Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Aalborg OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jonathan Birk NielsenH11-12 (111)11.276.48
18Marko Birk NielsenH21- (213)20.28+2.547.00
40Bo Birk NielsenH21- (213)30.25+12.5110.25
Benjamin Birk NielsenN-åpen (351)14.1613.20

Andebu IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Elisabeth RødD65- (31)25.28+2.3414.08
3Anette Kjærås FiringD45-AK (51)22.52+3.3611.47
6Elling AakreH65- (93)20.00+3.5010.31
18Trond CeebergH65- (93)26.56+10.4614.10

Asker Skiklubb

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Per WiréhnH17-AK (73)14.556.41
1Tilla Farnes HennumD17-20 (41)21.378.15
2Marit IsachsenD17-AK (119)16.40+0.218.35
2Hulda M. Backer TellnesD15-16B (9)27.47+2.5011.49
3Maria Johannessen LinneboD15-16B (9)38.04+13.0716.11
3Randi NikolaisenD55- (55)19.15+1.1410.07
6Gunhild MyhrD17-B (83)24.46+5.5010.32
7Jonas MyhrH13-14 (192)14.34+0.586.58
8Jørn Bue OlsenH65- (93)20.10+4.0010.36
8Terje HenriksenH55- (111)21.12+3.329.08
9Ane Kristine EidD11-12 (97)18.45+7.1211.09
11Øyvind Johannessen LinneboH55- (111)21.50+4.109.24
13Mathias BirkelundH11-12 (111)15.35+4.089.16
13Sigrun NygårdD50- (75)25.27+6.0212.28
15Jakob Backer-TellnesH13-14 (192)15.42+2.067.30
17Anne Kathrine LinneboD45- (92)29.49+9.2112.51
21Mikael BirkelundH13-14 (192)16.46+3.108.01
24Martin Johannessen LinneboH13-14 (192)17.10+3.348.12
25Trygve MyhrH17-20 (109)23.39+5.548.36
28Magnus Mellbye LarsenH21- (213)22.12+4.387.36
29Frikk Alvaro EmbergsrudH15-16 (138)21.57+7.189.08
30Jostein F. TellnesH21- (213)22.49+5.157.48
39Jan Anders IstadH45- (190)29.09+9.4311.07
40Arild NyhaugH45- (190)29.14+9.4811.09
44Mathias NyhaugH13-14 (192)27.01+13.2512.55
Sigve Nygård FagervoldN-åpen (351)23.2021.48

Askøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Rannveig SolliD60- (71)20.2310.43

Berger og Svelvik OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Torill Nebell MikkelsenD70- (68)24.56+5.0413.51

Bodø og Omegn IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Reidar AndersenH70- (110)26.02+9.3913.42

Botne SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Othilie Kvilhaug SkavhellenD10-12N (47)13.5212.57
15Ingrid MobråthenD13-14 (116)18.56+4.209.03
15Eirik SkavhellenH40- (80)33.37+14.4012.13
17Yngve MobråthenH45-AK (67)37.59+21.3319.34
17Line-Susanne K. SkavhellenD40- (82)27.14+8.5211.44
25Jørgen KvilhaugH70- (110)29.56+13.3315.45

Byåsen IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingunn SandbakkD17-B (83)18.568.03
2Eirin LodgaardD50- (75)20.28+1.0310.01
9Øyvind WiggenH21- (213)19.50+2.166.47
15Vebjørn Bergh-HansenH11-12 (111)18.22+6.5510.55
20Hans Aleksander ØsthagenH21- (213)21.08+3.347.14
Torvin Bergh-HansenN-åpen (351)13.5913.04
Dagfinn StenvikN-åpen (351)11.4811.01

Bækkelagets SK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Aasne Fenne HoksrudD40- (82)18.25+0.037.56
2Eldar BørsumH70- (110)17.32+1.099.13
3Karl FremstadH21- (213)18.01+0.276.10
3Lone BrochmannD21- (69)20.42+0.507.31
5Jonas Fenne IngierdH11-12 (111)13.27+2.008.00
6Marthe GløersenD21- (69)21.33+1.417.50
17Arne TorgersenH50- (159)18.59+3.008.19
18Diane Ninauve-JutulstadD13-14 (116)19.40+5.049.24
Håkon Fenne IngierdN-åpen (351)23.0021.29

Bærums Skiklub

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Tore Voss FagervoldH55- (111)24.29+6.4910.33

Bø OL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Trude HarstadD40- (82)18.227.55
4Eivind Frode RindeH40- (80)23.50+4.538.40
4Victoria StørenD10-12N (47)13.0212.10
5Jon SolbergH40- (80)23.56+4.598.42
5Sondre Harstad RindeH10-12N (40)11.2510.40
9Per Chr. HagenH60- (105)19.19+3.579.28
16Gunn BotnenD60- (71)31.53+11.3016.46
22Lars Steinar HefreH21- (213)21.27+3.537.20
22Elise StørenD15-16 (108)26.09+7.0111.13
23Dag Steinar RagvinH21- (213)21.28+3.547.21
24Tone NilsenD17-AK (119)41.02+24.4321.09
25Eivind Romberg KvaaleH21- (213)22.07+4.337.34
38Øyvind StørenH45- (190)29.06+9.4011.06
Tobias Harstad RindeN-åpen (351)11.1910.34
Kristoffer NilsenN-åpen (351)12.2511.36
Arne LandeH70- (110)diskvalifisert
Jarle BotnenH60- (105)diskvalifisert

Drangedal OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Oskar StraumeH17-C (11)17.5111.05
3Anna Henriette StraumeD13-16C (44)17.50+0.5910.36
5Astrid LundeD65- (31)28.29+5.3515.49
7Marit OddenD65- (31)38.14+15.2021.14
9Odd AureH75- (63)27.02+8.1115.01
14Kristin AureD17-AK (119)22.15+5.5611.28
15Ellen BjervaD70- (68)36.25+16.3320.13
16Brit Solberg StraumeD70- (68)38.16+18.2421.15
17Henny Helgeland ReinholdD70- (68)38.32+18.4021.24

Driv IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Per-Erik ØstlieH65- (93)23.34+7.2412.24

Egersund OK

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tordis FrøytlogD17-N (18)18.4212.18
1Christoffer Øen KvernstuenH13-16N (5)14.239.27
2Anders FrøytlogH17-B (45)19.51+1.508.26
3Alexander HorpestadH15-16B (11)23.52+3.4710.09
3Monica HorpestadD17-B (83)23.15+4.199.53
5Olav HellandH17-B (45)23.00+4.599.47
5Arvid MydlandH60- (105)18.08+2.468.53
6Thea Beate PuntervoldD11-12 (97)15.57+4.249.29
7Berit BrandsbergD17-C (80)24.59+8.3715.31
7Hilde HetlandD17-B (83)25.28+6.3210.50
9Gunnar PettersonH40- (80)27.22+8.259.57
10Karine Aarstad TorgersenD11-12 (97)18.48+7.1511.11
14Tor Sverre SkåraH45-AK (67)23.40+7.1412.11
15Synne Skeie PettersonD11-12 (97)21.07+9.3412.34
19Edvin AakreH13-14 (192)16.31+2.557.54
20Geir FrøytlogH50- (159)19.32+3.338.34
28Arne BrandsbergH70- (110)34.59+18.3618.24
28Julie PuntervoldD15-16 (108)30.08+11.0012.55
29Nils Tore PuntervoldH45- (190)25.40+6.149.47
34Kenneth MydlandH21- (213)23.48+6.148.09
35Sindre Skeie PettersonH13-14 (192)19.36+6.009.22
39Jørgen HetlandH21- (213)28.00+10.269.35
46Ole Andre BrandsbergH13-14 (192)28.48+15.1213.46
Markus M. HellandN-åpen (351)15.1314.13
Ruben M. HellandN-åpen (351)15.0714.07
Vilde PuntervoldN-åpen (351)17.5216.41
Erik Aarstad TorgersenN-åpen (351)17.3316.24
Julie M HellandD-10 (62)9.567.31
Olaug F MydlandD17-C (80)diskvalifisert
Jane M HellandD17-AK (119)diskvalifisert
Kjetil TorgersenH40- (80)diskvalifisert

Eiker OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Alf Johan HjelmtvedtH17-B (45)34.47+16.4614.48
15Torgeir BrochmannB-åpen (105)39.54+24.2116.58
15Anne Marthe PeveriD21- (69)31.16+11.2411.22
18Silje MorlandstøD15-16 (108)24.01+4.5310.18
23Solveig LetmolieD15-16 (108)26.11+7.0311.14
24Oda Isnes TyseD15-16 (108)26.31+7.2311.22

Elverum OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anna-Thekla TonjerD17-AK (119)16.198.24
2Emil Tonjer FingarsenH-10 (91)9.457.23
2Audun FingarsenH17-AK (73)17.43+2.487.56
5Sander Tonjer FingarsenH13-14 (192)14.24+0.486.53
17Mats LindaasH13-14 (192)15.53+2.177.35
33Gaute LindaasH13-14 (192)19.06+5.309.08
Aksel Tonjer FingarsenN-åpen (351)16.2215.17

Fana IL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ketil NummedalB-åpen (105)22.53+7.209.44
8Julie Roll TørnqvistD17-20 (41)27.35+5.5810.31
10Dagrun Daltveit SlettebøD21- (69)25.05+5.139.07
10Anne Kjersti DaltveitD60- (71)26.56+6.3314.10
12Kristine Bog VikaneD13-14 (116)18.42+4.068.56
15Ole TørnqvistH50- (159)18.48+2.498.14
15Stein Ove DyngelandH60- (105)23.23+8.0111.27
16Didrik SletthaugB-åpen (105)51.03+35.3021.43
21Marie Roll-TørnqvistD13-14 (116)20.08+5.329.37
25Birk Bell LysakerH15-16 (138)20.31+5.528.32
32Brage Bell LysakerH13-14 (192)18.30+4.548.51
Memund Daltveit SlettebøN-åpen (351)17.0015.53
Sofia Daltveit SlettebøD-10 (62)23.3817.54
Nora SletthaugC-åpen (84)diskvalifisert
Amanda Daltveit SlettebøD13-16C (44)diskvalifisert

Fet OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Heidi TronbølD17-AK (119)19.23+3.049.59
13Asgeir LiumH45- (190)22.46+3.208.41

Fossum IF

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sindre GisholtH15-16B (11)20.058.32
3Sidsel Graff-IversenD65- (31)26.40+3.4614.48
4Styrk Hundseid KamsvågH17-20 (109)18.42+0.576.48
8Einar GisholtH50- (159)17.43+1.447.46
9Elise GisholtD45-AK (51)25.39+6.2313.13
9Astri RogstadD70- (68)27.50+7.5815.27
11Peter GisholtH17-20 (109)20.36+2.517.29
13Kristin ViganderD70- (68)32.42+12.5018.10
25Christian JomaasH45- (190)24.59+5.339.32

Fredrikstad SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Gunn Astrid JakobsenD60- (71)21.56+1.3311.32
7Morten HelminsenH17-B (45)32.22+14.2113.46
8Kristoffer B. HelminsenH15-16 (138)18.02+3.237.30

Freidig

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gunnar ØsterbøH75- (63)18.5110.28
1Katharina Mo BergeD70- (68)19.5211.02
1Torid KvaalD75- (19)18.5410.30

Ganddal IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Janne Tjørhom AasheimD15-16 (108)19.088.12
2Anna TaksdalD11-12 (97)12.47+1.147.36
2Ann Karin TjørhomD55- (55)18.25+0.249.41
3Aud Hognestad TaksdalD40- (82)18.58+0.368.10
4Arild AasheimH50- (159)16.56+0.577.25
7Oddvar TaksdalH45- (190)21.01+1.358.01
9Vibeke LamarkD45- (92)25.23+4.5510.56
19Ingrid LamarkD15-16 (108)24.10+5.0210.22
25Øyvind LamarkH13-14 (192)17.16+3.408.15
27Trond LamarkH50- (159)20.50+4.519.08
33Ole Kristian TaksdalH15-16 (138)23.23+8.449.44
34Andreas Nybak UrdalH13-14 (192)19.20+5.449.15

Gimle IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Martine Andersen HennigD17-C (80)27.40+11.1817.11

Gjø-Vard OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Kjersti GullordD17-AK (119)22.03+5.4411.21
36Elling Fossheim AsplinH21- (213)25.06+7.328.35
Peder Fossheim AsplinH21- (213)diskvalifisert

Gneist, IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jan SteinegerH60- (105)17.17+1.558.28
41Sturle NordeideH21- (213)31.23+13.4910.44

Göteborg Majorna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Christian TingströmH21- (213)18.39+1.056.23

Hadeland OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Paul SkjakerH65- (93)21.02+4.5211.04
19Ola TellesbøH45- (190)23.59+4.339.09

Hagaby GoIF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Love SintringH21- (213)20.16+2.426.56

Halden SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Thor PalmgrenH70- (110)20.40+4.1710.52
8Peter NordbrødenH17-20 (109)20.00+2.157.16

Hamar OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Anine LomeD17-20 (41)22.28+0.518.34
9Elin Moe GræsliD50- (75)23.10+3.4511.21
12Liv FeiringD70- (68)30.13+10.2116.47
17Kristian GræsliH21- (213)20.18+2.446.57
21Kamilla LomeD15-16 (108)25.16+6.0810.50

Haugesund IL Orientering

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Britt RameckersD65- (31)22.5412.43
2Sigurd Paulsen VieH15-16 (138)15.58+1.196.39
2Sigleif SteinsvågH40- (80)22.46+3.498.16
6Aleksander JørgensenH13-14 (192)14.27+0.516.54
6Kristoffer JørgensenH13-16C (34)17.23+4.3110.20
6Selma SteinsvågD13-16C (44)20.12+3.2112.01
6Lars WikstrømH10-12N (40)12.0311.15
6Anne Kallevik GrutleD60- (71)23.48+3.2512.31
9Erling HaavikH65- (93)20.31+4.2110.47
10Per Bjarne MyhreH45-AK (67)19.50+3.2410.13
11Inger K. HaavikD60- (71)27.13+6.5014.19
13Anita SælevikD45- (92)28.11+7.4312.08
17Leif GrutleH65- (93)23.46+7.3612.30
19Grethe Paulsen VieD45- (92)31.04+10.3613.23
20Lars Johann MiljeH65- (93)28.32+12.2215.01
26Jostein BaustadH17-20 (109)24.42+6.578.58

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Ove MartinsenH55- (111)20.46+3.068.57

Hedrum OL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Tor RingstadA-åpen (89)19.34+4.068.46
4Ludvig SkramdalH10-12N (40)10.229.41
5Anton LommeH75- (63)23.50+4.5913.14
5Marlene SkramdalD13-16C (44)20.10+3.1912.00
8Annika van RaaijD11-12 (97)18.01+6.2810.43
8Kristin HagaD13-16C (44)21.12+4.2112.37
9Mia Dürbeck KjærlandD13-16C (44)23.10+6.1913.47
10Pernille MoltebergD13-16C (44)25.56+9.0515.26
11Henrik R HoltH15-16 (138)18.31+3.527.42
13Viljan van RaaijH15-16 (138)18.44+4.057.48
21Martin NaufH65- (93)30.04+13.5415.49
26Hanna JohanssonD15-16 (108)26.54+7.4611.32
29Robin ThorkildsenH17-20 (109)26.57+9.129.48
30Kristoffer FjæreH15-16 (138)22.03+7.249.11
39Christian Filip Selbo MalmquistH13-14 (192)24.30+10.5411.43

Heming Orientering

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Helge BjaalandH75- (63)20.06+1.1511.10
5Runa SkyttersæterD55- (55)20.23+2.2210.43
6Ferdinand FremmingH15-16 (138)17.16+2.377.11
7Ulrik Astrup ArnesenH17-20 (109)19.58+2.137.15
7Mathias MartinsenH60- (105)19.11+3.499.24
8Bjørn SandelienH70- (110)21.58+5.3511.33
9Egil Wickstrand IversenH55- (111)21.14+3.349.09
10Henrik ReuschH15-16 (138)18.07+3.287.32
11Nils Petter FremmingH45- (190)21.28+2.028.11
12Kristian ØstermannH15-16 (138)18.33+3.547.43
12Elle M. MelbyeD60- (71)27.51+7.2814.39
14Sidsel SandelienD70- (68)33.49+13.5718.47
15Magnus Eide-FredriksenH15-16 (138)18.47+4.087.49
20Guro LinneboD13-14 (116)19.51+5.159.29
21Marianne ReuschD45- (92)40.04+19.3617.16
22Fridtjof ReuschH13-14 (192)17.04+3.288.09
24August Syrdal ØenH15-16 (138)20.25+5.468.30
26Harald Eide-FredriksenH45- (190)25.05+5.399.34
31Christian ReuschH45- (190)26.40+7.1410.10
31Claus MartinsenH21- (213)22.51+5.177.49
Astrid ReuschN-åpen (351)17.1516.07

Hemsedal IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Endre UlsakerH45-AK (67)17.59+1.339.16
7Sissel RudningenD45-AK (51)24.29+5.1312.37
10Elin UlsakerD17-20 (41)28.29+6.5210.52
12Erlend UlsakerH11-12 (111)14.51+3.248.50
16Sindre UlsakerH13-14 (192)15.43+2.077.31
20Halvor RudningenH15-16 (138)18.56+4.177.53
Sidsel KombaN-åpen (351)19.3018.13

Idrettslaget Dyre Vaa

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Astrid Fugleneb AamandD17-AK (119)17.22+1.038.57
7Thea Aksvik WienengaD10-12N (47)14.1913.22
Randi Fugleneb AamandN-åpen (351)14.4113.43
Sunniva Tjønn JacobsenN-åpen (351)15.2414.23
Sigrid Fugleneb AamandD-10 (62)21.2916.16

IF Trauma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Per Olav NærestadH50- (159)16.36+0.377.16

IFK Göteborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10John PerssonH21- (213)19.54+2.206.48

IK Grane Arendal Orientering

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Mariann SlettenC-åpen (84)23.34+9.2314.38
15Magnus FossumH15-16 (138)18.47+4.087.49
15Amalie RingvollD13-14 (116)18.56+4.209.03
16Torgeir Andreas MoheimH11-12 (111)18.38+7.1111.05
17Ine MikkelsenD13-14 (116)19.39+5.039.24
22Lise MikkelsenD13-14 (116)20.19+5.439.43
28Even FossumH17-20 (109)25.33+7.489.17
34Geir Jonny RingvollH45- (190)27.29+8.0310.29
Ingrid RingvollD-10 (62)20.0315.11
Olav Magne MoheimH-10 (91)diskvalifisert

IL Gular

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Oda Kjellevold MaldeD13-16C (44)17.46+0.5510.34
5Arne JohannesenH55- (111)19.38+1.588.27
7Eli Fjellbirkeland JohannesenD17-20 (41)25.38+4.019.47
7Mari Fjellbirkeland JohannesenD15-16 (108)21.21+2.139.09
15Marian KjellevoldD45- (92)29.30+9.0212.42
22Eyvind Kjellevold MaldeH17-20 (109)22.22+4.378.08

IL Hauken

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Marte LjådalD17-C (80)18.04+1.4211.13
3Anders LjådalH13-16C (34)14.27+1.358.36
8Dan Egil LjådalH45-AK (67)19.22+2.569.58
8Kristin Repstad StoremyrD17-C (80)27.38+11.1617.09
8Ole Magnus StoremyrH10-12N (40)19.3318.16
11Kent Morgan StoremyrH17-AK (73)34.53+19.5815.38
18Henrik Repstad StoremyrH11-12 (111)19.26+7.5911.34
29Morten HamreH50- (159)21.56+5.579.37

IL Imås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Ingeborg BøbelD70- (68)27.08+7.1615.04

IL Koll

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jonas Johansen HickenH10-12N (40)10.179.36
3Martin Christoffer BorgH11-12 (111)11.33+0.066.52
12Hege AndersenC-åpen (84)27.50+13.3917.17
12Christian Fredrik BorgH13-14 (192)15.26+1.507.23
13Kjell MarksetH55- (111)22.15+4.359.35
14Johannes Salvesen-LundeH11-12 (111)17.03+5.3610.08
Noah Benguigui AndersenN-åpen (351)10.209.39
Oscar Benguigui AndersenN-åpen (351)9.158.38
Ellinor Johansen HickenN-åpen (351)40.1437.36
Henrik Johansen HickenN-åpen (351)40.2537.46
Markus Husby SandvenN-åpen (351)12.3711.47
Johan LundeH55- (111)diskvalifisert

IL Krigsskolen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Birger KristoffersenB-åpen (105)15.336.37

IL Leik

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Tone AlmåsD45- (92)23.10+2.429.59
18Mai Iren AlmåsD45- (92)30.04+9.3612.57

IL Tyrving

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Nora SkauenD45- (92)20.288.49
2Jens Christian HolstH45-AK (67)17.46+1.209.09
3Svein S JacobsenH65- (93)16.40+0.308.46
5Oda J SikkelandD17-20 (41)24.00+2.239.09
7Linnea HolstD13-14 (116)17.38+3.028.26
8Kristine FjeldboD21- (69)21.52+2.007.57
10Vida Helland-HansenD13-14 (116)18.21+3.458.46
11Mille Baastad BergD13-14 (116)18.29+3.538.50
13Mina JørgensenD15-16 (108)22.26+3.189.37
16Iris HolstD15-16 (108)23.19+4.1110.00
26Bjørn Tore MathisenH21- (213)22.09+4.357.35
29Kristine SolbakkenD13-14 (116)23.21+8.4511.10
31Eileen BjanesD13-14 (116)27.07+12.3112.58
Tiril MyklatunN-åpen (351)12.2611.37

Kjelsås IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anne-Britt NilsenD75- (19)26.42+7.4814.50

Kjose IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Anne Lise SagaD60- (71)22.07+1.4411.38

Klepp Kommune BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Hans KlausenB-åpen (105)27.00+11.2711.29
14Helga KlausenB-åpen (105)39.00+23.2716.35

Kolbotn og Skimt OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Celine YtternesD15-16B (9)24.5710.37
4Tora FrøsethD17-B (83)24.00+5.0410.12
7Sigurd FrøsethH10-12N (40)13.3212.38
8Cathrine PalmgrenB-åpen (105)26.05+10.3211.05
10Lene BorthenD50- (75)24.05+4.4011.48
11Tonje PalmgrenC-åpen (84)25.20+11.0915.44
12Guro FrøsethD11-12 (97)19.57+8.2411.52
19John YtternesH55- (111)32.06+14.2613.50
29Kolbjørn MegardH70- (110)36.09+19.4619.01

Kongsberg OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ann-Karin LestebergD17-B (83)22.11+3.159.26
3Finn Åge ØsternH80- (36)27.09+2.5915.05
4Ingvild GustafssonD13-14 (116)16.40+2.047.58
4Andreas Myrvold SkovlystH11-12 (111)13.12+1.457.51
4Jarand GustafssonH-10 (91)10.137.44
4Ola LestebergH17-AK (73)18.29+3.348.17
6Mari ØverbyD13-14 (116)16.51+2.158.03
7Iselin HøivoldD11-12 (97)17.31+5.5810.25
8Konstanse MoholthD13-14 (116)17.47+3.118.30
10Hilde MoholthB-åpen (105)32.15+16.4213.43
18Ingrid LestebergD11-12 (97)23.56+12.2314.14
20Erik HøivoldH55- (111)36.44+19.0415.50
23Selma HøivoldD13-14 (116)20.26+5.509.46
Eirik LestebergN-åpen (351)13.0812.16
Amalie Myrvold SkovlystN-åpen (351)12.5212.01
Per GustavsonA-åpen (89)diskvalifisert

Konnerud IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Veslemøy SolbergD45-AK (51)20.38+1.2210.38
3Lars BaklidH50- (159)16.49+0.507.22
3Andrea RanvikD15-16 (108)19.37+0.298.25
9Anniken RanvikD15-16 (108)21.32+2.249.14
9Annette Bjørnås KrogstieD17-20 (41)28.00+6.2310.41
11Sven OhrvikH45-AK (67)20.39+4.1310.38
11Mari Landro SvingheimD15-16 (108)22.18+3.109.34
14Arild MoenH70- (110)23.44+7.2112.29
24Henning GaarderH70- (110)28.50+12.2715.10
31Anni SaarelaD15-16 (108)35.52+16.4415.23

Kristiansand OK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jon BjørgumH55- (111)19.02+1.228.12
4Gro Elisabeth HerumD17-N (18)42.40+23.5828.04
7Thorbjørn VærpH45-AK (67)18.05+1.399.19
8Brage TakleH13-14 (192)14.49+1.137.05
10Trygve Børte NomelandH13-14 (192)14.56+1.207.08
12Lars KostølH-10 (91)13.5110.29
13Linn Carina DalandD17-AK (119)22.14+5.5511.27
14Målfrid KonstD40- (82)24.52+6.3010.43
15Svein ØderudH65- (93)22.50+6.4012.01
20Gro BørteD45- (92)36.14+15.4615.37
25Maria KostølD13-14 (116)20.47+6.119.56
Ragnhild HaldD55- (55)diskvalifisert
Linea DalandN-åpen (351)diskvalifisert

Lardal OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Mathilde LindbladD13-16N (15)18.03+4.3211.52
2Kristin Melby JacobsenD13-14 (116)15.54+1.187.36
7Tollef TjentlandH-10 (91)11.098.26
7Julie LindbladD10-12N (47)14.1913.22
10Nora-Marie Sogn WiikD17-C (80)28.13+11.5117.31
12Monica Tveit TjentlandD17-B (83)28.45+9.4912.14
16Even Tore SteinsholtH60- (105)25.04+9.4212.17
17Ragnar HillestadH70- (110)25.59+9.3613.40
18Ole WiikH60- (105)25.44+10.2212.36
30Hallvard TjentlandH13-14 (192)18.09+4.338.41

Larvik OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Maren Sofie FremstadD10-12N (47)10.109.30
2Andrine Harriet FremstadD17-20 (41)22.12+0.358.28
3Serine Kierulf DirdalD11-12 (97)12.49+1.167.37
5Helge HalvorsenH80- (36)32.38+8.2818.07
5Iril RingheimD11-12 (97)15.48+4.159.24
9Kristian Kaupang LyeH10-12N (40)20.0318.44
11Henrik Kaupang LyeH13-14 (192)15.01+1.257.11
12Ida Sofie HjortlandD15-16 (108)22.25+3.179.37
13Iver RingheimH15-16 (138)18.44+4.057.48
19Erik ZagarH11-12 (111)21.39+10.1212.53
Ingvild RingheimN-åpen (351)11.0610.22
Mathias SundbyN-åpen (351)20.3719.16

Malvik IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Roar ForbordH70- (110)20.05+3.4210.34
7Marte AndresenB-åpen (105)25.45+10.1210.57
Jens Anton AndresenN-åpen (351)19.0217.47
Ole Einar AndresenN-åpen (351)18.2617.13

Marnardal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Lars Peder VaajeH55- (111)23.37+5.5710.10

Mellembygd OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Axel Juell TheisenH50- (159)18.23+2.248.03

Molde og Omegn IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Hanne-Merete HagsetD50- (75)24.13+4.4811.52
27Ane Hagset StavnesliD15-16 (108)28.52+9.4412.23

Måren OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Stein TurtumøygardH65- (93)20.01+3.5110.32
7Gro Hege LudvigsenD55- (55)24.11+6.1012.43
8Kine DirroD40- (82)22.33+4.119.43
14Noor Dirro-HeluD13-14 (116)18.49+4.139.00
25Carmen DirroD15-16 (108)26.43+7.3511.27
Unni Dirro BøhlerengenD80- (15)30.2616.54

Nidarøst OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Randi KisteD70- (68)29.59+10.0716.39
19Tore KisteH70- (110)26.40+10.1714.02

Nittedal OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Marius Kurås SkramA-åpen (89)19.53+4.258.54
7Herman BrunborgH15-16 (138)17.53+3.147.27
8Estin SkramH-10 (91)12.189.19
8Nina Elise JørgensenD50- (75)22.28+3.0311.00
9Simen Gløgård StensrudH11-12 (111)13.55+2.288.17
13Lauritz BrunborgH-10 (91)14.4511.10
26Simen FritznerH15-16 (138)20.41+6.028.37
27Arthur BrunborgH13-14 (192)17.28+3.528.21
30Christian GløgårdH45- (190)25.47+6.219.50
Eiven SkramN-åpen (351)17.4916.39
Vinjar Ellef SkramN-åpen (351)13.3712.43

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Karoline Slørdahl ConradiN-åpen (351)10.5610.13

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Harald NappenN-åpen (351)22.3921.10

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Emil Slørdahl ConradiN-åpen (351)28.5226.58

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Helena Katarina LorentzenD10-12N (47)13.4512.51

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Signe Lier-HansenD10-12N (47)25.1523.35

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Chris EknesC-åpen (84)21.31+7.2013.21

Notodden OL

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Rasmus EngehultH-10 (91)9.367.16
1Randi MorkD35- (7)21.219.21
1Synne SandvenD11-12 (97)11.336.52
3Kristin SandvenD45- (92)21.57+1.299.27
4Hugo ChristensenH65- (93)17.52+1.429.24
4Bendik Schia LøeH13-16C (34)16.35+3.439.52
6Rune Kristian MorkH17-AK (73)20.02+5.078.59
7Erling Dahl BorkamoH17-AK (73)20.24+5.299.08
13Emma EngehultD13-14 (116)18.47+4.118.59
14Sondre Dahl BorkamoH-10 (91)15.2111.37
14Petter LøeH50- (159)18.47+2.488.14
14Sveinung RekaaH65- (93)22.41+6.3111.56
16Ada Othilie Dahl BorkamoD11-12 (97)23.13+11.4013.49
17Mia EngehultD17-B (83)31.39+12.4313.28
19Jakob Schia LøeH15-16 (138)18.55+4.167.52
21Anne Carine Dahl BorkamoD17-AK (119)27.06+10.4713.58
23Åsmund SlokvikH15-16 (138)19.59+5.208.19
24Rune EngehultH45- (190)24.52+5.269.29
25Jørn MyrlandH50- (159)20.27+4.288.58
38Robert FredriksenH21- (213)26.52+9.189.12
Eira MorkN-åpen (351)29.5928.01
Kristian MorkN-åpen (351)11.2210.37
Snorre SlokvikH15-16 (138)diskvalifisert

NTNUI

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Rasmus Rørholt TheisenH21- (213)18.56+1.226.29
8Karoline Dahl FosbyD17-AK (119)19.50+3.3110.13
12Marie StyrvoldD21- (69)25.46+5.549.22
14Lene Therese MyrlandD21- (69)28.48+8.5610.28
19Sebastian TorgersenH21- (213)20.36+3.027.03
31Peter Martinus Freyborg UranH17-20 (109)30.06+12.2110.56

Nydalens SK

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lukas LilandH17-20 (109)17.456.27
1Halvor Tørnqvist HaldenH15-16 (138)14.396.06
1Teodor Mo HjelsethH13-14 (192)13.366.30
1Jostein AndersenH21- (213)17.346.00
2Eirik Langedal BreivikH17-20 (109)18.14+0.296.37
2Elisabeth IngvaldsenA-åpen (89)16.57+1.297.36
2Terje Wiig MathisenH60- (105)16.35+1.138.07
3Esten KorenH45- (190)20.04+0.387.39
4Anders NordbergH21- (213)18.21+0.476.17
4Anne DahlD50- (75)21.02+1.3710.18
4Marie LilandD15-16 (108)20.26+1.188.46
5Monica Tørnqvist HaldenD45- (92)23.18+2.5010.02
6Herman Øen PaulsrudH11-12 (111)13.40+2.138.08
6Yngvild Langedal BreivikD15-16 (108)21.09+2.019.04
7Børge PedersenH50- (159)17.31+1.327.40
8Marte Madslien BakkenD15-16 (108)21.28+2.209.12
9Anny ØenD40- (82)22.42+4.209.47
9Sofie AarnesD21- (69)24.32+4.408.55
11Jon Iver BakkenH50- (159)18.23+2.248.03
11Julie BøbelD21- (69)25.12+5.209.09
14Jørgen WulfsbergH17-20 (109)20.52+3.077.35
14Kari MadslienD50- (75)27.09+7.4413.18
15Elise HafskjoldD40- (82)25.28+7.0610.58
15Ea LunøeD15-16 (108)23.14+4.069.58
17Ada WulfsbergD15-16 (108)23.36+4.2810.07
18Espen LunøeH45- (190)23.48+4.229.05
20Eskil HafskjoldH11-12 (111)23.36+12.0914.02
20Rolf Andreas BergH13-14 (192)16.35+2.597.56
21Halvor SaunesH21- (213)21.15+3.417.16
23Sander H. RogndokkenH17-20 (109)22.29+4.448.10
23Runar HafskjoldH45- (190)24.41+5.159.25
30Vegard HaldenH50- (159)22.03+6.049.40
41Knut LandstadH45- (190)29.40+10.1411.19
Isak AndersenN-åpen (351)18.1317.01
Sondre HafskjoldN-åpen (351)14.1313.17
Mathilde Rekkertbø KorenN-åpen (351)11.5411.07
Alma Lunøe-AkselsenN-åpen (351)12.3211.42
Sverre Øen LandstadN-åpen (351)23.3221.59
Ulla Lunøe AkselsenD-10 (62)19.3814.52

Odal OL - Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Hege PranD45-AK (51)23.40+4.2412.11
Vesle Mari PranD75- (19)diskvalifisert

Oddersjaa SSK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Tor Svein LangåsH70- (110)27.32+11.0914.29
Einar EkelandH17-20 (109)diskvalifisert
Jon Terje EkelandH40- (80)diskvalifisert

OK Horten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Silje Skatvedt StensrudD17-B (83)28.42+9.4612.12

OK Moss

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Stein KorenH80- (36)38.21+14.1121.18
19Torgeir SnilsbergH50- (159)19.03+3.048.21

OK Norrvirdarna

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anna MattssonD45-AK (51)19.169.55
5Elias AnderssonH17-20 (109)18.49+1.046.50
28Nora AnderssonD13-14 (116)23.04+8.2811.02
28Jonas AnderssonH50- (159)21.07+5.089.15

OK Orion

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Måns SandgrenH21- (213)20.03+2.296.51

OK Skeidi

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Arve GlittumH60- (105)15.227.31
3Hanne HerumD60- (71)22.00+1.3711.34
4Anne Marie Koren HalvorsenD17-C (80)21.20+4.5813.15
4Ine Bjaadal WinbergD11-12 (97)13.36+2.038.05
5Birk Bjaadal WinbergH-10 (91)10.227.51
6Hans Jacob BamleH17-B (45)31.57+13.5613.35
8Kristil KristensenD60- (71)25.51+5.2813.36
10Helge GisholtH50- (159)18.08+2.097.57
10Gro PedersenD55- (55)27.20+9.1914.23
11Dag KristensenH60- (105)21.51+6.2910.42
12Inge GlittumH55- (111)22.13+4.339.34
12Carl Ove BergH70- (110)22.35+6.1211.53
13Jørn Roar BamleH45-AK (67)21.41+5.1511.10
13Bjørn PollandH50- (159)18.28+2.298.05
14Tonny LindquistD60- (71)29.56+9.3315.45
15Arild RørholtH45-AK (67)27.30+11.0414.10
18Øivind PedersenH45-AK (67)53.24+36.5827.31
21Øyvind FlaattenH45- (190)24.25+4.599.19
30Fredrik PollandH17-20 (109)27.14+9.299.54
42Pål WinbergH45- (190)31.16+11.5011.56
Kari BjaadalD17-N (18)diskvalifisert
Tirill Liby SeipD80- (15)diskvalifisert

OK Sør

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kjell Arne HålandH40- (80)23.48+4.518.39
6Einar JørundlandH80- (36)35.13+11.0319.33
Gudveig JørundlandD80- (15)33.0318.21

OL Toten-Troll

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Håvard GjestvangH15-16B (11)22.25+2.209.32
2Erlend SlokvikH55- (111)18.43+1.038.04
9Kjersti SmåstuenD17-B (83)25.56+7.0011.02
12Sjur GjestvangH60- (105)22.03+6.4110.48

OL Trollelg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Eskil ÅsmulH45-AK (67)17.49+1.239.11
10Øistein ÅsmulH70- (110)22.26+6.0311.48

OL Trollo

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Liv-Hege Roberg-RingheimD17-B (83)29.51+10.5512.42
15Gro EiaD60- (71)30.13+9.5015.54
16Sara Roberg GhabeliD17-B (83)30.29+11.3312.58
18Vilde Eia HoltungD17-AK (119)26.05+9.4613.26
33Ian RingheimH45- (190)27.12+7.4610.22

OL Tønsberg og omegn

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tore S. RasmussenH80- (36)24.1013.25
2Stine HanssumD10-12N (47)10.369.54
4Maria GrovanD13-16C (44)19.05+2.1411.21
4Sondre EvensenH13-14 (192)14.19+0.436.51
5Trond EvensenA-åpen (89)20.33+5.059.12
5Mathea GløersenD13-14 (116)16.47+2.118.01
5Anne-Berit RasmussenD60- (71)23.42+3.1912.28
6Anders Krona HaflanH17-20 (109)19.11+1.266.58
6Bente KonstD40- (82)22.22+4.009.38
6Sandra RobertsenB-åpen (105)24.52+9.1910.34
7Oddvar BruunH75- (63)25.24+6.3314.06
7Vibeke Svendsen MathisenC-åpen (84)21.17+7.0613.13
9Morten Krona HaflanH15-16 (138)18.06+3.277.32
10Thore EilertsenH75- (63)30.22+11.3116.52
11Sindre MathisenH11-12 (111)14.46+3.198.47
12Else StordalD17-C (80)49.54+33.3230.59
13Ellen Strøm HassumD17-B (83)29.41+10.4512.37
13Terje RasmussenH60- (105)22.44+7.2211.08
13Hans StordalH70- (110)23.31+7.0812.22
20Odd Harald NilsenH60- (105)26.53+11.3113.10
22Oliver ØstbyH15-16 (138)19.46+5.078.14
23Odd Egil FrognerH70- (110)28.22+11.5914.55
27Roar MathisenH45- (190)25.11+5.459.36
30Julie EikelandD15-16 (108)31.19+12.1113.26
Solveig Sollerud KonstN-åpen (351)15.3714.35
Henrik MathisenN-åpen (351)13.0612.14
Wilma EvensenD-10 (62)12.229.22

OLC Kapreolo

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Chris HirtH70- (110)27.15+10.5214.20
Alfred SteinerH75- (63)diskvalifisert

Oppsal Orientering

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Endre WigaardA-åpen (89)15.286.56Last ned GPS-spor i gpx-format
4Boye Dirro BøhlerengenH45-AK (67)17.58+1.329.15
5Runa KallesonD17-B (83)24.22+5.2610.22
7Bo Utseth BøhlerengenH13-16C (34)20.20+7.2812.06
9Ketil ÅstebolA-åpen (89)27.48+12.2012.27
10Tina KallesonD15-16 (108)21.43+2.359.19
11Mari KallesonD11-12 (97)19.20+7.4711.30
13Ola NilsenH40- (80)29.46+10.4910.49
14Lars Sigurd Baugstø RødnesH13-14 (192)15.41+2.057.30
15Ludvig RødnesH17-20 (109)21.23+3.387.46
16Elin KallesonD40- (82)25.45+7.2311.05
17Jakob A. GjedeboH11-12 (111)18.43+7.1611.08Last ned GPS-spor i gpx-format
17Synne Utseth BøhlerengenD11-12 (97)23.26+11.5313.56
19Lavran ThorstensenH17-20 (109)22.11+4.268.04
Erika A. GjedeboD-10 (62)16.0412.10
Per-Ivar NikolaisenH40- (80)diskvalifisert

Os Orienteringsklubb

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Venla Arponen SnilstveitD35- (7)25.50+4.2911.19
3Aurora Helena WikestadD13-16N (15)20.29+6.5813.28
10Ada WikestadD10-12N (47)17.5916.48
Arn Viljo WikestadN-åpen (351)28.1626.25
Nora Ruth WikestadN-åpen (351)14.4113.43

Oslostudentenes IK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bjørn GrindeH65- (93)16.108.30
6Are EriksenH60- (105)18.12+2.508.55
13Hanne Maria VisterD21- (69)27.28+7.369.59
16Guttorm L EggeH50- (159)18.51+2.528.16
Dagfinn FøllesdalH80- (36)diskvalifisert
Mikael OlaussonH21- (213)diskvalifisert

Porsgrunn OL

40 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tobias MathisenH13-14 (192)13.366.30
3Hilde Kristine RosenvoldD50- (75)20.46+1.2110.10
3Sofie Wiersdalen ThunoldD10-12N (47)12.4311.53
4Sara MathisenD40- (82)21.26+3.049.14
4Anne-Lise Blomhoff RonæssD75- (19)56.30+37.3631.23
4Eli Marie WiigD55- (55)19.30+1.2910.15
5Ole JohanssonH65- (93)18.41+2.319.50
7Eli KlovningD70- (68)25.29+5.3714.09
8Magne KlovningH75- (63)26.31+7.4014.43
9Magne Wiig MathisenH45- (190)21.14+1.488.06
9Kerstin Elisabeth AasD55- (55)26.49+8.4814.06
10Atle RemmeH65- (93)20.54+4.4411.00
10Anita BeitdokkenD40- (82)22.55+4.339.52
10Thomas BrodinH40- (80)27.53+8.5610.08
11Egil RonæssH75- (63)43.44+24.5324.17
11Benedikte Wiig BøenD17-AK (119)21.42+5.2311.11
11Kjell MeenH70- (110)22.30+6.0711.50
12Håkon KornmoH17-20 (109)20.44+2.597.32
12Kay JørgensenH65- (93)21.17+5.0711.12
13Marie BeitdokkenD11-12 (97)20.01+8.2811.54
14Lars Ole ThunoldH40- (80)31.22+12.2511.24
14Janne LarsenD45- (92)28.17+7.4912.11
16Alexander Repstad StoremyrH17-20 (109)21.24+3.397.46
17Erik BeitdokkenH-10 (91)18.3914.07
17Inger Marie JohanssonD60- (71)32.29+12.0617.05
18Jan GatevoldH50- (159)19.00+3.018.20
18Gun Inger JørgensenD70- (68)39.40+19.4822.02
21Knut Wiig MathisenH55- (111)38.20+20.4016.31
21Rasmus MathisenH17-20 (109)22.14+4.298.05
21Arne Næss JohnsenH60- (105)27.03+11.4113.15
24Thore KornmoH21- (213)21.41+4.077.25
26Jon SkriubakkenH50- (159)20.45+4.469.06
26Rolf LyeH70- (110)30.32+14.0916.04
30Anne BeitdokkenD13-14 (116)23.54+9.1811.26
31Magnus BrodinH13-14 (192)18.28+4.528.50
37Jørn LangerudH45- (190)28.17+8.5110.47
Ellen MathisenD80- (15)52.2829.08
Halvard KornmoH15-16 (138)diskvalifisert
Siv WiersdalenD17-C (80)diskvalifisert
Oscar Wiersdalen ThunoldH13-14 (192)brutt

Raumar Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Magnus SvingheimH21- (213)20.00+2.266.50

Ringerike OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Helge RevhaugH70- (110)16.238.37
1Even Amundsen BjørkliH13-16C (34)12.527.39
2Rasmus BerglundH11-12 (111)11.32+0.056.51
4Sigurd Amundsen BjørkliH15-16B (11)23.53+3.4810.09
5Monica BerglundD40- (82)21.29+3.079.15
6Lars BerglundH40- (80)25.10+6.139.09
9Mikkel BerglundH13-14 (192)14.54+1.187.07
13Marion AmundsenB-åpen (105)37.52+22.1916.06
Ida Amundsen BjørkliN-åpen (351)19.2518.08

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Øivind FadumH65- (93)16.35+0.258.43

Sandefjord OK

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Morten Fredheim SolbergH17-B (45)18.017.40
3Cornelius BjørkH15-16 (138)16.13+1.346.45
3Agnes SkarholtD75- (19)32.29+13.3518.02
4Bjørn Willy HansenH75- (63)23.31+4.4013.03
5Einar KlavenesH17-AK (73)19.13+4.188.37
6Oddvar GjelstadH75- (63)24.10+5.1913.25
6Brit SundbyD65- (31)29.52+6.5816.35
6Hans Gøran BjørkC-åpen (84)19.07+4.5611.52
7Tone StoklandA-åpen (89)22.55+7.2710.16
7Annette Cecilie ArentzD40- (82)22.28+4.069.41
7Ellen Strøm JuliussenD17-AK (119)19.45+3.2610.10
7Tiri RebårdD50- (75)22.26+3.0110.59
10Trond GjelstadH45- (190)21.26+2.008.10
10May Helene HansenD70- (68)28.16+8.2415.42
11Stine ArntzenD45- (92)26.45+6.1711.31
12Mai Britt BjørkD45- (92)27.38+7.1011.54
16Trond FossH45-AK (67)28.02+11.3614.27
16Roar LøkenH70- (110)25.40+9.1713.30
24Gjendine Gjelstad RebårdD13-14 (116)20.39+6.039.52
26Anders KlavenesH13-14 (192)17.21+3.458.18
32Per Erik LarsenH45- (190)26.41+7.1510.11
36Theodor BjørkH13-14 (192)19.57+6.219.32
Balder Solberg FredheimN-åpen (351)20.4819.26
Theo Solberg FredheimN-åpen (351)14.1713.20
Anna Strøm JuliussenD-10 (62)29.2122.14
Øyvind RønneH40- (80)diskvalifisert

Sandnes IL (Rogaland)

55 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gunhild OftedalD17-C (80)16.2210.09
1Bente Fjermestad-EieC-åpen (84)14.118.48
1Vegard PeikliH40- (80)18.576.53
1Marit HaavardsholmD50- (75)19.259.31
1Jomar Halvorsen SætreH10-12N (40)9.449.05
3Kaja PeikliD13-14 (116)16.07+1.317.42
3Jarl ValdalB-åpen (105)22.27+6.549.33
4Geir BjaanesH55- (111)19.11+1.318.16
4Ragnhild ThuC-åpen (84)17.20+3.0910.45
4Hannah MalmeiD17-20 (41)23.46+2.099.04
5May Bente ValdalC-åpen (84)17.55+3.4411.07
5Ole Morten ThingbøB-åpen (105)24.47+9.1410.32
6Ove HaugvaldstadA-åpen (89)20.49+5.219.20
6Magnus LandstadH45- (190)20.57+1.317.59
6Berit AkslandD45- (92)24.24+3.5610.31
7Jone ValdalH11-12 (111)13.44+2.178.10
8Bjørnar PeikliH11-12 (111)13.54+2.278.16
8Kristel HalvorsenC-åpen (84)21.25+7.1413.18
8Helene Espedal-SelvågD17-B (83)25.51+6.5511.00
8Kim RichterH40- (80)25.51+6.549.24
9Magnus HaugH-10 (91)13.3710.18
11Åsa ChristiansenD17-C (80)36.57+20.3522.57
11Jon MyklatunB-åpen (105)34.47+19.1414.48
11Kaja Hiorth MyklatunD13-16C (44)30.32+13.4118.10
12Tor Gunnar AkslandH45- (190)21.34+2.088.13
12Torill AndersenD50- (75)24.46+5.2112.08
13Markus RichterH13-14 (192)15.29+1.537.24
13Lene Elise Wathne ThingbøC-åpen (84)33.27+19.1620.46
14Sveinung SvebestadH55- (111)22.46+5.069.48
14Amalie Wathne ThingbøD11-12 (97)20.32+8.5912.13
15Signe OttesenD50- (75)28.34+9.0914.00
18Ingunn Anda HaugD40- (82)31.43+13.2113.40
19Alva ChristiansenD11-12 (97)25.24+13.5115.07
20Rune ChristiansenH45- (190)24.04+4.389.11
26Julie AkslandD13-14 (116)21.13+6.3710.09
28Omund Thu LandstadH13-14 (192)17.43+4.078.28
29Stian HaugvaldstadH13-14 (192)17.59+4.238.36
31Jonas AkslandH15-16 (138)22.05+7.269.12
34Sverre Espedal-SelvågH50- (159)23.17+7.1810.12
37Simon Fjermestad HelgesenH13-14 (192)20.16+6.409.41
38Thomas ValdalH13-14 (192)20.57+7.2110.01
42Ola Wathne ThingbøH13-14 (192)24.53+11.1711.54
Oda Fjermestad HelgesenN-åpen (351)15.3214.31
Tuva Halvorsen SætreN-åpen (351)16.1015.06
Torkel Hiorth MyklatunN-åpen (351)19.3618.19
Lars OftedalN-åpen (351)15.4414.42
Vebjørn OftedalN-åpen (351)14.5113.52
Frida RichterN-åpen (351)20.2719.06
Ine Wathne ThingbøN-åpen (351)20.1818.58
Emil Wathne ThingbøN-åpen (351)19.3118.14
Nina AkslandD-10 (62)22.0416.43
Mari RichterD-10 (62)14.4711.11
Bjørnar André HaugH45- (190)diskvalifisert
Ragnhild RichterB-åpen (105)diskvalifisert
Ingrid Karoline MølstreD10-12N (47)diskvalifisert

Sauda Orienteringsklubb

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Jarle SolbakkenH45- (190)21.09+1.438.04
11Lars FolgerøH40- (80)28.09+9.1210.14
12Sander StielstraH40- (80)28.46+9.4910.27
12Vanessa VenemaB-åpen (105)37.04+21.3115.46
16Yolanda DirksenD50- (75)33.20+13.5516.20
19Alise Vikeså SolbakkenD13-14 (116)19.44+5.089.26
21Eskil StielstraH11-12 (111)24.06+12.3914.20
21Julie Vikeså SolbakkenD11-12 (97)29.48+18.1517.44
22Järvi StielstraH11-12 (111)24.09+12.4214.22
31Peter DirksenH50- (159)22.31+6.329.52
45Herman Bakkane FolgerøH13-14 (192)28.15+14.3913.31
Oliver Bakkane FolgerøN-åpen (351)33.1731.06
Anne Vikeså SolbakkenN-åpen (351)33.3831.25
Sofie Vikeså SolbakkenN-åpen (351)33.4331.30

Sentrum OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Knut Harald HyllesethH45- (190)19.53+0.277.35
40Felix R. HyllesethH13-14 (192)24.36+11.0011.46

Skien OK

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Frode NysæterH45- (190)19.267.25
1Grete S B HoviD55- (55)18.019.28
2Arnfinn SørumH17-C (11)20.46+2.5512.53
2Nina Irene Guttormsen SørumD17-N (18)22.31+3.4914.48
4Jens Petter W AasH17-B (45)21.22+3.219.05
4Harald HoviH60- (105)17.33+2.118.36
6Espen RaastadH55- (111)20.45+3.058.56
8Hanna NysæterA-åpen (89)23.58+8.3010.44
9Nea Ekre DalseggD10-12N (47)14.3813.40
10Eilef LandsverkA-åpen (89)38.06+22.3817.05
11Gyri MyhreD40- (82)23.07+4.459.57
11Turid VongravenD55- (55)31.40+13.3916.40
16Herman Aarstrand KirsteH17-20 (109)21.24+3.397.46
17Harald OmlandH55- (111)28.01+10.2112.04
19Silje Borge HoviD17-AK (119)26.11+9.5213.29
27Vegard LandsverkH17-20 (109)25.23+7.389.13Last ned GPS-spor i gpx-format
35Mikkel Wergeland AasH15-16 (138)24.01+9.2210.00
37Erlend RaastadH21- (213)26.25+8.519.02
Tuva AasN-åpen (351)16.0114.58
Elvira DalseggN-åpen (351)13.2012.27
Olaug F. JohansenD80- (15)47.5626.37

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kjersti ThoD70- (68)21.15+1.2311.48

Statoil BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Markus Andersen KaarvaagN-åpen (351)15.1214.12

Stavanger Orienteringsklubb

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kjetil WirakH55- (111)17.407.36
1Vilde Margrethe SæbbøD13-14 (116)14.366.59
1Stein Arne OlsenH50- (159)15.597.00
2Turid NystrømD70- (68)20.01+0.0911.07
2Sara Nystrøm OlsenD15-16 (108)19.22+0.148.18
4Jørgen NilsenH45-AK (67)17.58+1.329.15
4Haldis GlendrangeD70- (68)22.11+2.1912.19
5Øyvind EgeskogH70- (110)20.07+3.4410.35
6Peter SæbbøH-10 (91)10.287.55
6Svein GlendrangeH70- (110)20.29+4.0610.46
6Elisabeth Christie ØrkeD50- (75)21.11+1.4610.23
9Nils John VestølH50- (159)17.51+1.527.49
10Tone Cecilie NystrømD45- (92)25.52+5.2411.08
11Brit Vivian MelingD45-AK (51)32.13+12.5716.36
13Wenche Margrethe SæbbøD40- (82)24.22+6.0010.30
15Jone SæbbøH45- (190)23.17+3.518.53
18Arne Jacob Nystrøm OlsenH13-14 (192)16.14+2.387.46
20Johan Christie ØrkeH17-20 (109)22.12+4.278.04

Stokke IL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Magnus SigurdssonH-10 (91)9.507.26
3Runar KittilsenH70- (110)19.49+3.2610.25
4Karin KittilsenD65- (31)28.16+5.2215.42
5Margareta BrynhildsenD70- (68)24.32+4.4013.37
9Tor Sverre GravningenH45-AK (67)19.45+3.1910.10
9Lars Martin GjeinH70- (110)22.05+5.4211.37
9Randi HansenD60- (71)26.28+6.0513.55
13Ove Gunnar JacobsenH65- (93)21.43+5.3311.25
13Inger NergaardD60- (71)28.57+8.3415.14
16Astrid BrevikD45- (92)29.41+9.1312.47
23Niclas GunnerødH11-12 (111)26.23+14.5615.42
41Hallgeir BrevikH13-14 (192)24.49+11.1311.52
Elin GravningenD40- (82)diskvalifisert

Stord Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Kenneth WesterheimH45- (190)20.09+0.437.41
12Linda RykkjeD40- (82)23.11+4.499.59
20Tonje RykkjeD11-12 (97)27.43+16.1016.29
22Jan Ove ØenH65- (93)32.22+16.1217.02
28Sveinung RykkjeH45- (190)25.14+5.489.37
47Jørgen WesterheimH13-14 (192)33.07+19.3115.50

Sturla, IF

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Peter CarlsenH45-AK (67)16.268.28
3Jens WoldH10-12N (40)10.199.38
4Johan Kristian UndelandH15-16 (138)16.44+2.056.58
5Merete UndelandD45-AK (51)23.22+4.0612.02
7Aud Ellen BrevikD45- (92)24.45+4.1710.40
14Petter F. JohannessenH60- (105)23.19+7.5711.25
16Håkon WoldH45- (190)23.31+4.058.58
21Egil FrydenlundH15-16 (138)19.25+4.468.05
24Ole Jørgen Bogen ArenthH17-20 (109)22.33+4.488.12
24Snorre FrydenlundH50- (159)20.11+4.128.51
Julie WoldN-åpen (351)19.4018.22

Suldal Orienteringslag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Øystein TveitH-10 (91)13.3810.19

Swiss Orienteering Team

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lisa SchubnellD21- (69)19.527.13
2Sina TommerD21- (69)20.20+0.287.23
2Yves AschwandenH21- (213)17.52+0.186.07
4Lea MüllerD21- (69)20.52+1.007.35
5Hanna MüllerD21- (69)21.05+1.137.40
6Tobia PezzatiH21- (213)18.50+1.166.26
7Anina BrunnerD21- (69)21.38+1.467.52
8Ueli WerrenH21- (213)19.31+1.576.41
32Philippe SchenkelH21- (213)23.25+5.518.01
Joana WältiD21- (69)diskvalifisert

Søgne og Songdalen OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Svein SundeH17-AK (73)18.21+3.268.13
10Vibeke Wold SundeD17-AK (119)21.34+5.1511.07
15Jan VærpH70- (110)24.50+8.2713.04
Sigurd Wold SundeN-åpen (351)9.328.54

TIF Viking

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kari KyrkjebøD13-16C (44)16.5110.01
2Karianne StrømmeD45- (92)21.09+0.419.06
3Gry Sveri LierD17-C (80)20.16+3.5412.35
3Ylva Svanberg HelleD45-AK (51)22.52+3.3611.47
5Lise ChristensenD50- (75)21.10+1.4510.22
8Vemund HansenH17-AK (73)20.26+5.319.09
8Trude KyrkjebøD45-AK (51)25.12+5.5612.59
9Knut KyrkjebøH17-20 (109)20.31+2.467.27
10Torild MyrliD45-AK (51)27.22+8.0614.06
17Bjart Are HellenH45- (190)23.44+4.189.03
20Mari Strømme LidD15-16 (108)24.26+5.1810.29
34Ulrik HellenH15-16 (138)23.39+9.009.51
Andreas Strømme LidH11-12 (111)diskvalifisert
Magnus Strømme LidH13-14 (192)diskvalifisert
Mariann ScheiD45- (92)diskvalifisert

Tjalve IF Norrköping

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Johan  FröbergH21- (213)24.05+6.318.14

Vang OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Even LindaasH17-20 (109)20.32+2.477.28

Varegg Fleridrett

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Vibeke NymoC-åpen (84)15.51+1.409.50
3Torill Kjenes HauglandD17-N (18)30.26+11.4420.01
3Markus Kjærner-SembH17-20 (109)18.16+0.316.38
3Helge BohneC-åpen (84)16.02+1.519.57
5Jan Kjærner-SembH50- (159)17.05+1.067.29
5Ronny RykkjeH45- (190)20.25+0.597.47
7Pål ThomassenH40- (80)25.38+6.419.19
11Bendik Madslien SteinhaugH-10 (91)13.4310.23
13Kristian RykkjeH17-20 (109)20.46+3.017.33
14Gernot DoppelhoferH45- (190)23.00+3.348.46
14Ragnhild Vrålstad LøvåsD15-16 (108)22.35+3.279.41
15Gro MadslienD17-AK (119)23.22+7.0312.02
17Mathias Kjærner-SembH15-16 (138)18.50+4.117.50
17Astrid Oline ErvikD17-AK (119)25.55+9.3613.21
18Erik BohneH15-16 (138)18.54+4.157.52
18Mathias RosenlundH17-20 (109)21.42+3.577.53
20Ragnhild BohneD17-AK (119)26.17+9.5813.32
21Sverre OttesenH50- (159)19.37+3.388.36
22Helge RosenlundH45- (190)24.39+5.139.24
22Jon Erik Doppelhofer ErvikH13-14 (192)17.04+3.288.09
27Tage RosenlundH15-16 (138)21.06+6.278.47
27Kristian Fredrik ThomassenH15-16 (138)21.06+6.278.47
32Oskar Madslien SteinhaugH15-16 (138)22.08+7.299.13
35Helge Tiger HauglandH50- (159)23.49+7.5010.26
35Bjørn SteinhaugH45- (190)27.51+8.2510.37
Ragna Oline Doppelhofer ErvikD-10 (62)23.3817.54
Marie ThomassenD-10 (62)24.2318.28
Stian RykkjeH17-20 (109)diskvalifisert
Kim-Andrè Kjenes HauglandH17-20 (109)diskvalifisert
Kristoffer Kjenes HauglandH15-16 (138)brutt

Varteig OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Elsie BrenneD55- (55)24.18+6.1712.47
10Kjell Einar AndersenH55- (111)21.38+3.589.19

Vegårshei IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tomine FlatenD13-16N (15)13.318.53
5Anders VestølH15-16 (138)17.09+2.307.08
6Ida Smeland NygårdseterD13-16C (44)20.12+3.2112.01
8Arnhild U. BråtenD45- (92)25.14+4.4610.52
9Anette Fidje BerganD17-AK (119)20.23+4.0410.30
10Jørn BerganH17-AK (73)23.57+9.0210.44
15Jørgen FlatenH-10 (91)16.0512.11
18Olav BerganH-10 (91)31.4224.00
23Ole Petter VestølH50- (159)19.58+3.598.45
29Sten Åge NygårdseterH21- (213)22.29+4.557.41
32Geir BråtenH50- (159)22.40+6.419.56
36Arild FlatenH45- (190)27.53+8.2710.38
Eline BerganN-åpen (351)16.2915.24
Elise FlatenN-åpen (351)16.4115.35

Verdal OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Martin Vehus SkjerveH13-14 (192)14.16+0.406.49
6Sigrid Vehus SkjerveD17-20 (41)25.14+3.379.37
22Vidar SkjerveH50- (159)19.45+3.468.39
27Kristian MidthjellH70- (110)30.37+14.1416.06

Vestre Akers SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Ketil BergeH60- (105)20.05+4.439.50
12Lena HammerD55- (55)35.53+17.5218.53

Vikebygd IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Einar MartinsenH50- (159)17.16+1.177.34

Voss IL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Lars Andreas EenH17-B (45)21.05+3.048.58
4Rebekka BråtenD17-AK (119)18.56+2.379.45
5Tone HandegårdD17-C (80)21.39+5.1713.26
6Ann Merete HandegårdD17-C (80)24.27+8.0515.11
7Kjellaug GrødemD60- (71)24.54+4.3113.06
16Elisabet BråtenD17-AK (119)24.17+7.5812.31
17Gunnar BråtenH60- (105)25.19+9.5712.24
18Trude BråtenD60- (71)35.34+15.1118.43
19Svein Jarl HansenH65- (93)28.29+12.1914.59
19Bernt HeggøyH60- (105)25.59+10.3712.44
Malene Bråten GabrielsenN-åpen (351)13.4412.50
Mathias Bråten GabrielsenN-åpen (351)15.4714.45
Rannveig Elisa EenN-åpen (351)13.3312.39

Wing OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Erik StoraasH17-AK (73)20.33+5.389.12
22Kristin ÅstebølD17-AK (119)32.38+16.1916.49

Østmarka OK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Arne Chr. ScheieH80- (36)26.57+2.4714.58
2Jostein NermoenH13-16C (34)14.21+1.298.32
5Alexandra LinløkkenD15-16 (108)20.35+1.278.50
6Ingrid NermoenD55- (55)23.12+5.1112.12
8Martin JystadH13-16C (34)27.14+14.2216.12
10Mathias LinløkkenH11-12 (111)14.07+2.408.24
10June HerredsvelaD17-B (83)28.17+9.2112.02
18Bjørn ChristensenH55- (111)29.34+11.5412.44
22Per Kåre HerredsvelaH70- (110)28.15+11.5214.52
23Hanne LodgaardD17-AK (119)33.45+17.2617.23
27Sigrid NermoenD13-14 (116)21.42+7.0610.22
29Jenny Emilie Brenni HerredsvelaD15-16 (108)30.21+11.1313.01
32Terje LinløkkenH50- (159)22.40+6.419.56
43Magnus JystadH13-14 (192)26.08+12.3212.30
Anna Cecilie LinløkkenD17-20 (41)diskvalifisert
Siv Susanne JystadD17-B (83)brutt

Ålgård Orientering

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Henriette NessetB-åpen (105)21.37+6.049.11
5Otilie OftedalD17-AK (119)19.14+2.559.54
9Alida OftedalD13-14 (116)18.11+3.358.42
13Sigurd R. OftedalH21- (213)20.05+2.316.52
14Ola Magnus LaugalandH21- (213)20.12+2.386.55
15Ørjan RavndalH21- (213)20.15+2.416.56
16Livar OftedalH-10 (91)17.3813.21
26Lars Sigve OftedalH21- (213)22.09+4.357.35
Maren OftedalN-åpen (351)21.1319.49
Ella Nesset RavndalN-åpen (351)16.1215.08

Årstad IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Per HauglandH75- (63)22.20+3.2912.24
4Svein HaukaasH80- (36)32.30+8.2018.03

Ås-NMBU Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Terjei LillehammerH13-16C (34)17.19+4.2710.18
8Håvard SteinsholtH60- (105)19.15+3.539.26
12Bjørn AasestadH45-AK (67)21.21+4.5511.00
15Marie LillehammerD17-B (83)30.13+11.1712.51
33Halvor SteinsholtH21- (213)23.39+6.058.05
Wiel Marie LillehammerD-10 (62)16.0912.14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival