Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

H15-16

5 170 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK40.59
2Anders VestølVegårshei IL44.05+3.06
3Cornelius BjørkSandefjord OK44.28+3.29
4Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering46.48+5.49
5Viljan van RaaijHedrum OL47.26+6.27
6Iver RingheimLarvik OK47.36+6.37
7Birk Bell LysakerFana IL48.09+7.10
8Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering51.16+10.17
9Erik BohneVaregg Fleridrett51.54+10.55
10Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett52.01+11.02
11Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn53.07+12.08
12Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK54.47+13.48
13Johan Kristian UndelandSturla, IF54.50+13.51
14Anders HorveiRaumar Orientering57.17+16.18
15Halvard KornmoPorsgrunn OL57.25+16.26
16August Syrdal ØenHeming Orientering58.09+17.10
17Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett58.17+17.18
18Kristian ØstermannHeming Orientering59.36+18.37
19Tage RosenlundVaregg Fleridrett1.00.14+19.15
20Åsmund SlokvikNotodden OL1.02.37+21.38
21Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb1.02.42+21.43
22Henrik ReuschHeming Orientering1.04.36+23.37
23Simen FritznerNittedal OL1.08.01+27.02
24Halvor RudningenHemsedal IL1.08.45+27.46
25Henrik R HoltHedrum OL1.09.30+28.31
26Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)1.14.37+33.38
27Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn1.14.59+34.00
28Ferdinand FremmingHeming Orientering1.15.26+34.27
29Herman BrunborgNittedal OL1.16.29+35.30
29Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering1.16.29+35.30
31Ulrik HellenTIF Viking1.17.15+36.16
32Egil FrydenlundSturla, IF1.32.23+51.24
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Ole Kristian TaksdalGanddal ILbrutt
Kristoffer FjæreHedrum OLbrutt
Audun BrevikStokke ILinaktiv
Lars Øderud VatneBækkelagets SKinaktiv
Snorre SlokvikNotodden OLinaktiv
Mikkel Wergeland AasSkien OKinaktiv
Eirik BlågestadIndre Østfold OKinaktiv
Martin BirkelundAsker Skiklubbinaktiv
Jakob Schia LøeNotodden OLinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor