Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D-10 | D11-12 | D10-12N | D13-14 | D13-16C | D13-16N | D15-16 | D15-16B | D17-AK | D17-B | D17-C | D17-N | D45-AK | D17-20 | D21- | D35- | D40- | D45- | D50- | D55- | D60- | D65- | D70- | D75- | D80- | H-10 | H11-12 | H10-12N | H13-14 | H13-16C | H13-16N | H15-16 | H15-16B | H17-AK | H17-B | H17-C | H17-N | H45-AK | H17-20 | H21- | H35- | H40- | H45- | H50- | H55- | H60- | H65- | H70- | H75- | H80- | A-åpen | B-åpen | C-åpen

H17-20

5 270 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering46.35
2Eirik Langedal BreivikNydalens SK49.55+3.20
3Jørgen WulfsbergNydalens SK50.42+4.07
4Håkon KornmoPorsgrunn OL51.44+5.09
4Rasmus MathisenPorsgrunn OL51.44+5.09
6Elias AnderssonOK Norrvirdarna51.47+5.12
7Simen BallangrudRaufoss IL Orientering51.49+5.14
8Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn51.53+5.18
9Even LindaasVang OL58.18+11.43
10Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb58.29+11.54
11Trygve MyhrAsker Skiklubb1.01.17+14.42
12Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.04.02+17.27
12Mathias RosenlundVaregg Fleridrett1.04.02+17.27
12Stian RykkjeVaregg Fleridrett1.04.02+17.27
15Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1.06.25+19.50
16Knut KyrkjebøTIF Viking1.08.15+21.40
17Even FossumIK Grane Arendal Orientering1.27.17+40.42
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gulardiskvalifisert
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IFdiskvalifisert
Vegard LøvliAsker Skiklubbinaktiv
Eskil FrøislandVang OLinaktiv
Einar EkelandOddersjaa SSKinaktiv
Peter GisholtFossum IFinaktiv
Herman Aarstrand KirsteSkien OKinaktiv
Vegard LandsverkSkien OKinaktiv
Lukas LilandNydalens SKinaktiv
Peter NordbrødenHalden SKinaktiv
Fredrik PollandOK Skeidiinaktiv
Ludvig RødnesOppsal Orienteringinaktiv
Styrk Hundseid KamsvågFossum IFinaktiv
Kristian RykkjeVaregg Fleridrettinaktiv
Jostein BaustadHaugesund IL Orienteringinaktiv
Peter Martinus Freyborg UranNTNUIinaktiv
Sander H. RogndokkenNydalens SKinaktiv
Lavran ThorstensenOppsal Orienteringinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor