Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D-10 | D11-12 | D10-12N | D13-14 | D13-16C | D13-16N | D15-16 | D15-16B | D17-AK | D17-B | D17-C | D17-N | D45-AK | D17-20 | D21- | D35- | D40- | D45- | D50- | D55- | D60- | D65- | D70- | D75- | D80- | H-10 | H11-12 | H10-12N | H13-14 | H13-16C | H13-16N | H15-16 | H15-16B | H17-AK | H17-B | H17-C | H17-N | H45-AK | H17-20 | H21- | H35- | H40- | H45- | H50- | H55- | H60- | H65- | H70- | H75- | H80- | A-åpen | B-åpen | C-åpen

B-åpen

2 620 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birger KristoffersenIL Krigsskolen24.12
2Roger WiikSturla, IF30.16+6.04
3Jon MoholthKongsberg OL36.07+11.55
4Jesper FlogstadIL Hauken36.32+12.20
5Maiken MoNydalens SK37.06+12.54
6Fredrik WulfsbergIL Koll39.23+15.11
7Hege MelbyLardal OL39.39+15.27
8Benjamin GjoneSandefjord OK39.51+15.39
9Hanne FredheimLillomarka OL41.06+16.54
10Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)41.32+17.20
11Torleif GaltelandAsker Skiklubb42.18+18.06
12Ketil NummedalFana IL42.54+18.42
13Henriette NessetÅlgård Orientering44.05+19.53
14Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)44.48+20.36
15Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)44.53+20.41
16Ingrid BerganKongsberg OL46.21+22.09
17Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)46.24+22.12
18Ronny NelsonLardal OL48.07+23.55
19Tone RosenlundVaregg Fleridrett48.11+23.59
20Svein  ThorsenSandefjord TIF51.39+27.27
21Dag Otter JohansenAsker Skiklubb51.57+27.45
22Ingunn GåsoddenSkien OK58.24+34.12
23Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb59.25+35.13
24Turid VrålstadVaregg Fleridrett1.02.27+38.15
25Hilde MoholthKongsberg OL1.04.11+39.59
26Jan NybakAndebu IL1.06.40+42.28
27Oskar KaaløySandefjord OK1.15.36+51.24
Monica TrøanNittedal OLdiskvalifisert
Inger BjergaVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Katrine SkyrudFossum IFinaktiv
Anne StenerudOL Tønsberg og omegninaktiv
Emma Smeddal NygårdVegårshei ILinaktiv
Anne Lene BergOK Skeidiinaktiv
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegninaktiv
Torgeir BrochmannEiker OLinaktiv
Elin SlokvikNotodden OLinaktiv
Rolf JustadIF Hellasinaktiv
Anne BreivikNydalens SKinaktiv
Randi MorkNotodden OLinaktiv
Nina ØstbyOL Tønsberg og omegninaktiv
Marte AndresenMalvik ILinaktiv
Sandra RobertsenOL Tønsberg og omegninaktiv
Annelise AndreassenSandefjord OKinaktiv
Marion AmundsenRingerike OLinaktiv
Didrik SletthaugFana ILinaktiv
Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OLinaktiv
Lise RollFana ILinaktiv
Helga KlausenKlepp Kommune BILinaktiv
Hans KlausenKlepp Kommune BILinaktiv
Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)inaktiv
Thomas BergeNOTEAMinaktiv
Elin GravningenStokke ILinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor