Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

H45-

5 510 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)50.02
2Kenneth WesterheimStord Orientering50.41+0.39
3Ronny RykkjeVaregg Fleridrett51.04+1.02
4Frode NysæterSkien OK51.21+1.19
5Nils Petter FremmingHeming Orientering52.55+2.53
6Knut Harald HyllesethSentrum OK53.00+2.58
7Esten KorenNydalens SK53.01+2.59
8Trond GjelstadSandefjord OK53.28+3.26
9Oddvar TaksdalGanddal IL55.19+5.17
10Christian FrøydSogndal IL56.51+6.49Last ned GPS-spor i gpx-format
11Sveinung RykkjeStord Orientering57.26+7.24
12Knut LandstadNydalens SK57.41+7.39
13Ola TellesbøHadeland OL58.10+8.08
14Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL58.46+8.44
15Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)58.52+8.50
16Christian ReuschHeming Orientering59.17+9.15
17Asgeir LiumFet OL1.01.28+11.26
18Håkon WoldSturla, IF1.01.50+11.48
19Christian JomaasFossum IF1.02.54+12.52
20Kristian LøvåsVaregg Fleridrett1.06.13+16.11
21Jens TjentlandLardal OL1.07.39+17.37
22Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)1.07.43+17.41
23Christian GløgårdNittedal OL1.08.16+18.14
24Runar HafskjoldNydalens SK1.08.39+18.37
25Bjart Are HellenTIF Viking1.08.57+18.55
26Øivind FrøislandVang OL1.09.50+19.48
27Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1.11.50+21.48
28Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.12.13+22.11
29Nils Tore PuntervoldEgersund OK1.12.24+22.22
30Rune EngehultNotodden OL1.13.34+23.32
31Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb1.15.14+25.12
32Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.16.32+26.30
33Helge RosenlundVaregg Fleridrett1.17.01+26.59
34Kjetil EckdahlOK Horten1.17.20+27.18
35Øyvind FlaattenOK Skeidi1.18.14+28.12
36Øyvind StørenBø OL1.19.20+29.18
37Arild FlatenVegårshei IL1.19.32+29.30
38Per Erik LarsenSandefjord OK1.19.53+29.51
39Pål WinbergOK Skeidi1.22.47+32.45
40Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.23.18+33.16
41Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett1.27.53+37.51
42Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering1.29.55+39.53
43Erik Utne VieHaugesund IL Orientering1.42.40+52.38
44Jørn LangerudPorsgrunn OL1.52.38+1.02.36
Bjørnar OlsrødStokke ILbrutt
Espen LunøeNydalens SKbrutt
Ian RingheimOL Trollobrutt
Roar MathisenOL Tønsberg og omegninaktiv
Eirik JørgensenIL Tyrvinginaktiv
Øystein SkjelbredKongsberg OLinaktiv
Steinar LandeBø OLinaktiv
Knut Ivar JohansenSandefjord OKinaktiv
Øyvind LienGjø-Vard OLinaktiv
Vidar GjelstadOppsal Orienteringinaktiv
Sturle FurlandSandefjord OKinaktiv
Jan Anders IstadAsker Skiklubbinaktiv
Eivind LandeEidskog OLinaktiv
Kyrre GranFet OLinaktiv
Rune BlågestadIndre Østfold OKinaktiv
Arild NyhaugAsker Skiklubbinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor