Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

H13-14

2 090 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias MathisenPorsgrunn OL13.36
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK13.36
3Martin Vehus SkjerveVerdal OK14.16+0.40
4Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn14.19+0.43
5Sander Tonjer FingarsenElverum OK14.24+0.48
6Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering14.27+0.51
7Jonas MyhrAsker Skiklubb14.34+0.58
8Brage TakleKristiansand OK14.49+1.13
9Mikkel BerglundRingerike OL14.54+1.18
10Trygve Børte NomelandKristiansand OK14.56+1.20
11Henrik Kaupang LyeLarvik OK15.01+1.25
12Christian Fredrik BorgIL Koll15.26+1.50
13Markus RichterSandnes IL (Rogaland)15.29+1.53
14Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering15.41+2.05
15Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb15.42+2.06
16Sindre UlsakerHemsedal IL15.43+2.07
17Mats LindaasElverum OK15.53+2.17
18Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb16.14+2.38
19Edvin AakreEgersund OK16.31+2.55
20Rolf Andreas BergNydalens SK16.35+2.59
21Mikael BirkelundAsker Skiklubb16.46+3.10
22Fridtjof ReuschHeming Orientering17.04+3.28
22Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett17.04+3.28
24Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb17.10+3.34
25Øyvind LamarkGanddal IL17.16+3.40
26Anders KlavenesSandefjord OK17.21+3.45
27Arthur BrunborgNittedal OL17.28+3.52
28Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)17.43+4.07
29Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)17.59+4.23
30Hallvard TjentlandLardal OL18.09+4.33
31Magnus BrodinPorsgrunn OL18.28+4.52
32Brage Bell LysakerFana IL18.30+4.54
33Gaute LindaasElverum OK19.06+5.30
34Andreas Nybak UrdalGanddal IL19.20+5.44
35Sindre Skeie PettersonEgersund OK19.36+6.00
36Theodor BjørkSandefjord OK19.57+6.21
37Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)20.16+6.40
38Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)20.57+7.21
39Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL24.30+10.54
40Felix R. HyllesethSentrum OK24.36+11.00
41Hallgeir BrevikStokke IL24.49+11.13
42Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)24.53+11.17
43Magnus JystadØstmarka OK26.08+12.32
44Mathias NyhaugAsker Skiklubb27.01+13.25
45Herman Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb28.15+14.39
46Ole Andre BrandsbergEgersund OK28.48+15.12
47Jørgen WesterheimStord Orientering33.07+19.31
Magnus Strømme LidTIF Vikingdiskvalifisert
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLbrutt
Lars LienGjø-Vard OLinaktiv
Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegninaktiv
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubbinaktiv
Axel AaldeNydalens SKinaktiv
Arne BerganKongsberg OLinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor