Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D-10 | D11-12 | D10-12N | D13-14 | D13-16C | D13-16N | D15-16 | D15-16B | D17-AK | D17-B | D17-C | D17-N | D45-AK | D17-20 | D21- | D35- | D40- | D45- | D50- | D55- | D60- | D65- | D70- | D75- | D80- | H-10 | H11-12 | H10-12N | H13-14 | H13-16C | H13-16N | H15-16 | H15-16B | H17-AK | H17-B | H17-C | H17-N | H45-AK | H17-20 | H21- | H35- | H40- | H45- | H50- | H55- | H60- | H65- | H70- | H75- | H80- | A-åpen | B-åpen | C-åpen

H70-

1 900 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge RevhaugRingerike OL16.23
2Eldar BørsumBækkelagets SK17.32+1.09
3Runar KittilsenStokke IL19.49+3.26
4Roar ForbordMalvik IL20.05+3.42
5Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb20.07+3.44
6Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb20.29+4.06
7Thor PalmgrenHalden SK20.40+4.17
8Bjørn SandelienHeming Orientering21.58+5.35
9Lars Martin GjeinStokke IL22.05+5.42
10Øistein ÅsmulOL Trollelg22.26+6.03
11Kjell MeenPorsgrunn OL22.30+6.07
12Carl Ove BergOK Skeidi22.35+6.12
13Hans StordalOL Tønsberg og omegn23.31+7.08
14Arild MoenKonnerud IL23.44+7.21
15Jan VærpSøgne og Songdalen OK24.50+8.27
16Roar LøkenSandefjord OK25.40+9.17
17Ragnar HillestadLardal OL25.59+9.36
18Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering26.02+9.39
19Tore KisteNidarøst OK26.40+10.17
20Chris HirtOLC Kapreolo27.15+10.52
21Tor Svein LangåsOddersjaa SSK27.32+11.09
22Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK28.15+11.52
23Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn28.22+11.59
24Henning GaarderKonnerud IL28.50+12.27
25Jørgen KvilhaugBotne SK29.56+13.33
26Rolf LyePorsgrunn OL30.32+14.09
27Kristian MidthjellVerdal OK30.37+14.14
28Arne BrandsbergEgersund OK34.59+18.36
29Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL36.09+19.46
Arne LandeBø OLdiskvalifisert
Hasse BergstrømIL Tyrvinginaktiv
Erik Johan GrorudHaslum ILinaktiv
Einar StraumeDrangedal OLinaktiv
Svein EriksenLarvik OKinaktiv
Lasse VråleSturla, IFinaktiv
Morten BergerKjose ILinaktiv
Lars Ole Dahl LarsenSilkeborg OKinaktiv
Frank EliassenSandefjord OKinaktiv
Kjell StenstadvoldIL Tyrvinginaktiv
Arne KristensenStokke ILinaktiv
John Ivar KjellevoldModum OLinaktiv
Dag Rønning JensenOL Trolloinaktiv
Kjell DolvaSkien OKinaktiv
Magne MoyOK Sørinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor