanesD13-14 (116)56.54+25.2915.58
28Bjørn Tore MathisenH21- (213)1.20.38+22.5510.35
29Kristine SolbakkenD13-14 (116)1.10.33+39.0819.49

Kjelsås IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anne-Britt NilsenD75- (19)1.10.25+18.2822.12

Kjose IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Lise SagaD60- (71)43.0511.50
26Morten BergerH70- (110)1.35.46+47.3026.18

Klepp Kommune BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Hans KlausenB-åpen (105)1.05.47+31.1719.07
21Helga KlausenB-åpen (105)1.19.09+44.3923.00

Kolbotn og Skimt OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Celine YtternesD15-16B (9)1.21.2523.40
2Sigurd FrøsethH10-12N (40)14.3210.22
3Marit VågsnesD65- (31)51.12+5.3216.09
7Tora FrøsethD17-B (83)1.01.42+11.2517.56
7Lene BorthenD50- (75)1.05.46+19.1417.18
21Guro FrøsethD11-12 (97)1.12.09+47.5228.17
23John YtternesH55- (111)59.36+20.5813.09Last ned GPS-spor i gpx-format
28Kolbjørn MegardH70- (110)1.52.30+1.04.1430.54

Kongsberg OL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jarand GustafssonH-10 (91)19.338.34
1Finn Åge ØsternH80- (36)1.03.2119.59
2Per GustafssonB-åpen (105)44.01+9.3112.47
2Ragnhild Myrvold SkovlystD40- (82)45.38+3.2910.04
2Knut KjemhusH80- (36)1.05.11+1.5020.33
3Ola LestebergH17-AK (73)50.47+5.2410.56
5Andreas Myrvold SkovlystH11-12 (111)25.49+5.1710.07
6Ann-Karin LestebergD17-B (83)1.00.48+10.3117.40
7Hilde MoholthB-åpen (105)1.03.02+28.3218.19
7Ingvild GustafssonD13-14 (116)44.21+12.5612.27
8Selma HøivoldD13-14 (116)45.23+13.5812.44
10Ingrid LestebergD11-12 (97)41.54+17.3716.25
12Paul BisethH75- (63)1.00.06+11.1118.57
14Konstanse MoholthD13-14 (116)47.59+16.3413.28
16Iselin HøivoldD11-12 (97)52.14+27.5720.29
24Erik HøivoldH55- (111)1.13.52+35.1416.18
26Mari ØverbyD13-14 (116)1.03.07+31.4217.43
31Hans Otto ØverbyH50- (159)1.00.00+19.4812.57
Eirik LestebergN-åpen (351)20.3714.43
Amalie Myrvold SkovlystN-åpen (351)19.5314.12
Håkon ØverbyN-åpen (351)19.5414.12
Elin ØverbyC-åpen (84)brutt

Konnerud IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Veslemøy SolbergD45-AK (51)52.35+8.4515.04
3Anniken RanvikD15-16 (108)49.31+1.3811.29
4Andrea RanvikD15-16 (108)50.03+2.1011.36
7Annette Bjørnås KrogstieD17-20 (41)1.21.28+13.5014.47
13Sven OhrvikH45-AK (67)1.07.37+29.2219.22
17Mari Landro SvingheimD15-16 (108)1.02.27+14.3414.29
17Arild MoenH70- (110)1.09.21+21.0519.03
Henning GaarderH70- (110)brutt

Kristiansand OK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jon BjørgumH55- (111)40.02+1.248.50
3Thorbjørn VærpH45-AK (67)40.16+2.0111.32
4Lars KostølH-10 (91)29.3112.56
4Ragnhild HaldD55- (55)56.31+7.5415.31
4Eline DalandD10-12N (47)20.0814.22
5Brage TakleH13-14 (192)31.20+4.068.48
12Trygve Børte NomelandH13-14 (192)38.26+11.1210.47
14Svein ØderudH65- (93)58.26+20.3416.03
15Linn Carina DalandD17-AK (119)56.55+17.5816.18
15Målfrid KonstD40- (82)1.01.43+19.3413.37
15Maria KostølD13-14 (116)48.22+16.5713.35
16Gro BørteD45- (92)1.14.52+30.0916.31
Linea DalandN-åpen (351)28.2020.14

Lardal OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mathilde LindbladD13-16N (15)33.0013.15
2Julie LindbladD10-12N (47)18.4413.22
3Kristin Melby JacobsenD13-14 (116)35.48+4.2310.03
4Merete LyseboD40- (82)47.12+5.0310.25
12Tollef TjentlandH-10 (91)38.5317.03
16Monica Tveit TjentlandD17-B (83)1.19.08+28.5123.00
16Nora-Marie Sogn WiikD17-C (80)1.29.41+37.1228.06
21Jens TjentlandH45- (190)1.07.39+17.3712.16
21Ragnar HillestadH70- (110)1.21.57+33.4122.30
21Ole WiikH60- (105)1.47.38+1.07.5528.19
23Hallvard TjentlandH13-14 (192)47.59+20.4513.28
Even Tore SteinsholtH60- (105)diskvalifisert

Larvik OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Serine Kierulf DirdalD11-12 (97)37.20+13.0314.38
6Kristian Kaupang LyeH10-12N (40)18.4313.22
6Iver RingheimH15-16 (138)47.36+6.379.12
7Yousef KhouryH13-16C (34)1.26.41+56.0233.59
8Maren Sofie FremstadD10-12N (47)27.3619.42
11Henrik Kaupang LyeH13-14 (192)38.02+10.4810.41
12Iril RingheimD11-12 (97)43.11+18.5416.56
12Svein EriksenH70- (110)1.03.03+14.4717.19
14Ida Sofie HjortlandD15-16 (108)1.00.55+13.0214.08
Faya KhouryN-åpen (351)20.5314.55
Miriam KhouryN-åpen (351)20.5314.55
Ingvild RingheimN-åpen (351)15.2310.59
Jørgen FrøydH21- (213)diskvalifisert
Erik ZagarH11-12 (111)brutt
Helge HalvorsenH80- (36)brutt

Lierbygda OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Helga HaverstadD60- (71)58.05+15.0015.57
5Ingemar Jansson HaverstadH55- (111)45.17+6.399.59
15Marianne SpanliD60- (71)1.30.19+47.1424.48

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Brynjar FredheimA-åpen (89)45.399.50
5Hanne FredheimB-åpen (105)57.45+23.1516.47

Løten o-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Ingvild Rud SkjærstadD21- (69)1.32.24+29.0715.00

Malvik IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Roar ForbordH70- (110)1.13.46+25.3020.15

Markane IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
46Lars Danielsen HolenH21- (213)2.14.07+1.16.2417.37

Marnardal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Lars Peder VaajeH55- (111)51.03+12.2511.16

Mellembygd OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Axel Juell TheisenH50- (159)52.40+12.2811.22

Modum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Roar ByeH50- (159)1.11.54+31.4215.31
40Ingvar BraatenH50- (159)1.14.41+34.2916.07

Molde og Omegn IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Hanne-Merete HagsetD50- (75)1.13.34+27.0219.21
23Ane Hagset StavnesliD15-16 (108)1.24.08+36.1519.31

Måren OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Stein TurtumøygardH65- (93)53.50+15.5814.47
7Kine DirroD40- (82)53.14+11.0511.45
9Gro Hege LudvigsenD55- (55)1.13.31+24.5420.11
22Carmen DirroD15-16 (108)1.19.44+31.5118.29
25Noor Dirro-HeluD13-14 (116)1.02.51+31.2617.39
Unni Dirro BøhlerengenD80- (15)1.06.4221.02

Nesbyen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Therese BotnenD17-C (80)1.26.07+33.3826.59
Vidar BotnenH55- (111)brutt

Nittedal OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Simen Gløgård StensrudH11-12 (111)22.31+1.598.49
8Marius Kurås SkramA-åpen (89)1.00.49+15.1013.06
9Lauritz BrunborgH-10 (91)35.2015.29
10Nina Elise JørgensenD50- (75)1.10.16+23.4418.29
18Baltazar Wiger-NordåsC-åpen (84)1.31.08+53.3128.34
19Estin SkramH-10 (91)55.2224.17
20Thormod Mathias HernæsH-10 (91)56.2224.43
23Christian GløgårdH45- (190)1.08.16+18.1412.23
23Simen FritznerH15-16 (138)1.08.01+27.0213.09
29Herman BrunborgH15-16 (138)1.16.29+35.3014.47
43Arthur BrunborgH13-14 (192)1.13.48+46.3420.43
Eiven SkramN-åpen (351)14.0310.02
Vinjar Ellef SkramN-åpen (351)17.1912.22

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Karoline Slørdahl ConradiN-åpen (351)14.0510.03

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Gustav LorentzenN-åpen (351)21.4015.28

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Emil Slørdahl ConradiN-åpen (351)45.4932.43

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Helena Katarina LorentzenD10-12N (47)21.3715.26

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Chris EknesC-åpen (84)52.09+14.3216.20

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Ragnar SævdalC-åpen (84)1.47.29+1.09.5233.41

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Knut Roar Rukke GjeitsundC-åpen (84)brutt

Notodden OL

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Synne SandvenD11-12 (97)24.179.31
2Rasmus EngehultH-10 (91)22.199.47
4Hugo ChristensenH65- (93)50.48+12.5613.57
5Bendik Schia LøeH13-16C (34)42.44+12.0516.45
9Emma EngehultD13-14 (116)45.54+14.2912.53
9Kristin SandvenD45- (92)59.53+15.1013.13
11Erling Dahl BorkamoH17-AK (73)1.16.12+30.4916.25
13Sondre Dahl BorkamoH-10 (91)39.0517.08
13Reidar SlokvikH75- (63)1.01.37+12.4219.26
14Elin SlokvikB-åpen (105)1.09.04+34.3420.04
15Rune Kristian MorkH40- (80)1.45.15+47.3817.05
17Mia EngehultD17-B (83)1.20.20+30.0323.21
19Ada Othilie Dahl BorkamoD11-12 (97)54.48+30.3121.29
20Åsmund SlokvikH15-16 (138)1.02.37+21.3812.06
21Sveinung RekaaH65- (93)1.23.55+46.0323.03
22Petter LøeH50- (159)54.49+14.3711.50
29Anne Carine Dahl BorkamoD17-AK (119)1.28.58+50.0125.29
30Rune EngehultH45- (190)1.13.34+23.3213.21
32Jørn MyrlandH50- (159)1.03.13+23.0113.39
33Magne LøeH50- (159)1.05.43+25.3114.11
43Lars LøeH50- (159)1.42.03+1.01.5122.02
45Robert FredriksenH21- (213)2.13.17+1.15.3417.30
Kristian MorkN-åpen (351)18.0812.57

NTNUI

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Rasmus Rørholt TheisenH21- (213)1.02.49+5.068.15
9Lene Therese MyrlandD17-AK (119)50.43+11.4614.31
13Sebastian TorgersenH21- (213)1.09.39+11.569.09
22Karoline Dahl FosbyD17-AK (119)1.02.59+24.0218.02
22Jonas Madslien BakkenH21- (213)1.16.50+19.0710.05
28Peter Martinus Freyborg UranH17-20 (109)1.50.53+59.5418.00
37Vegard LineH21- (213)1.37.40+39.5712.50

Nydalens SK

49 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kari MadslienD50- (75)46.3212.14
1Anders NordbergH21- (213)57.437.35
1Halvor Tørnqvist HaldenH15-16 (138)40.597.55
1Eirik Langedal BreivikH17-20 (109)50.598.16
2Gjermund Tørnquist HaldenA-åpen (89)49.30+3.5110.40
2Rune RystadH40- (80)1.01.48+4.1110.01
3Terje Wiig MathisenH60- (105)42.18+2.3511.07
3Herman Øen PaulsrudH11-12 (111)25.08+4.369.51
3Teodor Mo HjelsethH13-14 (192)28.30+1.168.00
4Elisabeth IngvaldsenA-åpen (89)52.59+7.2011.25
4Nicole RagvinD21- (69)1.08.43+5.2611.09
5Jon Iver BakkenH50- (159)42.44+2.329.13
6Marte Madslien BakkenD15-16 (108)51.59+4.0612.03
6Einar LunøeH50- (159)42.49+2.379.14
7Esten KorenH45- (190)53.01+2.599.37
7Julie BøbelD21- (69)1.14.11+10.5412.02
7Monica Tørnqvist HaldenD45- (92)54.44+10.0112.04
8Helena AxelssonD40- (82)54.23+12.1412.00
8Anne DahlD50- (75)1.06.55+20.2317.36
10Anne BreivikB-åpen (105)1.04.36+30.0618.46
10Sofie AarnesD21- (69)1.22.20+19.0313.21
10Jørgen WulfsbergH17-20 (109)1.04.10+13.1110.25
11Anne Kathrine AkselsenD17-C (80)1.18.32+26.0324.37
11Yngvild Langedal BreivikD15-16 (108)56.57+9.0413.12
12Knut LandstadH45- (190)57.41+7.3910.28
13Mai WatsonA-åpen (89)1.17.32+31.5316.42
14Anny ØenD40- (82)59.11+17.0213.03
15Rolf Andreas BergH13-14 (192)42.30+15.1611.56
15Ada WulfsbergD15-16 (108)1.01.44+13.5114.19
16Per SandbergH55- (111)52.23+13.4511.33
16Jostein AndersenH21- (213)1.12.11+14.289.29
16Kathrine LunøeD50- (75)1.33.01+46.2924.28
20Elise HafskjoldD40- (82)1.13.12+31.0316.09
20Ea LunøeD15-16 (108)1.09.08+21.1516.02
21Maiken SandbergD17-AK (119)1.02.38+23.4117.56
23Eskil HafskjoldH11-12 (111)49.51+29.1919.32
24Vegard HaldenH50- (159)55.09+14.5711.54
24Runar HafskjoldH45- (190)1.08.39+18.3712.27
31Simen A BjøringsøyH21- (213)1.23.46+26.0311.00
32Axel AaldeH13-14 (192)55.53+28.3915.41
Sondre HafskjoldN-åpen (351)20.5214.54
Alma Rygh HoltenN-åpen (351)15.0110.43
Mathilde Rekkertbø KorenN-åpen (351)22.0315.45
Ingeborg Rekkertbø KorenN-åpen (351)27.3319.40
Sverre Øen LandstadN-åpen (351)21.3015.21
Ulla Lunøe AkselsenD-10 (62)41.0418.00
Hilde Slørdahl ConradiD17-AK (119)brutt
Espen LunøeH45- (190)brutt
Halvor SaunesH21- (213)brutt

Odal OL - Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Hege PranD45-AK (51)1.01.19+17.2917.34
Vesle Mari PranD75- (19)brutt

Oddersjaa SSK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Einar EkelandH17-20 (109)51.13+0.148.18
9Jon Terje EkelandH40- (80)1.27.51+30.1414.15
18Tor Svein LangåsH70- (110)1.09.48+21.3219.10

OK Horten

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Ingvild EckdahlD40- (82)56.37+14.2812.29
34Kjetil EckdahlH45- (190)1.17.20+27.1814.02

OK Moss

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Stein KorenH80- (36)1.38.21+35.0031.01
11Jan JansenH75- (63)59.56+11.0118.54

OK Norrvirdarna

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anna MattssonD45-AK (51)43.5012.33
15Elias AnderssonH17-20 (109)1.10.51+19.5211.30
26Jonas AnderssonH50- (159)55.45+15.3312.02
28Nora AnderssonD13-14 (116)1.10.16+38.5119.44

OK Orion

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Måns SandgrenH21- (213)brutt

OK Skeidi

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Arve GlittumH60- (105)39.4310.27
2Kari BjaadalD17-N (18)34.00+0.5713.39
4Hanne HerumD60- (71)1.04.22+21.1717.40
6Gro PedersenD55- (55)1.01.54+13.1717.00
8Jørn Roar BamleH45-AK (67)55.06+16.5115.47
9Ine Bjaadal WinbergD11-12 (97)40.35+16.1815.54
10Stian NaustdalH17-AK (73)1.04.53+19.3013.59
10Hans Jacob BamleH17-B (45)1.29.32+47.3026.01
11Marlen BamleD10-12N (47)43.1130.50
12Helge GisholtH50- (159)49.06+8.5410.36
14Hanne NaustdalD17-B (83)1.15.06+24.4921.49
14Birk Bjaadal WinbergH-10 (91)39.3017.19
14Arild RørholtH45-AK (67)1.11.38+33.2320.31
16Øivind PedersenH45-AK (67)1.20.24+42.0923.02
16Tonny LindquistD60- (71)1.31.51+48.4625.14
19Ellen HasaasD17-B (83)1.22.02+31.4523.50
19Tron SolbergH60- (105)1.24.14+44.3122.10
20Inge GlittumH55- (111)53.45+15.0711.51
35Øyvind FlaattenH45- (190)1.18.14+28.1214.11
39Pål WinbergH45- (190)1.22.47+32.4515.01
41Erling GrammeltvedtH21- (213)1.48.29+50.4614.15
Tirill Liby SeipD80- (15)1.24.3526.40
Anne Lene BergB-åpen (105)brutt

OK Sør

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Kjell Arne HålandH40- (80)1.12.37+15.0011.47
4Einar JørundlandH80- (36)1.07.59+4.3821.26
Gudveig JørundlandD80- (15)diskvalifisert

OL Toten-Troll

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Håvard GjestvangH15-16B (11)46.3513.32
1Erlend SlokvikH55- (111)38.388.31
20Sjur GjestvangH60- (105)1.29.01+49.1823.25
Kjersti SmåstuenD17-B (83)diskvalifisert

OL Trollelg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Eskil ÅsmulH45-AK (67)42.08+3.5312.04
11Øistein ÅsmulH70- (110)1.01.45+13.2916.57

OL Trollo

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Dag Rønning JensenH70- (110)55.58+7.4215.22
7Gro EiaD60- (71)1.10.47+27.4219.26
10Jan BøhleH65- (93)55.13+17.2115.10
17Axel DamgaardH60- (105)1.08.30+28.4718.01
20Sara Roberg GhabeliD17-B (83)1.23.03+32.4624.08
Ian RingheimH45- (190)brutt

OL Tønsberg og omegn

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Mathea GløersenD13-14 (116)34.01+2.369.33
3Eigil KongsfjellH75- (63)52.14+3.1916.28
3Tore S. RasmussenH80- (36)1.06.15+2.5420.53
5Anders Krona HaflanH17-20 (109)1.01.28+10.299.58
6Helge StenerudA-åpen (89)54.54+9.1511.49
7Trond EvensenA-åpen (89)59.03+13.2412.43
7Sondre EvensenH13-14 (192)35.30+8.169.58
8Anne-Berit RasmussenD60- (71)1.12.09+29.0419.49
8Oddvar BruunH75- (63)54.14+5.1917.06
10Ellen Strøm HassumD17-B (83)1.06.02+15.4519.11
11Morten Krona HaflanH15-16 (138)53.07+12.0810.16
13Sindre MathisenH11-12 (111)33.26+12.5413.06
13Hans StordalH70- (110)1.08.08+19.5218.43
17Stine HanssumC-åpen (84)1.29.42+52.0528.07
19Nina ØstbyB-åpen (105)1.16.56+42.2622.21
22Thore EilertsenH75- (63)1.29.19+40.2428.10
22Odd Harald NilsenH60- (105)1.55.00+1.15.1730.15
23Linnea EvensenB-åpen (105)1.19.58+45.2823.14
24Odd Egil FrognerH70- (110)1.32.05+43.4925.17
27Oliver ØstbyH15-16 (138)1.14.59+34.0014.30
Marte HassumN-åpen (351)24.0017.08
Nils HassumN-åpen (351)23.5717.06
Wendla ØstbyN-åpen (351)17.0012.08
Wilma EvensenD-10 (62)32.5114.24
Kristoffer EckdahlH13-14 (192)diskvalifisert

OLC Kapreolo

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Alfred SteinerH75- (63)1.09.55+21.0022.03
25Chris HirtH70- (110)1.34.14+45.5825.53

Oppsal Orientering

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Boye Dirro BøhlerengenH45-AK (67)38.1510.57
2Runa KallesonD17-B (83)54.16+3.5915.46
5Arild AndersenH45-AK (67)48.24+10.0913.52
5Mila ZaharinovaD40- (82)49.29+7.2010.55
6Bo Utseth BøhlerengenH13-16C (34)47.19+16.4018.33
9Jakob A. GjedeboH11-12 (111)29.52+9.2011.42
11Sigve VågsnesH21- (213)1.08.05+10.228.56
13Per-Ivar NikolaisenH40- (80)1.42.44+45.0716.40
13Tina KallesonD15-16 (108)59.57+12.0413.54
13Ludvig RødnesH17-20 (109)1.09.41+18.4211.18
15Ketil ÅstebolA-åpen (89)1.22.21+36.4217.44
15Ola NilsenH17-AK (73)1.32.04+46.4119.50
16Elin KallesonD40- (82)1.04.13+22.0414.10
18Mari KallesonD11-12 (97)53.07+28.5020.49
21Lavran ThorstensenH17-20 (109)1.18.01+27.0212.39
25Lars Sigurd Baugstø RødnesH13-14 (192)49.45+22.3113.58
Eivind VågsnesN-åpen (351)16.1611.37
Martina VågsnesN-åpen (351)26.2518.52
Erika A. GjedeboD-10 (62)39.1017.10
Synne Utseth BøhlerengenD11-12 (97)diskvalifisert
Endre WigaardH21- (213)brutt

Os Orienteringsklubb

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Venla Arponen SnilstveitD35- (7)1.23.3618.03
3Aurora Helena WikestadD13-16N (15)42.55+9.5517.14
9Ada WikestadD10-12N (47)32.0922.57
Arn Viljo WikestadN-åpen (351)45.4032.37
Nora Ruth WikestadN-åpen (351)21.0815.05

Oslostudentenes IK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lea-Rebekka TonjerD17-AK (119)38.5711.09
1Bjørn GrindeH65- (93)37.5210.24
5Are EriksenH60- (105)48.24+8.4112.44
7Dagfinn FøllesdalH80- (36)1.22.07+18.4625.54
10Guttorm L EggeH50- (159)47.36+7.2410.16
13Hanne Maria VisterD21- (69)1.43.30+40.1316.48
Mikael OlaussonH21- (213)diskvalifisert

Porsgrunn OL

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tobias MathisenH13-14 (192)27.21+0.077.40
2Magne KlovningH75- (63)51.35+2.4016.16
2Anne BeitdokkenD13-16C (44)36.44+0.3414.24
3Eli Marie WiigD55- (55)53.10+4.3314.36
3Sofie Wiersdalen ThunoldD10-12N (47)19.5014.10
3Kjell MeenH70- (110)55.07+6.5115.08
4Siv WiersdalenD17-C (80)59.00+6.3118.29
5Hilde Kristine RosenvoldD50- (75)1.04.23+17.5116.56
5Ole JohanssonH65- (93)53.28+15.3614.41
7Kay JørgensenH65- (93)54.28+16.3614.57
9Sara MathisenD40- (82)54.52+12.4312.06
10Kerstin Elisabeth AasD55- (55)1.25.38+37.0123.31
11Benedikte Wiig BøenD17-AK (119)52.11+13.1414.57
12Eli KlovningD70- (68)1.28.04+38.4227.46
13Gun Inger JørgensenD70- (68)2.03.35+1.14.1338.59
13Atle RemmeH65- (93)58.02+20.1015.56
14Marie BeitdokkenD11-12 (97)48.29+24.1219.00
14Jan GatevoldH50- (159)51.08+10.5611.02
14Magne Wiig MathisenH45- (190)58.46+8.4410.39
15Erik BeitdokkenH-10 (91)39.4617.26
15Halvard KornmoH15-16 (138)57.25+16.2611.06
17Lars Ole ThunoldH40- (80)1.53.36+55.5918.26
17Lill BirkelundD60- (71)2.03.31+1.20.2633.55
17Anita BeitdokkenD40- (82)1.07.03+24.5414.48
18Solan EikedalenH-10 (91)47.0820.40
18Inger Marie JohanssonD60- (71)2.08.24+1.25.1935.16
19Jon SkriubakkenH50- (159)53.41+13.2911.35
19Alexander Repstad StoremyrH17-20 (109)1.17.42+26.4312.36
21Janne LarsenD45- (92)1.43.36+58.5322.52
23Egil RonæssH75- (63)1.49.57+1.01.0234.41
24Rasmus MathisenH17-20 (109)1.25.45+34.4613.55
34Magnus BrodinH13-14 (192)58.12+30.5816.20
35Oscar Wiersdalen ThunoldH13-14 (192)58.25+31.1116.24
42Hans-Petter EikedalenH21- (213)1.56.03+58.2015.14
44Jørn LangerudH45- (190)1.52.38+1.02.3620.26
Dea EikedalenD-10 (62)53.5323.37
Arne Næss JohnsenH60- (105)diskvalifisert
Anne-Lise Blomhoff RonæssD75- (19)brutt
Håkon KornmoH17-20 (109)brutt

Raumar Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Anders HorveiH15-16 (138)57.17+16.1811.04

Ringerike OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Helge RevhaugH70- (110)48.1613.15

Røyken OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Torgeir StrandhagenH60- (105)49.33+9.5013.02
10Øyvind Roger HansenH55- (111)47.59+9.2110.35
15Ida SyversenD50- (75)1.27.45+41.1323.05
18Hege Holth RekaaD17-AK (119)59.25+20.2817.01
24Knut Sveinung Holth RekaaH21- (213)1.18.40+20.5710.20
Nora Christine HansenD11-12 (97)diskvalifisert

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Øivind FadumH65- (93)45.04+7.1212.22

Sandefjord OK

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Morten Fredheim SolbergH17-B (45)42.0212.13
3Cornelius BjørkH15-16 (138)44.28+3.298.36
4Tiri RebårdD50- (75)56.44+10.1214.55
6Ragne KlavenesD11-12 (97)38.11+13.5414.58
7Einar KlavenesH17-AK (73)1.02.10+16.4713.23
7May Helene HansenD70- (68)1.09.50+20.2822.01
8Trond GjelstadH45- (190)53.28+3.269.42
9Arne Håkon JørgensenA-åpen (89)1.04.15+18.3613.50
10Bjørn Willy HansenH75- (63)57.21+8.2618.05
11Anne Berit BredholtA-åpen (89)1.06.51+21.1214.24
11Trond FossH45-AK (67)1.06.29+28.1419.02
11Mai Britt BjørkD45- (92)1.02.00+17.1713.41
12Anders KlavenesH13-14 (192)38.26+11.1210.47
14Tone StoklandA-åpen (89)1.18.34+32.5516.55
14Hans Gøran BjørkC-åpen (84)1.12.02+34.2522.34
15Åsne Gjelstad RebårdC-åpen (84)1.17.26+39.4924.16
15Stine ArntzenD45- (92)1.07.32+22.4914.54
16Kari Hasaas KlavenesD17-AK (119)57.15+18.1816.24
19Kristin Solberg FredheimD17-AK (119)59.35+20.3817.04
20Annelise AndreassenB-åpen (105)1.18.30+44.0022.49
20Oddvar GjelstadH75- (63)1.16.47+27.5224.13
23Roar LøkenH70- (110)1.28.06+39.5024.12
23Gjendine Gjelstad RebårdD13-14 (116)59.29+28.0416.42
38Per Erik LarsenH45- (190)1.19.53+29.5114.29
45Theodor BjørkH13-14 (192)1.16.40+49.2621.32
Balder Solberg FredheimN-åpen (351)26.3819.01
Karen KlavenesN-åpen (351)17.4612.41
Frank EliassenH70- (110)diskvalifisert

Sandefjord TIF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Kåre NilsenH75- (63)1.07.23+18.2821.15
18Svein  ThorsenH75- (63)1.10.57+22.0222.22

Sandnes IL (Rogaland)

61 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Roar Fjermestad EieC-åpen (84)37.3711.47
1Vegard PeikliH40- (80)57.379.21
1Magnus LandstadH45- (190)50.029.04
3Jomar Halvorsen SætreH10-12N (40)14.4910.35
3Marit HaavardsholmD50- (75)55.15+8.4314.32
4Alva ChristiansenD11-12 (97)33.46+9.2913.14
4Bente Fjermestad-EieC-åpen (84)55.52+18.1517.30
5Ragnhild ThuC-åpen (84)57.36+19.5918.03
5Hannah MalmeiD17-20 (41)1.16.07+8.2913.48
5Kaja PeikliD13-14 (116)37.48+6.2310.37
6Magnus HaugH-10 (91)30.0113.09
6Ingrid Karoline MølstreD10-12N (47)23.3016.47
7Amalie Wathne ThingbøD11-12 (97)38.36+14.1915.08
7Kim RichterH40- (80)1.22.38+25.0113.24
9May Bente ValdalC-åpen (84)1.02.11+24.3419.29
9Geir BjaanesH55- (111)47.50+9.1210.33
9Jon MyklatunB-åpen (105)1.03.16+28.4618.23
9Ove HaugvaldstadH17-AK (73)1.03.10+17.4713.36
10Kristel HalvorsenC-åpen (84)1.04.27+26.5020.12
11Lene Elise Wathne ThingbøC-åpen (84)1.05.00+27.2320.22
11Jone ValdalH11-12 (111)30.27+9.5511.56
11Thord SolheimH10-12N (40)33.0623.38
12Jarl ValdalB-åpen (105)1.06.06+31.3619.12
12Signe OttesenD50- (75)1.20.54+34.2221.17
13Torill AndersenD50- (75)1.24.11+37.3922.09
14Markus RichterH13-14 (192)41.30+14.1611.39
14Sveinung SvebestadH55- (111)51.25+12.4711.21
15Tor Gunnar AkslandH45- (190)58.52+8.5010.41
16Berit SolheimC-åpen (84)1.19.19+41.4224.51
16Ragnhild RichterB-åpen (105)1.09.30+35.0020.12
19Åsa ChristiansenD17-C (80)1.44.11+51.4232.39
19Ingunn Anda HaugD40- (82)1.12.43+30.3416.03
19Julie AkslandD13-14 (116)51.13+19.4814.23
20Bjørnar PeikliH11-12 (111)42.49+22.1716.47
20Stian HaugvaldstadH13-14 (192)46.46+19.3213.08
22Helene Espedal-SelvågD17-B (83)1.34.21+44.0427.25
22Bjørnar André HaugH45- (190)1.07.43+17.4112.17
22Berit AkslandD45- (92)2.16.42+1.31.5930.10
24Arnfinn SolheimH11-12 (111)1.07.29+46.5726.27
24Ola Wathne ThingbøH13-14 (192)49.40+22.2613.57
26Jonas AkslandH15-16 (138)1.14.37+33.3814.25
29Thomas ValdalH13-14 (192)52.36+25.2214.46
30Simon Fjermestad HelgesenH13-14 (192)53.43+26.2915.05
32Rune ChristiansenH45- (190)1.16.32+26.3013.53
33Omund Thu LandstadH13-14 (192)56.45+29.3115.56
39Sverre Espedal-SelvågH50- (159)1.14.40+34.2816.07
41Geir HaugvaldstadH50- (159)1.16.22+36.1016.29
Oda Fjermestad HelgesenN-åpen (351)18.3613.17
Tuva Halvorsen SætreN-åpen (351)23.5917.07
Torkel Hiorth MyklatunN-åpen (351)37.3626.51
Lars OftedalN-åpen (351)22.1615.54
Vebjørn OftedalN-åpen (351)19.0013.34
Frida RichterN-åpen (351)27.4219.47
Emil Wathne ThingbøN-åpen (351)27.0919.23
Nina AkslandD-10 (62)1.03.5828.03
Mari RichterD-10 (62)37.1216.18
Gunhild OftedalD17-C (80)diskvalifisert
Kaja Hiorth MyklatunD13-16C (44)diskvalifisert
Ole Morten ThingbøB-åpen (105)diskvalifisert
Synnøve WestermoenD45-AK (51)brutt
Cecilie HiorthB-åpen (105)brutt

Sauda Orienteringsklubb

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Vanessa VenemaB-åpen (105)1.13.31+39.0121.22
17Alise Vikeså SolbakkenD13-14 (116)50.29+19.0414.10
18Eskil StielstraH11-12 (111)40.42+20.1015.57
18Lars FolgerøH40- (80)1.54.21+56.4418.33
19Sander StielstraH40- (80)2.44.17+1.46.4026.40
20Julie Vikeså SolbakkenD11-12 (97)57.26+33.0922.31
31Jarle SolbakkenH45- (190)1.15.14+25.1213.39
38Herman Bakkane FolgerøH13-14 (192)1.01.32+34.1817.17
42Peter DirksenH50- (159)1.19.50+39.3817.14
Oliver Bakkane FolgerøN-åpen (351)50.2836.02
Anne Vikeså SolbakkenN-åpen (351)36.0025.42
Sofie Vikeså SolbakkenN-åpen (351)33.0023.34
Järvi StielstraH11-12 (111)diskvalifisert
Yolanda DirksenD50- (75)brutt

Sentrum OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Knut Harald HyllesethH45- (190)53.00+2.589.37
42Felix R. HyllesethH13-14 (192)1.13.05+45.5120.31

Skien OK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Andreas DalseggH17-C (11)44.4314.01
1Grete S B HoviD55- (55)48.3713.21
1Ingrid StrandeD65- (31)45.4014.24
2Arnfinn SørumH17-C (11)1.23.40+38.5726.13
2Harald HoviH60- (105)41.42+1.5910.58
4Frode NysæterH45- (190)51.21+1.199.19
10Gyri MyhreD40- (82)55.29+13.2012.14
10Nea Ekre DalseggD10-12N (47)32.2423.08
12Espen RaastadH55- (111)50.57+12.1911.14
14Kjell DolvaH70- (110)1.08.39+20.2318.51
15Halfrid WaageD17-C (80)1.26.43+34.1427.11
19Peter Preben PrebensenH65- (93)1.18.26+40.3421.32
21Tom SagaH55- (111)56.32+17.5412.28
23Silje Borge HoviD17-AK (119)1.04.09+25.1218.22
25Harald OmlandH55- (111)1.15.47+37.0916.43
Elvira DalseggN-åpen (351)25.2218.07

Sogndal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Christian FrøydH45- (190)56.51+6.4910.19Last ned GPS-spor i gpx-format

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kjersti ThoD70- (68)49.2215.34

Statoil BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Markus Andersen KaarvaagN-åpen (351)28.0720.05

Stavanger Orienteringsklubb

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stein Arne OlsenH50- (159)40.128.40
1Vilde Margrethe SæbbøD13-14 (116)31.258.49
2Turid NystrømD70- (68)55.40+6.1817.33
4Kjetil WirakH55- (111)40.45+2.078.59
4Haldis GlendrangeD70- (68)58.23+9.0118.25
5Svein GlendrangeH70- (110)59.42+11.2616.24
6Elisabeth Christie ØrkeD50- (75)1.05.41+19.0917.17
7Sara Nystrøm OlsenD15-16 (108)54.18+6.2512.35
7Johan Christie ØrkeH17-20 (109)1.02.04+11.0510.04
11Peter SæbbøH-10 (91)37.4116.31
11Brit Vivian MelingD45-AK (51)2.16.23+1.32.3339.04
11Nils John VestølH50- (159)47.39+7.2710.17
13Wenche Margrethe SæbbøD40- (82)58.38+16.2912.56
15Jørgen NilsenH45-AK (67)1.13.35+35.2021.05
19Arne Jacob Nystrøm OlsenH13-14 (192)44.14+17.0012.25
20Øyvind EgeskogH70- (110)1.18.54+30.3821.40
20Tone Cecilie NystrømD45- (92)1.21.38+36.5518.01
21Arne KarlsenH75- (63)1.17.35+28.4024.28
40Jone SæbbøH45- (190)1.23.18+33.1615.07
Silje NilsenN-åpen (351)19.1613.45

Stokke IL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eirunn HiisD17-C (80)52.2916.27
2Runar KittilsenH70- (110)51.41+3.2514.11
3Ernst HiisH17-B (45)50.47+8.4514.45
5Magnus SigurdssonH-10 (91)29.4613.03
6Arne LieH80- (36)1.15.13+11.5223.43
7Karen RøedD17-C (80)1.05.06+12.3720.24
9Margareta BrynhildsenD70- (68)1.14.08+24.4623.23
12Randi HansenD60- (71)1.18.36+35.3121.35
12Ove Gunnar JacobsenH65- (93)58.00+20.0815.56
14Lars Georg GjertsenH40- (80)1.44.11+46.3416.54
15Lars Martin GjeinH70- (110)1.08.48+20.3218.54
16Niclas GunnerødH11-12 (111)36.59+16.2714.30
39Hallgeir BrevikH13-14 (192)1.02.13+34.5917.28
Ane Røed GjertsenN-åpen (351)22.0215.44
Georg Røed GjertsenN-åpen (351)22.2315.59
Ludvik HiisN-åpen (351)50.4136.12
Teodor HiisN-åpen (351)19.5714.15
Vigdis SigurdsdottirN-åpen (351)16.1011.32
Bjørnar OlsrødH45- (190)brutt
Astrid BrevikD45- (92)brutt

Stord Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kenneth WesterheimH45- (190)50.41+0.399.11
11Tonje RykkjeD11-12 (97)42.20+18.0316.36
11Sveinung RykkjeH45- (190)57.26+7.2410.25
12Linda RykkjeD40- (82)57.19+15.1012.39
17Jan Ove ØenH65- (93)1.05.55+28.0318.06
36Jørgen WesterheimH13-14 (192)58.43+31.2916.29

Sturla, IF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Jens WoldH10-12N (40)17.4912.43
4Ivar Louis BergH75- (63)52.25+3.3016.32
6Merete UndelandD45-AK (51)1.03.56+20.0618.19
6Aud Ellen BrevikD45- (92)54.14+9.3111.58
13Johan Kristian UndelandH15-16 (138)54.50+13.5110.36
13Petter F. JohannessenH60- (105)58.25+18.4215.22
18Håkon WoldH45- (190)1.01.50+11.4811.13
23Ole Jørgen Bogen ArenthH17-20 (109)1.22.22+31.2313.22
32Egil FrydenlundH15-16 (138)1.32.23+51.2417.52
37Snorre FrydenlundH50- (159)1.11.46+31.3415.30
Julie WoldN-åpen (351)29.1420.52
Kari Helene BjertnesD17-C (80)brutt

Suldal Orienteringslag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Øystein TveitH-10 (91)1.17.4534.06

Swiss Orienteering Team

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hanna MüllerD21- (69)1.03.1710.16
2Sina TommerD21- (69)1.06.44+3.2710.50
2Ueli WerrenH21- (213)1.00.38+2.557.58
3Anina BrunnerD21- (69)1.06.51+3.3410.51
5Lea MüllerD21- (69)1.09.15+5.5811.14
6Lisa SchubnellD21- (69)1.13.05+9.4811.51
7Yves AschwandenH21- (213)1.04.39+6.568.29
8Tobia PezzatiH21- (213)1.07.23+9.408.51
9Joana WältiD21- (69)1.19.14+15.5712.51
25Philippe SchenkelH21- (213)1.19.09+21.2610.24

Søgne og Songdalen OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Svein SundeH17-AK (73)52.18+6.5511.16
9Jan VærpH70- (110)1.00.44+12.2816.41
12Arild KnutsenH17-AK (73)1.20.53+35.3017.25
12Vibeke Wold SundeD17-AK (119)52.17+13.2014.58
Sigurd Wold SundeN-åpen (351)12.469.07

TIF Viking

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Lise ChristensenD50- (75)52.20+5.4813.46
4Mariann ScheiD45- (92)52.10+7.2711.30
5Mari Strømme LidD15-16 (108)50.12+2.1911.38
5Karianne StrømmeD45- (92)54.07+9.2411.56
8Vemund HansenH17-AK (73)1.02.22+16.5913.26
8Ylva Svanberg HelleD45-AK (51)1.17.10+33.2022.06
8Knut KyrkjebøH17-20 (109)1.03.30+12.3110.18
9Torild MyrliD45-AK (51)1.19.18+35.2822.43
10Trude KyrkjebøD45-AK (51)1.22.54+39.0423.45
13Gry Sveri LierD17-C (80)1.24.29+32.0026.29
14Andreas Strømme LidH11-12 (111)33.49+13.1713.15
17Magnus Strømme LidH13-14 (192)43.02+15.4812.05
25Bjart Are HellenH45- (190)1.08.57+18.5512.30
31Ulrik HellenH15-16 (138)1.17.15+36.1614.56
Signe Lier-HansenN-åpen (351)41.1229.25

Tjalve IF Norrköping

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Johan  FröbergH21- (213)brutt

Torvastad IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Anfinn PaulsenH17-B (45)1.06.32+24.3019.20
11Tove Vinje PaulsenD17-B (83)1.07.33+17.1619.38

Vang OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Eskil FrøislandH17-20 (109)1.03.47+12.4810.21
16Even LindaasH17-20 (109)1.11.42+20.4311.38
26Øivind FrøislandH45- (190)1.09.50+19.4812.40

Varegg Fleridrett

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Torill Kjenes HauglandD17-N (18)37.57+4.5415.14
3Ronny RykkjeH45- (190)51.04+1.029.16
6Vibeke NymoC-åpen (84)58.11+20.3418.14
6Markus Kjærner-SembH17-20 (109)1.01.44+10.4510.01
7Helge BohneC-åpen (84)58.24+20.4718.18
8Tone RosenlundB-åpen (105)1.03.05+28.3518.20
8Ragnhild Vrålstad LøvåsD15-16 (108)54.19+6.2612.36
9Erik BohneH15-16 (138)51.54+10.5510.02
10Bendik Madslien SteinhaugH-10 (91)37.0116.14
10Mathias Kjærner-SembH15-16 (138)52.01+11.0210.03
12Erlend Vrålstad LøvåsH11-12 (111)32.18+11.4612.40
14Kristian RykkjeH17-20 (109)1.10.32+19.3311.27
15Inger BjergaB-åpen (105)1.09.08+34.3820.05
16Pål ThomassenH40- (80)1.47.08+49.3117.23
17Gro MadslienD17-AK (119)59.10+20.1316.57
17Oskar Madslien SteinhaugH15-16 (138)58.17+17.1811.16
18Jon Erik Doppelhofer ErvikH13-14 (192)44.07+16.5312.23
18Jan Kjærner-SembH50- (159)53.23+13.1111.31
18Stian RykkjeH17-20 (109)1.13.25+22.2611.55
19Tage RosenlundH15-16 (138)1.00.14+19.1511.39
20Ragnhild BohneD17-AK (119)59.46+20.4917.07
20Kristian LøvåsH45- (190)1.06.13+16.1112.01
22Turid VrålstadB-åpen (105)1.19.15+44.4523.02
22Mathias RosenlundH17-20 (109)1.19.59+29.0012.59
23Sverre OttesenH50- (159)54.58+14.4611.52
25Kim-Andrè Kjenes HauglandH17-20 (109)1.29.58+38.5914.36
28Astrid Oline ErvikD17-AK (119)1.24.09+45.1224.06
28Gernot DoppelhoferH45- (190)1.12.13+22.1113.06
33Helge RosenlundH45- (190)1.17.01+26.5913.58
34Helge Tiger HauglandH50- (159)1.09.01+28.4914.54
41Bjørn SteinhaugH45- (190)1.27.53+37.5115.56
Ragna Oline Doppelhofer ErvikD-10 (62)1.01.3827.01
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsD-10 (62)1.18.3034.25
Marie ThomassenD-10 (62)1.18.3334.27
Kristoffer Kjenes HauglandH15-16 (138)diskvalifisert
Kristian Fredrik ThomassenH15-16 (138)diskvalifisert

Vegårshei IL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tomine FlatenD13-16N (15)33.37+0.3713.30
2Anders VestølH15-16 (138)44.05+3.068.31
3Emma Smeddal NygårdB-åpen (105)51.37+17.0715.00
3Gerd Karin VestølD45-AK (51)55.07+11.1715.47
4Ida Smeland NygårdseterD13-16C (44)40.44+4.3415.58
6Anette Fidje BerganD17-AK (119)42.41+3.4412.13
13Jørn BerganH17-AK (73)1.23.18+37.5517.57
13Geir BråtenH50- (159)50.08+9.5610.49
14Arnhild U. BråtenD45- (92)1.05.53+21.1014.32
15Ole Petter VestølH50- (159)52.28+12.1611.19
16Jørgen FlatenH-10 (91)41.1818.06
17Olav BerganH-10 (91)46.5620.35
30Sten Åge NygårdseterH21- (213)1.21.39+23.5610.43
37Arild FlatenH45- (190)1.19.32+29.3014.26
Eline BerganN-åpen (351)28.0920.06
Elise FlatenN-åpen (351)28.4520.32

Verdal OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Martin Vehus SkjerveH13-14 (192)27.147.38
4Sigrid Vehus SkjerveD17-20 (41)1.15.42+8.0413.44
27Vidar SkjerveH50- (159)55.53+15.4112.04

Vestre Akers SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Lena HammerD55- (55)1.38.08+49.3126.57
11Ketil BergeH60- (105)55.42+15.5914.39

Vikebygd IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Einar MartinsenH50- (159)41.21+1.098.55

Voss IL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Lars Andreas EenH17-B (45)56.32+14.3016.26
6Kjellaug GrødemD60- (71)1.10.35+27.3019.23
8Tone HandegårdD17-C (80)1.06.12+13.4320.45
13Elisabet BråtenD17-AK (119)54.20+15.2315.34
14Bernt HeggøyH60- (105)1.01.08+21.2516.05
15Svein Jarl HansenH65- (93)59.35+21.4316.22
18Ann Merete HandegårdD17-C (80)1.34.52+42.2329.44
18Gunnar BråtenH60- (105)1.14.50+35.0719.41
25Rebekka BråtenD17-AK (119)1.05.22+26.2518.43
Malene Bråten GabrielsenN-åpen (351)26.0918.40
Mathias Bråten GabrielsenN-åpen (351)28.1120.07
Rannveig Elisa EenN-åpen (351)22.0015.42
Trude BråtenD60- (71)diskvalifisert

Wing OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Erik StoraasH17-AK (73)58.53+13.3012.41
9Jostein AlvestadH60- (105)50.18+10.3513.14
24Kristin ÅstebølD17-AK (119)1.04.57+26.0018.36

Østmarka OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Anna Cecilie LinløkkenD17-20 (41)1.08.38+1.0012.27
7Ingrid NermoenD55- (55)1.03.48+15.1117.31
10Mathias LinløkkenH11-12 (111)30.24+9.5211.55
10Alexandra LinløkkenD15-16 (108)56.49+8.5613.10
13June HerredsvelaD17-B (83)1.14.14+23.5721.34
16Sigrid NermoenD13-14 (116)48.48+17.2313.42
21Siv Susanne JystadD17-B (83)1.23.30+33.1324.16
22Bjørn ChristensenH55- (111)56.56+18.1812.34
22Per Kåre HerredsvelaH70- (110)1.27.24+39.0824.00
24Jenny Emilie Brenni HerredsvelaD15-16 (108)1.30.31+42.3821.00
35Terje LinløkkenH50- (159)1.09.50+29.3815.04
41Magnus JystadH13-14 (192)1.10.49+43.3519.53
Martin JystadH13-16C (34)brutt
Arne Chr. ScheieH80- (36)brutt

Ålgård Orientering

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Alida OftedalD13-14 (116)36.41+5.1610.18
5Torunn LaugalandD17-C (80)1.00.00+7.3118.48
7Livar OftedalH-10 (91)32.2514.13
8Otilie OftedalD17-AK (119)47.11+8.1413.31
10Sigurd R. OftedalH21- (213)1.08.04+10.218.56
13Henriette NessetB-åpen (105)1.08.13+33.4319.49
15Ørjan RavndalH21- (213)1.10.57+13.149.19
18Ola Magnus LaugalandH21- (213)1.14.32+16.499.47
34Lars Sigve OftedalH21- (213)1.29.40+31.5711.46
Brage LaugalandN-åpen (351)22.2115.57
Vetle LaugalandN-åpen (351)22.3616.08
Maren OftedalN-åpen (351)17.2912.29
Ella Nesset RavndalN-åpen (351)30.2721.45

Årstad IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Per HauglandH75- (63)48.5515.25
5Svein HaukaasH80- (36)1.14.07+10.4623.22

Ås-NMBU Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Terjei LillehammerH13-16C (34)33.50+3.1113.16
10Ragnhild LøvliA-åpen (89)1.06.42+21.0314.22
10Bjørn AasestadH45-AK (67)1.01.07+22.5217.30
15Marie LillehammerD17-B (83)1.15.52+25.3522.03
38Halvor SteinsholtH21- (213)1.44.53+47.1013.46
Wiel Marie LillehammerD-10 (62)59.0625.55
Håvard SteinsholtH60- (105)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor