Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D-10 | D11-12 | D10-12N | D13-14 | D13-16C | D13-16N | D15-16 | D15-16B | D17-AK | D17-B | D17-C | D17-N | D45-AK | D17-20 | D21- | D35- | D40- | D45- | D50- | D55- | D60- | D65- | D70- | D75- | D80- | H-10 | H11-12 | H10-12N | H13-14 | H13-16C | H13-16N | H15-16 | H15-16B | H17-AK | H17-B | H17-C | H17-N | H45-AK | H17-20 | H21- | H35- | H40- | H45- | H50- | H55- | H60- | H65- | H70- | H75- | H80- | A-åpen | B-åpen | C-åpen

H55-

2 960 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend SlokvikOL Toten-Troll30.32
2Jon BjørgumKristiansand OK31.50+1.18
3Kim Farnes HansenLierbygda OL31.59+1.27
4Kjell MarksetIL Koll33.56+3.24
5Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL36.22+5.50
6Ove MartinsenHauketo IF37.37+7.05
7Hallvard FjærLillomarka OL37.41+7.09
8Arne FossheimAsker Skiklubb37.53+7.21
9Arne JohannesenIL Gular38.10+7.38
10Espen RaastadSkien OK38.32+8.00
11Per SandbergNydalens SK39.21+8.49
12Egil Wickstrand IversenHeming Orientering39.55+9.23
13Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb40.48+10.16
14Martin GranlyLillomarka OL41.58+11.26
15Bjørn ChristensenØstmarka OK43.21+12.49
16Tore Voss FagervoldBærums Skiklub43.48+13.16
17Bjørn-Inge SkageGneist, IL44.53+14.21
18Halvor JutulstadBækkelagets SK46.24+15.52
19Lars Peder VaajeMarnardal IL49.55+19.23
20Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)50.07+19.35
21Terje HenriksenAsker Skiklubb50.37+20.05
22Jon KvisliBø OL50.47+20.15
23Inge GlittumOK Skeidi50.51+20.19
24Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb59.13+28.41
25Erik HøivoldKongsberg OL1.02.58+32.26
26Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb1.10.31+39.59
27Roar NydalAsker Skiklubb1.18.58+48.26
28John YtternesKolbotn og Skimt OL1.24.24+53.52
29Vidar BotnenNesbyen IL1.31.48+1.01.16
30Christian SchibstedRøyken OL1.56.37+1.26.05
Claus FritznerNittedal OLdiskvalifisert
Johan LundeIL Kolldiskvalifisert
Bjørn Henning GrandalIL Tyrvinginaktiv
Harald OmlandSkien OKinaktiv
Audun BraatenBergens TFinaktiv
Håkon LøvliAsker Skiklubbinaktiv
Tom SagaSkien OKinaktiv
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OLinaktiv
Kjell Einar AndersenVarteig OLinaktiv
Erik NæssØstmarka OKinaktiv
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)inaktiv
Øyvind Roger HansenRøyken OLinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor