Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D-10 | D11-12 | D10-12N | D13-14 | D13-16C | D13-16N | D15-16 | D15-16B | D17-AK | D17-B | D17-C | D17-N | D45-AK | D17-20 | D21- | D35- | D40- | D45- | D50- | D55- | D60- | D65- | D70- | D75- | D80- | H-10 | H11-12 | H10-12N | H13-14 | H13-16C | H13-16N | H15-16 | H15-16B | H17-AK | H17-B | H17-C | H17-N | H45-AK | H17-20 | H21- | H35- | H40- | H45- | H50- | H55- | H60- | H65- | H70- | H75- | H80- | A-åpen | B-åpen | C-åpen

H40-

2 750 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)18.57
2Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering22.46+3.49
3Kjell Arne HålandOK Sør23.48+4.51
4Eivind Frode RindeBø OL23.50+4.53
5Jon SolbergBø OL23.56+4.59
6Lars BerglundRingerike OL25.10+6.13
7Pål ThomassenVaregg Fleridrett25.38+6.41
8Kim RichterSandnes IL (Rogaland)25.51+6.54
9Gunnar PettersonEgersund OK27.22+8.25
10Thomas BrodinPorsgrunn OL27.53+8.56
11Lars FolgerøSauda Orienteringsklubb28.09+9.12
12Sander StielstraSauda Orienteringsklubb28.46+9.49
13Ola NilsenOppsal Orientering29.46+10.49
14Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL31.22+12.25
15Eirik SkavhellenBotne SK33.37+14.40
Jon Terje EkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Øyvind RønneSandefjord OKdiskvalifisert
Kjetil TorgersenEgersund OKdiskvalifisert
Erik PaulsrudIL Kollinaktiv
Jan Erik TinderholtOK Skeidiinaktiv
Lars Georg GjertsenStokke ILinaktiv
Asle ÅsmulBirkenes ILinaktiv
Øyvind Sollerud HaugenOL Tønsberg og omegninaktiv
Knut SandvenIL Kollinaktiv
Rune RystadNydalens SKinaktiv
Espen RøsteKongsberg OLinaktiv
Torbjørn KravdalGjø-Vard OLinaktiv
Asbjørn BygglandHøydalsmo ILinaktiv
Jørgen TegdanOL Trollelginaktiv
Pål Christian IngierdBækkelagets SKinaktiv
Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OLinaktiv
Jesper Melin Ganc-PetersenFossum IFinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor