Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

N-åpen

1 400 m, 80 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa50.3536.07
Markus Andersen KaarvaagStatoil BIL28.0720.05
Eline BerganVegårshei IL28.0920.06
Torvin Bergh-HansenByåsen IL39.1728.03
Amalie BirkelundAsker Skiklubb30.0721.30
Malene Bråten GabrielsenVoss IL26.0918.40
Mathias Bråten GabrielsenVoss IL28.1120.07
Linea DalandKristiansand OK28.2020.14
Elvira DalseggSkien OK25.2218.07
Rannveig Elisa EenVoss IL22.0015.42
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb13.419.46
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK21.4515.32
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)18.3613.17
Elise FlatenVegårshei IL28.4520.32
Oliver Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb50.2836.02
Balder Solberg FredheimSandefjord OK26.3819.01
Ane Røed GjertsenStokke IL22.0215.44
Georg Røed GjertsenStokke IL22.2315.59
Sondre HafskjoldNydalens SK20.5214.54
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)23.5917.07
Maguns HamreIL Hauken19.2713.53
Tobias Harstad RindeBø OL26.0218.35
Marte HassumOL Tønsberg og omegn24.0017.08
Nils HassumOL Tønsberg og omegn23.5717.06
Johanne Hedemark NelsonBerger og Svelvik OL35.5725.40
Markus M. HellandEgersund OK23.4516.57
Henrik Johansen HickenIL Koll25.1618.02
Ludvik HiisStokke IL50.4136.12
Teodor HiisStokke IL19.5714.15
Alma Rygh HoltenNydalens SK15.0110.43
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK23.0316.27
Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa50.3236.05
Faya KhouryLarvik OK20.5314.55
Miriam KhouryLarvik OK20.5314.55
Karen KlavenesSandefjord OK17.4612.41
Sissel KombaHemsedal IL26.5219.11
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK22.0315.45
Eline KravdalGjø-Vard OL20.4914.52
Brage LaugalandÅlgård Orientering22.2115.57
Vetle LaugalandÅlgård Orientering22.3616.08
Eirik LestebergKongsberg OL20.3714.43
Signe Lier-HansenTIF Viking41.1229.25
Gustav LorentzenNOTEAM21.4015.28
Ruben M. HellandEgersund OK23.5217.02
Kristian MorkNotodden OL18.0812.57
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)37.3626.51
Benjamin Birk NielsenAalborg OK18.1213.00
Kristoffer NilsenBø OL19.1313.43
Silje NilsenStavanger Orienteringsklubb19.1613.45
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)22.1615.54
Maren OftedalÅlgård Orientering17.2912.29
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)19.0013.34
Vilde PuntervoldEgersund OK24.3617.34
Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering30.2721.45
Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SK27.3319.40
Astrid ReuschHeming Orientering16.2311.42
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)27.4219.47
Ingvild RingheimLarvik OK15.2310.59
Vigdis SigurdsdottirStokke IL16.1011.32
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL19.5314.12
Eiven SkramNittedal OL14.0310.02
Vinjar Ellef SkramNittedal OL17.1912.22
Memund Daltveit SlettebøFana IL20.3514.42
Emil Slørdahl ConradiNOTEAM45.4932.43
Karoline Slørdahl ConradiNOTEAM14.0510.03
Anne Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb36.0025.42
Sofie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb33.0023.34
Dagfinn StenvikByåsen IL19.0013.34
Erik Aarstad TorgersenEgersund OK27.1919.30
Eivind VågsnesOppsal Orientering16.1611.37
Martina VågsnesOppsal Orientering26.2518.52
Maya Østlie WalstadHaslum IL19.5214.11
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)27.0919.23
Arn Viljo WikestadOs Orienteringsklubb45.4032.37
Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb21.0815.05
Sigurd Wold SundeSøgne og Songdalen OK12.469.07
Julie WoldSturla, IF29.1420.52
Sverre Øen LandstadNydalens SK21.3015.21
Wendla ØstbyOL Tønsberg og omegn17.0012.08
Håkon ØverbyKongsberg OL19.5414.12

D-10

2 280 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa54.3823.57
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK41.0418.00
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)1.03.5828.03
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.01.3827.01
Dea EikedalenPorsgrunn OL53.5323.37
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn32.5114.24
Erika A. GjedeboOppsal Orientering39.1017.10
Julie M HellandEgersund OK28.0112.17
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering59.0625.55
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett1.18.3034.25
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)37.1216.18
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering39.0717.09
Sofia Daltveit SlettebøFana IL1.01.3827.01
Marie ThomassenVaregg Fleridrett1.18.3334.27

D11-12

2 550 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne SandvenNotodden OL24.179.31
2Anna TaksdalGanddal IL28.15+3.5811.04
3Marie KravdalGjø-Vard OL28.49+4.3211.18
4Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)33.46+9.2913.14
5Serine Kierulf DirdalLarvik OK37.20+13.0314.38
6Ragne KlavenesSandefjord OK38.11+13.5414.58
7Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)38.36+14.1915.08
8Karine Aarstad TorgersenEgersund OK40.33+16.1615.54
9Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi40.35+16.1815.54
10Ingrid LestebergKongsberg OL41.54+17.3716.25
11Tonje RykkjeStord Orientering42.20+18.0316.36
12Iril RingheimLarvik OK43.11+18.5416.56
13Synne Skeie PettersonEgersund OK44.02+19.4517.16
14Marie BeitdokkenPorsgrunn OL48.29+24.1219.00
15Annika van RaaijHedrum OL50.50+26.3319.56
16Iselin HøivoldKongsberg OL52.14+27.5720.29
17Thea Beate PuntervoldEgersund OK52.42+28.2520.40
18Mari KallesonOppsal Orientering53.07+28.5020.49
19Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL54.48+30.3121.29
20Julie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb57.26+33.0922.31
21Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL1.12.09+47.5228.17
Nora Christine HansenRøyken OLdiskvalifisert
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orienteringdiskvalifisert

D10-12N

1 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa16.1111.33
2Julie LindbladLardal OL18.4413.22
3Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL19.5014.10
4Eline DalandKristiansand OK20.0814.22
5Helena Katarina LorentzenNOTEAM21.3715.26
6Ingrid Karoline MølstreSandnes IL (Rogaland)23.3016.47
7Amalie SkjønhaugFet OL24.5917.50
8Maren Sofie FremstadLarvik OK27.3619.42
9Ada WikestadOs Orienteringsklubb32.0922.57
10Nea Ekre DalseggSkien OK32.2423.08
11Marlen BamleOK Skeidi43.1130.50

D13-14

3 560 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb31.258.49
2Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn34.01+2.369.33
3Kristin Melby JacobsenLardal OL35.48+4.2310.03
4Alida OftedalÅlgård Orientering36.41+5.1610.18
5Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)37.48+6.2310.37
6Marie Roll-TørnqvistFana IL43.28+12.0312.12
7Ingvild GustafssonKongsberg OL44.21+12.5612.27
8Selma HøivoldKongsberg OL45.23+13.5812.44
9Emma EngehultNotodden OL45.54+14.2912.53
10Vida Helland-HansenIL Tyrving46.28+15.0313.03
11Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering46.30+15.0513.03
12Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering46.40+15.1513.06
13Mille Baastad BergIL Tyrving47.21+15.5613.18
14Konstanse MoholthKongsberg OL47.59+16.3413.28
15Maria KostølKristiansand OK48.22+16.5713.35
16Sigrid NermoenØstmarka OK48.48+17.2313.42
17Alise Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb50.29+19.0414.10
18Helene Bjørkvold JendalFossum IF50.59+19.3414.19
19Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)51.13+19.4814.23
20Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering51.39+20.1414.30
21Kristine Bog VikaneFana IL56.11+24.4615.46
22Eileen BjanesIL Tyrving56.54+25.2915.58
23Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK59.29+28.0416.42
24Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK1.00.59+29.3417.07
25Noor Dirro-HeluMåren OK1.02.51+31.2617.39
26Mari ØverbyKongsberg OL1.03.07+31.4217.43
27Ingrid MobråthenBotne SK1.08.23+36.5819.12
28Nora AnderssonOK Norrvirdarna1.10.16+38.5119.44
29Kristine SolbakkenIL Tyrving1.10.33+39.0819.49

D13-16C

2 550 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering36.1014.10
2Anne BeitdokkenPorsgrunn OL36.44+0.3414.24
3Oda Kjellevold MaldeIL Gular39.21+3.1115.25
4Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL40.44+4.3415.58
5Marlene SkramdalHedrum OL49.28+13.1819.23
6Kristin HagaHedrum OL52.22+16.1220.32
7Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL59.44+23.3423.25
Amanda Daltveit SlettebøFana ILdiskvalifisert
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Maria Johannessen LinneboAsker Skiklubbbrutt

D13-16N

2 490 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathilde LindbladLardal OL33.0013.15
2Tomine FlatenVegårshei IL33.37+0.3713.30
3Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubb42.55+9.5517.14

D15-16

4 310 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine KravdalGjø-Vard OL47.5311.06
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL48.06+0.1311.09
3Anniken RanvikKonnerud IL49.31+1.3811.29
4Andrea RanvikKonnerud IL50.03+2.1011.36
5Mari Strømme LidTIF Viking50.12+2.1911.38
6Marte Madslien BakkenNydalens SK51.59+4.0612.03
7Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb54.18+6.2512.35
8Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett54.19+6.2612.36
9Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular55.29+7.3612.52
10Alexandra LinløkkenØstmarka OK56.49+8.5613.10
11Yngvild Langedal BreivikNydalens SK56.57+9.0413.12
12Ingrid LamarkGanddal IL58.26+10.3313.33
13Tina KallesonOppsal Orientering59.57+12.0413.54
14Ida Sofie HjortlandLarvik OK1.00.55+13.0214.08
15Ada WulfsbergNydalens SK1.01.44+13.5114.19
16Solveig LetmolieEiker OL1.02.13+14.2014.26
17Mari Landro SvingheimKonnerud IL1.02.27+14.3414.29
18Mina JørgensenIL Tyrving1.04.21+16.2814.55
19Elise StørenBø OL1.06.37+18.4415.27
20Ea LunøeNydalens SK1.09.08+21.1516.02
21Iris HolstIL Tyrving1.09.42+21.4916.10
22Carmen DirroMåren OK1.19.44+31.5118.29
23Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF1.24.08+36.1519.31
24Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK1.30.31+42.3821.00
25Oda Isnes TyseEiker OL1.33.08+45.1521.36
26Julie PuntervoldEgersund OK1.46.39+58.4624.44
Kamilla LomeHamar OKbrutt

D15-16B

3 440 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Celine YtternesKolbotn og Skimt OL1.21.2523.40
2Hulda M. Backer TellnesAsker Skiklubb1.23.53+2.2824.23

D17-AK

3 490 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK38.5711.09
2Heidi TronbølFet OL39.39+0.4211.21
3Marit IsachsenAsker Skiklubb40.53+1.5611.42
4Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa42.03+3.0612.02
5Kristin AureDrangedal OL42.15+3.1812.06
6Anette Fidje BerganVegårshei IL42.41+3.4412.13
7Anna-Thekla TonjerElverum OK43.18+4.2112.24
8Otilie OftedalÅlgård Orientering47.11+8.1413.31
9Lene Therese MyrlandNTNUI50.43+11.4614.31
10Jane M HellandEgersund OK51.30+12.3314.45
11Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL52.11+13.1414.57
12Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK52.17+13.2014.58
13Elisabet BråtenVoss IL54.20+15.2315.34
14Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering54.35+15.3815.38
15Linn Carina DalandKristiansand OK56.55+17.5816.18
16Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK57.15+18.1816.24
17Gro MadslienVaregg Fleridrett59.10+20.1316.57
18Hege Holth RekaaRøyken OL59.25+20.2817.01
19Kristin Solberg FredheimSandefjord OK59.35+20.3817.04
20Ragnhild BohneVaregg Fleridrett59.46+20.4917.07
21Maiken SandbergNydalens SK1.02.38+23.4117.56
22Karoline Dahl FosbyNTNUI1.02.59+24.0218.02
23Silje Borge HoviSkien OK1.04.09+25.1218.22
24Kristin ÅstebølWing OK1.04.57+26.0018.36
25Rebekka BråtenVoss IL1.05.22+26.2518.43
26Elisabeth Bratland SolbergBø OL1.06.37+27.4019.05
27Tone NilsenBø OL1.18.13+39.1622.24
28Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1.24.09+45.1224.06
29Anne Carine Dahl BorkamoNotodden OL1.28.58+50.0125.29
Hilde Slørdahl ConradiNydalens SKbrutt

D17-B

3 440 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingunn SandbakkByåsen IL50.1714.37
2Runa KallesonOppsal Orientering54.16+3.5915.46
3Kjersti GullordGjø-Vard OL59.44+9.2717.21
4Hilde HetlandEgersund OK1.00.09+9.5217.29
5Gunhild MyhrAsker Skiklubb1.00.12+9.5517.30
6Ann-Karin LestebergKongsberg OL1.00.48+10.3117.40
7Tora FrøsethKolbotn og Skimt OL1.01.42+11.2517.56
8Monica HorpestadEgersund OK1.03.00+12.4318.18
9Helga M. BackerAsker Skiklubb1.03.06+12.4918.20
10Ellen Strøm HassumOL Tønsberg og omegn1.06.02+15.4519.11
11Tove Vinje PaulsenTorvastad IL1.07.33+17.1619.38
12Anne Moian NydalAsker Skiklubb1.12.52+22.3521.10
13June HerredsvelaØstmarka OK1.14.14+23.5721.34
14Hanne NaustdalOK Skeidi1.15.06+24.4921.49
15Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering1.15.52+25.3522.03
16Monica Tveit TjentlandLardal OL1.19.08+28.5123.00
17Mia EngehultNotodden OL1.20.20+30.0323.21
18Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa1.20.51+30.3423.30
19Ellen HasaasOK Skeidi1.22.02+31.4523.50
20Sara Roberg GhabeliOL Trollo1.23.03+32.4624.08
21Siv Susanne JystadØstmarka OK1.23.30+33.1324.16
22Helene Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)1.34.21+44.0427.25
Kjersti SmåstuenOL Toten-Trolldiskvalifisert

D17-C

3 190 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirunn HiisStokke IL52.2916.27
2Olaug F MydlandEgersund OK54.13+1.4416.59
3Marte LjådalIL Hauken55.32+3.0317.24
4Siv WiersdalenPorsgrunn OL59.00+6.3118.29
5Torunn LaugalandÅlgård Orientering1.00.00+7.3118.48
6Berit BrandsbergEgersund OK1.04.13+11.4420.07
7Karen RøedStokke IL1.05.06+12.3720.24
8Tone HandegårdVoss IL1.06.12+13.4320.45
9Anne Berit UlsakerHemsedal IL1.09.29+17.0021.46
10Anne-Marthe HansenFet OL1.12.43+20.1422.47
11Anne Kathrine AkselsenNydalens SK1.18.32+26.0324.37
12Martine Andersen HennigGimle IF1.19.30+27.0124.55
13Gry Sveri LierTIF Viking1.24.29+32.0026.29
14Therese BotnenNesbyen IL1.26.07+33.3826.59
15Halfrid WaageSkien OK1.26.43+34.1427.11
16Nora-Marie Sogn WiikLardal OL1.29.41+37.1228.06
17Kristin Repstad StoremyrIL Hauken1.30.48+38.1928.27
18Ann Merete HandegårdVoss IL1.34.52+42.2329.44
19Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.44.11+51.4232.39
Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Kari Helene BjertnesSturla, IFbrutt

D17-N

2 490 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde SalvesenIL Koll33.0313.16
2Kari BjaadalOK Skeidi34.00+0.5713.39
3Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett37.57+4.5415.14
4Tordis FrøytlogEgersund OK45.19+12.1618.11

D45-AK

3 490 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna MattssonOK Norrvirdarna43.5012.33
2Veslemøy SolbergKonnerud IL52.35+8.4515.04
3Gerd Karin VestølVegårshei IL55.07+11.1715.47
4Anette Kjærås FiringAndebu IL57.02+13.1216.20
5Hege PranOdal OL - Orientering1.01.19+17.2917.34
6Merete UndelandSturla, IF1.03.56+20.0618.19
7Sissel RudningenHemsedal IL1.04.24+20.3418.27
8Ylva Svanberg HelleTIF Viking1.17.10+33.2022.06
9Torild MyrliTIF Viking1.19.18+35.2822.43
10Trude KyrkjebøTIF Viking1.22.54+39.0423.45
11Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb2.16.23+1.32.3339.04
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)brutt

D17-20

5 510 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb1.07.3812.16
2Anine LomeHamar OK1.07.59+0.2112.20
3Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK1.08.38+1.0012.27
4Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK1.15.42+8.0413.44
5Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)1.16.07+8.2913.48
6Oda J SikkelandIL Tyrving1.19.32+11.5414.26
7Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL1.21.28+13.5014.47
8Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.29.36+21.5816.15
9Elin UlsakerHemsedal IL1.30.26+22.4816.24
10Julie Roll TørnqvistFana IL1.40.37+32.5918.15
Thea Charlotte HansenAsker Skiklubbdiskvalifisert

D21-

6 160 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanna MüllerSwiss Orienteering Team1.03.1710.16
2Sina TommerSwiss Orienteering Team1.06.44+3.2710.50
3Anina BrunnerSwiss Orienteering Team1.06.51+3.3410.51
4Nicole RagvinNydalens SK1.08.43+5.2611.09
5Lea MüllerSwiss Orienteering Team1.09.15+5.5811.14
6Lisa SchubnellSwiss Orienteering Team1.13.05+9.4811.51
7Julie BøbelNydalens SK1.14.11+10.5412.02
8Kristine FjeldboIL Tyrving1.14.42+11.2512.07
9Joana WältiSwiss Orienteering Team1.19.14+15.5712.51
10Sofie AarnesNydalens SK1.22.20+19.0313.21
11Dagrun Daltveit SlettebøFana IL1.22.32+19.1513.23
12Ingvild Rud SkjærstadLøten o-lag1.32.24+29.0715.00
13Hanne Maria VisterOslostudentenes IK1.43.30+40.1316.48
14Anne Marthe PeveriEiker OL1.48.35+45.1817.37

D35-

4 630 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb1.23.3618.03

D40-

4 530 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL42.099.18
2Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL45.38+3.2910.04
3Trude HarstadBø OL47.05+4.5610.23
4Merete LyseboLardal OL47.12+5.0310.25
5Mila ZaharinovaOppsal Orientering49.29+7.2010.55
6Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK51.02+8.5311.15
7Kine DirroMåren OK53.14+11.0511.45
8Helena AxelssonNydalens SK54.23+12.1412.00
9Sara MathisenPorsgrunn OL54.52+12.4312.06
10Gyri MyhreSkien OK55.29+13.2012.14
11Ingvild EckdahlOK Horten56.37+14.2812.29
12Linda RykkjeStord Orientering57.19+15.1012.39
13Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb58.38+16.2912.56
14Anny ØenNydalens SK59.11+17.0213.03
15Målfrid KonstKristiansand OK1.01.43+19.3413.37
16Elin KallesonOppsal Orientering1.04.13+22.0414.10
17Anita BeitdokkenPorsgrunn OL1.07.03+24.5414.48
18Nina BirkelundAsker Skiklubb1.10.03+27.5415.27
19Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)1.12.43+30.3416.03
20Elise HafskjoldNydalens SK1.13.12+31.0316.09

D45-

4 530 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jorunn HadlandEgersund OK44.439.52
2Tone AlmåsIL Leik49.57+5.1411.01
3Nora SkauenIL Tyrving51.17+6.3411.19
4Mariann ScheiTIF Viking52.10+7.2711.30
5Karianne StrømmeTIF Viking54.07+9.2411.56
6Aud Ellen BrevikSturla, IF54.14+9.3111.58
7Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK54.44+10.0112.04
8Anne Kathrine LinneboAsker Skiklubb59.25+14.4213.06
9Kristin SandvenNotodden OL59.53+15.1013.13
10Marian KjellevoldIL Gular1.01.08+16.2513.29
11Mai Britt BjørkSandefjord OK1.02.00+17.1713.41
12Vibeke LamarkGanddal IL1.04.54+20.1114.19
13Kirsti LysakerFana IL1.05.45+21.0214.30
14Arnhild U. BråtenVegårshei IL1.05.53+21.1014.32
15Stine ArntzenSandefjord OK1.07.32+22.4914.54
16Gro BørteKristiansand OK1.14.52+30.0916.31
17Mai Iren AlmåsIL Leik1.16.26+31.4316.52
18Marianne ReuschHeming Orientering1.18.42+33.5917.22
19Anita SælevikHaugesund IL Orientering1.19.36+34.5317.34
20Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1.21.38+36.5518.01
21Janne LarsenPorsgrunn OL1.43.36+58.5322.52
22Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)2.16.42+1.31.5930.10
Astrid BrevikStokke ILbrutt
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orienteringbrutt

D50-

3 800 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari MadslienNydalens SK46.3212.14
2Lise ChristensenTIF Viking52.20+5.4813.46
3Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)55.15+8.4314.32
4Tiri RebårdSandefjord OK56.44+10.1214.55
5Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.04.23+17.5116.56
6Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.05.41+19.0917.17
7Lene BorthenKolbotn og Skimt OL1.05.46+19.1417.18
8Anne DahlNydalens SK1.06.55+20.2317.36
9Elin Moe GræsliHamar OK1.08.00+21.2817.53
10Nina Elise JørgensenNittedal OL1.10.16+23.4418.29
11Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF1.13.34+27.0219.21
12Signe OttesenSandnes IL (Rogaland)1.20.54+34.2221.17
13Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)1.24.11+37.3922.09
14Sigrun NygårdAsker Skiklubb1.26.46+40.1422.50
15Ida SyversenRøyken OL1.27.45+41.1323.05
16Kathrine LunøeNydalens SK1.33.01+46.2924.28
Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubbbrutt
Maria TorgersenBækkelagets SKbrutt

D55-

3 640 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK48.3713.21
2Runa SkyttersæterHeming Orientering51.17+2.4014.05
3Eli Marie WiigPorsgrunn OL53.10+4.3314.36
4Ragnhild HaldKristiansand OK56.31+7.5415.31
5Ann Karin TjørhomGanddal IL58.49+10.1216.09
6Gro PedersenOK Skeidi1.01.54+13.1717.00
7Ingrid NermoenØstmarka OK1.03.48+15.1117.31
8Hege FjellbirkelandIL Gular1.08.15+19.3818.45
9Gro Hege LudvigsenMåren OK1.13.31+24.5420.11
10Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL1.25.38+37.0123.31
11Lena HammerVestre Akers SK1.38.08+49.3126.57

D60-

3 640 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise SagaKjose IL43.0511.50
2Helga HaverstadLierbygda OL58.05+15.0015.57
3Rannveig SolliAskøy OL1.03.33+20.2817.27
4Hanne HerumOK Skeidi1.04.22+21.1717.40
5Anne Kathrine SvingheimHadeland OL1.08.17+25.1218.45
6Kjellaug GrødemVoss IL1.10.35+27.3019.23
7Gro EiaOL Trollo1.10.47+27.4219.26
8Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn1.12.09+29.0419.49
9Elle M. MelbyeHeming Orientering1.13.58+30.5320.19
10Anne Kallevik GrutleHaugesund IL Orientering1.14.25+31.2020.26
11Anne Kjersti DaltveitFana IL1.17.13+34.0821.12
12Randi HansenStokke IL1.18.36+35.3121.35
13Inger K. HaavikHaugesund IL Orientering1.19.22+36.1721.48
14Gunn BotnenBø OL1.27.29+44.2424.02
15Marianne SpanliLierbygda OL1.30.19+47.1424.48
16Tonny LindquistOK Skeidi1.31.51+48.4625.14
17Lill BirkelundPorsgrunn OL2.03.31+1.20.2633.55
18Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL2.08.24+1.25.1935.16
Trude BråtenVoss ILdiskvalifisert

D65-

3 170 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid StrandeSkien OK45.4014.24
2Sidsel Graff-IversenFossum IF49.27+3.4715.35
3Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL51.12+5.3216.09
4Britt RameckersHaugesund IL Orientering59.06+13.2618.38
5Anne KaasaDriv IL1.02.57+17.1719.51

D70-

3 170 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti ThoStabæk IF49.2215.34
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb55.40+6.1817.33
3Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL56.40+7.1817.52
4Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb58.23+9.0118.25
5Ingeborg BøbelIL Imås1.03.25+14.0320.00
6Astri RogstadFossum IF1.04.20+14.5820.17
7May Helene HansenSandefjord OK1.09.50+20.2822.01
8Katharina Mo BergeFreidig1.10.20+20.5822.11
9Margareta BrynhildsenStokke IL1.14.08+24.4623.23
10Sidsel SandelienHeming Orientering1.19.10+29.4824.58
11Liv FeiringHamar OK1.26.57+37.3527.25
12Eli KlovningPorsgrunn OL1.28.04+38.4227.46
13Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL2.03.35+1.14.1338.59
Kristin ViganderFossum IFbrutt

D75-

3 170 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig51.5716.23
2Anne-Britt NilsenKjelsås IL1.10.25+18.2822.12
3Inger Lise SolbergBø OL1.20.36+28.3925.25
Vesle Mari PranOdal OL - Orienteringbrutt
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OLbrutt

D80-

3 170 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK1.06.4221.02
Tirill Liby SeipOK Skeidi1.24.3526.40
Gudveig JørundlandOK Sørdiskvalifisert

H-10

2 280 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jarand GustafssonKongsberg OL19.338.34
2Rasmus EngehultNotodden OL22.199.47
3Emil Tonjer FingarsenElverum OK27.5212.13
4Lars KostølKristiansand OK29.3112.56
5Magnus SigurdssonStokke IL29.4613.03
6Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)30.0113.09
7Livar OftedalÅlgård Orientering32.2514.13
8Olav Magne MoheimIK Grane Arendal Orientering33.4014.45
9Lauritz BrunborgNittedal OL35.2015.29
10Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett37.0116.14
11Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb37.4116.31
12Tollef TjentlandLardal OL38.5317.03
13Sondre Dahl BorkamoNotodden OL39.0517.08
14Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi39.3017.19
15Erik BeitdokkenPorsgrunn OL39.4617.26
16Jørgen FlatenVegårshei IL41.1818.06
17Olav BerganVegårshei IL46.5620.35
18Solan EikedalenPorsgrunn OL47.0820.40
19Estin SkramNittedal OL55.2224.17
20Thormod Mathias HernæsNittedal OL56.2224.43
21Øystein TveitSuldal Orienteringslag1.17.4534.06

H11-12

2 550 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Christoffer BorgIL Koll20.328.03
2Simen Gløgård StensrudNittedal OL22.31+1.598.49
3Herman Øen PaulsrudNydalens SK25.08+4.369.51
4Jonathan Birk NielsenAalborg OK25.16+4.449.54
5Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL25.49+5.1710.07
6Erlend UlsakerHemsedal IL26.30+5.5810.23
7Johannes Salvesen-LundeIL Koll26.42+6.1010.28
8Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK28.41+8.0911.14
9Jakob A. GjedeboOppsal Orientering29.52+9.2011.42
10Mathias LinløkkenØstmarka OK30.24+9.5211.55
11Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)30.27+9.5511.56
12Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett32.18+11.4612.40
13Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn33.26+12.5413.06
14Andreas Strømme LidTIF Viking33.49+13.1713.15
15Mathias BirkelundAsker Skiklubb35.01+14.2913.43
16Niclas GunnerødStokke IL36.59+16.2714.30
17Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering38.52+18.2015.14
18Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb40.42+20.1015.57
19Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL42.13+21.4116.33
20Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)42.49+22.1716.47
21Henrik Repstad StoremyrIL Hauken46.47+26.1518.20
22Tobias Tronbøl LiumFet OL48.11+27.3918.53
23Eskil HafskjoldNydalens SK49.51+29.1919.32
24Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)1.07.29+46.5726.27
Järvi StielstraSauda Orienteringsklubbdiskvalifisert
Erik ZagarLarvik OKbrutt

H10-12N

1 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre Harstad RindeBø OL12.509.10
2Sigurd FrøsethKolbotn og Skimt OL14.3210.22
3Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)14.4910.35
4Jens WoldSturla, IF17.4912.43
5Lars WikstrømHaugesund IL Orientering18.2213.07
6Kristian Kaupang LyeLarvik OK18.4313.22
7Jonas Johansen HickenIL Koll19.4014.02
8Ludvig SkramdalHedrum OL20.1814.30
9Gaute SkjønhaugFet OL22.1715.55
10Ole Magnus StoremyrIL Hauken32.3123.13
11Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)33.0623.38

H13-14

3 560 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK27.147.38
2Tobias MathisenPorsgrunn OL27.21+0.077.40
3Teodor Mo HjelsethNydalens SK28.30+1.168.00
4Christian Fredrik BorgIL Koll30.33+3.198.34
5Brage TakleKristiansand OK31.20+4.068.48
6Sander Tonjer FingarsenElverum OK31.23+4.098.48
7Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn35.30+8.169.58
8Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb35.56+8.4210.05
9Jonas MyhrAsker Skiklubb37.42+10.2810.35
10Fridtjof ReuschHeming Orientering37.44+10.3010.35
11Henrik Kaupang LyeLarvik OK38.02+10.4810.41
12Anders KlavenesSandefjord OK38.26+11.1210.47
12Trygve Børte NomelandKristiansand OK38.26+11.1210.47
14Markus RichterSandnes IL (Rogaland)41.30+14.1611.39
15Rolf Andreas BergNydalens SK42.30+15.1611.56
16Edvin AakreEgersund OK42.56+15.4212.03
17Magnus Strømme LidTIF Viking43.02+15.4812.05
18Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett44.07+16.5312.23
19Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb44.14+17.0012.25
20Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)46.46+19.3213.08
21Øyvind LamarkGanddal IL47.28+20.1413.20
22Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering47.38+20.2413.22
23Hallvard TjentlandLardal OL47.59+20.4513.28
24Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)49.40+22.2613.57
25Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering49.45+22.3113.58
26Brage Bell LysakerFana IL49.52+22.3814.00
27Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb50.24+23.1014.09
28Sindre Skeie PettersonEgersund OK50.58+23.4414.18
29Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)52.36+25.2214.46
30Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)53.43+26.2915.05
31Andreas Nybak UrdalGanddal IL54.35+27.2115.19
32Axel AaldeNydalens SK55.53+28.3915.41
33Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)56.45+29.3115.56
34Magnus BrodinPorsgrunn OL58.12+30.5816.20
35Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL58.25+31.1116.24
36Jørgen WesterheimStord Orientering58.43+31.2916.29
37Mats LindaasElverum OK1.01.20+34.0617.13
38Herman Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb1.01.32+34.1817.17
39Hallgeir BrevikStokke IL1.02.13+34.5917.28
40Gaute LindaasElverum OK1.10.39+43.2519.50
41Magnus JystadØstmarka OK1.10.49+43.3519.53
42Felix R. HyllesethSentrum OK1.13.05+45.5120.31
43Arthur BrunborgNittedal OL1.13.48+46.3420.43
44Ole Andre BrandsbergEgersund OK1.15.54+48.4021.19
45Theodor BjørkSandefjord OK1.16.40+49.2621.32
Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Sindre UlsakerHemsedal ILdiskvalifisert

H13-16C

2 550 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders LjådalIL Hauken30.3912.01
2Terjei LillehammerÅs-NMBU Orientering33.50+3.1113.16
3Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering39.27+8.4815.28
4Olav Bratland SolbergBø OL39.50+9.1115.37
5Bendik Schia LøeNotodden OL42.44+12.0516.45
6Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering47.19+16.4018.33
7Yousef KhouryLarvik OK1.26.41+56.0233.59
Martin JystadØstmarka OKbrutt

H13-16N

2 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK35.2814.14

H15-16

5 170 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK40.597.55
2Anders VestølVegårshei IL44.05+3.068.31
3Cornelius BjørkSandefjord OK44.28+3.298.36
4Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering46.48+5.499.03
5Viljan van RaaijHedrum OL47.26+6.279.10
6Iver RingheimLarvik OK47.36+6.379.12
7Birk Bell LysakerFana IL48.09+7.109.18
8Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering51.16+10.179.54
9Erik BohneVaregg Fleridrett51.54+10.5510.02
10Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett52.01+11.0210.03
11Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn53.07+12.0810.16
12Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK54.47+13.4810.35
13Johan Kristian UndelandSturla, IF54.50+13.5110.36
14Anders HorveiRaumar Orientering57.17+16.1811.04
15Halvard KornmoPorsgrunn OL57.25+16.2611.06
16August Syrdal ØenHeming Orientering58.09+17.1011.14
17Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett58.17+17.1811.16
18Kristian ØstermannHeming Orientering59.36+18.3711.31
19Tage RosenlundVaregg Fleridrett1.00.14+19.1511.39
20Åsmund SlokvikNotodden OL1.02.37+21.3812.06
21Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb1.02.42+21.4312.07
22Henrik ReuschHeming Orientering1.04.36+23.3712.29
23Simen FritznerNittedal OL1.08.01+27.0213.09
24Halvor RudningenHemsedal IL1.08.45+27.4613.17
25Henrik R HoltHedrum OL1.09.30+28.3113.26
26Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)1.14.37+33.3814.25
27Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn1.14.59+34.0014.30
28Ferdinand FremmingHeming Orientering1.15.26+34.2714.35
29Herman BrunborgNittedal OL1.16.29+35.3014.47
29Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering1.16.29+35.3014.47
31Ulrik HellenTIF Viking1.17.15+36.1614.56
32Egil FrydenlundSturla, IF1.32.23+51.2417.52
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Ole Kristian TaksdalGanddal ILbrutt
Kristoffer FjæreHedrum OLbrutt

H15-16B

3 440 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard GjestvangOL Toten-Troll46.3513.32
2Sindre GisholtFossum IF1.03.45+17.1018.31
3Alexander HorpestadEgersund OK1.06.20+19.4519.16

H17-AK

4 640 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per WiréhnAsker Skiklubb45.239.46
2Kristian BråtenFørde IL50.14+4.5110.49
3Ola LestebergKongsberg OL50.47+5.2410.56
4Svein SundeSøgne og Songdalen OK52.18+6.5511.16
5Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa52.47+7.2411.22
6Erik StoraasWing OK58.53+13.3012.41
7Einar KlavenesSandefjord OK1.02.10+16.4713.23
8Vemund HansenTIF Viking1.02.22+16.5913.26
9Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.03.10+17.4713.36
10Stian NaustdalOK Skeidi1.04.53+19.3013.59
11Erling Dahl BorkamoNotodden OL1.16.12+30.4916.25
12Arild KnutsenSøgne og Songdalen OK1.20.53+35.3017.25
13Jørn BerganVegårshei IL1.23.18+37.5517.57
14Audun FingarsenElverum OK1.26.53+41.3018.43
15Ola NilsenOppsal Orientering1.32.04+46.4119.50
16Kent Morgan StoremyrIL Hauken1.53.08+1.07.4524.22

H17-B

3 440 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten Fredheim SolbergSandefjord OK42.0212.13
2Anders FrøytlogEgersund OK45.29+3.2713.13
3Ernst HiisStokke IL50.47+8.4514.45
4Lars Andreas EenVoss IL56.32+14.3016.26
5Olav HellandEgersund OK1.00.40+18.3817.38
6Morten HelminsenFredrikstad SK1.02.01+19.5918.01
7Alf Johan HjelmtvedtEiker OL1.04.32+22.3018.45
8Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa1.05.14+23.1218.57
9Anfinn PaulsenTorvastad IL1.06.32+24.3019.20
10Hans Jacob BamleOK Skeidi1.29.32+47.3026.01

H17-C

3 190 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas DalseggSkien OK44.4314.01
2Arnfinn SørumSkien OK1.23.40+38.5726.13

H45-AK

3 490 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering38.1510.57
2Endre UlsakerHemsedal IL40.10+1.5511.30
3Thorbjørn VærpKristiansand OK40.16+2.0111.32
4Eskil ÅsmulOL Trollelg42.08+3.5312.04
5Arild AndersenOppsal Orientering48.24+10.0913.52
6Dan Egil LjådalIL Hauken50.16+12.0114.24
7Tor Sverre SkåraEgersund OK52.17+14.0214.58
8Jørn Roar BamleOK Skeidi55.06+16.5115.47
9Jens Christian HolstIL Tyrving57.43+19.2816.32
10Bjørn AasestadÅs-NMBU Orientering1.01.07+22.5217.30
11Trond FossSandefjord OK1.06.29+28.1419.02
12Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering1.07.14+28.5919.15
13Sven OhrvikKonnerud IL1.07.37+29.2219.22
14Arild RørholtOK Skeidi1.11.38+33.2320.31
15Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb1.13.35+35.2021.05
16Øivind PedersenOK Skeidi1.20.24+42.0923.02
17Yngve MobråthenBotne SK1.29.26+51.1125.37

H17-20

6 160 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Langedal BreivikNydalens SK50.598.16
2Einar EkelandOddersjaa SSK51.13+0.148.18
3Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering51.35+0.368.22
4Peter NordbrødenHalden SK56.20+5.219.08
5Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.01.28+10.299.58
6Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.01.44+10.4510.01
7Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.02.04+11.0510.04
8Knut KyrkjebøTIF Viking1.03.30+12.3110.18
9Eskil FrøislandVang OL1.03.47+12.4810.21
10Jørgen WulfsbergNydalens SK1.04.10+13.1110.25
11Trygve MyhrAsker Skiklubb1.04.48+13.4910.31
12Styrk Hundseid KamsvågFossum IF1.05.22+14.2310.36
13Ludvig RødnesOppsal Orientering1.09.41+18.4211.18
14Kristian RykkjeVaregg Fleridrett1.10.32+19.3311.27
15Elias AnderssonOK Norrvirdarna1.10.51+19.5211.30
16Even LindaasVang OL1.11.42+20.4311.38
17Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular1.11.51+20.5211.39
18Stian RykkjeVaregg Fleridrett1.13.25+22.2611.55
19Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1.17.42+26.4312.36
20Even FossumIK Grane Arendal Orientering1.17.56+26.5712.39
21Lavran ThorstensenOppsal Orientering1.18.01+27.0212.39
22Mathias RosenlundVaregg Fleridrett1.19.59+29.0012.59
23Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF1.22.22+31.2313.22
24Rasmus MathisenPorsgrunn OL1.25.45+34.4613.55
25Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.29.58+38.5914.36
26Vegard LøvliAsker Skiklubb1.35.28+44.2915.29
27Jostein BaustadHaugesund IL Orientering1.38.23+47.2415.58
28Peter Martinus Freyborg UranNTNUI1.50.53+59.5418.00
Peter GisholtFossum IFbrutt
Håkon KornmoPorsgrunn OLbrutt

H21-

7 610 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders NordbergNydalens SK57.437.35
2Ueli WerrenSwiss Orienteering Team1.00.38+2.557.58
3Christian TingströmGöteborg Majorna OK1.01.34+3.518.05
4Karl FremstadBækkelagets SK1.02.17+4.348.11
5Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1.02.49+5.068.15
6Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering1.04.22+6.398.27
7Yves AschwandenSwiss Orienteering Team1.04.39+6.568.29
8Tobia PezzatiSwiss Orienteering Team1.07.23+9.408.51
9Love SintringHagaby GoIF1.07.33+9.508.52
10Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering1.08.04+10.218.56
11Sigve VågsnesOppsal Orientering1.08.05+10.228.56
12Sindre R HoltHedrum OL1.08.32+10.499.00
13Sebastian TorgersenNTNUI1.09.39+11.569.09
14Dag Steinar RagvinBø OL1.10.54+13.119.19
15Ørjan RavndalÅlgård Orientering1.10.57+13.149.19
16Jostein AndersenNydalens SK1.12.11+14.289.29
17John PerssonIFK Göteborg1.13.10+15.279.36
18Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering1.14.32+16.499.47
19Eivind Romberg KvaaleBø OL1.15.49+18.069.57
20Øyvind WiggenByåsen IL1.16.09+18.2610.00
21Sigurd Myhre AndreassenHalden SK1.16.10+18.2710.00
22Jonas Madslien BakkenNTNUI1.16.50+19.0710.05
23Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL1.17.33+19.5010.11
24Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL1.18.40+20.5710.20
25Philippe SchenkelSwiss Orienteering Team1.19.09+21.2610.24
26Gjermund RørenEiker OL1.19.34+21.5110.27
27Lars Steinar HefreBø OL1.19.39+21.5610.27
28Bjørn Tore MathisenIL Tyrving1.20.38+22.5510.35
29Kristian GræsliHamar OK1.21.23+23.4010.41
30Sten Åge NygårdseterVegårshei IL1.21.39+23.5610.43
31Simen A BjøringsøyNydalens SK1.23.46+26.0311.00
32Jostein F. TellnesAsker Skiklubb1.27.47+30.0411.32
33Claus MartinsenHeming Orientering1.28.24+30.4111.36
34Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering1.29.40+31.5711.46
35Marko Birk NielsenAalborg OK1.36.10+38.2712.38
36Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.36.32+38.4912.41
37Vegard LineNTNUI1.37.40+39.5712.50
38Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering1.44.53+47.1013.46
39Kenneth MydlandEgersund OK1.45.51+48.0813.54
40Jørgen HetlandEgersund OK1.46.18+48.3513.58
41Erling GrammeltvedtOK Skeidi1.48.29+50.4614.15
42Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL1.56.03+58.2015.14
43Sturle NordeideGneist, IL2.04.45+1.07.0216.23
44Bo Birk NielsenAalborg OK2.05.52+1.08.0916.32
45Robert FredriksenNotodden OL2.13.17+1.15.3417.30
46Lars Danielsen HolenMarkane IL2.14.07+1.16.2417.37
Jørgen FrøydLarvik OKdiskvalifisert
Mikael OlaussonOslostudentenes IKdiskvalifisert
Endre WigaardOppsal Orienteringbrutt
Måns SandgrenOK Orionbrutt
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OLbrutt
Halvor SaunesNydalens SKbrutt
Johan  FröbergTjalve IF Norrköpingbrutt

H40-

6 160 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)57.379.21
2Rune RystadNydalens SK1.01.48+4.1110.01
3Torbjørn KravdalGjø-Vard OL1.12.04+14.2711.41
4Kjell Arne HålandOK Sør1.12.37+15.0011.47
5Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering1.15.20+17.4312.13
6Jon SolbergBø OL1.16.35+18.5812.25
7Kim RichterSandnes IL (Rogaland)1.22.38+25.0113.24
8Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL1.25.57+28.2013.57
9Jon Terje EkelandOddersjaa SSK1.27.51+30.1414.15
10Knut SandvenIL Koll1.28.02+30.2514.17
11Gunnar PettersonEgersund OK1.33.28+35.5115.10
12Asle ÅsmulBirkenes IL1.34.29+36.5215.20
13Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering1.42.44+45.0716.40
14Lars Georg GjertsenStokke IL1.44.11+46.3416.54
15Rune Kristian MorkNotodden OL1.45.15+47.3817.05
16Pål ThomassenVaregg Fleridrett1.47.08+49.3117.23
17Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.53.36+55.5918.26
18Lars FolgerøSauda Orienteringsklubb1.54.21+56.4418.33
19Sander StielstraSauda Orienteringsklubb2.44.17+1.46.4026.40
Eivind Frode RindeBø OLbrutt
Kjetil TorgersenEgersund OKbrutt

H45-

5 510 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)50.029.04
2Kenneth WesterheimStord Orientering50.41+0.399.11
3Ronny RykkjeVaregg Fleridrett51.04+1.029.16
4Frode NysæterSkien OK51.21+1.199.19
5Nils Petter FremmingHeming Orientering52.55+2.539.36
6Knut Harald HyllesethSentrum OK53.00+2.589.37
7Esten KorenNydalens SK53.01+2.599.37
8Trond GjelstadSandefjord OK53.28+3.269.42
9Oddvar TaksdalGanddal IL55.19+5.1710.02
10Christian FrøydSogndal IL56.51+6.4910.19 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Sveinung RykkjeStord Orientering57.26+7.2410.25
12Knut LandstadNydalens SK57.41+7.3910.28
13Ola TellesbøHadeland OL58.10+8.0810.33
14Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL58.46+8.4410.39
15Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)58.52+8.5010.41
16Christian ReuschHeming Orientering59.17+9.1510.45
17Asgeir LiumFet OL1.01.28+11.2611.09
18Håkon WoldSturla, IF1.01.50+11.4811.13
19Christian JomaasFossum IF1.02.54+12.5211.24
20Kristian LøvåsVaregg Fleridrett1.06.13+16.1112.01
21Jens TjentlandLardal OL1.07.39+17.3712.16
22Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)1.07.43+17.4112.17
23Christian GløgårdNittedal OL1.08.16+18.1412.23
24Runar HafskjoldNydalens SK1.08.39+18.3712.27
25Bjart Are HellenTIF Viking1.08.57+18.5512.30
26Øivind FrøislandVang OL1.09.50+19.4812.40
27Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1.11.50+21.4813.02
28Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.12.13+22.1113.06
29Nils Tore PuntervoldEgersund OK1.12.24+22.2213.08
30Rune EngehultNotodden OL1.13.34+23.3213.21
31Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb1.15.14+25.1213.39
32Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.16.32+26.3013.53
33Helge RosenlundVaregg Fleridrett1.17.01+26.5913.58
34Kjetil EckdahlOK Horten1.17.20+27.1814.02
35Øyvind FlaattenOK Skeidi1.18.14+28.1214.11
36Øyvind StørenBø OL1.19.20+29.1814.23
37Arild FlatenVegårshei IL1.19.32+29.3014.26
38Per Erik LarsenSandefjord OK1.19.53+29.5114.29
39Pål WinbergOK Skeidi1.22.47+32.4515.01
40Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.23.18+33.1615.07
41Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett1.27.53+37.5115.56
42Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering1.29.55+39.5316.19
43Erik Utne VieHaugesund IL Orientering1.42.40+52.3818.37
44Jørn LangerudPorsgrunn OL1.52.38+1.02.3620.26
Bjørnar OlsrødStokke ILbrutt
Espen LunøeNydalens SKbrutt
Ian RingheimOL Trollobrutt

H50-

4 630 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb40.128.40
2Arild AasheimGanddal IL41.02+0.508.51
3Einar MartinsenVikebygd IL41.21+1.098.55
4Per Olav NærestadIF Trauma42.21+2.099.08
5Jon Iver BakkenNydalens SK42.44+2.329.13
6Einar LunøeNydalens SK42.49+2.379.14
7Einar GisholtFossum IF44.55+4.439.42
8Tore JuvikIL Gular46.27+6.1510.01
9Morten HamreIL Hauken47.21+7.0910.13
10Guttorm L EggeOslostudentenes IK47.36+7.2410.16
11Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb47.39+7.2710.17
12Helge GisholtOK Skeidi49.06+8.5410.36
13Geir BråtenVegårshei IL50.08+9.5610.49
14Jan GatevoldPorsgrunn OL51.08+10.5611.02
15Ole Petter VestølVegårshei IL52.28+12.1611.19
16Ole TørnqvistFana IL52.33+12.2111.20
17Axel Juell TheisenMellembygd OL52.40+12.2811.22
18Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett53.23+13.1111.31
19Jon SkriubakkenPorsgrunn OL53.41+13.2911.35
20Arne TorgersenBækkelagets SK53.44+13.3211.36
21Jan Petter HansenIL Gular53.55+13.4311.38
22Petter LøeNotodden OL54.49+14.3711.50
23Sverre OttesenVaregg Fleridrett54.58+14.4611.52
24Vegard HaldenNydalens SK55.09+14.5711.54
25Trond LamarkGanddal IL55.34+15.2212.00
26Jonas AnderssonOK Norrvirdarna55.45+15.3312.02
27Vidar SkjerveVerdal OK55.53+15.4112.04
28Geir FrøytlogEgersund OK56.35+16.2312.13
29Håkon JendalFossum IF56.42+16.3012.14
30Egil FuruaBerger og Svelvik OL58.40+18.2812.40
31Hans Otto ØverbyKongsberg OL1.00.00+19.4812.57
32Jørn MyrlandNotodden OL1.03.13+23.0113.39
33Magne LøeNotodden OL1.05.43+25.3114.11
34Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett1.09.01+28.4914.54
35Terje LinløkkenØstmarka OK1.09.50+29.3815.04
36Geir Anders HadlandEgersund OK1.09.52+29.4015.05
37Snorre FrydenlundSturla, IF1.11.46+31.3415.30
38Roar ByeModum OL1.11.54+31.4215.31
39Sverre Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)1.14.40+34.2816.07
40Ingvar BraatenModum OL1.14.41+34.2916.07
41Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.16.22+36.1016.29
42Peter DirksenSauda Orienteringsklubb1.19.50+39.3817.14
43Lars LøeNotodden OL1.42.03+1.01.5122.02

H55-

4 530 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend SlokvikOL Toten-Troll38.388.31
2Jon BjørgumKristiansand OK40.02+1.248.50
3Arne JohannesenIL Gular40.27+1.498.55
4Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb40.45+2.078.59
5Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL45.17+6.399.59
6Ove MartinsenHauketo IF45.52+7.1410.07
7Kjell MarksetIL Koll46.03+7.2510.09
8Johan LundeIL Koll47.27+8.4910.28
9Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)47.50+9.1210.33
10Øyvind Roger HansenRøyken OL47.59+9.2110.35
11Håkon LøvliAsker Skiklubb49.12+10.3410.51
12Espen RaastadSkien OK50.57+12.1911.14
13Lars Peder VaajeMarnardal IL51.03+12.2511.16
14Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)51.25+12.4711.21
15Halvor JutulstadBækkelagets SK52.06+13.2811.30
16Per SandbergNydalens SK52.23+13.4511.33
17Tore Voss FagervoldBærums Skiklub52.35+13.5711.36
18Audun BraatenBergens TF53.08+14.3011.43
19Terje HenriksenAsker Skiklubb53.26+14.4811.47
20Inge GlittumOK Skeidi53.45+15.0711.51
21Tom SagaSkien OK56.32+17.5412.28
22Bjørn ChristensenØstmarka OK56.56+18.1812.34
23John YtternesKolbotn og Skimt OL59.36+20.5813.09 Last ned GPS-spor i gpx-format
24Erik HøivoldKongsberg OL1.13.52+35.1416.18
25Harald OmlandSkien OK1.15.47+37.0916.43
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubbdiskvalifisert
Vidar BotnenNesbyen ILbrutt

H60-

3 800 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arve GlittumOK Skeidi39.4310.27
2Harald HoviSkien OK41.42+1.5910.58
3Terje Wiig MathisenNydalens SK42.18+2.3511.07
4Arvid MydlandEgersund OK44.04+4.2111.35
5Are EriksenOslostudentenes IK48.24+8.4112.44
6Jan SteinegerGneist, IL49.16+9.3312.57
7Torgeir StrandhagenRøyken OL49.33+9.5013.02
8Jarle BotnenBø OL49.45+10.0213.05
9Jostein AlvestadWing OK50.18+10.3513.14
10Trond HegnaAsker Skiklubb54.41+14.5814.23
11Ketil BergeVestre Akers SK55.42+15.5914.39
12Per Chr. HagenBø OL58.00+18.1715.15
13Petter F. JohannessenSturla, IF58.25+18.4215.22
14Bernt HeggøyVoss IL1.01.08+21.2516.05
15Svein LingaIL Gular1.02.03+22.2016.19
16Stein Ove DyngelandFana IL1.06.39+26.5617.32
17Axel DamgaardOL Trollo1.08.30+28.4718.01
18Gunnar BråtenVoss IL1.14.50+35.0719.41
19Tron SolbergOK Skeidi1.24.14+44.3122.10
20Sjur GjestvangOL Toten-Troll1.29.01+49.1823.25
21Ole WiikLardal OL1.47.38+1.07.5528.19
22Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.55.00+1.15.1730.15
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Håvard SteinsholtÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Even Tore SteinsholtLardal OLdiskvalifisert
Mathias MartinsenHeming Orienteringbrutt

H65-

3 640 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn GrindeOslostudentenes IK37.5210.24
2Øivind FadumSande Sportsklubb45.04+7.1212.22
3Svein S JacobsenIL Tyrving47.49+9.5713.08
4Hugo ChristensenNotodden OL50.48+12.5613.57
5Ole JohanssonPorsgrunn OL53.28+15.3614.41
6Stein TurtumøygardMåren OK53.50+15.5814.47
7Kay JørgensenPorsgrunn OL54.28+16.3614.57
8Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb55.06+17.1415.08
9Erling HaavikHaugesund IL Orientering55.11+17.1915.09
10Jan BøhleOL Trollo55.13+17.2115.10
11Martin NaufHedrum OL56.08+18.1615.25
12Ove Gunnar JacobsenStokke IL58.00+20.0815.56
13Atle RemmePorsgrunn OL58.02+20.1015.56
14Svein ØderudKristiansand OK58.26+20.3416.03
15Svein Jarl HansenVoss IL59.35+21.4316.22
16Olav FlogstadIL Hauken1.02.59+25.0717.18
17Jan Ove ØenStord Orientering1.05.55+28.0318.06
18Paul SkjakerHadeland OL1.08.12+30.2018.44
19Peter Preben PrebensenSkien OK1.18.26+40.3421.32
20Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering1.22.50+44.5822.45
21Sveinung RekaaNotodden OL1.23.55+46.0323.03
Leif GrutleHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Trond CeebergAndebu ILdiskvalifisert

H70-

3 640 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge RevhaugRingerike OL48.1613.15
2Runar KittilsenStokke IL51.41+3.2514.11
3Kjell MeenPorsgrunn OL55.07+6.5115.08
4Dag Rønning JensenOL Trollo55.58+7.4215.22
5Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb59.42+11.2616.24
6Bjørn SandelienHeming Orientering59.52+11.3616.26 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Erik Johan GrorudHaslum IL1.00.02+11.4616.29
8Kjell StenstadvoldIL Tyrving1.00.16+12.0016.33
9Jan VærpSøgne og Songdalen OK1.00.44+12.2816.41
10Thor PalmgrenHalden SK1.01.39+13.2316.56
11Øistein ÅsmulOL Trollelg1.01.45+13.2916.57
12Svein EriksenLarvik OK1.03.03+14.4717.19
13Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.08.08+19.5218.43
14Kjell DolvaSkien OK1.08.39+20.2318.51
15Lars Martin GjeinStokke IL1.08.48+20.3218.54
16Eldar BørsumBækkelagets SK1.09.03+20.4718.58
17Arild MoenKonnerud IL1.09.21+21.0519.03
18Tor Svein LangåsOddersjaa SSK1.09.48+21.3219.10
19Roar ForbordMalvik IL1.13.46+25.3020.15
20Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb1.18.54+30.3821.40
21Ragnar HillestadLardal OL1.21.57+33.4122.30
22Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK1.27.24+39.0824.00
23Roar LøkenSandefjord OK1.28.06+39.5024.12
24Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.32.05+43.4925.17
25Chris HirtOLC Kapreolo1.34.14+45.5825.53
26Morten BergerKjose IL1.35.46+47.3026.18
27Arne BrandsbergEgersund OK1.38.47+50.3127.08
28Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL1.52.30+1.04.1430.54
Frank EliassenSandefjord OKdiskvalifisert
Henning GaarderKonnerud ILbrutt

H75-

3 170 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per HauglandÅrstad IL48.5515.25
2Magne KlovningPorsgrunn OL51.35+2.4016.16
3Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn52.14+3.1916.28
4Ivar Louis BergSturla, IF52.25+3.3016.32
5Helge BjaalandHeming Orientering52.33+3.3816.34
6Odd AureDrangedal OL53.45+4.5016.57
7Reijo RytköläIF Sibbo Vargarna54.03+5.0817.03
8Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn54.14+5.1917.06
9Gunnar ØsterbøFreidig54.56+6.0117.19
10Bjørn Willy HansenSandefjord OK57.21+8.2618.05
11Jan JansenOK Moss59.56+11.0118.54
12Paul BisethKongsberg OL1.00.06+11.1118.57
13Reidar SlokvikNotodden OL1.01.37+12.4219.26
14Kåre KnudsenIL GeoForm1.04.05+15.1020.12
15Kåre NilsenSandefjord TIF1.07.23+18.2821.15
16Olav SolbergBø OL1.08.59+20.0421.45
17Alfred SteinerOLC Kapreolo1.09.55+21.0022.03
18Svein  ThorsenSandefjord TIF1.10.57+22.0222.22
19Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1.12.31+23.3622.52
20Oddvar GjelstadSandefjord OK1.16.47+27.5224.13
21Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.17.35+28.4024.28
22Thore EilertsenOL Tønsberg og omegn1.29.19+40.2428.10
23Egil RonæssPorsgrunn OL1.49.57+1.01.0234.41
Anton LommeHedrum OLbrutt

H80-

3 170 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Finn Åge ØsternKongsberg OL1.03.2119.59
2Knut KjemhusKongsberg OL1.05.11+1.5020.33
3Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn1.06.15+2.5420.53
4Einar JørundlandOK Sør1.07.59+4.3821.26
5Svein HaukaasÅrstad IL1.14.07+10.4623.22
6Arne LieStokke IL1.15.13+11.5223.43
7Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1.22.07+18.4625.54
8Stein KorenOK Moss1.38.21+35.0031.01
Helge HalvorsenLarvik OKbrutt
Arne Chr. ScheieØstmarka OKbrutt

A-åpen

4 640 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brynjar FredheimLillomarka OL45.399.50
2Gjermund Tørnquist HaldenNydalens SK49.30+3.5110.40
3Lars Andreas ErikssonIL Tyrving51.21+5.4211.04
4Elisabeth IngvaldsenNydalens SK52.59+7.2011.25
5Bjørnar LøvliAsker Skiklubb53.58+8.1911.37
6Helge StenerudOL Tønsberg og omegn54.54+9.1511.49
7Trond EvensenOL Tønsberg og omegn59.03+13.2412.43
8Marius Kurås SkramNittedal OL1.00.49+15.1013.06
9Arne Håkon JørgensenSandefjord OK1.04.15+18.3613.50
10Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering1.06.42+21.0314.22
11Anne Berit BredholtSandefjord OK1.06.51+21.1214.24
12Tor RingstadHedrum OL1.10.46+25.0715.15
13Mai WatsonNydalens SK1.17.32+31.5316.42
14Tone StoklandSandefjord OK1.18.34+32.5516.55
15Ketil ÅstebolOppsal Orientering1.22.21+36.4217.44

B-åpen

3 440 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birger KristoffersenIL Krigsskolen34.3010.01
2Per GustafssonKongsberg OL44.01+9.3112.47
3Emma Smeddal NygårdVegårshei IL51.37+17.0715.00
4Fredrik KulfsbergIL Koll52.52+18.2215.22
5Hanne FredheimLillomarka OL57.45+23.1516.47
6Ketil NummedalFana IL59.41+25.1117.20
7Hilde MoholthKongsberg OL1.03.02+28.3218.19
8Tone RosenlundVaregg Fleridrett1.03.05+28.3518.20
9Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)1.03.16+28.4618.23
10Anne BreivikNydalens SK1.04.36+30.0618.46
11Hans KlausenKlepp Kommune BIL1.05.47+31.1719.07
12Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)1.06.06+31.3619.12
13Henriette NessetÅlgård Orientering1.08.13+33.4319.49
14Elin SlokvikNotodden OL1.09.04+34.3420.04
15Inger BjergaVaregg Fleridrett1.09.08+34.3820.05
16Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)1.09.30+35.0020.12
17Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb1.13.31+39.0121.22
18Didrik SletthaugFana IL1.16.01+41.3122.05
19Nina ØstbyOL Tønsberg og omegn1.16.56+42.2622.21
20Annelise AndreassenSandefjord OK1.18.30+44.0022.49
21Helga KlausenKlepp Kommune BIL1.19.09+44.3923.00
22Turid VrålstadVaregg Fleridrett1.19.15+44.4523.02
23Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn1.19.58+45.2823.14
24Rolf JustadIF Hellas1.22.34+48.0424.00
25Jan LybakAndebu IL1.26.11+51.4125.03
Lise RollFana ILdiskvalifisert
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Anne Lene BergOK Skeidibrutt
Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)brutt

C-åpen

3 190 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)37.3711.47
2Chris EknesNOTEAM52.09+14.3216.20
3Mariann SlettenIK Grane Arendal Orientering52.16+14.3916.23
4Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)55.52+18.1517.30
5Ragnhild ThuSandnes IL (Rogaland)57.36+19.5918.03
6Vibeke NymoVaregg Fleridrett58.11+20.3418.14
7Helge BohneVaregg Fleridrett58.24+20.4718.18
8Nora SletthaugFana IL1.00.06+22.2918.50
9May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)1.02.11+24.3419.29
10Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)1.04.27+26.5020.12
11Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.05.00+27.2320.22
12Rikke GåsholtHedrum OL1.05.22+27.4520.29
13Katrine SolbakkenIL Tyrving1.05.24+27.4720.30
14Hans Gøran BjørkSandefjord OK1.12.02+34.2522.34
15Åsne Gjelstad RebårdSandefjord OK1.17.26+39.4924.16
16Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)1.19.19+41.4224.51
17Stine HanssumOL Tønsberg og omegn1.29.42+52.0528.07
18Baltazar Wiger-NordåsNittedal OL1.31.08+53.3128.34
19Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.39.06+1.01.2931.03
20Ragnar SævdalNOTEAM1.47.29+1.09.5233.41
Tore TjønnIdrettslaget Dyre Vaadiskvalifisert
Elin ØverbyKongsberg OLbrutt
Knut Roar Rukke GjeitsundNOTEAMbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor