Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D-10 | D11-12 | D10-12N | D13-14 | D13-16C | D13-16N | D15-16 | D15-16B | D17-AK | D17-B | D17-C | D17-N | D45-AK | D17-20 | D21- | D35- | D40- | D45- | D50- | D55- | D60- | D65- | D70- | D75- | D80- | H-10 | H11-12 | H10-12N | H13-14 | H13-16C | H13-16N | H15-16 | H15-16B | H17-AK | H17-B | H17-C | H17-N | H45-AK | H17-20 | H21- | H35- | H40- | H45- | H50- | H55- | H60- | H65- | H70- | H75- | H80- | A-åpen | B-åpen | C-åpen

H17-20

2 750 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Lukas LilandNydalens SK17.45
2Eirik Langedal BreivikNydalens SK18.14+0.29
3Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett18.16+0.31
4Styrk Hundseid KamsvågFossum IF18.42+0.57
5Elias AnderssonOK Norrvirdarna18.49+1.04
6Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn19.11+1.26
7Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering19.58+2.13
8Peter NordbrødenHalden SK20.00+2.15
9Knut KyrkjebøTIF Viking20.31+2.46
10Even LindaasVang OL20.32+2.47
11Peter GisholtFossum IF20.36+2.51
12Håkon KornmoPorsgrunn OL20.44+2.59
13Kristian RykkjeVaregg Fleridrett20.46+3.01
14Jørgen WulfsbergNydalens SK20.52+3.07
15Ludvig RødnesOppsal Orientering21.23+3.38
16Herman Aarstrand KirsteSkien OK21.24+3.39
16Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL21.24+3.39
18Mathias RosenlundVaregg Fleridrett21.42+3.57
19Lavran ThorstensenOppsal Orientering22.11+4.26
20Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb22.12+4.27
21Rasmus MathisenPorsgrunn OL22.14+4.29
22Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular22.22+4.37
23Sander H. RogndokkenNydalens SK22.29+4.44
24Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF22.33+4.48
25Trygve MyhrAsker Skiklubb23.39+5.54
26Jostein BaustadHaugesund IL Orientering24.42+6.57
27Vegard LandsverkSkien OK25.23+7.38Last ned GPS-spor i gpx-format
28Even FossumIK Grane Arendal Orientering25.33+7.48
29Robin ThorkildsenHedrum OL26.57+9.12
30Fredrik PollandOK Skeidi27.14+9.29
31Peter Martinus Freyborg UranNTNUI30.06+12.21
Stian RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Einar EkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Eskil FrøislandVang OLinaktiv
Vegard LøvliAsker Skiklubbinaktiv
Simen BallangrudRaufoss IL Orienteringinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor