Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D-10 | D11-12 | D10-12N | D13-14 | D13-16C | D13-16N | D15-16 | D15-16B | D17-AK | D17-B | D17-C | D17-N | D45-AK | D17-20 | D21- | D35- | D40- | D45- | D50- | D55- | D60- | D65- | D70- | D75- | D80- | H-10 | H11-12 | H10-12N | H13-14 | H13-16C | H13-16N | H15-16 | H15-16B | H17-AK | H17-B | H17-C | H17-N | H45-AK | H17-20 | H21- | H35- | H40- | H45- | H50- | H55- | H60- | H65- | H70- | H75- | H80- | A-åpen | B-åpen | C-åpen

H21-

2 920 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jostein AndersenNydalens SK17.34
2Yves AschwandenSwiss Orienteering Team17.52+0.18
3Karl FremstadBækkelagets SK18.01+0.27
4Anders NordbergNydalens SK18.21+0.47
5Christian TingströmGöteborg Majorna OK18.39+1.05
6Tobia PezzatiSwiss Orienteering Team18.50+1.16
7Rasmus Rørholt TheisenNTNUI18.56+1.22
8Ueli WerrenSwiss Orienteering Team19.31+1.57
9Øyvind WiggenByåsen IL19.50+2.16
10John PerssonIFK Göteborg19.54+2.20
11Magnus SvingheimRaumar Orientering20.00+2.26
12Måns SandgrenOK Orion20.03+2.29
13Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering20.05+2.31
14Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering20.12+2.38
15Ørjan RavndalÅlgård Orientering20.15+2.41
16Love SintringHagaby GoIF20.16+2.42
17Kristian GræsliHamar OK20.18+2.44
18Marko Birk NielsenAalborg OK20.28+2.54
19Sebastian TorgersenNTNUI20.36+3.02
20Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL21.08+3.34
21Halvor SaunesNydalens SK21.15+3.41
22Lars Steinar HefreBø OL21.27+3.53
23Dag Steinar RagvinBø OL21.28+3.54
24Thore KornmoPorsgrunn OL21.41+4.07
25Eivind Romberg KvaaleBø OL22.07+4.33
26Bjørn Tore MathisenIL Tyrving22.09+4.35
26Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering22.09+4.35
28Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb22.12+4.38
29Sten Åge NygårdseterVegårshei IL22.29+4.55
30Jostein F. TellnesAsker Skiklubb22.49+5.15
31Claus MartinsenHeming Orientering22.51+5.17
32Philippe SchenkelSwiss Orienteering Team23.25+5.51
33Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering23.39+6.05
34Kenneth MydlandEgersund OK23.48+6.14
35Johan  FröbergTjalve IF Norrköping24.05+6.31
36Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL25.06+7.32
37Erlend RaastadSkien OK26.25+8.51
38Robert FredriksenNotodden OL26.52+9.18
39Jørgen HetlandEgersund OK28.00+10.26
40Bo Birk NielsenAalborg OK30.25+12.51
41Sturle NordeideGneist, IL31.23+13.49
Mikael OlaussonOslostudentenes IKdiskvalifisert
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OLdiskvalifisert
Hans Petter MathisenFredrikstad SKinaktiv
Arno Lilja GrønhovdModum OLinaktiv
Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd ILinaktiv
Øyvind HelgerudHalden SKinaktiv
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OLinaktiv
Jørgen FrøydLarvik OKinaktiv
Olav VestølNTNUIinaktiv
Gjermund RørenEiker OLinaktiv
Jonas Madslien BakkenNTNUIinaktiv
Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OLinaktiv
Erling GrammeltvedtOK Skeidiinaktiv
Åsmund HasaasOK Skeidiinaktiv
Eirik LarsenSkien OKinaktiv
Jan Richard EriksenAsker Skiklubbinaktiv
Vegard LineNTNUIinaktiv
Sindre R HoltHedrum OLinaktiv
Christian Riddervold KahrsFredrikstad SKinaktiv
Noah ZbindenSwiss Orienteering Teaminaktiv
Simen A BjøringsøyNydalens SKinaktiv
Lars Danielsen HolenMarkane ILinaktiv
Simen Eid NielsenNTNUIinaktiv
Sondre Ruud BråtenNydalens SKinaktiv
Sigve VågsnesOppsal Orienteringinaktiv
Sigurd Myhre AndreassenHalden SKinaktiv
Vetle Ruud BråtenRaumar Orienteringinaktiv
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OKinaktiv
Térence RisseSwiss Orienteering Teaminaktiv
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orienteringinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor